Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.165/18/2007.
Geresdlak Község Önkormányzata
2007.05.09.
D.165/2010.
Budapest Főváros VI. ker. Terézváros Önkormányzata
Komplex szervezetfejlesztés a Terézvárosi Polgármesteri Hivatalbancímen elnyert támogatásból megvalósuló projekt megvalósítása
2010.03.10.
2010.03.25.
D.165/2011.
Várpalota Város Önkormányzata
225 db informatikai eszköz (hardver és szoftver) beszerzése és 7 informatikai oktatás tartása összesen 120 fő részére
2011.03.19.
2011.04.20.
D.165/2012.
Főkert Nonprofit Zrt.
Kistraktorok beszerzése, illetve kaszálógép és gyűjtőtartályos kaszálógépek beszerzése
2012.03.05.
2012.04.16.
D.165/2013.
Kalocsakörnyéki Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2011-0022 számú Kalocsa környéki Ivóvízminőség Javító Projekt megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátására vonatkozóan
2013.04.12.
2013.06.05.
D.165/2014.
Országos Onkológiai Intézet
Sebészeti eszközök beszerzése szállítási szerződés keretében
2014.03.25.
2014.04.11.
D.165/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.10.01-2014.03.31., Józsefváros Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.165/2016.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság KEF
Számítóbéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése - 2015.
2016.02.24.
2016.04.05.
D.165/2017.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, Elamen Kereskedelmi és Vendéglátó Zrt.
Közoktatási intézmények étkeztetési feladatainak ellátása
2017.04.18.
2017.06.27.
D.165/2018
HM Védelemgazdasági Hivatal
Ajánlati felhívás - "Mobil őrtorony készlet beszerzése" tárgyban
2018.04.28.
2018.05.31.
D.165/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 1.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.165/2020
Algyő Nagyközség Önkormányzata
Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése EKR000269942018
2020.04.29.
2020.07.06.
D.165/2021
Jézus Társasága Magyarországi Rendtartománya
Cardoner Hotel kivitelezés építési beruházás EKR000490432020
2021.04.08.
2021.05.06.
D.165/2022
Debreceni Egyetem
„DEK-1120 E-sport terem gamer PC-k beszerzése” EKR000221582022
2022.05.05.
2022.07.13.
D.165/2023
Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Értékbecslés és bérleti díj realitás vizsgálat - I. rész Értékbecslési szolgáltatás EKR002024532022
2023.05.02.
2023.07.03.
D.165/2024
Hajdúsámsoni Ingatlan- és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Nyárköszöntő fesztivál (2023.07.07.) Étel- és italfelszolgálási szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2024.03.28.
2024.06.18.
D.165/2025
Kaposvári Tudományos és Innovációs Park Nonprofit Kft.
„Kompozitlabor eszközök beszerzése” EKR000895132024
2025.03.10.
2025.05.14.
D.165/2026
MVM Démász Áramhálózati Kft.
Alépítményi és telephely kialakításához kapcsolódó munkálatok”- 1. rész Orgovány 822 hrsz EKR001594102025
2026.04.09.
D.166/12/2005
Cegléd Város Önkormányzata, eljáró lebonyolító: GRESS-ING Mérnökiroda Szövetkezet
Cegléd Város Önkormányzata szennyvízcsatorna-hálózat építési beruházásához kapcsolódó FIDIC ajánlások szerinti műszaki ellenőrzése, továbbá az előrehaladási jelentések és a zárójelentés határidőre történő elkészítése
2006.04.19.
D.166/20/2007.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
2007.05.07.
D.166/2010.
Letenye Város Önkormányzata
"Hatékony közfoglalkoztatás megteremtése a térségben" projekt eszközbeszerzése, szállítási szerződés alapján a Letenye és Társult Önkormányzatok részére
2010.03.10.
2010.04.27.
D.166/2011.
Békés Megyei Önkormánzat
SO2 Sürgősségi Osztály korszerűsítése a Békés Megyei Pándy Kálmán Kórházban" projekthez kapcsolódó orvostechnológiai eszközök beszerzése 1. rész
2011.03.19.
2011.04.13.
D.166/2012.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Diákmunkák - ezen belül különféle anyagmozgatási, területrendezési (takarítási), felügyelői munkák - végzése a 2012 és 2013. években a Fővárosi Állat- és Növénykert részére
2012.03.06.
2012.04.05.
D.166/2013.
Paks Város Önkormányzata
Szállítási szerződés Paks város tulajdonában és üzemeltetésében lévő elavult és korszerűtlen közvilágítási lámpatestek korszerűsítésére a megfelelő közvilágítás kialakítása érdekében
2013.04.15.
2013.05.14.
D.166/2014.
Országos Ruszin Önkormányzat
"A ruszin, lengyel, görög nyelvoktatás feltételeinek megteremtése az iskolarendszerű tanítás keretein belül." című pályázati támogatással megvalósuló projekt keretében kiadói szerződés tankönyvek, munkafüzetek, hanganyagok kiadására és terjesztésére
2014.03.25.
2014.04.10.
D.166/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.03.31., Józsefvárosi Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.166/2016.
RUP-15 Rákospalota - Újpalota - Pestújhely Városfejlesztési Kft.
Közétkeztetés és tálalókonyha fejlesztési feladatok ellátása Budapest Főváros XV. kerületi önkormányzat megrendelése
2016.02.26.
2016.03.25.
D.166/2017.
Bp2017 Világbajnokság Szervező és Lebonyolító Nonprofit Kft
TOVÁBBI szállodai szolgálatások biztosítása a Budapesten megrendezendő Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokságon résztvevő CSAPATOK számára 4*-os szálláshelyen Budapesten
2017.04.18.
2017.05.15.
D.166/2018
Semmelweis Egyetem
Keretmegállapodás a Semmelweis Egyetem ingatlanállományához kapcsolódó építési jellegű műszaki ügyeleti szolgálat ellátására, valamint azonnali hibaelhárítás és ezzel kapcsolatos helyreállítási munkák végzésére
2018.05.03.
2018.06.11.
D.166/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 2.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.166/2020
Sümeg Város Önkormányzata
Bölcsőde fejlesztése Sümegen
2020.04.29.
2020.05.21.
D.166/2021
Mohács Város Önkormányzata
Digitális közösségi alkotóműhely kialakítása 2.
2021.04.08.
2021.04.28.
D.166/2022
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
„Mammográfiás és CT-s szűrőgépjárművek beszerzése” EKR001488812021
2022.05.06.
2022.06.17.
D.166/2023
Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Értékbecslés és bérleti díj realitás vizsgálat - III. rész Értékbecslési szolgáltatás EKR002024532022
2023.05.02.
2023.07.03.
D.166/2024
Hajdúsámsoni Ingatlan- és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Nyárbúcsúztató fesztivál (2023.08.18.) Szórakoztatási szolgáltatások - Kbt. mellőzése
2024.03.28.
2024.06.18.
D.166/2025
Csepeli Városgazda Közhasznú Nonprofit Zrt.
„Biológiailag lebomló és lomhulladék elszállítása” EKR000942872022
2025.03.10.
2025.07.08.
D.166/2026
Örvényes Község Önkormányzata
„Turisztikai fejlesztés Örvényesen” EKR001143612023
2026.04.10.
D.166/9/2009.
Bicske Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Kelemen Péter Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd: Dr. Kelemen Péter
Takarítási szolgáltató kiválasztása 7 db önkormányzati intézményben
2009.04.20.
2009.05.20.
D.167/14/2006
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzat
Vállalkozási szerződés a Debrecen város és térsége szennyvízelvezetési és szennyvíztisztítási programon belül, 4. sz. szerződéses egység: Agglomerációs települések csatornahálózata
2006.03.10.
2006.04.19.
D.167/2010.
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
Komplex szervezetfejlesztés a Terézvárosi Polgármester Hivatalban címen elnyert támogatásból megvalósuló projekt megvalósítása
2010.03.10.
2010.04.25.
D.167/2011.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázás építési munkáinak kivitelezése
2011.03.21.
2011.04.01.
D.167/2012.
Dunakeszi Kistérség Többcélú Társulás
Dunakeszi Kistérség Többcélú Társulás központi orvosi ügyelet ellátása
2012.03.06.
2012.04.16.
D.167/2013.
Vértes Volán Autóbuszközlekedési zRt.
A Vértes Volán Zrt. által üzemeltetett épületek és a hozzájuk tartozó külső területek takarítási feladatainak ellátása
2013.04.15.
2013.05.27.
D.167/2014.
Kisláng Község Önkormányzata
Kisláng község szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása című projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési munkák elvégzése, FIDIC piros könyv és FIDIC sárga könyv szerint - 1. rész
2014.03.27.
2014.05.07.
D.167/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01., Józsefvárosi Közterület-felügyelet)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.167/2016.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Integrált Városfejlesztés - A belváros funkcióbővítő rehabilitációja I. üttem - "Home, street, home - művészetek az utcán" című program lebonyolítása
2016.02.29.
2016.03.02.
D.167/2017
Tapolca Város Önkormányzata, SZ-L BAU Építőipari és Kereskedelmi Kft.
Egészséges Tapolca, egészséges Gazdaság című, HU11-0012-A1-2016 azonosítószámú projekt keretében megvalósítandó: Városi piac felújítása
2017.04.18.
2017.07.04.
D.167/2018
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
A Modern Városok Program keretében a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Új Belgyógyászati tömb építése, hozzá tartozó parkoló fejlesztése keretében történő kivitelezési munkák műszaki ellenőri felülvizsgálata és annak dokumentálása
2018.05.03.
2018.06.18.
D.167/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - házi gyermekorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 3.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.167/2020
Pécsi Tudományegyetem
FFP2-FFP3 védőmaszk beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére EKR000393982020
2020.04.30.
2020.06.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el