Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.171/2023
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Komplex épületüzemeltetési feladatok ellátása” EKR002073792022
2023.05.05.
2023.06.16.
D.171/2024
Hajdúsámsoni Ingatlan- és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Szüreti fesztivál (2023.10.07.) - Étel- és italfelszolgálási szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2024.03.28.
2024.06.18.
D.171/2025
Országos Mentőszolgálat
„OMSZ mentőjárművek 2024.2” EKR001837582024
2025.03.13.
2025.05.19.
D.171/2026
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása” EKR000372792025
2026.04.15.
2026.07.24.
D.171/9/2006
Békés Megyei Tüdõkórház
Élelmiszerek beszerzése, ezen belül sütõipari termékek szállítása
2006.03.10.
2006.04.10.
D.172/ 9 /2008
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
2008.04.30.
D.172/13/2007.
Bélapátfalva Város Önkormányzata
2007.05.08.
D.172/14/2009.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Molnár Judit ügyvéd
Debrecen és térsége szennyvízelvezetése és tisztítása LOT3: Debreceni egyesített rendszerű csatorna szétválasztása
2009.04.21.
2009.05.20.
D.172/2010.
Magyar Közút Nonprofit Zrt., képviseli: Dr. Tóth Andrea Ügyvédi Iroda, ügyintéző Dr. Tóth Andrea ügyvéd
Lakott területen kívüli, kis költségű forgalombiztonsági beavatkozások kivitelezése
2010.03.11.
2010.04.27.
D.172/2011.
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Máltai Szeretetszolgálat Népkonyha és étkező rekonstrukciója
2011.03.21.
2011.04.20.
D.172/2012.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Él jelű épületének részleges sportcélú átalakítása (BME Sportközpont kialakítása)
2012.03.08.
2012.03.26.
D.172/2013.
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás munkaszervezeti (PIU) feladatainak ellátása
2013.04.17.
2013.05.27.
D.172/2014.
BIOKOM Pécsi Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
BIOKOM Nonprofit Kft. teljes gépjármű parkjának gumiabroncsokkal történő ellátása és az ehhez kapcsolódó teljes szervizelése 1 évre
2014.03.28.
2014.04.23.
D.172/2015.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Komplex parkolás ellenőrzési-ügyviteli rendszer beszerzése (2015.01.01.-2015.12.31., Sessionbase Kft.)
2015.03.24.
2015.05.04.
D.172/2016.
Magyar Államkincstár
45 db memóriakártya (KINGSTON 16 GB SDHC Class 10 Flash Card) beszerzése KM0501-19SZGR15 keretmegállapodás terhére
2016.03.01.
2016.04.05.
D.172/2017.
Pálos Károly Szociális Központ és Gyermekjóléti Szolgálat
Szociálisan rászoruló személyek részére étkeztetés biztosítása 5 évesidőtartamra szóló Vállalkozási Keretszerződés keretében
2017.04.24.
2017.05.02.
D.172/2018
Csopak Község Önkormányzat
BTSP-1.1-2016 kódszámú Balatoni strandok fejlesztése pályázat keretein belül Csopak strand fejlesztése úszóstég beszerzése
2018.05.07.
2018.07.06.
D.172/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - védőnői egészségügyi szolgáltatások beszerzése 8.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.172/2020
Siófoki Tankerületi Központ
A Boglári Kollégium energetikai korszerűsítése EKR 000588142018
2020.05.05.
2020.07.16.
D.172/2021
Kisvárdai Tankerületi Központ
Lakberendezési eszközök beszerzése (2019.04.09.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.06.28.
D.172/2022
NIF Zrt.
„Gubacsi vasúti híd és a Corvin csomópontig tartó vasúti infrastruktúra (I. szakasz) megvalósítása” EKR000719182021
2022.05.11.
2022.07.01.
D.172/2023
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Libra6i rendszer fejl. feladatainak megvalósítása EKR000627382023
2023.05.08.
2023.05.23.
D.172/2024
Diósjenő Község Önkormányzata
Diósjenő energetikai korszerűsítés - 1. rész - Szentgyörgyi István Ált. Isk. energetikai felújítása EKR000753522018
2024.03.28.
2024.07.18.
D.172/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Útszóró só (NaCl) - 2025” - 1. rész - Dél-Dunántúl és Nyugat-Dunántúl EKR002521592024
2025.03.14.
2025.04.01.
D.172/2026
Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ
„HMVH TK energetikai felülvizsgálatok” EKR002016892025
2026.04.16.
2026.05.18.
D.172/9/2006.
Szerencsejáték Zrt.
Szerencsejáték Zrt. által üzemeltetett on-line fogadási rendszer korszerűsítése és bővítése keretében 1000 db új on-line terminál beszerzése
2006.03.13.
2006.06.12.
D.173/11/2006
Igazságügyi Minisztérium Pártfogó Felügyelői és Jogi Segítségnyújtó Szolgálat Országos Hivatala, jogutódja Igazságügyi Hivatal, képviseli dr. Vukovári Győző ügyvéd
Hatályos magyar jogszabályok gyűjteménye CD vagy DVD formátumban 150 felhasználóra
2006.03.13.
2006.05.05.
D.173/2010.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém, Bakonyalja közpark zöldfelületi munkái
2010.03.11.
2010.04.06.
D.173/2011.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Belterületi csapadék- és belvízelvezetés problémáinak megoldása Hódmezővásárhely Tarján városrészben és az Ipari Parkban
2011.03.22.
2011.03.28.
D.173/2012.
Üllő Város Önkormányzata
Tálalókonyha 1000 adagos főzőkonyhává való fejlesztése, a kialakított főzőkonyha üzemeltetése, Üllő Város oktatási, nevelési intézményeiben napi háromszori étkeztetés biztosítása
2012.03.08.
2012.04.18.
D.173/2013.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás Bicske
Vállalkozási szerződés a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske objektum élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatainak ellátására
2013.04.18.
2013.05.16.
D.173/2014.
BVK Holding Budapesti Városüzemeltetési Központ Zrt.
BPR tanulmány és szolgáltatási katalógus felhasználási jogának megszerzése
2014.03.31.
2014.04.07.
D.173/2015.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Város közigazgatási területén működő nevelési, oktatási intézményeinek ellátottjai és dolgozói, valamint egyes intézményeinek dolgozói számára 2015. augusztus 01-től 2022. július 31-ig történő közétkeztetés szolgáltatási szerződés
2015.03.24.
2015.04.03.
D.173/2016.
Ismeretlen
Biogáz üzem korszerűsítése mechanikai roncsoló beépítésével
2016.03.01.
2016.03.21.
D.173/2017.
Budapesti Zsidó Hitközség
A KEHOP-5.2.3-16-2016-00018 számú Támogatási Szerződés keretében a Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 1065 Bp.Révay u. 16. szám alatti helyi egyedi védelem alatt álló épületének energetikai korszerűsítési munkáinak kivitelezése
2017.04.24.
2017.05.10.
D.173/2018
Nagykamarás Község Önkormányzata
Nagykamarás orvosi rendelőjének infrastrukturális fejlesztése
2018.05.09.
2018.06.14.
D.173/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 9.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.173/2020
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Hegy u. csapadékvíz csatorna, út felújítás EKR001634682019
2020.05.05.
2020.05.26.
D.173/2021
Kisvárdai Tankerületi Központ
4 db új teqball smart típusú sporteszköz adásvétele (2019.07.23.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.06.28.
D.173/2022
Nemzeti Művelődési Intézet Nonprofit Közhasznú Korlátolt Felelősségű Társaság
Kézműves szakkörök alapanyag és eszközbeszerzése EKR 000313832022
2022.05.11.
2022.07.19.
D.173/2023
Gróf Tisza István Kórház (jogutód: Debreceni Egyetem)
„Medikai rendszer támogatása”
2023.05.08.
2023.07.13.
D.173/2024
Diósjenő Község Önkormányzata
Diósjenő energetikai korszerűsítés - 2. rész - Polgármesteri Hivatal energetikai felújítása EKR000753522018
2024.03.28.
2024.07.18.
D.173/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Útszóró só (NaCl) - 2025” - 2. rész - Közép-Dunántúl, Közép-Magyarország és Dél-Alföld EKR002521592024
2025.03.14.
2025.04.01.
D.173/2026
Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata
„Iskolai közétkeztetés – 2026-2027” - 1-2. rész EKR000198022026
2026.04.16.
2026.07.10.
D.173/8/2007.
Sátoraljaújhely Városi Önkormányzat Erzsébet Kórháza képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2007.04.20.
D.174/11/2006
Nógrád Megyei Önkormányzat
Bentlakásos szociális intézmény építésének lebonyolítási, műszaki ellenőrzési feladatai
2006.03.13.
2006.04.11.
D.174/14/2009.
Balassi Intézet, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
Szállítási szerződés keretében a Római Magyar Akadémia (Róma Via Giulia 1.) Palazzina épületében lakberendezési tárgyak szállítása, lakberendezői tervek alapján
2009.04.21.
2009.05.22.
D.174/2010.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata
Vállalkozási szerződés/Budapest Főváros II. kerületi Önkormányzat fenntartásában lévő II. Rákóczi Ferenc Gimnázium takarítási munkái
2010.03.11.
2010.03.25.
D.174/2011.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Az FGSZ Zrt. nem technológiai célú létesítményeinek üzemeltetése a dokumentációban meghatározott követelményeknek megfelelően
2011.03.22.
2011.04.29.
D.174/2012.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás működési területén lévő bezárt rekultivált települési szilárdhulladék lerakók utógondozási feladatainak ellátása körébe tartozó vízvizsgálatok elvégzése
2012.03.08.
2012.03.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el