Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.705/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 8. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.705/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés keretében a 21. sz. főút négynyomúsítása a 35+100-39+700 km szelvények kzött (Nógrád IV. szakasz) és a 41+500-48+100 km szelvények kzött (Nógrád V. szakasz) az IKOP-4.1.0-15-2016-00006 projekt keretében
2016.07.22.
2016.08.10.
D.705/2015.
Római Katolikus Egyházközség - Kótaj
Napkollektorok beszerzése - Kbt. mellőzése
2015.09.04.
2015.09.28.
D.705/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások (Axcis-Bau Építőipari Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.705/2011.
Halásztelek Város Önkormányzata
Halásztelek Polgármesteri Hivatalának szervezetfejlesztése
2011.09.27.
2011.10.11.
D.705/2010.
Enyig Város Önkormányzata
Bocsor István Gimnázium tetőszerkezetének felújítása
2010.09.07.
2010.10.12.
D.705/2009.
Budapest Főváros Önkormányzat Főpolgármesteri Hivatal
Központi Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei közül tehermentesítő gyűjtőcsatornák, 3 átemelőtelep záporoldali átépítéséhez kapcs. nyomdai, grafikai munkák elvégzése, kommunikációs, tájékoztatási és PR tevékenység ellátása
2009.11.12.
2009.11.30.
D.705/10/2006.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat, képviseli: dr. Deák Krisztina ügyvéd, Deák Ügyvédi Iroda
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház általános egészségügyi, napi, illetve időszakos takarítási munkáinak elvégzése, valamint a kórház teljes területének parkfenntartása és egyéb gondnoksági feladatainak ellátása
2006.10.10.
2006.11.15.
D.704/7/2006.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs sérülékeny vízbázisának védelme és szennyvízcsatorna-hálózatának bővítése projekt II/B üteme keretében a szennyvízcsatorna-hálózat és a vízellátó hálózat bővítése
2006.10.10.
2006.10.25.
D.704/2025
Muraszemenye Község Önkormányzata
„Egészségügyi alapellátás fejlesztése” - 1.rész: Építőmesteri munkák EKR000378842022
2025.10.30.
2026.04.23.
D.704/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 7. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.704/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási keretszerződés a NIF Zrt. beruházásában megvalósuló vonalas közlekedési létesítményekre vonatkozó projektek régészeti lelőhelyeinek lőszermentesítése
2016.07.22.
2016.08.26.
D.704/2015.
Nemzeti Művelődési Intézet
Nemzeti Művelődési Intézet részére mobilinternet előfizetési szolgáltatás megrendelése
2015.09.01.
2015.10.16.
D.704/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások (Atlant Épülettervező Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.704/2011.
Budapest Főváros XVII.kerület Rákosmente Önkormányzat
Vállalkozási szerződés Budapest XVII. ker. Pesti út csapadékvíz-elvezetése tekintetében a 0+017,8 szelvény és a Pesti út 10. számú akna közötti, illetőleg a Pesti út 16. számú akna és a Balassagyarmat utca közötti csatornaszakaszon
2011.09.27.
2011.11.02.
D.704/2010.
Pest Megye Önkormányzata
RMÖ- iroda- és egyéb helyiségek takarítása
2010.09.07.
2010.10.06.
D.704/2009.
Dunaszeg Község Önkormányzata
Dunaszeg-Dunaszentpál Községek Önkormányzata Körjegyzőségi Hivatalának szervezetfejlesztése korszerű szervezési-működési kultúra meghonosítása céljából
2009.11.12.
2009.12.14.
D.704/10/2007.
Társasház Budapest Fehérvári Út 193-199
2008.01.14.
D.703/2025
Szolnok Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
„Konténerek beszerzése” EKR000132912023
2025.10.30.
2026.05.29.
D.703/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 6. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.703/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Nyíregyháza Borbánya és Malomkert városrészeket érintő csapadékvíz elvezető hálózat és vízvisszatartási célú tározók fejlesztése" című projekt keretében a Lujza utca, Alma utca területein a meglévő zárt csapadékcsatorna rendszer kapacitásának növelése
2016.07.22.
2016.08.09.
D.703/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" időszaki kiállításainak installációinak elkészítése - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.703/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiál.tárgy., egyéb szolgáltatások, reklám és propagandakiadások, szakkönyv, folyóirat beszerzése (AS-M Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.703/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban TIOP 1.1.1-07/1-2008-0924 pályázat keretében
2011.09.27.
2011.11.04.
D.703/2010.
Budapest Főváros XVI.ker. Önkormányzat
Budapest Főváros XVI. kerületben térfigyelő rendszer kiépítése és üzemeltetése
2010.09.07.
2010.09.29.
D.703/2009.
Vízügyi és Környezetvédelmi Központi Igazgatóság
Megbízási szerződés a "Duna projekthez" megvalósításával kapcsolatos közbeszerzési szakértői feladatok ellátására
2009.11.12.
2009.11.20.
D.703/10/2007
Dombóvár Város Önkormányzata képviseli: dr. Kutas Péter ügyvéd
2008.01.01.
D.702/2025
Budapesti Gazdasági Egyetem
„Előadás-rögzítő rendszer kiépítése RRF” EKR000626042025
2025.10.29.
2025.12.17.
D.702/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 5. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.702/2016.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Nyíregyháza Borbánya és Malomkert városrészeket érintő csapadékvíz elvezető hálózat és vízvisszatartási célú tározók fejlesztése" című projekt keretében a Tünde utca területén a meglévő zárt csapadékcsatorna rendszer kapacitásának növelése
2016.07.22.
2016.08.09.
D.702/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" szárazföldi csatajeleneteiben és a történelmi katonazenekarok találkozóján fellépő hagyományőrök, művészek számára szállás-, és étkezési lehetőség biztosítása - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.702/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Aqua-Terra Lab Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.702/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban TIOP 1.1.1-07/1-2008-0924 pályázat keretében
2011.09.27.
2011.11.04.
D.702/2010.
Tolna Megyei Bíróság
a Tolna Megyei Bíróság és a Szekszárdi Városi Bíróság irodaépületének általános és időszaki takarítása
2010.09.07.
2010.10.13.
D.702/2009
Magyar Termés TÉSZ Kft.
Paprikaválogató gépsor a működéshez szükséges szoftverrel az ajánlatkérő telephelyére leszállítva, beszerelve és üzembe helyeztve
2009.11.11.
2009.12.10.
D.702/11/2007.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumi Igazgatóság képviseli: Balikóné dr. Albert Judit egyéni ügyvéd
2008.01.28.
D.701/2025
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
„Borítékok, fénymásolópapírok beszerzése” 2. rész Fénymásolópapírok EKR000868952025
2025.10.29.
2025.12.04.
D.701/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 4. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.701/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés a 47. sz. főút Hódmezővásárhely elkerülő szakasz és a hozzá kapcsolódó létesítmények kiviteli terveinek elkészítésére, illetve kivitelezési munkáinak elvégzésére
2016.07.21.
2016.08.29.
D.701/2015.
Tata és Környéke Turisztikai Egyesület
A HUSK/1101/1.7/0143 projekt keretében megvalósuló "Tatai Patara Török kori Történelmi Fesztivál" szárazföldi csatajeleneteiben és a történelmi katonazenekarok találkozóján fellépő hagyományőrök, művészek tiszteletdíjának biztosítása - Kbt. mellőzése
2015.09.01.
2015.09.28.
D.701/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatás (Apfana Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.701/2011.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis és iratmintatár, valamint céginformáció nyilvántartó szolgáltatás igénybevétele 2011-2012. években (1. rész)
2011.09.26.
2011.11.14.
D.701/2010.
Immofix Kft.
kenyér és pékáru szállítás
2010.09.06.
2010.11.08.
D.701/2009.
Jász-Nagykun-Szolnok Szakképzés-szervezési Társulás
A Jász-Nagykun-Szolnok Szakképzés-szervezési Társulás képzőhelyei eszközeinek beszerzése
2009.11.11.
2009.12.11.
D.701/11/2006.
Kisújszállás Város Önkormányzata
A Kisújszállás város II/a), II/b) és III/a) szennyvízöblözeteiben a szennyvízcsatorna-hálózat megvalósítása és a szennyvíztisztító telep rekonstrukciója
2006.10.09.
2006.11.20.
D.700/9/2007.
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átvitel Rendszerirányító Zrt.
2008.01.21.
D.700/2025
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklósi külterületi földutak felújítása EKR000541262024
2025.10.29.
2026.01.08.
D.700/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 3. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.700/2016.
Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Kft.
Keretmegállapodás a 339/2014. (XII. 19.) Korm. rendelet 1. § b) pontja szerinti vízi közmű projektek előkészítéséhez kapcsolódó komplex tervezési feladatok ellátására
2016.07.21.
2016.08.18.
D.700/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Cegléd, Albertirsa, Nagykáta, Gyár, Ócsa területén található ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarításának ellátása
2015.08.31.
2015.09.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el