Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.267/2014.
Csörötnek Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Csörötnek Község árvízvédelmi fejlesztése című projekt keretében a műszaki ellenőri munkák végrehajtására és lebonyolítására
2014.05.30.
2014.07.04.
D.707/2009.
Csörötnek Község Önkormányzata
Komplex Egészségügyi Szolgáltatóház kivitelezési munkák
2009.11.12.
2009.12.23.
D.234/2015.
Csővár Község Önkormányzata
Többfunkciós Szolgáltató Központ fejlesztése
2015.04.24.
2015.06.08.
D.500/2019
Czövek Attila
Csarnok és hídmérleg építése Telekesen EKR000493042018
2019.10.11.
2019.11.05.
D.746/2016.
DAKK Dél-Alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Megbízási szerődés - a Megbízó tulajdonában és kezelésében lévő egyes békéscsabai, szegedi, kecskeméti és bajai térségben lévő objektumok élőerős őrzés-védelme, távfelügyelete, valamint eseti pénzkísérési feladatok ellátása érdekében
2016.08.02.
2016.09.23.
D.332/2016.
DAKK Dél-Alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Irodai számítógépek, monitorok és hordozható számítógépek beszerzése a DAKK Zrt. részére - 1. rész
2016.05.05.
2016.06.13.
D.818/2015.
DAKK Dél-Alföldi Közlekedési Központ Zrt.
DAOP projekt keretében szállítási és üzemeltetési szerz. megkötése az integrált forgalomirányítási, utastájékoztatási rendszer bevezetésére, hardverek és szoftverek szállítása és követő szolgáltatások nyújtása a Körös Volán Zrt. részére
2015.11.10.
2015.12.18.
D.110/2018
DAKK Dél-alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Komplex vagyonvédelmi szolgáltatás megrendelése a DAKK Zrt., a DDKK Zrt., az ÉMKK Zrt., az ÉNYKK Zrt., valamint a KNYKK Zrt. részére - 2., 4. és 5. rész
2018.03.24.
2018.04.09.
D.385/2019
DAKK Dél-alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Mercedes-Benz Citaro G Blue Tec Hybrid típusú városi autóbuszok javítása, karbantartása
2019.07.19.
2019.10.17.
D.384/2019
DAKK Dél-alföldi Közlekedési Központ Zrt.
Mercedes-Benz Citaro G Blue Tec Hybrid típusú városi autóbuszok javítása, karbantartása
2019.07.19.
2019.10.17.
D.227/2025
DAKÖV Dabas és Környéke Vizügyi Kft.
„Gépjármű lízing” EKR002366432024
2025.04.16.
2025.05.06.
D.874/2014.
DAKÖV Dabas és Környéke Vízügyi Kft.
Keretszerződés ivóvízmérő órák javítására, felújítására, illetőleg szállítására - 1 rész (ivóvízmérő órák javítása, felújítása hitelesítéssel)
2014.12.18.
2015.02.17.
D.856/2014.
DAKÖV Dabas és Környéke Vízügyi Kft.
Keretszerződés víztisztító művek és szennyvíztisztító telepek működéséhez szükséges vegyszerek szállítására
2014.12.05.
2015.01.19.
D.107/20/2007.
DARFT Regionális Fejlesztési Ügynökség Kht. képviseli: dr. Uzsoky Ágnes ügyvéd
2007.04.11.
D.651/2009.
DARFÜ Dél-alföldi Regionális Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft.
Kistérségi Koordinátori Hálózat informatikai eszközparkjának modernizálása
2009.10.26.
2009.11.24.
D.61/2026
DEBRECEN INTERNATIONAL AIRPORT Korlátolt Felelősségű Társaság
„Terminál bővítése a Debrecen Nemzetközi Repülőtéren” EKR001511442023
2026.02.12.
2026.05.28.
D.386/2013.
DHK Hátralékkezelő és Pénzügyi Szolgáltató Zrt.
Személyes felkereséses behajtási tevékenység
2013.09.03.
2013.09.17.
13.K. 30.931/2006/9.
DKMT Duna-Körös-Maros-Tisza Eurorégiós Fejlesztési Ügynökség Kht.
2006.11.30.
D.358/2024
DKMT Duna-Körös-Maros-Tisza Eurorégiós Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Közhasznú Kft.
ROHU - Határon átnyúló munkaerőpiaci együttműködés EKR000306122022
2024.06.06.
2024.08.21.
D.108/2010.
DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
Debrecen felszíni parkolási rendszer bővítése 12 db Siemens Prisma 6 típusú, Solar paneles kialakítású, parkoló jegykiadó automata szállítása Debrecenbe, telepítése és beüzemelése
2010.02.16.
2010.03.01.
12.K.33.608/2008/4.
DKV Debreceni Közlekedési Zrt., képviseli dr. Puskás Sándor
Autóbuszpark rendelkezésre állása és az autóbuszpark fenntartása, karbantartása, javítása, valamint vonali ellátása
2009.03.25.
D. 352/14/2008
DMRV Duna Menti Regionális Vízmő Zrt.
2008.08.25.
D.62/2019
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
DMRV Zrt. részére nyomtatási szolgáltatás EKR000664712018
2019.03.01.
2019.04.25.
D.562/2015.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére 1., 2.részek
2015.07.13.
2015.07.28.
D.863/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére, 4.rész
2014.12.10.
2014.12.31.
2.K.26.298/2012/8.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Kommunális eredetű, víztelenített szennyvíziszap, homokfogó hulladék és rácsszemétnek elszállítása és tevékenység elvégzése
2012.11.26.
7.K.27.096/2014/6.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére, IV. rész
2014.04.25.
D.3/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Gépjármű javítási szolgáltatások elvégzése
2014.01.06.
2014.01.29.
D.320/2020
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
DMRV Zrt. telephelyei között szennyvízszállítás EKR000303372020
2020.08.10.
2020.08.26.
D.470/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére - 4. rész
2014.09.12.
2014.10.20.
D.205/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére 1. rész
2014.04.24.
2014.05.30.
D.572/2013.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű társaságok részére 1., 2.rész
2013.12.31.
2014.02.28.
D.532/2020
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Flygt szennyvíz szivattyú alkatrészek beszerzése EKR 000782212020
2020.12.12.
2021.02.08.
D.528/2020
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
„Szennyvíziszap-víztelenítő csigásprés beszerzése” EKR000605612020
2020.12.08.
2021.01.18.
7.K.27.351/2014/25.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
„vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére”
2015.01.09.
D.132/2013.
DRV Dunántúli Regionális Vízmű Zrt
Keretszerződés víziközmű-hálózati karbantartási anyagok beszerzésére, online megrendelési felület használatával I. rész (Hálózati anyagok)
2013.03.20.
2013.05.03.
D.41/2010.
DRV Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Az ivóvíz-előállításához folyékony derítőszer és segédderítőszer szállítása, kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2010.01.25.
2010.02.08.
D.46/2010.
DRV Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Az ivóvíz-előállításához folyékony derítőszer és segédderítőszer szállítása, kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2010.01.26.
2010.02.11.
D.204/2017.
DTRT Vízépítő és Környezetgazdálkodási Kft.
Vállalkozási szerződés az "ÉMOP-2.1.1/B-12-2012-0158" számú Kerékpárral a Bükkön át - Kerékpárral a városon át" című projekt gyalok és kerékpárút építési kivitelezési feladatainak ellátására
2017.05.15.
2017.07.11.
D.568/2024
DV N Dunaújvárosi Városfejlesztési Nonprofit Zrt.
„Látogatóközpont kialakítása a Mondbach kúriában” EKR000457332023
2024.09.09.
2024.11.21.
D.79/2020
DVG Dunaújvárosi Vagyonkezelő Zrt.
Dunaújváros területén szakipari munkák ellátása kézi erővel EKR000753142018
2020.03.13.
2020.03.20.
D.80/2020
DVG Dunaújvárosi Vagyonkezelő Zrt.
Dunaújváros területén útkarbantartási és felújítási munkák ellátása részben az ajánlatkérő által biztosított aszfalt feldolgozásával és felhasználásával
2020.03.13.
2020.03.20.
D.330/2018
DVG Dunaújvárosi Vagyonkezelő Zrt.
„Dunaújvárosi Óvoda Aprók Háza Tagóvoda tagintézménye és Napsugár Tagóvoda tagintézménye felújításának és energetikai korszerűsítésének kivitelezési munkálatainak beszerzése”
2018.09.21.
2018.10.19.
D.335/2025
DVG Dunaújvárosi Vagyonkezelő Zrt.
„Diákmunkaerő biztosítása a DVG Zrt. részére – 2025” EKR000435042025
2025.05.26.
2025.07.30.
D.527/2019
DVTK Kosárlabda Kft.
Műszaki ellenőri szolgáltatás beszerzése EKR001090202019
2019.11.14.
2019.12.19.
D.881/2014.
Dabas Város Önkormányzata
Dabas TV archív műsoranyagának (1998-2014) megvásárlása
2014.12.22.
2015.01.28.
D.113/2026
Dabronc Község Önkormányzata
„Dabronc község csapadékvíz elvezetése” EKR000220242023
2026.03.13.
2026.06.09.
D.127/2013.
Daganatos.hu Alapítvány
LIAISON immunkémiai analitázor készülék beszerzése, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.18.
2013.04.18.
D.126/2013.
Daganatos.hu Alapítvány
Digitális röntgen detektor, valamint PACS rendszer beszerzése, leszállítása, beüzemelése, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.18.
2013.04.18.
D.296/2013.
Daganatos.hu Alapítvány
Digitális röntgen detektor, valamint PACS rendszer beszerzése, leszállítása, beüzemelése, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.07.08.
2013.07.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el