Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.217/2010.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged elektromos tömegközlekedése fejlesztése projekt keretében a 3-as villamospálya és felső vezeték, valamint kapcsolódó egyéb építmények építési munkáinak generál kivitelezése és kiegészítő tervezése
2010.03.23.
2010.04.16.
D.20/2010.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, Somogyi u. 20. homlokzatának felújítása
2010.01.14.
2010.03.01.
D.862/11/2009.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közterület-felügyelettel együttműködve személy- és vagyonvédelmi feladatok ellátása 2010.01.01-2013.12.31. közötti időszakra
2009.12.31.
2010.02.04.
D.313/2026
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Szeged közigazgatási területén lévő önkormányzati kezelésű utak kisfelületű javítása keretszerződés keretében" EKR000520902026
2026.06.18.
2026.07.03.
D.347/2014.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged elektromos tömegközlekedés fejlesztése
2014.07.10.
2014.07.28.
D.228/12/2007.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.06.11.
D.69/7/2009.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Agóra Szeged PÓLUS építési engedélyezési tervdokumentációjának elkészítése
2009.02.25.
2009.03.28.
D.513/2024
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Zöld Város kialakítása a szegedi Belvárosban” - 2. rész Stefánia-Mórapark-Roosevelt tér építési munkái EKR000167682019
2024.08.14.
2024.10.31.
D.433/2022
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vitéz u. bölcsőde újjáépítésének kivitelezése (EKR azonosító: EKR001328002021),
2022.11.10.
2022.12.12.
D.341/2021
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, kerékpárút-hálózat fejlesztése - I. ütem - TOP-6.4.1-15-SG1-2016-00002 projekt keretein belül, Szeged – Sándorfalva között kerékpárút építése
2021.07.16.
2022.01.19.
D.372/2020
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Gedói, Gyertyámos, Tarjáni, Makkosházi Óvoda tervezése - 1. - 3. rész EKR000386652018
2020.08.27.
2020.09.28.
D.452/2019
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, kerékpárút-hálózat fejlesztése - I. ütem - TOP-6.4.1-15-SG1-2016-00002 projekt keretein belül, Szeged – Sándorfalva között kerékpárút építése
2019.09.16.
2019.10.04.
D.604/2017
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Műszaki szakértői, műszaki ellenőri feladatok ellátása a kerékpáros és közösségi közlekedési fejlesztések tárgyú projektek kapcsán 3 részajánlati körben
2017.11.02.
2017.11.29.
D.164/2016.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2016. szeptember 01-től 2023. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2016.02.25.
2016.04.06.
D.769/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2016. szeptember 01-től 2023. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2015.10.01.
2015.11.06.
D.23/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala Huszár u. 1. szám alatti épületében őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása 2015. január 1-2016. december 31. között" megbízási szerződés keretében
2015.01.13.
2015.02.09.
D.205/2012.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Biopolisz Park - Egyetemi városrész közterületeinek rehabilitációja projekt keretében - a 2. alprojekt: Szeged, Dugonics tér és környéke közterületi rekonstrukció építési munkáinak generál kivitelezése és kiegészítő tervezése
2012.03.19.
2012.04.12.
20.K.31.864/2011/4.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
közterület-felügyelettel együttműködve személyes vagyonvédelmi feladatok ellátása (2010. január 1. és 2013. december 31. napja között) megbízási szerződés keretében
2012.01.03.
D.933/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vásárhelyi Pál u komplex felújítása I. ütem tárgyú építési beruházás során felmerült tartalékkereten felüli pótmunka
2011.12.08.
2012.01.18.
D.714/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Infokommunikációs Technológiai fejlesztés Szeged MJV fenntartásában működő nevelési-oktatási intézményekben a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0954 számú pályázat keretében (2.rész)
2011.09.30.
2011.10.12.
D.305/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Agóra Pólus a közművelődés szolgálatában projekthez kapcsolódó építési munkák generál kivitelezése
2011.05.10.
2011.06.21.
D.536/2010.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dugonics tér és környezete rekonstrukciójának tervezése
2010.07.02.
2010.08.19.
D.636/2009.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged elektromos tömegközlekedése fejlesztése projekt keretében a 2-es villamos pálya és felső vezeték, valamint kapcsolódó egyéb építmények és építési munkák generál kivitelezése és kiegészítő tervezése
2009.10.20.
2009.10.28.
13.K.32.991/2007/10
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, állami vis maior alapból helyreállítandó közutak 2007
2009.06.11.
D.81/2013.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Megbízási szerződés a „Szeged belváros árvízvédelmi fejlesztése” tárgyú KEOP-2.1.2/2F/09-2011-0004 azonosítószámú projekthez kapcsolódó külső projektmenedzsment szolgáltatás beszerzésére
2013.02.21.
2013.04.08.
15.K.33.510/2005/8.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
2006.06.21.
D.529/14/2007.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzat Kórháza, jogutód Szegedi Tudományegyetem
2007.10.26.
D.842/12/2006.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzat Kórháza
2007.01.30.
D.238/9/2007.
Szeged Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
2007.06.14.
D.363/2018
Szeged Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
Irodaszerek beszerzése 2018-2020.évekre 3.részajánlati körben - 1. rész
2018.10.25.
2018.11.06.
D.930/5/2005.
Szeged MJVÖ
Személy- és vagyonvédelmi feladatok ellátása
2005.11.21.
2005.12.02.
D.138/2010.
Szatmári Többcélú Kistérségi Társulás
Szatmári Többcélú Kistérségi Társulás által 2010. március 1-én induló közmunkaprogram eszközeinek, munkaruházatának beszerzése
2010.02.26.
2010.04.06.
D.28/2016.
Szatmárcseke Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Óvodafejlesztés Szatmárcsekén" tárgyú projekt napelem rendszer telepítésével kapcsolatos feladatok ellátására
2016.01.13.
2016.01.27.
D.29/2016.
Szatmárcseke Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés "Óvodafejlesztés Szatmárcsekén" tárgyú projekt kivitelezési feladatainak ellátására
2016.01.13.
2016.01.27.
D.745/2016.
Szatmár-Bio Kft.
1 db Laser válogató gép, 1 db vörös laser cső, 1 db infra vörös cső beszerzése - Kbt. mellőzése
2016.08.01.
2016.09.09.
D.9/2012.
Szatmár-Beregi Kórház és Gyógyfürdő Egészségügyi Nonprofit Kft.
Szatmár-Beregi Kórház és Gyógyfürdő Egészségügyi Nonprofit Kft. számára biztonságtechnikai eszközök beszerzése
2012.01.04.
2012.02.01.
D.301/2023
Szarvasgede Község önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” - 1. rész EKR000821832023
2023.08.01.
2023.09.05.
D.120/2010.
Szarvas Város Önkormányzata, nevében eljár: Work-Metall Trans Kft.
Kerékpárút-hálózat fejlesztése a Szarvast Orosházával összekötő 4404 jelű út mentén
2010.02.22.
2010.03.02.
D.808/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas és Gyomaendrőd közötti biztonságos kerékpárút építése
2011.10.27.
2011.12.13.
13.K.33.359/2005/5.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas városközpontjának integrált rehabilitációjára vonatkozó kiviteli tervek és építési munkák elkészítése
2005.12.16.
7.K.23.484/2011/14.
Szarvas Város Önkormányzata
Pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai eszközök és szolgáltatások beszerzése
2012.04.19.
D.296/11/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
A pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése TIOP-1.1.1/07/1. kódszámú pályázat keretében informatikai eszközök és szolgáltatások beszerzése
2011.05.06.
2011.06.14.
4.Kf.27.151/2009/3.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas Város belterületi vízrendezés I. ütem-2.sz. vízgyűjtő öblözet fejlesztése, felújítása
2009.07.08.
D.881/10/2005.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas városközpontjának integrált rehabilitációja a foglalkoztatás javítása érdekében 1 komponens
2005.11.03.
2005.12.05.
D.366/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Térségi összefogás a közösségi közlekedés feltételeinek javításáért a Szarvasi kistérségben
2011.05.30.
2011.07.08.
D.367/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas és Gyomaendrőd közötti biztonságos kerékpárút építése
2011.05.30.
2011.07.13.
D.151/17/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
A pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése TIOP-1.1.1/07/1. kódszámú pályázat keretében informatikai eszközök és szolgáltatások beszerzése
2011.03.11.
2011.04.11.
D.902/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
Kerékpárút-hálózat fejlesztése a Szarvast Orosházával összekötő 4404 jelű út mentés
2010.11.22.
2011.01.20.
D.576/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
2 db digitális vezérlő, 1 db vezérlő központ, 2 db LCD monitor, 1 db kamerás végponti egység, 1 db forgatható kamera, 1 db WBSLPR: szerver licence, analitikai eszköz, végponti egység, kamera, tábla tábla a kamera helyszínen
2010.07.20.
2010.08.24.
D.462/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
Kerékpárút-hálózat fejlesztése a Szarvast-Orosházával összekötő 4404 jelű út mentén
2010.06.07.
2010.07.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el