Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.306/2022
Nézsa Községi Önkormányzat
Vállalk.sz. TOP-3.2.1-16-NG1-2017-00014-2.- 2. ajánlati rész: Műemléki iskola építési beruházás : EKR000502322019
2022.08.11.
2022.08.18.
D.301/2022
Bercel Község Önkormányzata
Berceli Bölcsőde fejlesztése EKR001356142020
2022.08.11.
2022.08.18.
D.299/2022
Balassagyarmat Város Önkormányzata
Nyírjes turisztikai központ fejlesztése (Játszóház) EKR000615792021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.298/2022
Balassagyarmat Város Önkormányzata
Nyírjes turisztikai központ fejlesztése ( Látogatóközpont) EKR000615792021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.296/2022
Nógrád Megyei Szakképzési Centrum
Tanműhely- Ágazati Képző Központi Kialakítása EKR001500882021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.312/2022
Szirák Község Önkormányzata+
Bölcsőde kialakítása Szirákon EKR000205102021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.311/2022
Fenyves Kulturális és Szabadidő Egyesület
Használaton kívüli magtárépület funkcióváltása EKR001329722021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.305/2022
Balassagyarmati Tankerületi Központ
Bercel Általános Iskola felújítása EKR000929172019
2022.08.11.
2022.08.18.
D.304/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Bátonyterenye „Palócporta” kialakítása EKR000670012019
2022.08.11.
2022.08.18.
D.303/2022
Püspökhatvan Község Önkormányzata
Püspökhatvan – 12 férőhelyes bölcsőde építése EKR000317302020
2022.08.11.
2022.08.18.
D.300/2022
Nógrád Megyei Szakképzési Centrum
Tető felújítás és tetőtérbeépítés EKR000135522021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.297/2022
Pásztó Városi Önkormányzat
Új bölcsőde építése Pásztón EKR000426822021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.295/2022
BUDAPEST VÁSÁRCSARNOKAI Piacokat, Üzletközpontokat és Vásárcsarnokokat Üzemeltető Kft.
„BUDAPEST VÁSÁRCSARNOKAI Kft. és 2 db felhasználási helye részére földgáz energia szállítása” - keretmegállapodás 2. rész EKR001334612020 EKR001184062022 EKR001184682022
2022.08.10.
2022.10.14.
D.294/2022
Magyar Államkincstár
"JDolBer felhasználási és támogatási szolgáltatás" EKR000683702022
2022.08.09.
2022.09.26.
D.292/2022
Társadalmi Esélyteremtési Főigazgatóság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás Bp. 2022.
2022.08.05.
2022.08.24.
D.289/2022
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása EKR 001082012022
2022.08.05.
2022.08.17.
D.293/2022
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése” 1-3. RÉSZ és 5-9. RÉSZ EKR000595302022
2022.08.05.
2022.09.13.
D.291/2022
Cigánd Város Önkormányzata
„Cigánd-VP6-7.2.1.1-21-építés-2022” – építési beruházás. EKR000606952022
2022.08.05.
2022.09.29.
D.290/2022
Budapest Főváros XV. kerületi Önkormányzat Dr. Vass László Egészségügyi Intézménye
Takarítási szolgáltatás beszerzése EKR000618302022
2022.08.05.
2022.09.28.
D.287/2022
Ballószög Község Önkormányzata
Konyhai és konyhatechnológiai eszközök beszerzése” – 1. rész EKR000650922022
2022.08.01.
2022.08.18.
D.288/2022
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése 2021” EKR001403402021
2022.08.01.
2022.09.13.
D.286/2022
Törökszentmiklós Városi Önkormányzat
TOP-1.1.1-15-JN1-2016-00005 azonosító számú projekt keretén belül „Környezeti kármentesítési szolgáltatások" EKR000832012018
2022.08.01.
2022.11.09.
D.283/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szerződés jegykiadó automaták (TVM: Ticket Vending Machine) gyártására, szállítására, telepítésére és üzemeltetésére”
2022.07.29.
2022.10.12.
D.285/2022
Győr Projekt Korlátolt Felelősségű Társaság
Színpadi látványtechnika működtetése, továbbá különböző rendezvények hangtechnikai működtetése, illetve média szolgáltatás és televíziós közvetítés biztosítása - Kbt. mellőzése
2022.07.29.
2022.10.20.
D.284/2022
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Faipari gépek és elszívórendszer beszerzése EKR000073442018
2022.07.29.
2022.10.20.
D.280/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
TVM automaták üzemeltetése és továbbfejlesztése II. EKR001018022019
2022.07.27.
2022.10.12.
D.282/2022
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság rendszercsomag üzemeltetése és fejlesztése 2022. EKR001030482022
2022.07.27.
2022.08.16.
D.281/2022
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Útfelújítások 2019. EKR001028032019
2022.07.27.
2022.10.25.
D.279/2022
Váci Városfejlesztő Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Zöldfelület fenntartás, üzemeltetés, takarítás (EKR001543432021)
2022.07.22.
2022.08.26.
D.278/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Foglalkozás egészségügyi szolgáltatások" (módosított összegezés 2) EKR000180142022
2022.07.21.
2022.08.29.
D.277/2022
TORUS Acéltermékgyártó Kft.
Peremező gépek beszerzése EKR000246482018
2022.07.20.
2022.10.07.
D.275/2022
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Orvostechnikai eszközök beszerzése (Marcali) - 2. rész EKR001454932021
2022.07.18.
2022.08.09.
D.273/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2020. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.271/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2018. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.270/2022
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szervezet
Beléptetés ellenőrzés, biztonsági intézkedések EKR000540092020
2022.07.18.
2022.11.03.
D.272/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2019. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.276/2022
Újpesti Torna Egylet
UTE Curling csarnok építése EKR001094392021
2022.07.18.
2022.08.26.
D.274/2022
Ipolypart Ápoló Gondozó Otthon és Rehabilitációs Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2021. - Kbt. mellőzése
2022.07.18.
2022.09.06.
D.268/2022
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Játszóház kialakítása és játszótér felújítása Salgótarjánban” EKR000071002019
2022.07.15.
2022.10.04.
D.269/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021. 4. rész
2022.07.15.
2022.07.28.
D.264/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 3. rész Sotu u. 17., hrsz 1159 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.265/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 4. rész Szt. László király u. 20., hrsz. 910 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.263/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 2. rész Bajcsy telep 10., hrsz 2277 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.262/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 1. rész Sziráki utca 15., hrsz 1260 - épület felújítás EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.267/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 7. rész Közterület fejlesztés EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.261/2022
Nagytarcsa község Önkormányzata
„Bölcsőde építés” - II. rész út, parkoló építés EKR001248722019
2022.07.14.
2022.09.28.
D.266/2022
Jászladány Nagyközségi Önkormányzat
„Komplex telepprogram Jászladányon II. – lakhatási feltételek fejlesztése” 5. rész Alkotmány u. 4. és 6. - hrsz. 1582, 1583 - épület felújítások EKR000005432022
2022.07.14.
2022.09.28.
D.260/2022
Nagytarcsa község Önkormányzata
„Bölcsőde építés” - I. rész bölcsőde építés EKR001248722019
2022.07.14.
2022.09.28.
D.259/2022
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
„Mosodai szolgáltatás megrendelése az SZKTT által az SZKTT ESZI részére vállalkozási szerződés keretében”
2022.07.14.
2022.10.03.
D.256/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el