Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.557/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen villamos vonalain közlekedtetni kívánt 18 db azonos típusú, új gyártású, csuklós villamos járművek beszerzése
2011.08.08.
2011.09.14.
D.555/2011.
Pécsi Tudományegyetem
Eszközbeszerzés az infokommunikációs technológia támogatású pedagógiai módszertanhoz szükséges infrastruktúrafejlesztés a Pécsi Tudományegyetem négy közoktatási intézményben
2011.08.08.
2011.09.20.
D.554/2011.
Aktivitás TISZK Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés oktatási, továbbképzési szolgáltatások beszerzésére
2011.08.08.
2011.08.15.
D.552/2011.
Tiszaújváros Város Önkormányzata
Tiszaújváros-Tiszaszederkény közötti kerékpárút és az ahhoz tartozó csapadékvízelvezetés kiépítése
2011.08.08.
2011.09.19.
D.551/2011
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az Önkormányzat tulajdonában és kezelésében lévő elválasztott rendszerű zárt csapadékvíz elvezető csatornák mosatása
2011.08.08.
2011.09.16.
D.553/2011.
Békés Megyei Kormányhivatal
Békés Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központjának illetékességi területén ellátandó mentori szolgáltatás biztosítása
2011.08.08.
2011.08.19.
D.558/25/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Csillagpont Kórház létrehozása a Borsod.Abaúj-Zemplén megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban - projekthet kapcsolódó építési beruházás új épület létesítésével
2011.08.09.
2011.09.19.
D.559/2011.
Országos Mentőszolgálat
C-típusú mentőgépjárművek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére
2011.08.10.
2011.09.19.
D.564/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-magyarországi régióban
2011.08.10.
2011.09.27.
D.561/2011.
Bayer Róbert Városi Kollégium és Élelmezési Központ
Bayer Róbert Városi Kollégium és Élelmezési Központ élelmezési tevékenységének ellátásához szükséges különféle élelmiszerek beszerzése
2011.08.10.
2011.08.25.
D.566/2011.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Alföldi Régióban
2011.08.10.
2011.09.27.
D.563/2011.
Tisza-tavi Régió Hulladéklerakói Rekultiváló Egycélú Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés az Önkormányzati Társulás tagtelepüléseinek települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja tárgyú projekt megvalósításához szükséges FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2011.08.10.
2011.09.20.
D.565/2011.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
NAV egyes budapesti és Budapest környéki ingatlanjainak műszaki üzemeltetés
2011.08.10.
2011.09.26.
D.560/2011.
Mérk Nagyközség Önkormányzata
Mérk Nagyközség önkormányzati körtöltés komplex fejlesztése (KEOP-2.1.2F/09-2010-0003)
2011.08.10.
2011.08.22.
D.562/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórház
Orvosi szakmai anyagok 2011.
2011.08.10.
2011.09.09.
D.570/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.08.11.
2011.09.02.
D.568/2011.
Hajdúdorogi Egyházmegye
Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola építése (iskola bővítésként) tornateremmel, tanmedencével, főzőkonyhával, önkiszolgáló étteremmel
2011.08.11.
2011.09.13.
D.569/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyugati kiskörút Hatvan u. - Arany J. u. közötti szakaszának megépítése
2011.08.11.
2011.08.31.
D.572/2011.
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Duna-Vértes Köze Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer és létesítményeinek üzemeltetésére irányuló közszolgáltatási üzemeltetési szerződés
2011.08.11.
2011.08.22.
D.567/2011.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
A Szatmár-Beregi Kórház és Gyógyfürdő sürgősségi osztályának komplex fejlesztése című pályázathoz kapcsolódó építési kkivitelezői feladatok ellátása
2011.08.11.
2011.09.21.
D.571/2011.
Várpalotai Közüzemi Kft.
Várpalotai Közüzemi Kft. részére hulladék-ártalmatlanítási szolgáltatás ellátása szolgáltatási szerződés keretében
2011.08.11.
2011.08.17.
D.573/2011.
Alföld Szakképző Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Kft.
A debreceni Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola épületrészének felújítása és az Alföld Szakképző Debrecen, Fokos utcai épületének felújítása és bővítése
2011.08.11.
2011.09.21.
D.574/2011.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
szállítási szerződés oltóanyagok beszerzésére
2011.08.12.
2011.09.19.
D.575/2011.
Nagykanizsai Regionális Szennyvíztársulás
vállalkozási szerződés a Nagykanizsa agglomeráció csatornahálózat és szennyvíztisztító telep fejlesztése projekt keretében - Nagykanizsaán szennyvíztisztító-telep bővítésének kivitelezésére tervezéssel és engedélyeztetéssel
2011.08.12.
2011.09.26.
D.576/2011.
BKV zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
Budapesti 4-es számú metróvonal I. szakasz kapcsolódó felszíni beruházások megvalósítása-K2/D-Baross tér felszíni rendezés megvalósítására
2011.08.12.
2011.09.09.
D.577/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
Kórház részére integrált biomassza alapú erőmű szállítása (első rész) és kapcsolódó hőszolgáltatási szerződés 2012. december 31-ig (második rész)
2011.08.12.
2011.08.23.
D.579/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási szerződés személy és vagyonvédelmi szolgáltatás ellátása tárgyában
2011.08.15.
2011.08.31.
D.581/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyugati kiskörút Hatvan u. - Arany J. u. közötti szakaszának megépítése
2011.08.15.
2011.09.26.
D.578/2011.
Demecser Város Önkormányzata
Szállítási szerződés az "Egyenlő esélyt az IKT-ban is" elnevezésű TIOP-1.1.1/07/1.-2008-0168 számú projekthez kapcsolódó eszközök beszerzésére
2011.08.15.
2011.09.26.
D.582/2011.
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda, Szent László u. 7-11. Kisvárda, 1238 hrsz. alatti ingatlanon álló Polgármesteri Hivatal épületének rekonstrukciója
2011.08.15.
2011.09.26.
D.580/2011.
Gyál Város Önkormányzata
Pest megyei integrált településközpontok fejlesztése - Gyál kistérségi szerepének erősítése a városközpont rehabilitációja által tárgyú projekt részeként Kistérségi Szolgáltató Központ építése beruházás kivitelezése a kiviteli terveknek megfelelően
2011.08.15.
2011.09.28.
D.583/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Digitális közmű - alaptérkép és címadatbázis karbantartása és frissítése
2011.08.15.
2011.08.19.
D.584/2011.
Füzesabonyi Kistérség Többcélú Társulás
Vállalkozási szerződés 10 társult önkormányzat illetékességi területén a lakosság központi orvosi ügyeleti ellátására
2011.08.16.
2011.10.26.
D.585/2011.
Nemzeti Közigazgatási Intézet
Készségfejlesztő képzések oktatási anyagainak célcsoportra alkalmazása és a tréningek lebonyolítása
2011.08.16.
2011.09.16.
D.586/2011.
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda, Szent László u. 7-11. sz. Kisvárda, 1238 hrsz. alatti ingatlanon álló Polgármesteri Hivatal épületének rekonstrukciója
2011.08.17.
2011.09.26.
D.590/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat
Hulladékkezelési szolgáltatás a Somogy Megyei Önkormányzat fenntartásában működő intézmények számára határozatlan idejű vállalkozási szerződéssel
2011.08.17.
2011.08.24.
D.588/2011.
Modern Üzleti Tudományok Főiskolája
Vezetői Információs Rendszer implementálása meglévő logikai rendszerterv alapján, integrálás a Modern Üzleti Tudományok Főiskola jelenlegi környezetébe és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2011.08.17.
2011.09.27.
D.587/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése Kunszentmárton Város Önkormányzata oktatási nevelési intézményei számára
2011.08.17.
2011.10.03.
D.592/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt
Ömlesztett útszóró só beszerzése II.
2011.08.17.
2011.09.26.
D.591/2011.
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál utcai óvoda felújítása, bővítése
2011.08.17.
2011.09.26.
D.589/2011.
Budapest Főváros XIX. ker. Kispest Önkormányzata
ajánlatkérő fenntartásában lévő óvodák, általános iskolák és gimnázium szorgalmi időszakban-, valamint az iskolai szorgalm iidőn kívül a nyári napközis tábor közétkeztetési feladatainak ellátása és ételhulladék elszállítása
2011.08.17.
2011.09.27.
D.594/9/2011.
Budapest Főváros XIV. ker. Zugló Önkormányzata
Vállalkozási szerződés, Budapest Főváros XIV. ker. Zugló Önkormányzata fenntartásában működő intézményekben (óvodák, általános és középiskolák, felnőtt szociális intézmények) közétkeztetés biztosítása
2011.08.18.
2011.09.27.
D.593/2011.
Tisza-tavi régió hulladéklerakóit rekultiváló egycélú Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a Tisza-tavi Régió területén lévő kommunális hulladéklerakók kiviteli tervek aktualizálása, felülvizsgálata és rekultivációs munkálatainak elvégzése FIDIC Piros Könyv alapján
2011.08.18.
2011.09.28.
D.595/2011.
Nagykanizsai Regionális Szennyvíztársulás
Vállalkozási szerződés a Nagykanizsa agglomeráció csatornahálózat és szennyvíztisztító telep fejlesztése projekt keretében Nagykanizsán szennyvíztisztító-telep bővítésének kivitelezésére tervezéssel és engedélyeztetéssel
2011.08.19.
2011.09.29.
D.597/2011.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A "Szamos mentén Vízen és kétkeréken" pályázat keretében töltéskorona burkolat kivitelezése a Szamos bal part 40+930+19+340 tkm közötti szakaszokon és kivieli terv készítése
2011.08.19.
2011.09.30.
D.596/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME Bogdánffy utcai Sporttelepen létesülő 2 db egybenyitható új műfüves labdarúgópálya kialakítása
2011.08.19.
2011.10.04.
D.601/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
havária jellegű meghibásodások, hiányosságok felszámolása, továbbá egyéb, az építészet, épületgépészet, épületvillamosság területén jelentkező üzemzavar- és hibaelhárítási, valamint ehhez kapcsolódó javítási feladatok elvégzése
2011.08.22.
2011.10.03.
D.600/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
komplex épületenergetikai fejlesztés a MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.08.22.
2011.09.22.
D.598/2011.
Országos Rendőr-főkapitányság
országos, bűnügyi, idegenrendészeti és menekültügyi célú automatikus ujj- és tenyérnyomat azonosító rendszer szállítása ésüzembe helyezése
2011.08.22.
2011.10.10.
D.599/2011.
Váci Mihály Általános Iskola
Váci Mihály Általános Iskola részére élelmezési nyersanyag beszerzése
2011.08.22.
2011.10.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el