Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
4.Kf.27.639/2010/3.
Csanádapáca Nagyközség Önkormányzata (5662 Csanádapáca, Szent Gellért utca 31.)
Települési szilárdhulladék begyűjtése és elszállítása
2011.02.24.
1.Kf.20.594/2013/4.
Csanádpalota Város Önkormányzata
KEO-1.2.0/2.F/09-2010-0072. projekthez kapcsolódó külső projekt menedzsment-feladatok (generál lebonyolító) ellátása 2.
2013.09.30.
D.612/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
Csanádpalota Város szennyvízelvezetési és szennyvízkezelési beruházása, KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072 projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment feladatok (generál lebonyolító) ellátása 2.
2012.11.06.
2012.12.10.
D.550/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
"KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072" projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint, és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv szerint
2012.09.24.
2012.10.31.
D.368/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
Lippa és Csanádpalota közös határon átnyúló pályázata keretében megvalósuló közúti infrastruktúra fejlesztéshez kapcsolódó tervezési feladatok ellátása
2012.06.04.
2012.07.09.
D.995/2011.
Csanádpalota Város Önkormányzata
KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072 projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment feladatok (generál lebonyolító) ellátása
2011.12.27.
2012.02.01.
D.686/2009.
Csanádpalota Város Önkormányzata
települési szilárd hulladék szállítása
2009.11.06.
2009.12.18.
D.25/2015.
Csanádpalota Város Önkormányzata
"KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072" projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint, és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv szerint
2015.01.13.
2015.01.22.
D.528/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
"KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072” projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint, és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv szerint
2012.09.13.
2012.09.26.
D.467/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
Csanádpalota Város szennyvízelvezetési és szennyvízkezelési beruházása, KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072 projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment feladatok (generál lebonyolító) ellátása 2.
2012.07.27.
2012.09.24.
D.461/2012.
Csanádpalota Város Önkormányzata
KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072 projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment feladatok (generál lebonyolító) ellátása 2.
2012.07.27.
2012.09.18.
1.Kf.20.593/2013/4.
Csanádpalota Város Önkormányzata
KEO-1.2.0/2.F/09-2010-0072. projekthez kapcsolódó külső projekt menedzsment-feladatok (generál lebonyolító) ellátása
2013.09.30.
2.Kf.22.367/2013/3
Csanádpalota Város Önkormányzata
KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0072. projekthez szennyvízcsatorna-hálózat építése FIDIC piros könyv szerint és szennyvíztisztító telep létesítése FIDIC sárga könyv
2014.12.07.
D.159/2013.
Csapi-Zalaújlak Vízbázisvédelmi Társulás
Csapi üzemelő vízbázis diagnosztikai vizsgálata és biztonsága helyezése című KEOP-2.2.3/A/09-2010-0017 azonosítójú projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési munkák elvégzése
2013.04.05.
2013.05.22.
D.23/2021
Csaroda Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés 4844 Csaroda hrsz. 46/2 telken orvosi rendelő és védőnői szolgálat épületének kivitelezésére a TOP-4.1.1-15-SB1-2016-00067 projekt keretében EKR001051292018
2021.01.18.
2021.05.18.
D.151/2021
Csehimindszent Község Önkormányzata
Építési beruházás - Csehimindszenti óvoda energetikai korszerűsítése EKR000690892019
2021.03.25.
2021.05.27.
D.537/2020
Csenger Város Önkormányzata
„Csenger Város Önkormányzata tulajdonában lévő épületeinek energetikai felújítása” 2. rész Egészségügyi Alapellátó Intézmény
2020.12.15.
2021.02.25.
D.536/2020
Csenger Város Önkormányzata
„Csenger Város Önkormányzata tulajdonában lévő épületeinek energetikai felújítása” 1. rész Makovecz Imre Általános Iskola – Alsó tagozat épülete
2021.01.06.
2021.02.25.
D.57/2011.
Csenger Város Önkormányzata
Egyösszegű (átalányáras) vállalkozási szerződés szennyvízcsatorna hálózat létesítésére és szennyvízcsatorna rekonstrukciójára, kiviteli terv készítésére a FIDIC piros könyv szerint Csenger városban
2011.02.03.
2011.03.11.
D.49/2011.
Csenger Város Önkormányzata
Egyösszegű (átalányáras) vállalkozási szerződés szennyvízcsatorna hálózat létesítésére és szennyvízcsatorna rekonstrukciójára, kiviteli terv készítésére FIDIC piros könyv szerint Csenger városban
2011.02.01.
2011.03.11.
D.963/2010.
Csenger Város Önkormányzata
Megbízási szerződés "Csenger városban szennyvízközmű építése" projekt megvalósításához műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2010.12.11.
2010.12.27.
D.537/2013.
Csenger Város Önkormányzata
Csenger belterületi vízrendezés I. ütem kivitelezéséhez és kiviteli terv készítéséhez szükséges kiegészítő építési beruházás Csenger Városában
2013.12.10.
2014.01.10.
D.592/2024
Csenger Város Önkormányzata
„Makovecz Imre Általános Iskola - Alsó tagozat épülete, Egészségügyi alapellátó, Idősek Otthona” - 3. rész
2024.09.13.
2024.12.02.
D.55/2011.
Csenger Város Önkormányzata
Egyösszegű (átalányáras) vállalkozási szerződés szennyvízcsatorna hálózat létesítésére és szennyvízcsatonra rekonstrukciójára, kiviteli terv készítésére FIDIC piros köny szerint Csenger városban
2011.02.03.
2011.03.11.
D.538/2020
Csenger Város Önkormányzata
„Csenger Város Önkormányzata tulajdonában lévő épületeinek energetikai felújítása” 3. rész Idősek Otthona
2020.12.15.
2021.02.25.
D.590/2024
Csenger Város Önkormányzata
„Makovecz Imre Általános Iskola - Alsó tagozat épülete, Egészségügyi alapellátó, Idősek Otthona” - 1. rész
2024.09.13.
2024.12.02.
D.591/2024
Csenger Város Önkormányzata
„Makovecz Imre Általános Iskola - Alsó tagozat épülete, Egészségügyi alapellátó, Idősek Otthona” - 2. rész
2024.09.13.
2024.12.02.
D.28/2023
Csengersima Község Önkormányzat
Műtárgyak létesítése EKR001330762022
2023.01.30.
2023.02.28.
D.418/2022
Csengersima Község Önkormányzat
Műtárgyak létesítése EKR001330762022
2022.10.30.
2022.12.16.
D.833/2010.
Csepel-Sziget Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
TISZK TAMOP 2.2.3./b-09/1-2009-0002. sz. pályázathoz kapcsolódó képzés
2010.10.25.
2010.12.02.
D.828/2010.
Csepel-Sziget Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
TISZK TÁMOP 2.2.3./b-09/1-2009-0002. sz. pályázathoz kapcsolódó képzés
2010.10.21.
2010.12.01.
D.269/11/2006
Csepel-sziget és Környéke Többcélú Önkormányzati Társulás, képviseli: dr. Bardócz Kálmán ügyvéd
Vegyes biológiai és kémiai földi-gépes és légi úton történő csípőszúnyoglárva, csípőszúnyogimágó-irtás elvégzése, ajánlatkérőhöz tartozó közigazgatási területeken, napnyugta után
2006.04.25.
2006.06.06.
3.Kf.27.081/2011/6.
Csepeli Szociális Szolgálat
Szociális étkeztetéshez szükséges HACCP szerinti (fogyasztásra kész) élelmiszer (reggeli, ebéd, vacsora) előállítása és kiszállítása
2011.06.01.
D.243/2010.
Csepeli Szociális Szolgálat
Szociális étkeztetéshez szükséges HACCP szerinti részajánlattételi körönként eltérő élelmiszer (reggeli, ebéd, vacsora) előllítás és kiszállítására vállalkozási szerződés
2010.04.01.
2010.05.07.
D.454/2025
Csepeli Városfejlesztési és Gazdaságfejlesztési Nonprofit Kft.
„Közterület megújítása Csillagtelepen Csepelen” EKR000980542019
2025.07.16.
2025.12.09.
D.452/2025
Csepeli Városfejlesztési és Gazdaságfejlesztési Nonprofit Kft.
„Környezetrendezési és kertépítészeti munkák a Csodakút és Vénusz tagóvodák udvarán, Csepelen” - 1. rész „Csodakút tagóvoda” EKR000638322019
2025.07.16.
2025.08.25.
D.453/2025
Csepeli Városfejlesztési és Gazdaságfejlesztési Nonprofit Kft.
„Környezetrendezési és kertépítészeti munkák a Csodakút és Vénusz tagóvodák udvarán, Csepelen” - 2. része „Vénusz tagóvoda” EKR000638322019
2025.07.16.
2025.12.09.
D.74/2020
Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.
Őrzés- védelmi feladatok – Csepeli Városgazda Zrt.
2020.03.10.
2020.03.26.
D.166/2025
Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.
„Biológiailag lebomló és lomhulladék elszállítása” EKR000942872022
2025.03.10.
2025.07.08.
D.46/2018
Csepeli Városkép Kft.
A Csepeli Hírmondó nyomdai előkészítési feladatainak ellátása, nyomdai előállítása, megjelentetése 2018. évben
2018.02.26.
2018.04.03.
D.1074/10/2005.
Csepp TV Kft.
Csepel Újság nyomdai előkészítési feladatainak ellátása, nyomdai előállítása, hetenkénti megjelentetése, terjesztése
2005.12.22.
2006.01.30.
D.4/2023
Csepreg Város Önkormányzata
Óvoda, bölcsőde berendezés - 2.rész („Műszaki eszközök óvoda”) EKR000962412022
2022.12.31.
2023.02.14.
D.86/2022
Cserdi Község Önkormányzata
„Logisztikai bázis TOP-1.1.3-16-BA1-2017-00002” EKR000767172019
2022.03.02.
2022.06.22.
D.24/2011.
Cserkeszőlő Község Önkormányzata
Belterületi bel- és csapadékvíz- védelmi fejlesztések megvalósítása vállalkozási szerződés keretében
2011.01.13.
2011.02.04.
D.220/2011.
Cserkeszőlő Község Önkormányzata
Belterületi bel- és csapadékvíz- védelmi fejlesztések Cserkeszőlőn
2011.04.08.
2011.05.10.
D.426/2023
Cserkeszőlő Községi Önkormányzat
„Turisztikai eszközbeszerzések Cserkeszőlőn” - 5. rész EKR000407522023
2023.10.05.
2023.12.13.
D.813/2016.
Cserkúti Generál Kft.
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Onkoterápiás Intézetének fejlesztésése
2016.09.15.
2016.11.25.
D.110/2013.
Csernely Község Önkormányzata
Építési szerződés: 1432617716 azonosító számú MVH határozat alapján építési feladatok elvégzése
2013.03.05.
2013.03.25.
D. 521/2009.
Cserépfalu Község Önkormányzata
Bükk Déli Kapu Rendezvényközpont kialakítása kivitelezési tervek készítésével együtt
2009.09.02.
2009.09.17.
D.155/2025
Csiko-Boat Sport Egyesület
Kézilabda csarnok tervezése EKR002283542024
2025.03.04.
2025.04.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el