Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.699/2009.
Mórahalom Város Önkormányzata
Nagy Imre u., Mátyás kir. krt., egy szakaszának, Füstölő sor, az 55. sz. főút és 0243 hrsz-ú út közötti 0405/38 hrsz-ú út, 55. sz.főút melletti szerviz út és az 1652, 1853 hrsz-ú utcák szilárd burkolattal való ellátása Mórahalmon
2009.11.10.
2009.12.16.
D.699/11/2006.
Fejér Megyei Önkormányzat
A Fejér Megyei Szent György Kórház üzemeltetése
2006.10.06.
2006.11.13.
D.698/8/2007.
Fehérgyarmat Város Önkormányzata
2008.01.07.
D.698/5/2006.
Sásd Város Önkormányzata
útburkolat-felújítás
2006.10.06.
2006.10.20.
D.698/2025
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Nonprofit Zrt.
„Kompaktor tömörítő kerék beszerzése” EKR001105942025
2025.10.29.
2026.01.26.
D.698/2024
Magyar Országos Horgász Szövetség
„Szolgálati járművek és eszközök beszerzése” - 2. rész Halőri terepjáró EKR001397042021
2024.10.30.
2025.01.17.
D.698/2016.
Szombathelyi Köznevelési GAMESZ
Informatikai eszközök beszerzése
2016.07.20.
2016.08.10.
D.698/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Video megfigyelő és képrögzítő eszköz kiépítése és telepítése (Városház utca 7. sz. alatti ingatlan belső udvarrész)
2015.08.31.
2015.09.24.
D.698/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntart. szolg., építési beruházások, gépjármű fenntartás anyagai, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg.(ingatlan), kisértékű gépek, berendezések, kisértékű tárgyi eszközök, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű tárgyi eszközök, nyomdai, dekorációs anyagok, tisztító és takarítószer anyagok beszerzése (999 Aprócikk Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzés
2014.11.10.
2014.12.08.
D.698/2011.
Mencshely-Nagyvázsony-Szentantalfa-Zánka Társult Evangélikus Egyházközség
Vállalkozási szezrődés a Nagyvázsonyi evangélikus templom felújítási munkálatainak elvégzésére
2011.09.23.
2011.10.10.
D.698/2010.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Dunaharaszti 23 belterületi utcájának szilárd burkolattal való ellátása és csapadékvíz-elvezetésének kialakítása
2010.09.06.
2010.09.10.
D.698/2009.
Ormánság Egészségéért Nonprofit Kft.
Sellyei kistérségi járóbeteg szakrendelő kivitelezése
2009.11.10.
2009.12.15.
D.697/2025
Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház
„BKMK/2022-Veszélyes hulladékok” EKR000533692022
2025.10.28.
2026.05.27.
D.697/2024
Építési és Közlekedési Minisztérium
Hangszerek beszerzése - 2. rész EKR000449832024
2024.10.29.
2024.12.19.
D.697/2016.
Hollókő Községi Önkormányzat
"Próbáljon szerencsét Hollókőn!" című pályázathoz kapcsolódó PR és kommunikációs tanácsadás, valamint tájékoztatási feladatok ellátása
2016.07.20.
2016.08.17.
D.697/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Bp. Városház u. 7. szám alatti ingatlan pénztárhelyiségében elektronikus vagyonvédelmi rendszer, valamint a minősített adatok védelmére kijelölt terület védelmi rendszerének kiépítése és telepítése
2015.08.31.
2015.09.24.
D.697/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, karbantartási, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (77 Elektronika Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.697/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Keretmegállapodás megkötése régészeti feltárásokhoz szükséges terepi kézi és gépi földmunka ellátására a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Múzeumi Szervezete részére
2011.09.23.
2011.10.28.
D.697/2010.
Martonvásár Város Önkormányzata
Közétkeztetés Martonvásár 2010-2013.
2010.09.06.
2010.10.14.
D.697/2009.
Iharosberény Község Önkormányzata
Iharosberény műemléki épületének az Inkey kastély felújítása, valamint tornaterem építése, kiviteli tervek elkészítése
2009.11.10.
2009.11.18.
D.696/8/2007.
Magyar Államkincstár
2008.01.15.
D.696/2025
Széchenyi István Egyetem
„DBR/2/27. - Informatikai eszközök beszerzése” 2.rész - Asztali PC - Tower EKR001323362025
2025.10.27.
2025.11.25.
D.696/2024
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Személy- és vagyonvédelmi szolgáltatások ” EKR000582922024
2024.10.28.
2024.12.10.
D.696/2016.
Hollókő Községi Önkormányzat
"Próbáljon szerencsét Hollókőn!" projekthez kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása
2016.07.20.
2016.08.17.
D.696/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Video megfigyelő és képrögzítő eszköz kiépítése és telepítése (Városház utcai bejárat, Semmelweis utcai bejárat)
2015.08.31.
2015.09.24.
D.696/2014.
Biharnagybajom-Sárrétudvari Viziközmű Beruházási Társulás
Vállalkozási szerződés a "Biharnagybajom és Sárrétudvari szennyvízcsatornázása" megnevezésű, EU-támogatással megvalósítani tervezett projekten belül "Biharnagybajom és Sárrétudvari települések szennyvíz-elvezetési és közös szennyvíztisztítási munkáinak tervezési és kivitelezési feladatainak ellátására vonatkozóan, a szennyvízelvezetés esetén a FIDIC Piros Könyv, míg a szennyvíztisztítás esetén a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint KEOP-1.2.0/09-11-2013-0003
2014.11.10.
2014.12.11.
D.696/2011
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata részére új 40 férőhelyes bölcsőde építése, a kapcsolódó közművek kiépítése és parkosítási feladatok ellátása
2011.09.23.
2011.11.07.
D.696/2010.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém város közvilágítási aktív eszközök karbantartása
2010.09.03.
2010.10.14.
D.696/2009.
Apertus Közalapítvány, képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda, Dr. Morvainé Dr. Laczkó Katalin ügyvéd
integrált tanulási környezet kialakíatására, oktatási és adminisztrációs funkciók megvalósítására, adatkapcsolat kiépítése akkreditált ügyviteli-iskolaadminisztrációs programokkal a TÁMOP program keretében
2009.11.10.
2009.12.17.
D.695/2025
Széchenyi István Egyetem
„DBR/2/27. - Informatikai eszközök beszerzése” 1.rész - Asztali PC - Slim EKR001323362025
2025.10.27.
2025.11.25.
D.695/2024
Szarvas Város Önkormányzata
„Kerékpáros közlekedés fejlesztése II.” - „1. rész: Kerékpárút építés Szarvas” EKR000059572020
2024.10.28.
2025.01.09.
D.695/2016.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem épületeiben élőerős személy- és vagyonvédelmi, pénzkísérési, továbbá porta-, és diszpécser szolgálati feladatok ellátása
2016.07.19.
2016.08.29.
D.695/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Szob, Dunakeszi, Göd területén található ingatlanok rendeltetészerű használatát akadályozó meghibásodásainak szakszerű javítása (hibaelhárítás), valamint a rendeltetésszerű használatát közvetlenül nem befolyásoló, tervezhető és ütemezhető javítási munkák elvégzésére (karbantartás), valamint ingatlanfenntartási feladatok ellátása
2015.08.31.
2015.09.24.
D.695/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, kisjavítási szolgáltatások (ingatlan) (Baumarket Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.695/2012.
Őrhalom Község Önkormányzata
Meglévő konyhaépület és Óvoda átalakítása, bővítése Őrhalom-Iliny-Csitár társult Idősek Klubjának kialakítása, szociális alapszolgáltatások infrastrukturális fejlesztése
2012.12.28.
2013.01.31.
D.695/2011.
Észak-dunántúli Vízmű Zrt.
Tatabányai szennyvíztisztító telep fejlesztése tárgyú projekthez és a Tatai szennyvíztisztító-telep fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó projektmenedzsment feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2011.09.23.
2011.11.09.
D.695/2010.
Nyírbátor Város Önkormányzata
Nyírbátori Inkubátorház és Szolgáltató Központ létesítése
2010.09.03.
2010.11.18.
D.695/2009.
Apertus Közalapítvány, képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda, Dr. Morvainé Dr. Laczkó Katalin ügyvéd
53 tantárgyi évfolyam tananyagainak átdolgozása és biztosítása gimnázium 9-12 évfolyamai számára a TÁMOP-3.2.1-08/1/A-2009-0001 program keretében
2009.11.10.
2009.12.10.
D.695/13/2007.
Gárdony Város Önkormányzata képviseli: Dr. Szabó László Ügyvédi Iroda
2008.01.21.
D.694/2025
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Budai fonódó villamoshálózat II. ütem megvalósítás” EKR000832012025
2025.10.27.
2025.12.18.
D.694/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
„Mobilizálható, variálható ledfal beszerzése” (2022.03.18.) EKR000273282022
2024.10.24.
2024.12.17.
D.694/2016.
Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt.
Belföldi behajtás/2016.
2016.07.14.
2016.09.05.
D.694/2015.
Pest Megyei Kormányhivatal
Cegléd, Albertirsa, Nagykáta, Gyál, Ócsa területén található ingatlanok rendeltetészerű használatát akadályozó meghibásodásainak szakszerű javítása (hibaelhárítás), valamint a rendeltetésszerű használatát közvetlenül nem befolyásoló, tervezhető és ütemezhető javítási munkák elvégzésére (karbantartás), valamint ingatlanfenntartási feladatok ellátása
2015.08.31.
2015.09.24.
D.694/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb üzemeletési, fenntart. szolg., hulladékszállítási szolgáltatások, ingatlanbérleti díj, villamosenergia-szolgáltatás, víz- és csatornadíjak (Zsolnay Örökségkezelő Közhasznú Nonprofit Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.694/2012.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés a„Struktúraváltás a Halasi Kórházban” TIOP-2.2.4-09/1-2010-0011 projekt - eszközbeszerzésére. II. rész
2012.12.28.
2013.02.12.
D.694/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
"Káli szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása" elnevezésű KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0031 azonosító számú projektben szennyvízcsatorna építése FIDIC piroskönyvön alapuló vállalkozási szerződés keretében
2011.09.22.
2011.10.20.
D.694/2010.
Fővárosi Központi Egészségügyi Beszerző és Szervező Kft.
Egészségügyi intézményekben épülettakarítási szolgáltatás elvégzése
2010.09.03.
2010.10.21.
D.694/13/2006.
Fővárosi Önkormányzat Szent János Kórház és Rendelőintézet
Computertomográf (FEBESZ-09 komplett CT) berendezés szállítása, telepítése, üzembe helyezése és kapcsolódó munkák elvégzése
2006.10.05.
2006.11.03.
D.693/6/2006.
Magyar Államvasutak Zrt. EU Programigazgatóság, képviseli: Szabó és Szomor Ügyvédi Iroda
Budapest-Ferencváros "C" elágazás-Vecsés (kiz.) vonalszakasz pálya- és felsővezeték-átépítése
2006.10.05.
2006.10.30.
D.693/2025
Balatonfüred Város Önkormányzata
„B.füred, konyhatechnológiai eszközök beszerzése”- 1.rész Református Általános Iskola főzőkonyhája EKR000981402025
2025.10.27.
2026.03.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el