Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.654/2011.
Vác Város Önkormányzata
Jávorszky Ödön Kórház bővítéses korszerűsítésének kivitelezési munkáinak beszerzése a KMOP-4.3.1/A-2009-0002 projekt során
2011.09.09.
2011.09.19.
D.653/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.09.09.
2011.10.24.
D.652/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.09.09.
2011.10.24.
D.655/2011.
Baja Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése
2011.09.12.
2011.10.24.
D.656/2011
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.09.12.
2011.10.19.
D.658/2011.
Miskolci Turisztikai Kft.
Vállalkozási szezrődés Miskolc, Selyemréti Strandfürdő területén kivitelezési munkák elvégzésére
2011.09.12.
2011.10.03.
D.657/2011.
Nitrokémia Környezetvédelmi Tanácsadó és Szolgáltató Zrt.
Monitoring vizsgálatok végzése (akkreditált mintavétel és vizsgálat talajra, talajvízre, szennyvízre és hulladékra vonatkozóan) továbbá a vizsgálati eredmények kiértékelése
2011.09.12.
2011.09.21.
D.661/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Szennyvíziszap elszállítása és hasznosítása
2011.09.13.
2011.11.02.
D.660/2011.
Budapesti Corvinus Egyetem
Könyvtári adatbázisokhoz csatlakozó portálba integrált közös kereső fejlesztése vállalkozási szerződés keretében
2011.09.13.
2011.10.07.
D.659/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
Káli szennyvíztársulási agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása elnevezésű a FIDIC piros könyvén alapuló építési beruházás
2011.09.13.
2011.10.20.
D.663/2011.
Zalaapáti Község Önkormányzata
Zalaapáti Község Önkormányzata által működő szennyvíztisztító telep üzemelés közben történő felújítása és átépítése kivitelezési munkáinak elvégzése
2011.09.14.
2011.10.17.
D.664/2011.
Budapest Airport Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér Üzemeltető Zrt.
Budapest Airport Zrt. üzemeltetésében lévő személy és tehergépjármű park, jellemzően garanciaidőn túli, folyamatos karbantartási- és javítási munkáinak elvégzése
2011.09.14.
2011.10.20.
D.665/2011.
Duna TV Zrt.
Műholdas DTH FTA műsorszórás
2011.09.14.
2011.10.28.
D.662/2011.
Zalakomár Község Önkormányzata
1.sz. orvosi rendelő korszerűsítése Zalakomárban
2011.09.14.
2011.11.14.
D.670/2011.
Kapuvár Város Önkormányzata
"Fertő-hansági Környezetbarát Mobilitás" című, LOO109 számú projekt keretében megvalósuló építés beruházás I-II. rész kiviteli munkáira vállalkozási szerződés
2011.09.15.
2011.10.28.
D.671/2011.
Heves Város Önkormányzata
Eötvös József Középiskola infrastrukturális fejlesztése - Heves
2011.09.15.
2011.10.17.
D.675/2011.
Sopron Térségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
A települési szilárdhulladék-lerakókat érintő térségi szintű rekultivációs programok elvégzése tárgyú KEOP-2.3.0/2F-2008-0006 azonosító számú projekt keretében a Soproni térségi települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja I. ütem - 1. és 2. rész
2011.09.15.
2011.09.20.
D.668/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
A MÁV Ingatlankezelő Kft. kezelésében és üzemeltetésében lévő vízi közmű vezeték hálózatok és azok szerelvényeinek, berendezéseinek, műtárgyainak és építményeinek hibaelhárítási és javítási feladatok elvégzése
2011.09.15.
2011.10.28.
D.669/2011.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Széchényi Ifjúsági Közösségi Központ kialakítása
2011.09.15.
2011.12.15.
D.672/2011.
Városi Intézményellátó Szervezet
Tisztító és takarítószerek, tisztító felszerelések, papíráruk, csomagoló és tárolóeszközök szállítása a tiszaújvárosi Városi Intézményellátó Szervezet részére 2011. december 31-ig
2011.09.15.
2011.10.19.
D.673/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.09.15.
2011.10.20.
D.674/2011.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Akkreditációs és kártyaleolvasó rendszerek szállítása és telepítése
2011.09.15.
2011.10.26.
D.667/2011.
Celldömölk Város Önkormányzata
Iskolai segédeszközök, bútorok, berendezési tárgyak beszerzése
2011.09.15.
2011.10.26.
D.666/2011.
Pincevölgy Egyesület
Borház építése
2011.09.15.
2011.11.22.
D.679/2011.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közétkeztetés biztosítása, konyhák gépészeti és infrastrukturális fejlesztésével, kapcsolódó szolgáltatások és árubeszerzések ellátásával
2011.09.16.
2011.10.28.
D.677/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.09.16.
2011.11.02.
D.678/2011.
Kátai Gábor Kórház
Kátai Program Kórházfejlesztés a Nagykunságiak egészségéért c. TIOP 2.2.4-09/1 azonosító jelú projekt keretén belül egészségügyi gép-műszerek és laboratóriumi- illetőleg egyéb bútorzat beszerzése
2011.09.16.
2011.10.06.
D.676/2011.
Gyula Város Önkormányzata
a gyulai hulladéklerakó rekultivációs munkáinak megvalósítása
2011.09.16.
2011.09.26.
D.682/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.09.19.
2011.10.28.
D.680/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Építési vállalkozási szerződés Ronyva patak árapasztó 2010. évben árvizi védekezéssel érintett szakaszának és műtárgyainak rekonstrukciójára
2011.09.19.
2011.09.29.
D.681/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Építési vállalkozási szerződés keretében Sátoraljaújhely, Károlyi lakótelep és környezetének árvízvédelmi fejlesztése
2011.09.19.
2011.09.29.
D.683/11/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
TIOP-2.2.7/07/2F/2-2009-0006 "Csillagpont Kórház létrehozása a Borsod-Abaúj-Zemplén. Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórházban" projekthez kapcsolódó építési beruházás új épület létesítésével és a meglévő épületek átalakításával.
2011.09.20.
2011.10.28.
D.688/2011.
Vecsés Város Önkormányzata
Épületépítés és eszközbeszerzés a Semmelweis Bölcsőde számára
2011.09.21.
2011.10.24.
D.691/2011.
Hejőpapi Község Önkormányzata
Óvoda építése Hejőpapi községben
2011.09.21.
2011.11.02.
D.690/2011.
Vizsoly Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében a vizsolyi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola és Napköziotthonos óvoda korszerűsítése az ÉMOP-4.3.1/2F-2J-2010-0001 projekt és a TÁMOP-3.3.2-08/2-2008-0089 projekt keretében
2011.09.21.
2011.11.03.
D.684/2011.
Novajidrány Község Önkormányzata
Novajidrány község szennyvíz hálózatának kiépítése beruházásának kivitelezése
2011.09.21.
2011.10.28.
D.686/2011.
Mezőfalva Nagyközség Önkormányzata
Mezőfalva-egészségház felújítása (2. rész szerződésmódosítás)
2011.09.21.
2011.11.21.
D.687/2011.
Borsod Volán Személyszállítási Zrt.
3 jármű beszerzése + 100 %% beszerzése, javítása és karbantartása
2011.09.21.
2011.11.21.
D.689/2011.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Fővárs IX. kerület Ferencváros Önnkormányzata részére új
2011.09.21.
2011.11.02.
D.685/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Budapest 2011. évi útfelújítások (8 útszakasz) kivitelezési munkái, részajánlattétellel)
2011.09.21.
2011.10.20.
D.694/2011.
Káli Szennyvízelvezetési Önkormányzati Társulás
"Káli szennyvízelvezetési agglomeráció csatornázása és szennyvíztisztítása" elnevezésű KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0031 azonosító számú projektben szennyvízcsatorna építése FIDIC piroskönyvön alapuló vállalkozási szerződés keretében
2011.09.22.
2011.10.20.
D.692/2011.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
Fető tó (Neusiedler See Világörökségi Kultúrtáj területén lévő sarródi László-major kármentesítése c. pályázat keretén belül Sarród László major területének környezetvédelmi kármentesítése
2011.09.22.
2011.09.26.
D.693/2011.
Farád Község Önkormányzata
Farádi orvosi rendelő fejlesztése
2011.09.22.
2011.11.22.
D.699/2011.
Koping-Datorg Zrt., Magyar országos Levéltár, Budapest Főváros Levéltára
Elektronikus Levéltár című EKOP-1.2.8-08-2008-0001 című pályázat keretében az Elektronikus Levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2011.09.23.
2011.11.09.
D.697/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Keretmegállapodás megkötése régészeti feltárásokhoz szükséges terepi kézi és gépi földmunka ellátására a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Múzeumi Szervezete részére
2011.09.23.
2011.10.28.
D.695/2011.
Észak-dunántúli Vízmű Zrt.
Tatabányai szennyvíztisztító telep fejlesztése tárgyú projekthez és a Tatai szennyvíztisztító-telep fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó projektmenedzsment feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2011.09.23.
2011.11.09.
D.696/2011
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata részére új 40 férőhelyes bölcsőde építése, a kapcsolódó közművek kiépítése és parkosítási feladatok ellátása
2011.09.23.
2011.11.07.
D.698/2011.
Mencshely-Nagyvázsony-Szentantalfa-Zánka Társult Evangélikus Egyházközség
Vállalkozási szezrődés a Nagyvázsonyi evangélikus templom felújítási munkálatainak elvégzésére
2011.09.23.
2011.10.10.
D.701/2011.
HM Fegyverzeti és Hadbiztosi Hivatal
Elektronikus jogi adatbázis és iratmintatár, valamint céginformáció nyilvántartó szolgáltatás igénybevétele 2011-2012. években (1. rész)
2011.09.26.
2011.11.14.
D.700/2011.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2011.09.26.
2011.11.05.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el