Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.700/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Anamed Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.700/2011.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2011.09.26.
2011.11.05.
D.700/2010.
BAZ Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Csillagpont Kórház létrehozása a BAZ Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban - építési beruházás
2010.09.06.
D.700/2009.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Vállalkozási szerződés tűzvédelmi feladatok ellátására
2009.11.10.
2009.12.11.
D.700/17/2006.
Budapest Józsefváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Borsai Ügyvédi Iroda, dr. Borsai Nelly ügyvéd
Az önkormányzat tulajdonában levő szilárd burkolatú belterületi közutak burkolatfelújítása
2006.10.06.
2006.11.20.
D.70/9/2008
Vác Város Önkormányzata képviseli: dr. Oroszi Sándor ügyvéd
2008.03.26.
D.70/2026
Nagykónyi Község Önkormányzata
„TOP_PLUSZ-3.3.2-21-TL1-2022-00004 Egészségház”- 2. rész (Egészségházhoz tartozó parkolók kialakítása) EKR001361272025
2026.02.19.
2026.04.09.
D.70/2025
Gyula Város Önkormányzata
„Városfejlesztési stratégiák elkészítése TOP_PLUSZ” EKR001368112023
2025.01.28.
2025.05.13.
D.70/2024
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Lidl vásárlási utalványok beszerzése 2023. év - Kbt. mellőzése
2024.02.09.
2024.04.18.
D.70/2023
Tura Város Önkormányzata
3 utca szilárd burkolattal ellátása (115. § (7) bek.) EKR000267122021
2023.02.23.
2023.05.04.
D.70/2022
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Takarítási fogyóanyagok beszerzése EKR001009422021
2022.02.21.
2022.03.23.
D.70/2021
Szent Lázár Megyei Kórház
"Laboreszköz beszerzés Szent Lázár Megyei Kórházba" - 1. rész EKR000681742020
2021.02.15.
2021.04.16.
D.70/2020
Budakeszi Város Önkormányzat
Szennyvíztisztító telep bontása EKR001417502019
2020.03.05.
2020.03.11.
D.70/2019
Magyar Állami Operaház
A Magyar Állami Operaház részére színpadi világítástechnikai eszközök bérlése - Kbt. mellőzése
2019.03.12.
2019.03.26.
D.70/2018
Toldy Ferenc Kórház és Rendelőintézet
Bérleti szerződés DSA angio berendezés bérlete és teljeskörű karbantartása tárgyában
2018.03.13.
2018.03.23.
D.70/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
Sütőipari gépek beszerzése (2015. évben - Takács Pékség Sütőipari Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.02.15.
2017.03.13.
D.70/2016.
Makó Belvárosi Református Egyházközség
KEOP-5.5.0/A/12-2013-0345. számú projekt "A Makó-Belvárosi Református Egyházközség -Juhász Gyula Gimnázium és Szakiskola energetikai korszerűsítése"
2016.01.28.
2016.02.16.
D.70/2015.
Budavári Kapu Behajtási Rendszert Üzemeltető Kft.
Parkolás-ellenőrzési szoftver és kapcsolódó mobil eszközök szolgáltatása
2015.02.12.
2015.03.09.
D.70/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
EKOP 2.1.13 Meglévő ügyfélhívó berendezések fejlesztése, bővítése
2014.02.17.
2014.03.10.
D.70/2013.
Jászberény Város Önkormányzata
8 csoportos óvoda építése - Kbt. mellőzése
2013.02.15.
2013.04.16.
D.70/2012.
Mohács Város Önkormányzata
Szállítási szerződés 3.000 m3 tüzifa Mohács Város Önkormányzata részére történő szállítása
2012.01.24.
2012.02.22.
D.70/2011.
Magyar Posta Zrt.
Különféle számítástechnikai kellékanyagok, HP és OKI számítástechnikai kellékek és Olivetti PR4 DR típusú mátrix printer nyomató kazetta 3. része
2011.02.08.
2011.02.23.
D.70/2010.
Piliscsaba Város Önkormányzata
Viharkárok okozta úthibák helyreállítása
2010.02.03.
2010.02.26.
D.70/10/2006.
Budapest Zugló Önkormányzata (képviseli: Darázs, Szabó és Tsai Üi., Dr. Szabó Dénes László)
Budapest Zugló Önkormányzatának területén lévő közterületi játszóterek felújításának és közterületi sportpályák engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése
2006.01.30.
2006.03.09.
D.7/7/2006.
Sopronkőhidai Fegyház és Börtön
Sopronkőhidai Fegyház és Börtön "H" elítélt elhelyezési körlet területén tűzjelző hálózat kiépítése
2006.01.04.
2006.01.23.
D.7/2026
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 1.rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2026.01.09.
2026.03.30.
D.7/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Takarítás ELTE Kollégiumok+Radnóti+Trefort” - 2. rész - Kollégiumok Trefort EKR000598602024
2025.01.08.
2025.04.22.
D.7/2024
Budapest Főváros Levéltára
"Recepciós és portaszolgálat” EKR001766042023
2024.01.03.
2024.01.18.
D.7/2023
Országos Kórházi Főigazgatóság
„STERILIZÁTOROK MEGÚJÍTÁSA” - 1. része EKR000514842022
2023.01.03.
2023.02.20.
D.7/2022
Szécsény Város Önkormányzata
Szécsény Város Önkormányzat közcélú épületeinek komplex energetikai fejlesztése EKR000158842018
2022.01.05.
2022.03.04.
D.7/2021
Pécsi Törvényszék
"Vagyonvédelmi feladatok ellátása 2021-2022" EKR001074202020
2021.01.06.
2021.02.18.
D.7/2020
Fejér Megyei Kormányhivatal
A Dunaújvárosi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály épületének energiahatékonysági felújítása EKR000682462019
2020.01.08.
2020.02.04.
D.7/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása az ELTE Nagytétényi úti kollégiumában
2019.01.17.
2019.02.22.
D.7/2018
Sarutlan Kármelita Rendtartomány
A Sarutlan Kármelita Rendtartomány temploma és rendháza felújításának, valamint a tiszteletreméltó Marton Marcell Emlékhely kialakításának keretében elvégzendő kovácsoltvas művészeti munkák
2018.01.09.
2018.01.16.
D.7/2017.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a "Lépj be a múltba! - Történelmi időutazás Ópusztaszeren" című DAOP-2.1.1/G-11-2k-2012-0003 azonosító számú pályázat keretében történő üzleti marketing szolgáltatási feladatok, illetve nyilvánosság biztosítása feladatok ellátására
2017.01.04.
2017.01.25.
D.7/2016.
Tüdőgyógyintézet Törökbálint
Gyógyszertári gyógszerek, vegyszerek beszerzése - 2014. évben (Euromedic-Pharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.01.07.
2016.02.08.
D.7/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Parkosítás - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.7/2014.
Fővárosi Törvényszék
Vállalkozási szerződés bírósági épületek takarítási munkáinak elvégzésére, 4 éves időtartamban
2014.01.09.
2014.01.31.
D.7/2013.
Belügyminisztérium
Egységes Segélyhívó Rendszer megvalósításához kapcsolódó, geo-redundáns műszaki bázisra épülő informatikai rendszer tervezésére és megvalósítására
2013.01.07.
2013.02.25.
D.7/2012.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Felcsút 2. számú üzemanyagbázis környezeti kármentesítése, valamint a Szolnok, Kilián György úti laktanya, MH 86. SZHB központi üzemanyagtelep szénhidrogén szennyezettségének kármentesítése
2012.01.03.
2012.02.09.
D.7/2011.
TIG Tartalékgazdálkodási Nonprofit Kft.
45 db zagyszivattyú és tartozékaik beszerzése
2011.01.04.
2011.01.19.
D.7/2010.
Duna Tv Zrt.
Műholdas DTH FTA műsorszórás, szolgáltatási szerződés
2010.01.05.
2010.01.14.
D.7/13/2007.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Kht. képviseli: Polyák ügyvédi iroda
2007.02.09.
D.699/2025
Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Orvosi oxigén beszerzése - 2023., 2024. évben - Kbt. mellőzése
2025.10.29.
2026.01.29.
D.699/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang 2021 Ultrahang eszközök beszerzése II. - 2. rész
2024.10.30.
2024.12.05.
D.699/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Ferihegyi repülőtérre vezető gyorsforgalmi út fejlesztésének I. üteme
2016.07.20.
2016.09.12.
D.699/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Szob, Dunakeszi, Göd területén található ingatlanok irodáinak, szociális helyiségeinek, közlekedőinek és egyéb helyiségeinek napi és féléves nagytakarításának ellátása
2015.08.31.
2015.09.28.
D.699/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, karbantartási, kisjavítási szolg. (ingatlan) (Alinea 2000 Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.699/2011.
Koping-Datorg Zrt., Magyar országos Levéltár, Budapest Főváros Levéltára
Elektronikus Levéltár című EKOP-1.2.8-08-2008-0001 című pályázat keretében az Elektronikus Levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2011.09.23.
2011.11.09.
D.699/2010.
Kunhegyes Város Önkormányzata
A Kunhegyesi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Szakiskola és Óvoda mikrotérségi társulás új tornatermének építése, feladatellátási helyeinek felújítása, bővítése
2010.09.06.
2010.10.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el