Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.196/2022
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dunaújváros - közvilágítás rekonstrukció 2. fázis EKR000146872022
2022.05.27.
2022.07.08.
D.161/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 3. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.07.06.
D.192/2022
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Békéscsaba, Szarvasi úti kerékpárút kivitelezés 1. rész - Szarvasi úton kerékpárút létesítése” EKR000104702019
2022.05.25.
2022.07.06.
D.186/2022
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
3 db járda-és kerékp. út takarító célgép beszerz. EKR000095112022
2022.05.18.
2022.07.06.
D.206/2022
Hajdúböszörményi Városgazdálkodási Nonprofit Kft.
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 9. részajánlatban 2022. - 6. rész EKR000091572022
2022.06.02.
2022.07.05.
D.153/2022
Nagykáta Város Önkormányzata
„Szakrendelő bővítése és felújítása” EKR001110452020
2022.05.02.
2022.07.05.
D.208/2022
Nógrád Megyei Kormányhivatal
Információtechnológiai eszközök beszerzése a GINOP-5.1.1-15-2015-00001, a GINOP-5.2.1-14-2015-00001, a GINOP-6.1.1-15-2015-00001, a GINOP_PLUSZ-3.2.1-21-2021-00001, kiemelt projektek keretében
2022.06.02.
2022.07.01.
D.172/2022
NIF Zrt.
„Gubacsi vasúti híd és a Corvin csomópontig tartó vasúti infrastruktúra (I. szakasz) megvalósítása” EKR000719182021
2022.05.11.
2022.07.01.
D.236/2022
UD INFOPARK Nonprofit Kft (ügyfélkapun: Debreceni Infopark)
UD-112 Web,- és mobil alkalmazásfejlesztés EKR 000014412022
2022.06.15.
2022.06.30.
D.128/2022
Orosháza Város Önkormányzata
Szennyvíz végátemelő rekonstrukció - megkötött szerződés 2. számú módosítása EKR000605472020
2022.04.14.
2022.06.30.
D.174/2022
Média 11 Korlátolt Felelősségű Társaság
Nyomdai szolgáltatás 2022. EKR000281612022
2022.05.12.
2022.06.29.
D.187/2022
Budapesti Gazdasági Egyetem
Laptopok és perifériák beszerzése DKR22_01 1. rész "Általános laptop"
2022.05.19.
2022.06.27.
D.101/2022
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Helyi személyszállítás beszerzése - Kbt. mellőzés
2022.03.22.
2022.06.23.
D.102/2022
Hódmezővásárhelyi Működtető és Szolgáltató Nonprofit Zrt.
Helyi személyszállítás beszerzése - Kbt. mellőzés
2022.03.22.
2022.06.23.
D.103/2022
Hódmezővásárhelyi Vagyonkezelő és Szolgáltató Zrt.
Helyi személyszállítás beszerzése - Kbt. mellőzés
2022.03.22.
2022.06.23.
D.112/2022
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Ammónia-oldat szállítása EKR000368902022
2022.03.31.
2022.06.23.
D.86/2022
Cserdi Község Önkormányzata
„Logisztikai bázis TOP-1.1.3-16-BA1-2017-00002” EKR000767172019
2022.03.02.
2022.06.22.
D.212/2022
PIP Közép-Duna Menti Térségfejlesztési Nonprofit Kft.
Keretmegállapodás műszaki ellenőri feladatok ellátására EKR 000448732022
2022.06.03.
2022.06.21.
D.191/2022
Nagykörű Községi Önkormányzat
„TOP-1.1.3 Agrár-logisztikai fejlesztés Nagykörűn 3” EKR001168512020
2022.05.25.
2022.06.21.
D.115/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog” - 2. rész „Meglévő épület bővítése, új épület építése” EKR001474022019
2022.04.01.
2022.06.20.
D.169/2022
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vágány- és kitérőszabályozási munkák - 2. rész EKR001556052021
2022.05.09.
2022.06.17.
D.168/2022
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vágány- és kitérőszabályozási munkák - 1. rész EKR001556052021.
2022.05.09.
2022.06.17.
D.138/2022
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
Őrzés-védelmi feladatok az ÉMI részére EKR001483482021
2022.04.22.
2022.06.17.
D.148/2022
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Különféle élelmiszerek beszerzése-SMKMOK/2021 - 6. rész (VK_Tejtermékek) EKR000477042021
2022.04.27.
2022.06.17.
D.166/2022
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
„Mammográfiás és CT-s szűrőgépjárművek beszerzése” EKR001488812021
2022.05.06.
2022.06.17.
D.116/2022
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tulipános Ház részére bútorok beszerzése - 1. rész EKR000963372021
2022.04.03.
2022.06.16.
D.144/2022
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat
Újhegyi Uszoda és Strandfürdő – strandfelújítás és öltözőépület építési munkái (1108 Budapest, Újhegyi út 13. – hrsz.: 42450/2)” EKR001502912021
2022.04.26.
2022.06.14.
D.107/2022
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vadmadárgondozó orvostechnológiai eszközbeszerzése EKR000112132020
2022.03.25.
2022.06.14.
D.140/2022
NIF Zrt.
Keretszerződések geodéziai feladatok elvégzésére - 2. rész Geodéziai feladatok Duna-Tisza köze EKR000821382021
2022.04.25.
2022.06.10.
D.139/2022
NIF Zrt.
Keretszerződések geodéziai feladatok elvégzésére - 1. rész Geodéziai munkák Dunántúl EKR000821382021
2022.04.22.
2022.06.10.
D.134/2022
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
TOYOTA gépjárművek kilométer/időnorma teljesítés után meghatározott karbantartása, szervizelése, szükség szerinti javítása (2022-2023) EKR 001180972021
2022.04.21.
2022.06.10.
D.170/2022
Innovációs és Technológiai Minisztérium
Közútkezelői tevék. 2020-2021. évi ellenőrzése - 1., 2., 3., 5. és 7. részek EKR000464352020
2022.05.10.
2022.06.10.
D.117/2022
Egri Főegyházmegye
Szt. György Katolikus Ált. Isk. és AMI fejlesztése EKR000433532020
2022.04.04.
2022.06.10.
D.141/2022
NIF Zrt.
Keretszerződések geodéziai feladatok elvégzésére - 3. rész Geodéziai feladatok Tiszántúl EKR000821382021
2022.04.22.
2022.06.10.
D.152/2022
Monok Község Önkormányzata
ÖNO épület építése EKR000939872021
2022.05.02.
2022.06.09.
D.121/2022
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat Gazdasági Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezet
„Országház utca 9. szám alatti épület felújítása” EKR001602522021
2022.04.07.
2022.06.09.
D.80/2022
Velencei-tó és Térsége, Váli-völgy, Vértes Térségi Fejlesztési Tanács
„Váli Ürményi-Dréher kastély tervezése” EKR001175532021
2022.02.25.
2022.06.03.
D.177/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. EKR001096352019
2022.05.13.
2022.06.02.
D.150/2022
NIF Zrt.
„Iváncsai ipari-innovációs terület vasút - tervezés” EKR001579062021
2022.04.28.
2022.06.02.
D.143/2022
Magyar Államkincstár
Tűzvédelem, karbantartás és hibajavítás - 1. rész Tűzoltókészülékek, tűzcsapok, tűzoltó vízforrások EKR000092432022
2022.04.25.
2022.06.02.
D.178/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. EKR001096352019
2022.05.13.
2022.06.02.
D.162/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 2. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.06.02.
D.129/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szennyvízszállítás - 2. és 3. része EKR000950202021
2022.04.19.
2022.06.02.
D.163/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 3. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.06.02.
D.106/2022
Mura Régió – Korlátolt Felelősségű Európai Területi Társulás /MURA REGION EGTC
Rendezvényszervezési feladatok ellátása EKR000788432021
2022.03.24.
2022.06.02.
D.154/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság
Eü. sterilizálás kiegészítő eszközök beszerzése - 1. rész B osztályú asztali autoklávok beszerzése EKR001412482021
2022.05.02.
2022.06.02.
D.114/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. EKR001096352019
2022.04.01.
2022.06.02.
D.160/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 1. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.06.02.
D.132/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szennyvízszállítás - 14. rész EKR000950202021
2022.04.19.
2022.06.02.
D.130/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szennyvízszállítás - 3. rész EKR000950202021
2022.04.19.
2022.06.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el