Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.167/2021
Selye János Kórház
„Eszközbeszerzés az EFOP-1.8.21-18 Infekciókontroll tevékenységek gyakorlati megvalósítása a fekvőbeteg ellátást nyújtó intézményekben EFOP-1.8.21-18 2019-00049 kódszámú projekt megvalósítása keretében” - 2. rész: Légfertőtlenítő készülék EKR001324392020
2021.04.09.
2021.05.21.
D.167/2022
Szerencs Város Önkormányzata
Kötelező nyilvánosság és egyéb kommunikációs tevékenység ellátása - Kbt. mellőzése
2022.05.09.
2022.09.08.
D.167/2023
Boconád Községi Önkormányzat
„A boconádi Szeleczky-kastély fejlesztése” „5. rész: Szeleczky-kastély belső felújítása” EKR000476872021
2023.05.03.
2023.07.13.
D.167/2024
Hajdúsámsoni Ingatlan- és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Nyárbúcsúztató fesztivál (2023.08.18.) Étel- és italfelszolgálási szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2024.03.28.
2024.06.18.
D.167/2025
Miskolci Egyetem
„Elektromos mikrobuszok beszerzése” EKR000405322023
2025.03.10.
2025.05.16.
D.167/2026
Révfülöp Nagyközség Önkormányzata
„Révfülöp, látogatóközpont eszközök beszerzése 2” EKR001500262024
2026.04.13.
2026.06.29.
D.167/9/2009.
Észak-dunántúli Vízmű Zrt., képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
AZ ÉDV Zrt. részére a társaság mindenkori működési területén végzett élőerős vagyonvédelmi, objektumvédelmi és pénzszállítási tevékenységek ellátására vállalkozási szerződés keretében
2009.04.20.
2009.05.20.
D.168/11/2013.
Kérelmezett: AKL Mérnökiroda Kft.
1. rész: P+R parkoló kialakítása Gödöllőn a MÁV állomás melletti rakodótéren 2. rész: B+R parkoló kialakítása Gödöllőn a MÁV állomás áruraktár épületében
2013.04.15.
2013.07.15.
D.168/2010.
Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium, CHSH Dezső, Dezső és Társai Ügyvédi Iroda, Dr Szterényi Sándor ügyvéd
Az EMVA és EMGA tekintetében igazoló szervi, és az IH fuinkcióhoz kapcsolódó tanácsadói feladatok, az EHA tekintetében ellenőrző szervi tevékenység ellátása, továbbá az EMVA tekintetében az IH funkcióhoz tanácsadói rendelkezésre állás
2010.03.10.
2010.04.26.
D.168/2011.
Gönc és Térsége Egészségért Nonprofit Kft
Abaúj-Hegyközi Kistérségi járóbeteg-szakellátó központ kivitelezése
2011.03.21.
2011.04.01.
D.168/2012.
Állami Autópálya Kezelő ZRt
Digitális törzskönyv karbantartás 2011
2012.03.06.
2012.04.16.
D.168/2014.
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
"Az M3 metróvonal rekonstrukciójának és meghosszabbításának előkészítése" c. projekt megvalósításához kapcsolódó tervezési feladatok elvégzése
2014.03.27.
2014.04.11.
D.168/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2013.10.30., G4S Készpénzlogisztikai Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.168/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
A Várkert Bazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedés fejlesztése keretében mély- és magasépítési feladatok, régészeti és restaurálási feladatok ellátása, továbbá egyes részelemek tekintetében műszaki tervek készítése tárgyú szerződés 4. sz. módosítása
2016.02.29.
2016.06.01.
D.168/2017.
Ferenczy Múzeumi Centrum
Régészeti bontómunka végzése közlekedési infrastruktúra-beruházáshoz kapcsolódó megelőző régészeti feltárások során
2017.04.19.
2017.09.27.
D.168/2018
Szeged-Csanádi Egyházmegye
Fogadalmi templom homlokzatainak felújítása, liturgikus tér felújítása (padlóburkolat, padlófűtés) kertészeti berendezése
2018.05.04.
2018.05.16.
D.168/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 4.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.168/2020
Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a KEHOP-4.1.0-15-2015-00001 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló lóistálló és a kiegészítő infrastruktúra kivitelezésére EKR 001199262019
2020.05.04.
2020.06.12.
D.168/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2021 - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.07.13.
D.168/2022
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vágány- és kitérőszabályozási munkák - 1. rész EKR001556052021.
2022.05.09.
2022.06.17.
D.168/2023
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőrfőkapitányság
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság 5000 Szolnok, Álmos u. 1. szám alatti objektumában ügyfél eligazító, beléptetés regisztráció, kulcsnyilvántartás kezelése és gépjármű regisztráció tevékenységek ellátása EKR000013862023
2023.05.03.
2023.06.05.
D.168/2024
Hajdúsámsoni Ingatlan- és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Gasztronómiai fesztivál (2023.09.02.) - Szórakoztatási szolgáltatások - Kbt. mellőzése
2024.03.28.
2024.06.18.
D.168/2025
Szalánta Községi Önkormányzat
„Fejlesztések Szalántán” - 1. rész - Szociális infrastruktúra (1) EKR000556222024
2025.03.12.
2025.05.07.
D.168/2026
Pécsi Tudományegyetem
„Rendezvényszervezés DBR a PTE részére” EKR000202352024
2026.04.14.
2026.06.05.
D.168/7/2007.
Országos Vérellátó Szolgálat
2007.04.26.
D.169/ 6 /2008
Békés Megye Képviselő-testülete Önkormányzati Hivatala
2008.04.23.
D.169/10/2005
Országos Mentőszolgálat, képviseli dr. Semjén Zsófia ügyvéd
Az Országos Mentőszolgálat mentőgépjárműveiben használható manuális és félautomata defibrillátorok, transzport lélegeztetők beszerzése a mentőgépkocsiban való rögzítésre alkalmas tartószerkezettel és hordtáskával
2006.03.10.
2006.04.24.
D.169/15/2009
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Darázs & Társai Ügyvédi Iroda, Dr. Sasvári Anna ügyvéd
Békéscsaba Megyei Jogú Város csatornázásának és szennyvíztisztításának fejlesztése című projekthez kapcsolódó mérnöki feladatok ellátása
2009.04.14.
2009.06.04.
D.169/2010.
Pest Megye Önkormányzata, képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Szigetszentmiklósi Emeltszintű Kistérségi Járóbeteg-szakellátó Központ kialakításához (KMPO-4.3.2-2008-0006) kapcsolódó kivitelezés
2010.03.10.
2010.03.26.
D.169/2011.
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Sportlétesítmények üzemeltetése" tárgyú közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2011.03.21.
2011.04.14.
D.169/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
M3 autópálya 49. sz. főút - Vásárosnamény (268+000-279+900 km.sz.) közötti szakasza valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése.
2012.03.06.
2012.04.16.
D.169/2013.
Vas Megyei Markusovszky Kórház Nonprofit Zrt.
1 db After loading a hozzá tartozó 3D-s besugárzást tervező rendszerrel
2013.04.16.
2013.05.21.
D.169/2014.
Zalai Dombság Turizmusáért Közhasznú Egyesület
Bázakerettye 217 hrsz-ú ingatlanon található Közösségi Ház (Erdei Iskola) épület felújítása - Kbt. mellőzése
2014.03.28.
2014.04.30.
D.169/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2014.01.01.-2014.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.169/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
"Várkertbazár és kapcsolódó komplex közlekedési fejlesztés, műszaki ellenőri és műszaki lebonyolító feladatainak, valamint restaurátori felügyelet ellátása" tárgyú szerződés módosítása
2016.02.29.
2016.05.06.
D.169/2017.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Élelmezési szolgáltatások beszerzése - 1. rész
2017.04.20.
2017.05.26.
D.169/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
Lövedékálló mellény külső és lövedékálló mellény rejtett beszerzése - ajánlati felhívás 1. és 2. rész
2018.05.04.
2018.05.22.
D.169/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - praxisközösség-menedzseri egészségügyi szolgáltatások beszerzése 5.sorsz. (2.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.169/2020
Pécsi Tudományegyetem
FFP2-FFP3 védőmaszk beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére EKR000393982020
2020.05.04.
2020.06.03.
D.169/2021
Kisvárdai Tankerületi Központ
Bútorbeszerzés (2018.12.20.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.06.28.
D.169/2022
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vágány- és kitérőszabályozási munkák - 2. rész EKR001556052021
2022.05.09.
2022.06.17.
D.169/2023
Hollókő Község Önkormányzata
Kiállítási installáció és multimédiás rendszer - 1. rész EKR001219032021
2023.05.03.
2023.05.17.
D.169/2024
Hajdúsámsoni Ingatlan- és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Gasztronómiai fesztivál (2023.09.02.) - Étel- és italfelszolgálási szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2024.03.28.
2024.06.18.
D.169/2025
Sukoró Község Önkormányzata
Fiatalok háza és sport infrastruktúra fejlesztés - 1. rész EKR000545422023
2025.03.12.
2025.07.01.
D.169/2026
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
„Idegsebészeti és szemészeti operációs mikroszkópok” - 1. rész EKR001356692024
2026.04.14.
2026.04.22.
D.17/16/2006.
Debreceni Sportcentrum Kht.
Oláh Gábor u. 5. sz. alatti sporttelep területén vagyonvédelmi, parkoltatási és portaszolgálati feladatok ellátása 2006-2007. években
2006.01.06.
2006.02.17.
D.17/2010.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése
2010.01.11.
2010.02.09.
D.17/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Záhony térségi széles nyomtávú vontatóvágány hálózat felújítása, pályaépítés II. ütem
2011.01.07.
2011.01.19.
D.17/2012.
Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.
Különféle szemlencsék és tartozékaik beszerzése
2012.01.09.
2012.01.24.
D.17/2013.
Tápiómenti Területfejlesztési Társulás
Megbízási szerződés a „Tápió Menti Régió szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása” KEOP-1.2.0/2F/09-2009-0021 kódszámú projekttel kapcsolatos PR- és tájékoztatási feladatainak ellátása tárgyában
2013.01.14.
2013.02.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el