Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.815/2009.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata, képviseli: Budapest Főváros IX. Kerület Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala, Közbeszerzési Csoport
biztonsági szolgáltatások
2009.12.18.
2010.01.19.
3.Kf.27.331/2009/11.
Heves Város Önkormányzata
2010.01.20.
3.Kf.27.467/2009/4.
Budapest Főváros Önkormányzata
2010.01.20.
4.Kf.27.329/2009/7.
Közép-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
KÖTI-KÖVIZIG kiskörei szakaszmérnökség területéhez tartozó kiskörei vízlépcső és üzemi területen folyamatos őrzés-védelem ellátása 2008-2011. közötti időszakban
2010.01.20.
D.829/2009.
Devecser Város Önkormányzata
Esélynöveléssel a Jövőért - Devecser Várkerti Általános Iskola bővítése, felújítsa és fejlesztése
2009.12.23.
2010.01.20.
D.818/2009.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Sándorfalvi Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztése
2009.12.19.
2010.01.20.
D.785/9/2009.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Burkolat-helyreállítási munkák
2009.12.10.
2010.01.20.
D.847/2009.
Csongrád Város Önkormányzata
Dr. Szarka Ödön Egyesített Egészségügyi Intézmény Kistérségi Rendelőintézete épületei rekonstrukciójának kivitelezése, beleértve homlokzatok felújítását, akadálymentesítését
2009.12.29.
2010.01.20.
D.784/2009.
Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás
Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás által fenntartott oktatási-nevelési intézmény nyolc telephelye számára TÁMOP 3.1.4/08/02 pályázathoz kapcsolódóan számítástechnikai eszközök beszerzése
2009.12.08.
2010.01.20.
D.14/2010.
Parnter Építő Kft.
Partner Építő Kft. ellen bejelentés
2010.01.07.
2010.01.21.
D.827/2009.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás, képviseli: Dezső és Társai Ügyvédi Iroda
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás működési területén a bezárt települési szilárd hulladék lerakók rekultivációja
2009.12.22.
2010.01.21.
15.K.30.598/2005/5.
Budapesti Távhőszolgáltató Rt.
Földbe fektetett, a távhő-ellátásban, a vezetékhálózatnál alkalmazott, gyárilag előreszigetelt, kötött köpenyű csővezetékrendszer szállítása
2010.01.21.
D.842/2009.
Budapest Főváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda Dr. Molnár Judit ügyvéd
Fővárosi Önkorányzat Városligeti Műjégpálya és épületegyttes rekonstrukciójának kivitelezése
2009.12.28.
2010.01.22.
D.839/2009.
Sümegi Többcélú Kistérségi Társulás, képviseli: Deák Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd dr. Bakó Zoltán
Járóbeteg szakellátó központ kialakítása a Sümegi Kistérségben
2009.12.28.
2010.01.22.
D.5/2010.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Napi háromszori étkezés biztosítása érdekében készétel beszerzése, diétás és táplálék-allergiás készételek előállítása és szállítása a Segítő Kéz Kispesti Gondozó Szolgálat és a Kisp. Családsegítő Szolg. Intézményhálózat telephelyeire
2010.01.05.
2010.01.22.
D.833/2009.
Kiskunlacháza Nagyközség Önkormányzata
Kiskunlacháza közigazgatási területén központi (háziorvosi) ügyelet ellátása
2009.12.23.
2010.01.22.
D.796/2009.
Mogyoród Nagyközség Önkormányzata, képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda, Dr. Laczkó Katalin ügyvéd
Tervezéssel vegyes vállalkozási szerződés 2146 Mogyoród, Gödöllői út 17. szám alatti Szent László Általános iskola épület bővítésének és átalakításának kiviteli tervdokumentáció készítésére, kivitelezésre
2009.12.14.
2010.01.22.
D.794/2009.
Mogyoród Nagyközség Önkormányzata, képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda, Dr. Laczkó Katalin ügyvéd
Mogyoród tornacsarnok kivitelezése
2009.12.14.
2010.01.22.
D.789/2009.
Gránit Gyógyfürdő Zrt., képviseli: Csetneki Ügyvédi Iroda dr. Csetneki Gábor ügyvéd
F fogadóéület I. emeleti szolgáltató részének alaprejzi, valamint a fedettfürdő tetőrtéri részlegének alaprejzi változtatása
2009.12.11.
2010.01.22.
D.777/2009.
Komárom Város Önkormányzata
Komárom Város Önkormányzata KDOP-2007-3.1.1 A/B - Települési (al)központok kialakítása és értékmegőrző rehabilitációja c. pályázat KDOP-2008-3.1.1/B-0003 azonosító jelű pályázat projektmenedzser feladatok ellátása
2009.12.07.
2010.01.22.
Kfv.VI.37.183/2009/7.
Budapest Főváros Önkormányzata
a Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és kapcsolódó létesítményei megvalósításával kapcsolatos tájékoztatási és PR feladatok ellátása
2010.01.25.
D.856/2009.
Budapest XXI. kerület Csepel Önkormányzata
Budapest XXI. kerület Csepel közigazgatási határán belül fasorfenntartási feladatok ellátása
2009.12.30.
2010.01.25.
D.850/2009.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M0 autóút Déli szektro M6 autópálya és 51. sz. főúti szakaszának (12+140-23+200 kmsz.) jobb pálya építésével autópályává fejlesztése, valamint csatlakozó létesítményei kivitelezési munkáinak elvégzése
2009.12.29.
2010.01.25.
D.837/2009.
Barcs Város Önkormányzata, képviseli: Deák Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Deák Krisztina ügyvéd
Kistérségi járóbeteg központ kialakítása
2009.12.23.
2010.01.25.
D.828/2009.
Barcs Város Önkormányzata, képviseli: Deák Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Deák Krisztina ügyvéd
Kistérségi járóbeteg központ kialakítása
2009.12.22.
2010.01.25.
D.805/2009.
Törökbálint Város Önkormányzata, képviseli: dr. Krisztián Zoltán Ügyvédi Iroda, dr. Krisztián Zoltán ügyvéd
Törökbálilnt új, 6 csoportos óvoda építéséhez és berendezéséhez, valamint önkormányzati út korszerűsítéséhez szükséges kiegészítő építési beruházás
2009.12.16.
2010.01.25.
D.809/2009.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Miskolc Város üzemelő sérülékeny karsztos vízbázisának diagnosztika építési és tervezői feladatai
2009.12.17.
2010.01.26.
D.804/2009.
Szeghalom Város Önkormányzata, Nagymihály Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Nagymihály Tamás ügyvéd
Szeghalom "Sárrét Fővárosa" városközpont integrált fejlesztése című projekt megvalósításához szükséges építési beruházások munkáinak generál kivitelezése 1. rész
2009.12.16.
2010.01.26.
D.822/2009.
Tiszalök Város Önkormányzata
Kompetencia alapú oktatás, egyenlő hozzáférés - innovatív intézményekben c. pályázat keretében oktatási innováció fejlesztése Tiszalökön s teljes pedagógiai vertikumra
2009.12.19.
2010.01.26.
D.807/2009.
Szeghalom Város Önkormányzata, képviseli: Nagymihály Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Nagymihály Tamás ügyvéd
Szeghalom "Sárrét Fővárosa" városközpont integrált fejlesztése című projekt megvalósításához szükséges építési beruházások munkáinak generál kivitelezése 4. rész
2009.12.16.
2010.01.26.
D.791/2009.
Hajdú-Bihar Megyei Mezőgazdasági és Szakigazgatási Hivatal
Takarítási, vagyonvédelmi, munkaegészségügyi szolgáltatás, valamint munka és tűzvédelmi feladatok ellátása a Hajdú-Bihar Megyei Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal telephelyein vállalkozási szerződés keretében
2009.12.14.
2010.01.26.
28. K. 32.470/2009/3.
HM Zrínyi Kommunikációs Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magyar Honvédség és a HM tanintézményei részére toborzást elősegítő, valamint a NATO és a Európai Uniós tagságból eredő biztonságpolitikai kötelezettségeink megismertetésével kapcsolatos rendezvényszervezési, médiafelület vásárlási szolgáltatások ellátása
2010.01.27.
D.810/2009.
Országos Rendőr-főkapitányság
az ORFK állománya részére intenzív angol nyelvi képzés lebonyolítása és vizsgára felkészítése, államilag elismert alapfokú nyelvvizsga megszervezése a budapesti, baranya-, csongrád-, békés-, szabolcs- és zala megyei objektumban
2009.12.18.
2010.01.27.
D.19/2010.
BAZ Megyei Önkormányzat Idősek Otthona
Átalányáras vállalkozási szerződés az Ózd, Idősek Otthona rekonstrukciója kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.01.13.
2010.01.27.
D.840/2009.
Gógánfa Települési Önkormányzat, Deák Ügyvédi Iroda
Fekete István Iskola Gógánfa - Ukk - Dabronc "Intézmény infrastrukturális fejlesztése"
2009.12.28.
2010.01.27.
D.838/2009.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház, képviseli: Dr. Horváth T. Béla ügyvéd
Korszerű digitális onkológiai hálózat kialakítására Megvalósíthatósági tanulmány és kapcsolódó tanulmányok elkészítése
2009.12.28.
2010.01.27.
D.841/2009.
Orgovány Község Önkormányzata
Óvoda és iskola felújítás és bővítés Orgoványon, kiegészítő építési beruházás
2009.12.28.
2010.01.27.
D.835/2009.
Hajdúsámson Város Önkormányzata
Hajdúsámson, Széchenyi, Hunyadi, Béke utcák felújítása, Krúdy utca építése és kiviteli tervek elkészítése
2009.12.23.
2010.01.27.
7.K.34.751/2009/4.
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
települési folyékony hulladék szippantása Budapest területén
2010.01.28.
D.40/2010.
Szekszárd és Térsége Többcélú Kistérségi Társulás
2010. évi belső ellenőrzési feladatok ellátása
2010.01.25.
2010.01.28.
D.39/2010.
Kecskeméti Főiskola
Felsőoktatási tevékenységek színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések (TIOP-1.3.1/07/2.) projekt megvalósításához 10 db korszerű hegesztőgép szállítása
2010.01.25.
2010.01.28.
D.1/2010.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Polgármesteri Hivatal
a "KMRFT-CÉDE-027/2009. regisztrációs számú, "Korszerű taneszköz- és műszaki eszközbeszerzés a Puskás Ferenc Általános Iskolában" c. pályázat keretében korszerű taneszköz- és műszaki eszköz beszerzése
2010.01.04.
2010.01.28.
D.27/2010.
Balkány Város Önkormányzata
Pedagógus képzés és tanácsadói feladatok ellátása
2010.01.19.
2010.01.29.
D.821/2009.
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata, képviseli: Bűrös és Gombocz Ügyvédi Iroda, Dr. Bűrös László ügyvéd
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata 2058 dolgozójának foglalkozás-egészségügyi ellátása
2009.12.19.
2010.01.29.
D.22/2010.
Erdőkertes Község Önkormányzata, képviseli: Sár és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Tálas K. József ügyvéd
"Ki Akarok Nyílni" 6 csoportos Óvoda kivitelezési munkáinak befejezése
2010.01.15.
2010.02.01.
D.823/2009.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
A fővárosi lakossági ügyfélkör adatainak nyilvántartása,karbantartása, szennyvízelvezetési díjak számlázása, díj számlák bemutatása, díj követelések vásárlása,
2009.12.21.
2010.02.01.
D.846/2009.
Budapest Főváros X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya pincerendszerének 2009. évi pince-veszélyelhárítási munkái
2009.12.29.
2010.02.01.
D.831/2009.
Újbuda 11 Nonprofit Kft., képviseli: Dr. Horváth P. András ügyvéd
Oktatási szolgáltatás "B" kategóriás jogosítvány megszerzéséhez
2009.12.23.
2010.02.01.
D.816/2009.
Komárom Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Nemes Andrea Ügyvédi Iroda Dr. Nemes Andrea Henriett ügyvéd
Komárom Város Önk. KDOP-2007-31.1.1 A/B - Települési (al)központok kialakítása és értékmegőrző rehabilitációja c. pályázat KDOP-2008-3.1.1/B-0003 azonosító
2009.12.18.
2010.02.01.
D.861/2009.
Madách Színház Kht., képviseli.: Dr. Éliás Sára ügyvéd
számítógépes (internetes) alapon működő jegy- és bérletértékesítő rendszer működéséhez szükséges programcsomag használatba adása és bevezetése a Madách Színház és Örkény István Színház részére
2009.12.31.
2010.02.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el