Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.464/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 3. rész Sporteszközök EKR001023912021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.463/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 2. rész Informatikai eszközök EKR001023912021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.460/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 3. rész Sporteszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.459/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 2. rész Informatikai eszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.458/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 1. rész Egyéb eszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.455/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 2. rész Robotika EKR001024012021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.454/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 1. rész Egyéb eszközök EKR001024012021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.452/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 2. rész Informatikai eszközök beszerzése EKR001023152021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.450/2022
Nyírkarász Község Önkormányzata
Termelői Piac kialakítása EKR000796002019
2022.11.24.
2023.02.01.
D.448/2022
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Biatorbágyi Inn. Techn. és Gim. mobíliák beszerz. - 2. rész EKR001414682022
2022.11.23.
2023.01.11.
D.447/2022
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
„Görpark kivitelezése és tervezése (1527)” EKR001047952022
2022.11.23.
2023.02.08.
D.446/2022
Hirschler Automotive Glass Kft.
„Üvegmegmunkáló gyártósor beszerzése a GINOP-1.2.1-16-2017-00594 operatív program keretén belül” EKR000025692018
2022.11.23.
2023.02.08.
D.445/2022
Onga Város Önkormányzata
Fogorvosi rendelő, védőnői tanácsadó felújítása EKR000289652019
2022.11.22.
2023.03.09.
D.444/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - III. rész: Foglalkozás-EÜ szolg. a FŐKEFE Nkft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.443/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - II.rész: Foglalkozás-EÜ szolg. az ERFO NKft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.442/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - I. rész: Foglalkozás-EÜ szolg. a Kézmű NKft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.441/2022
Budakalász Város Önkormányzat
„Hó- és síkosságmentesítés 2022/23/24” EKR001529872022
2022.11.20.
2023.01.13.
D.440/2022
Vámospércs - Kistérségi Egészségügyi Szakellátó Nonprofit Kft.
Orvostechnikai és egyéb eszközök beszerzése - 2. rész Ultrahang készülék EKR000712862022
2022.11.18.
2023.01.24.
D.439/2022
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika városközpont barnamezős terület rehabilitációja
2022.11.17.
2023.02.14.
D.438/2022
Tiszáninneni Református Egyházkerület
Szerencsi R. Zs. Ref. Ált. Isk. ener. fel. EKR001531082022
2022.11.16.
2023.01.09.
D.437/2022
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Fürdőruha és úszósapka beszerzése EKR 001369452022
2022.11.14.
2022.12.19.
D.436/2022
Csongrád-Csanád M-i. Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Makó
CSCSMEEK HE rend.hez csatl. tervezése EKR000392712022
2022.11.12.
2023.01.20.
D.434/2022
Semmelweis Egyetem
Költöztetési és szállítási feladatok ellátása EKR000822622022
2022.11.11.
2022.12.12.
D.435/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KÖF/KIF transzformátorok beszerzése - 2. rész EKR001366462020
2022.11.11.
2023.02.17.
D.433/2022
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vitéz u. bölcsőde újjáépítésének kivitelezése (EKR azonosító: EKR001328002021),
2022.11.10.
2022.12.12.
D.432/2022
Mezőszentgyörgy Község Önkormányzata
Minibölcsőde építése Mezőszentgyörgyön EKR001495902021
2022.11.10.
2023.01.31.
D.431/2022
Esztergom Város Önkormányzata
Önkormányzati tulajdonú épületek felügyelete EKR001064292019
2022.11.10.
2023.02.08.
D.430/2022
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Központi porelszívó rendszer EKR000274692018
2022.11.09.
2022.12.20.
D.429/2022
Gyöngyös Városi Önkormányzat
Jeruzsálem úti bölcsőde és óvoda fejlesztése EKR000903312020
2022.11.08.
2023.02.08.
D.428/2022
ELMÜ Hálózati Kft
3 f. olajszigetelésű hermetikus transzformátorok - 1. rész: Transzformátorok: 11-22/0,42 kV 50-250 kVA-ig EKR000719492020
2022.11.07.
2022.11.28.
D.427/2022
Magyar Államkincstár
Számlavezető rendszerhez támogatás EKR000623502022
2022.11.07.
2022.11.29.
D.426/2022
OPUS TITÁSZ Zrt.
Nyíregyháza Simai út alállomás bővítése EKR001172162020
2022.11.07.
2023.02.15.
D.425/2022
ELMÜ Hálózati Kft
ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. teljes szolgáltatási területén elosztóhálózat és közvilágítási passzív hálózat létesítése, rekonstrukciója, karbantartása, valamint üzemzavari, káreseti helyreállítása
2022.11.07.
2022.11.28.
D.424/2022
Kadarkút Város Önkormányzata
Orvosi rendelő és egészségház építése EKR000412892021
2022.11.03.
2023.02.10.
D.423/2022
Borsod Bacon Kft.
Sertéstelep korszerűsítése és bővítése Borsodszirákon
2022.11.03.
2023.02.14.
D.422/2022
Nagykáta Város Önkormányzata
Szakrendelő bővítése és felújítása EKR001110452020
2022.11.03.
2023.02.10.
D.420/2022
Ipolydamásd Község Önkormányzata
SKHU/1902/1.1/082 – „Bike paradise” EKR001013692022
2022.11.02.
2022.11.23.
D.421/2022
Nemzeti Földügyi Központ
Ingatlanok értékbecslése 2022 EKR001442412022
2022.11.02.
2023.01.10.
D.419/2022
MVM Mátra Energia Zrt
„08/2022_Erőmű szigetelési munkái” EKR000734912022
2022.11.02.
2022.12.19.
D.418/2022
Csengersima Község Önkormányzat
Műtárgyak létesítése EKR001330762022
2022.10.30.
2022.12.16.
D.417/2022
Vámospércs - Kistérségi Egészségügyi Szakellátó Nonprofit Kft.
Orvostechnikai és egyéb eszközök - 2. rész EKR 000712862022
2022.10.28.
2022.12.12.
D.416/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tervezés KM 2021-2025 - DA - 18. VÚNY – 5. részajánlati kör EKR000479312022
2022.10.27.
2022.12.15.
D.414/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Áramvezető sodronyok és szigetelőláncok - 1. rész: Áramvezető sodronyok és szerelvények
2022.10.26.
2022.11.16.
D.413/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Kerepes állomás transzformátor beszerzése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.410/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 4. rész: Debrecen-Józsa 400//132 kV-os, Szabolcsbáka 750/400 kV-os, Sajószöged 400/202/132 kV-os és Felsőzsolca 400/132 kV-os transzformátor állomás terhelhetőségének növelése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.409/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 3. rész: Gönyű 400/132 kV-os kapcsoló állomás és Bicske-Dél 400/132 kV-os transzformátor állomás
2022.10.26.
2022.11.16.
D.408/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 2. rész: Békéscsaba 400/132 kV-os, Szolnok 400/220/132 kV-os és Sándorfalva 400/132 kV-os transzformátor állomás
2022.10.26.
2022.11.16.
D.403/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
2. rész: Csőgyűjtősínek szállítása Kerepes alállomásra (2 - 220 kV-os csőgyűjtősín rendszer szállítása)
2022.10.26.
2022.11.16.
D.415/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Áramvezető sodronyok és szigetelőláncok - 2. rész: Szigetelőláncok és szerelvények
2022.10.26.
2022.11.16.
D.412/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 6. rész: Győr 400/220/132 kV-os, Litér 400/132 kV-os, Paks 400/132 kV-os és Pécs 400/132 kV-os transzformátor állomás
2022.10.26.
2022.11.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el