Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.617/2009.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas Város úthálózatának fejlesztése
2009.10.14.
2009.11.24.
D.466/2021
Szarvas Város Önkormányzata
„Vállalkozási szerződés az Erzsébet-ligeti Pavilon felújítása és kapcsolódó építések tárgyban a TOP-1.2.1-16-BS1-2018-00010 számú projekt keretében” 1. rész: Erzsébet-ligeti Pavilon felújítása EKR001380332020
2021.10.22.
2021.11.26.
D. 669/16/2007.
Szarvas Város Önkormányzata
2007.12.27.
D.291/2026
Szarvas Város Önkormányzata
„Fogorvosi rendelők kialakítása Szarvason” EKR000872362025
2026.06.11.
2026.08.26.
D.134/2014.
Szarvas Város Önkormányzata
Belvízrendezés az élhetőbb településekért komplex belvízrendezési program megvalósítása a belterületen és a csatlakozó társulati csatornán I. ütem keretében kiegészítő építési beruházás Szarvas Városában
2014.03.10.
2014.03.12.
D.855/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
Útépítésekhez pótmunkák elvégzése
2010.11.02.
2010.12.03.
D.425/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
2 db digitális vezérlő, 1 db vezérlő központ bútorzattal, 2 db LCD monitor, 3 db multipont átjátszó, 2 db kamerás végponti egység, 2 db forgatható kamera, 2 db tábla, 5 db energia ellátási költség
2010.05.26.
2010.06.22.
D.127/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
Kerékpárút-hálózat fejlesztése a Szarvast Orosházával összekötő 4404 jelű út mentén
2010.02.24.
2010.03.02.
D.611/2009.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas város belterületi belvízrendezése I. ütem - 2. sz. vízgyűjtő öblözet fejlesztése, felújítása
2009.10.12.
2009.10.26.
D.695/2024
Szarvas Város Önkormányzata
„Kerékpáros közlekedés fejlesztése II.” - „1. rész: Kerékpárút építés Szarvas” EKR000059572020
2024.10.28.
2025.01.09.
D.132/2025
Szarvas Város Önkormányzata
„Fogorvosi rendelők kialakítása - Deák F. utca 2.” EKR000899602024
2025.02.21.
2025.05.26.
D.539/2020
Szany Nagyközség Önkormányzata
„Szany, Kápolna út felújítása”
2020.12.15.
2021.01.18.
D.18/2023
Szank Községi Önkormányzat
Hűtőház építése EKR000376712018
2023.01.19.
2023.04.03.
7.K.34.580/2010/4.
Szank Község Önkormányzatának
Szank-Jászszentlászlói összekötő felújítása
2011.03.02.
D.924/2016.
Szank Község Önkormányzata
Szank község közvilágításának korszerűsítése ESCO konstrukció keretében
2016.10.28.
2016.11.17.
D.607/2010.
Szank Község Önkormányzata
Szank-Jászszentlászlói összekötőút felújítása
2010.07.27.
2010.09.06.
D.177/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. EKR001096352019
2022.05.13.
2022.06.02.
D.178/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. EKR001096352019
2022.05.13.
2022.06.02.
D.162/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 2. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.06.02.
D.487/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog” - 2. rész „Meglévő épület bővítése, új épület építése” EKR001474022019
2022.12.12.
2023.02.17.
D.163/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 3. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.06.02.
D.114/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. EKR001096352019
2022.04.01.
2022.06.02.
D.161/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 3. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.07.06.
D.160/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 1. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.06.02.
D.115/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog” - 2. rész „Meglévő épület bővítése, új épület építése” EKR001474022019
2022.04.01.
2022.06.20.
D.330/2020
Szamosbecs Községi Önkormányzat
Mezőgazdasági utak felújítása Szamosbecsen - 1-3. részek EKR000026932019
2020.08.13.
2020.09.25.
D.586/2024
Szamosangyalos Község Önkormányzata
„Szamosangyalos - Energetikai korszerűsítés” - 2. rész (Nyugdíjas Ház épületének energetikai felújítása) EKR000869122018
2024.09.13.
2024.11.19.
D.585/2024
Szamosangyalos Község Önkormányzata
„Szamosangyalos - Energetikai korszerűsítés” - 1. rész (Polgármesteri Hivatal energetikai felújítása) EKR000869122018
2024.09.13.
2024.11.19.
D.521/2020
Szalézi Intézmény Fenntartó (Szalézi Művek Kft.)
Tanműhely-műhelyiskolai csarnok kivitelezése EKR001006742020
2020.12.05.
2021.01.13.
D.168/2025
Szalánta Községi Önkormányzat
„Fejlesztések Szalántán” - 1. rész - Szociális infrastruktúra (1) EKR000556222024
2025.03.12.
2025.05.07.
D.775/2015.
Szalánta Község Önkormányzata
A szalántai egészségügyi alapellátás fejlesztése c. projekt kivitelezési munkáinak és eszközbeszerzésének elvégzése
2015.10.08.
2015.10.26.
D.58/2012.
Szalaszend Község Önkormányzata
Szalaszend község szennyvízelvezetésének és tisztításának kiépítése
2012.01.18.
2012.03.12.
D.952/2011.
Szalaszend Község Önkormányzata
Szalaszend község szennyvízelvezetésnek és -tisztításának kiépítése
2011.12.15.
2011.12.22.
D.387/2025
Szalaszend Község Önkormányzata
„Belterületi vízrendezés Szalaszend településen” EKR000011802024
2025.06.13.
2025.09.08.
D.538/2021
Szajol Községi Önkormányzat
„TOP-1.1.3-15-JN1-2016-00001 Szajoli piac építése” EKR000167202019
2021.12.13.
2022.01.28.
D.560/2013.
Szajol Község Önkormányzata
Szajol Községi Önkormányzatnak közigazgatási területén történő települési szilárd hulladék elszállítása
2013.12.23.
2014.01.31.
D.208/2010.
Szajol Község Önkormányzata
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola bővítéses rekonstrukciója és akadálymentesítése projekt, kivitelezési tervdokumentációjának elkészítése és az ahhoz kapcsolódó tervellenőri feladatok, valmaint műszaki ellenőrzés ellátása
2010.03.18.
2010.04.28.
D.834/2011.
Szajla Község Önkormányzata
Szajla Község települési szilárd (kommunális) hulladékának összegyűjtése és ártalmatlanításra történő elszállítása
2011.11.03.
2011.12.14.
D.215/2024
Szada Nagyközség Önkormányzata
INTERMAP Intelligence in 3D mapping szoftver megvásárlása
2024.04.15.
2024.04.18.
D.214/2024
Szada Nagyközség Önkormányzata
Térinformatikai szoftver és forgalomtechnikai szolgáltatások beszerzése
2024.04.15.
2024.04.18.
D.570/2013.
Szada Község Önkormányzata
"Jövőnk a gyermek! Óvodai férőhelybővítés Szada Községben" című, KMOP-4.6.1-11-2012-0001 azonosító sz. projekt teljes körű generál-kivitelezése a befejezési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron
2013.12.30.
2014.01.20.
D.562/9/2007.
Szabómester Szakképző Iskola Képviseli: Fürst Family Kereskedelmi és Mérnöki Iroda
2007.10.29.
D.757/2011.
Szabolcsveresmart Község Önkormányzata
Egyösszegű átalányáras válalkozási szerződés szennyvízberuházás kivitelezésére és próbaüzemre
2011.10.11.
2011.11.09.
D.515/2025
Szabolcsi Alma Centrum Nonprofit Kft.
SZAC projektben megvalósuló hozzávetőlegesen 9000 tonna tároló kapacitású hűtő tároló és logisztikai épület épületgépészeti munkái (víz, csatorna, fűtés, hűtés, gáz szerelési munkái szellőzés kiépítése, épületautomatika kialakítása) - Kbt. mellőzése
2025.08.18.
2025.12.02.
D.514/2025
Szabolcsi Alma Centrum Nonprofit Kft.
SZAC projekt épülete előregyártott vasbeton vázszerkezeti elemeinek gyártmánytervezése, gyártása, helyszínre szállítása és helyszíni szerelése - Kbt. mellőzése
2025.08.18.
2025.12.02.
D.513/2025
Szabolcsi Alma Centrum Nonprofit Kft.
Hűtőház és az ahhoz kapcsolódó hűtéstechnika, ULO-DCA technológia, panelszerkezet, légzárás és hűtőtároló ajtók gyártása, kivitelezése, szállítása, szerelése, beüzemelése - Kbt. mellőzése
2025.08.18.
2025.12.02.
D.517/2025
Szabolcsi Alma Centrum Nonprofit Kft.
1 db 630 kg. teherbírású panoráma, akadálymentes személyfelvonó és 1 db 2500 kg. teherbírású rozsdamentes személy-teherfelvonó tervezése, helyszíni beszerelése, és akkreditált Tanúsító szervezet által kiállított Tanúsítvány beszerzése - Kbt. mellőzése
2025.08.18.
2025.12.02.
D.516/2025
Szabolcsi Alma Centrum Nonprofit Kft.
SZAC projektben megvalósuló hozzávetőlegesen 9000 tonna tároló kapacitású hűtő tároló és logisztikai épület energia ellátásához tartozó fogyasztó tulajdonú 22 kV-os földkábel és betonházas transzformátor állomás létesítése - Kbt. mellőzése
2025.08.18.
2025.12.02.
D.512/2025
Szabolcsi Alma Centrum Nonprofit Kft.
SZAC projektben megvalósuló hozzávetőlegesen 9000 tonna tároló kapacitású hűtő tároló és logisztikai épület építőmesteri munkáinak kivitelezési munkái - Kbt. mellőzése
2025.08.18.
2025.12.02.
D.59/2025
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság (ORFK)
Gépjárműalkatrészek beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr- főkapitányság részére EKR001866582024
2025.01.24.
2025.02.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el