Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.801/2011.
Csizmadia Zoltán vállalkozó
Szigetelt, beton almos-trágya tárolótér kialakítása oldalfalakkal, trágyalé/csurgalék gyűjtővel építmény kivitelezése
2011.10.25.
2011.11.02.
D.491/2022
Csobaj Község Önkormányzata
Csobajon „Pindur ház” mini bölcsőde kialakítása EKR001177422021
2022.12.12.
2023.02.20.
D.153/2012.
Csobánka Község Önkormányzata
Csobánkai Óvoda bővítése és felújítása kiviteli munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2012.03.01.
2012.05.25.
D.473/2011.
Csobánka Község Önkormányzata
Csobánkai Óvoda bővítése és felújítása kiviteli munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2011.07.11.
2011.08.19.
D.206/2011.
Csobánka Község Önkormányzata
Csobánka, Hanfland lakóterület útépítési és víztelenítési munkáira vonatkozóan vállalkozási szerződés
2011.04.04.
2011.05.04.
D.291/2011.
Csobánka Község Önkormányzata
Csobánkai Óvoda bővítése és felújítása kiviteli munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2011.05.05.
2011.06.21.
D.1025/2016.
Csolnoky Ferenc Kórház
Nővérszálló energetikai megtakarítás célú felújítása 2016
2016.12.19.
2017.01.16.
D.456/2014.
Csolnoky Ferenc Kórház
Kiegészítő építési beruházás a "Struktúraváltás a Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.-nél" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0023 azonosító jelű projekt vonatkozásában
2014.09.03.
2014.10.14.
D.650/2025
Csolnoky Ferenc Kórház
Laboranyag beszerzése - Kbt. mellőzése
2025.10.10.
2026.01.19.
D.728/2009.
Csomád Város Önkormányzata, Dr. Farkas Edit ügyvédi iroda Dr. Farkas Edit ügyvéd
Esztergály Mihály Általános Iskola kivitelezése, pótmunka
2009.11.20.
2010.01.04.
D.189/2011.
Csonbánka Község Önkormányzata
Csobánka, Hanfland lakóterület útépítési és víztelenítési munkáira vonatkozóan vállalkozási szerződés
2011.03.29.
2011.04.29.
D.939/2010.
Csongrád Kistérség Többcélú Társulása
Piroskavárosi Általános Iskola tetőszerkezetének felújítása
2010.12.02.
2011.01.11.
D.348/2014.
Csongrád Megyei Dr. Bugyi István Kórház
Engedélyes és kiviteli terv készítése a TIOP 2.2.6/12/1B-2013-0002 kódszámú pályázat keretében
2014.07.11.
2014.08.12.
D.881/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ
Orvosi gáz vásárlása és annak tárolására szolgáló palackok bérlése 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.12.10.
2015.12.15.
D.65/2016.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ
DAOP-4.1.2/B-11-2011-0001 azonosító számú projekt megvalósítása során PR és kommunikációs szakértői feladatok ellátása
2016.01.26.
2016.03.07.
D.853/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Gyógyszerbeszerzés - 2014. (B.Braun Medical Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.12.02.
2015.12.28.
D.854/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Orvosi segédanyagok és egyéb működési jellegű anyagok - 2013. (Diagnosticum Zrt.) - szerződésmódosítás
2015.12.02.
2016.02.26.
D.856/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Mosodai és vegytisztító szolgáltatás, textíliák javítása - 2013. (Miskolci Patyolat Szolgáltató Zrt.) - szerződésmódosítás
2015.12.02.
2016.02.26.
D.855/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Betegellátás étkeztetési feladatok - 2014. (Hód-Menza Kereskedelmi és Szolgáltató Kht.) - Kbt. mellőzése
2015.12.02.
2015.12.28.
D.196/2016.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Makó
A Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Mekó MedWorkS moduláris felépítésű integrált informatikai rendszerének továbbfejlesztése, kiterjesztése és követése, valamint karbantartási szolgáltatásainak ellátása
2016.03.18.
2016.04.05.
D.35/2018
Csongrád Megyei Kormányhivatal
KÖFOP-1.0.0-VEKOP-15-2016-00043 azonosító számú projekt keretében felmérések, kimutatások, adatbázisok, kutatások beszerzése
2018.02.12.
2018.02.20.
D.364/2017
Csongrád Megyei Kormányhivatal
Az Egységes központi elektronikus irat- és dokumentumkezelési rendszer (EKEIDR) moduljainak, rendszerelemeinek szupport szolgáltatásainak biztosítása a műszaki leírásban részletezettek szerint
2017.07.17.
2017.08.02.
D.176/2016.
Csongrád Megyei Kormányhivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Csongrád Megyei Kormányhivatal ingatlanainak takarítás szolgáltatás nyújtása
2016.03.04.
2016.04.15.
D.170/2016.
Csongrád Megyei Kormányhivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Csongrád Megyei Kormányhivatal ingatlanjainak takarítására vonatkozó szolgáltatás nyújtása
2016.02.29.
2016.04.15.
D.790/2016.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság - Üzemviteli megállapodás - középfeszültségű (22kV-os) hálózat és ezen hálózat által ellátott OTR 20/50 KÖF/KIF transzformátor állomás berendezések üzemeltetése
2016.09.01.
2016.09.16.
D.504/2016.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Személyek élelmezése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.18.
D.76/2010.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság által bűnjelként lefoglalt, illetve közlekedési baleset kapcsán biztonságba helyezett járművek szállítása és tárolása a rendőrségi gépjárműtároló hasznosításával
2010.02.05.
2010.03.05.
D.505/2016.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Személyek szállítása 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.06.22.
2016.07.18.
D.201/2017.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság, Felni Gépipari és Kereskedelmi Kft.
"A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság kezelésében Gépjármű alkatrész és akkumulátorok, kenőolajak beszerzése a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság részére 24 hónapra" tárgyban kötendő adásvételi keretmegállapodás - 1. rész
2017.05.12.
2017.06.19.
D.960/2011.
Csongrád Megyei Önkormányzat
TIOP-1.1.1/07/1-2008-1155 azonosítámú, pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése tárgyú pályázathoz kapcsolódó projekt teljes körű megvalósításához szükséges eszközbeszerzés
2011.12.16.
2012.02.13.
D.247/10/2006.
Csongrád Megyei Önkormányzat Aranysziget Otthona
Az ajánlatkérő 2006.december 31-ig terjedő időszakra vonatkozó élelmiszer szükségletének szállítása az ajánlatkérő eseti megrendelései alapján
2006.04.13.
2006.05.05.
D.15/2010.
Csongrád Megyei Önkormányzat Aranysziget Otthona
élelmiszer beszerzés
2010.01.11.
2010.02.08.
3.Kf.27.173/2008/6.
Csongrád Megyei Önkormányzat Aranysziget Otthona
Élelmiszer-szükséglet szállítása
2008.10.01.
D.319/2011.
Csongrád Megyei Önkormányzat Napsugár Otthona
Csongrád Megyei Önkormányzat Napsugár Otthona élelmiszer-nyersanyag és áru- szükségletének biztosítása
2011.05.16.
2011.06.27.
D. 379/12/2008.
Csongrád Város Önkormányzata
2008.09.01.
D.227/2010.
Csongrád Város Önkormányzata
Csongrád belváros úthálózatának rekonstrukciója
2010.03.29.
2010.04.27.
3.Kf.27.267/2009/11. sz
Csongrád Város Önkormányzata
útburkolat felújítás I. útburkolat felújítás II.
2009.11.18.
D.1/2014.
Csongrád Város Önkormányzata
Csongrád Város belvíz elvezető rendszerének fejlesztése
2014.01.02.
2014.01.20.
D.316/2021
Csongrád Város Önkormányzata
Háziorvosi szolgáltatás - (Somogyi és Társai Kft.) - Kbt. mellőzése
2021.07.02.
2021.09.10.
D.315/2021
Csongrád Város Önkormányzata
Háziorvosi szolgáltatás - (Dr.K.Gy.) - Kbt. mellőzése
2021.07.02.
2021.09.10.
D.314/2021
Csongrád Város Önkormányzata
Háziorvosi szolgáltatás - (Dr. Zombori és Társa Bt.) - Kbt. mellőzése
2021.07.02.
2021.09.10.
D.312/2021
Csongrád Város Önkormányzata
Háziorvosi szolgáltatás - (T-MEDIC Háziorvosi Kft.) - Kbt. mellőzése
2021.07.02.
2021.09.10.
D.1071/9/2005.
Csongrád Város Önkormányzata
Homokhátsági Regionális Települési Hulladékgazdálkodási Projekt, Felgyői és Kiskunhalasi Hulladékkezelő Központ felépítése. Építési munkák 1.
2005.12.22.
2006.01.31.
D.909/2010.
Csongrád Város Önkormányzata
Csongrád Nyugati és Központi városrész és Bokrosi városrész csapadékvíz elvezető hálózat rekonstrukciója
2010.11.25.
2010.12.21.
D.847/2009.
Csongrád Város Önkormányzata
Dr. Szarka Ödön Egyesített Egészségügyi Intézmény Kistérségi Rendelőintézete épületei rekonstrukciójának kivitelezése, beleértve homlokzatok felújítását, akadálymentesítését
2009.12.29.
2010.01.20.
D.317/2021
Csongrád Város Önkormányzata
Háziorvosi szolgáltatás - (Somogyi és Társai Kft.) - Kbt. mellőzése
2021.07.02.
2021.09.10.
D.313/2021
Csongrád Város Önkormányzata
Háziorvosi szolgáltatás - (ZS. Med. Háziorvosi Bt.) - Kbt. mellőzése
2021.07.02.
2021.09.10.
D.311/2021
Csongrád Város Önkormányzata
Háziorvosi szolgáltatás - (Dr. Tóth és Társa MED Bt.) - Kbt. mellőzése
2021.07.02.
2021.09.10.
D. 378/12 /2008
Csongrád Város Önkormányzata
2008.08.01.
D.241 / 26 /2008
Csongrád Város Önkormányzata
2008.06.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el