Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.411/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 5. rész: Kerepes 400(220)132 kV-os, Göd 400/220/132 kV-os, Perkáta 400/132 kV-os és Szigetcsép 400/132 kV-os transzformátor állomás terhelhetőségének növelése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.407/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Műszaki ellenőrzés - transzformátor állomások 2. - 1. rész: Toponár 400/132 kV-os, Hévíz 400/132 kV-os és Szombathely 400/132 kV-os transzformátor állomás terhelhetőségének növelése
2022.10.26.
2022.11.16.
D.406/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Primer készülékek szállítása - 3. rész: Kombinált mérőváltók szállítása
2022.10.26.
2022.11.16.
D.405/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Primer készülékek szállítása - 2. rész: Áramváltók szállítása
2022.10.26.
2022.11.16.
D.404/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Primer készülékek szállítása - 1. rész: Szakaszolók szállítása
2022.10.26.
2022.11.16.
D.402/2022
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Csőgyűjtősínek szállítása Kerepes alállomásra - 1. rész
2022.10.26.
2022.11.16.
D.401/2022
Mátészalkai Szakképzési Centrum
Konyhai gépek beszerzése GINOP 6.2.7. EKR 001168682022
2022.10.21.
2022.11.16.
D.400/2022
Sopronkövesd község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése - 2. rész EKR000955632022
2022.10.21.
2022.11.18.
D.399/2022
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Hibaelhárítás, karbantartás EKR000556152022
2022.10.21.
2022.12.09.
D.398/2022
Mezőberény Város Önkormányzata
16 lakás felújítása EFOP pályázat keretében EKR000319122018
2022.10.19.
2023.02.14.
D.396/2022
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése 2021 EKR001403402021
2022.10.17.
2022.11.08.
D.397/2022
Budapest Főváros XIV. Kerület Zuglói Polgármesteri Hivatal
Irodai számítógép eszközök beszerzése EKR001062232022
2022.10.17.
2022.11.16.
D.394/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Napsugár Tagóvoda fejlesztése EKR000852892019
2022.10.13.
2023.01.18.
D.395/2022
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
"Fuvarszervezési szolgáltatás/taxiszolgáltatás 2023" EKR001277582022
2022.10.13.
2022.11.21.
D.393/2022
Fővárosi Állat- és Növénykert
„Élőerős őrzés-védelmi, és portaszolgáltatások beszerzése a Fővárosi Állat- és Növénykert részére 2022” EKR001434392022
2022.10.12.
2022.12.06.
D.392/2022
"SZIB-ÉP" Építőipari Kolrlátolt Felelősségű Társaság
Automatikus felületmegmunkáló és csiszoló gépsor beszerzése EKR000904412018
2022.10.11.
2022.12.14.
D.391/2022
Kommentár Alapítvány
Tranzit Ház Közösségi Tér és Képz. Kp. kivitelezés EKR000008662022
2022.10.10.
2022.11.25.
D.390/2022
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság rendszercsomag üzemeltetése és fejlesztése 2022 EKR001030482022
2022.10.07.
2022.11.17.
D.389/2022
Mezőberény Város Önkormányzata
„20 lakásos társasház kivitelezése a Mikszáth Kálmán u. 3. sz. alatt” EKR000078182019
2022.10.07.
2023.01.25.
D.388/2022
Váci Tankerületi Központ
"KALÁSZI SULI tető felújítása 2" EKR000903312022
2022.10.06.
2022.11.10.
D.386/2022
Demjén Község Önkormányzata
Egerszalók-Demjén közötti kerékpárút hálózat építése, Demjén közigazgatási területére eső szakasza
2022.10.05.
2022.10.19.
D.387/2022
Budapesti Gazdasági Egyetem
Laptopok és perifériák beszerzése DKR22_06
2022.10.05.
2022.11.24.
D.383/2022
Nemzeti Sportközpontok
„SZVSE Sporttelep rekonstrukció- II eljárás” EKR000061542020
2022.09.30.
2022.12.20.
D.384/2022
Tata Város Önkormányzata
Tata „Kőfaragó-ház” eszközbeszerzése ME2 - 1. rész EKR000537232022
2022.09.30.
2022.12.15.
D.385/2022
Tata Város Önkormányzata
Tata „Kőfaragó-ház” eszközbeszerzése ME2 - 2. rész EKR000537232022
2022.09.30.
2022.12.15.
D.382/2022
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok
BNM 2022. évi őszi vetőmag beszerzése ME EKR001406252022
2022.09.29.
2022.10.17.
D.381/2022
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
„Vállalkozási szerződés a Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat épületének energiahatékonysági felújítása ellátása tárgyában” - szerződés teljesítés, módosítás
2022.09.29.
2023.01.18.
D.380/2022
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Multifunkciós tehergépjárművek beszerzése EKR001060652018
2022.09.28.
2022.12.12.
D.379/2022
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok
BNM 2022. évi őszi vetőmag beszerzése ME EKR001406252022
2022.09.27.
2022.10.17.
D.376/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 20. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.374/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 18. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.372/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 16. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.371/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 15. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.370/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 14. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.369/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 13. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.360/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 4. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.357/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 1. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.378/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Személy-, és vagyonvédelmi szolgáltatások EKR000698692022
2022.09.26.
2022.11.18.
D.377/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Parkolásügyviteli rendszer fejlesztés-üzemeltetés” EKR000765732022
2022.09.26.
2022.11.09.
D.375/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 19. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.373/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 17. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.368/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 12. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.367/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 11. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.366/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 10. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.365/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 9. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.364/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 8. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.363/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 7. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.362/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 6. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.361/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 5. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.359/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 3. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el