Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.311/2022
Fenyves Kulturális és Szabadidő Egyesület
Használaton kívüli magtárépület funkcióváltása EKR001329722021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.305/2022
Balassagyarmati Tankerületi Központ
Bercel Általános Iskola felújítása EKR000929172019
2022.08.11.
2022.08.18.
D.304/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Bátonyterenye „Palócporta” kialakítása EKR000670012019
2022.08.11.
2022.08.18.
D.303/2022
Püspökhatvan Község Önkormányzata
Püspökhatvan – 12 férőhelyes bölcsőde építése EKR000317302020
2022.08.11.
2022.08.18.
D.300/2022
Nógrád Megyei Szakképzési Centrum
Tető felújítás és tetőtérbeépítés EKR000135522021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.297/2022
Pásztó Városi Önkormányzat
Új bölcsőde építése Pásztón EKR000426822021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.289/2022
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása EKR 001082012022
2022.08.05.
2022.08.17.
D.211/2022
Gyöngyös Városi Önkormányzat
Gyöngyös Város Településrendezési eszközeinek készítése EKR001012112018
2022.06.03.
2022.08.17.
D.249/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Önkormányzati tulajdonú ingatlanok lomtalanítása” EKR001657832021
2022.07.07.
2022.08.17.
D.253/2022
Magyar Államkincstár
„Gépjárművek szervizelése, javítása, karbantartása” - 1. rész EKR000367422022
2022.07.11.
2022.08.16.
D.282/2022
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság rendszercsomag üzemeltetése és fejlesztése 2022. EKR001030482022
2022.07.27.
2022.08.16.
D.201/2022
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Nyomortelep felszámolás EKR001246902019
2022.06.02.
2022.08.11.
D.180/2022
Szerencs Város Önkormányzata
Szerencs Város Önkormányzata részére nyersanyagok beszerzése 4. rész - Konzervek, tartós élelmiszerek
2022.05.16.
2022.08.10.
D.275/2022
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Orvostechnikai eszközök beszerzése (Marcali) - 2. rész EKR001454932021
2022.07.18.
2022.08.09.
D.210/2022
NKK Nemzeti Közlekedési Központ Nonprofit Zrt. (BFK Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zrt.)
Kelenföldi Duna-parti sétány tervezése EKR001699072021
2022.06.02.
2022.08.08.
D.184/2022
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Felmosógép, szívógerenda, kézi súroló tartozékokkal, porszívó, gőztisztító univerzális tartozékokkal
2022.05.17.
2022.08.05.
D.183/2022
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
47 db GREEN 460 típusú takarítókocsi beszerzése
2022.05.17.
2022.08.05.
D.182/2022
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Ágytálmosó fertőtlenítő berendezés különálló meleg vizes vízlágyítóval, rozsdamentes mosdótállal és a készülék beüzemelése
2022.05.17.
2022.08.05.
D.245/2022
Velence Város Önkormányzata
„Helyi és térségi turizmusfejlesztés támogatása” - 1. rész. projektelőkészítés, pályázatírás EKR000738242022
2022.07.04.
2022.08.05.
D.190/2022
Óhíd Község Önkormányzata
Belterületi csapadékvíz-elvezetés fejlesztése - 2. sz. szerződésmódosítás EKR001054042018
2022.05.23.
2022.08.03.
D.189/2022
Óhíd Község Önkormányzata
Belterületi csapadékvíz-elvezetés fejlesztése EKR001054042018
2022.05.23.
2022.08.03.
D.237/2022
Vasas Sport Club
„VASAS VÁROS generáltervezési feladatainak ellátása" EKR000429672022
2022.06.23.
2022.07.29.
D.209/2022
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszecsenyben EKR000491392022
2022.06.02.
2022.07.28.
D.155/2022
NAGYBERKI KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
„Nagyberki-Szabadi Kerékpárút építése” EKR001389302021
2022.05.03.
2022.07.28.
D.269/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021. 4. rész
2022.07.15.
2022.07.28.
D.214/2022
NIF Zrt.
"Ferencváros - Kelenföld mérnöki feladatok" EKR000191252021
2022.06.09.
2022.07.28.
D.243/2022
Balatonhenye Község Önkormányzata
Építési beruházás EKR001568402021
2022.06.30.
2022.07.28.
D.228/2022
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
"Parkfenntartási szolgáltatások 2022-2023 évekre ", 1-2-3. rész EKR001272842021
2022.06.13.
2022.07.26.
D.244/2022
Emberi Erőforrások Minisztériuma (jogutód: Kulturális és Innovációs Minisztérium)
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma egyes informatikai rendszereihez kapcsolódó üzemeltetési feladatok ellátása EKR000478522022
2022.06.30.
2022.07.26.
D.157/2022
Szentgotthárd Város Önkormányzata
Interaktív IDŐutazó Múzeum program kialakítása - 1. rész EKR000735872020
2022.05.04.
2022.07.25.
D.126/2022
Budai Farm Kft.
A szerepi Kemény tanyán hízósertés telep korszerűsítése és bővítése
2022.04.11.
2022.07.25.
D.232/2022
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Autószállító tehergépkocsik beszerzése EKR001381432021
2022.06.13.
2022.07.22.
D.151/2022
Kajdacs Községi Önkormányzat
Önkorm.hiv. Ép.gépészeti és energetikai korszerűsítés EKR000233002019
2022.04.28.
2022.07.22.
D.197/2022
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
GÁT központi épület és Munkácsy szárny tervezése EKR001741522021
2022.05.30.
2022.07.22.
D.118/2022
Zsadány Község Önkormányzata
Zsadány – kerékpárút fejlesztése EKR001139202020
2022.04.05.
2022.07.22.
D.179/2022
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
GÁT központi épület és Munkácsy szárny tervezése EKR001741522021
2022.05.13.
2022.07.22.
D.185/2022
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
a miskolci állatkert és kultúrpark ökoturisztikai fejlesztése kapcsán az engedélyes és kiviteli tervdokumentáció elkészítésére vonatkozó szolgáltatási szerződés
2022.05.17.
2022.07.20.
D.181/2022
NIF Zrt.
Neszmély – Dunaradvány között összekötő út és rév EKR000068312020
2022.05.16.
2022.07.19.
D.99/2022
Magy Község Önkormányzata
Fedett piac építése Magy településen EKR000267672018
2022.03.18.
2022.07.19.
D.173/2022
Nemzeti Művelődési Intézet Nonprofit Közhasznú Korlátolt Felelősségű Társaság
Kézműves szakkörök alapanyag és eszközbeszerzése EKR 000313832022
2022.05.11.
2022.07.19.
D.159/2022
Girincs Község Önkormányzata
„Girincs iskola energetikai korszerűsítése” EKR000290212021
2022.05.04.
2022.07.19.
D.188/2022
Keszthely Város Önkormányzata
„TOP-2.1.2 Keszthely Zöld Város kivitelező” - 1. rész (Helikon park) EKR000021812021
2022.05.21.
2022.07.18.
D.215/2022
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
HEPA - OKT kialakítása és médiaügynökség (471)” – 1. RÉSZ: OKT kialakítása EKR 001426342021
2022.06.10.
2022.07.15.
D.207/2022
Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal
Elégedettségi Felmérések 2022-2025 EKR000052562022
2022.07.04.
2022.07.15.
D.233/2022
Kaposvári Élmény- és Gyógyfürdő Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Keretszerződés diákmunka közvetítésére 2022. évben” EKR000612702022
2022.06.14.
2022.07.15.
D.165/2022
Debreceni Egyetem
„DEK-1120 E-sport terem gamer PC-k beszerzése” EKR000221582022
2022.05.05.
2022.07.13.
D.146/2022
Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Új kerti vasúti szakasz kialakítása - 2. rész Sín, kiegészítő elemek, híd és pályaudvar beszerzése EKR001214532020
2022.04.27.
2022.07.12.
D.158/2022
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Nyomortelep felszámolás EKR001246902019
2022.05.04.
2022.07.12.
D.171/2022
Nemzeti Sportközpontok
Vízitúra megállóhely létesítése Siófokon EKR000537922019
2022.05.10.
2022.07.11.
D.213/2022
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Megbízási szerződés keretében az NFP Nonprofit Kft. részére az „Az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén megvalósítandó projektek keretein belül az Esztergom Szentkirályi távvezeték kiváltása, Héreg település regionális hálózatra rákötése, Esztergom – Kertváros volt laktanya területén üzemelő vezeték összekötése az Esztergom Ipari Parkban üzemelő vezetékkel, Tatabánya XIV/A vízakna fejlesztése, Tatabánya XV/C vízakna fejlesztése” című projekt megvalósítása tárgyban szükségessé váló közbeszerzési, beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása és egyéb kapcsolódó felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói feladatok ellátása”
2022.06.03.
2022.07.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el