Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.256/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.258/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.257/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.255/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2018. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.254/2022
Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése - 2017. évben - Kbt. mellőzése
2022.07.13.
2022.09.19.
D.253/2022
Magyar Államkincstár
„Gépjárművek szervizelése, javítása, karbantartása” - 1. rész EKR000367422022
2022.07.11.
2022.08.16.
D.252/2022
Tiszaszentimre Községi Önkormányzat
„TOP-1.2.1-15-JN1-2016-00013 Tisza-tavi templomok” - 4. rész
2022.07.11.
2022.10.11.
D.251/2022
Jármi Község Önkormányzata
"Jármi piac épület, valamint a piachoz kapcsolódó parkoló és belső út kialakítása" EKR000396802022
2022.07.08.
2022.08.25.
D.247/2022
Energiatudományi Kutatóközpont
Sugárvédelmi konténeres emelőberendezés gyártása EKR000066802022
2022.07.07.
2022.09.02.
D.250/2022
ÉSZAKERDŐ Zrt.
„LÁEV gördülőállomány fejlesztése” EKR000547932018
2022.07.07.
2022.09.26.
D.248/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Foglalkozás egészségügyi szolgáltatások" (módosított összegezés) EKR000180142022
2022.07.07.
2022.08.29.
D.249/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
„Önkormányzati tulajdonú ingatlanok lomtalanítása” EKR001657832021
2022.07.07.
2022.08.17.
D.246/2022
Alapvető Jogok Biztosának Hivatala
„MS licencek beszerzése 2022” EKR000712932022
2022.07.04.
2022.09.09.
D.207/2022
Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal
Elégedettségi Felmérések 2022-2025 EKR000052562022
2022.07.04.
2022.07.15.
D.245/2022
Velence Város Önkormányzata
„Helyi és térségi turizmusfejlesztés támogatása” - 1. rész. projektelőkészítés, pályázatírás EKR000738242022
2022.07.04.
2022.08.05.
D.244/2022
Emberi Erőforrások Minisztériuma (jogutód: Kulturális és Innovációs Minisztérium)
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma egyes informatikai rendszereihez kapcsolódó üzemeltetési feladatok ellátása EKR000478522022
2022.06.30.
2022.07.26.
D.243/2022
Balatonhenye Község Önkormányzata
Építési beruházás EKR001568402021
2022.06.30.
2022.07.28.
D.241/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
D.240/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
D.238/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2017. július-augusztus-szeptember hónapban - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
D.242/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
D.239/2022
Fővárosi Gyermekvédelmi Intézmények Üzemeltetési Szervezete
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2018. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.27.
2022.11.08.
D.237/2022
Vasas Sport Club
„VASAS VÁROS generáltervezési feladatainak ellátása" EKR000429672022
2022.06.23.
2022.07.29.
D.236/2022
UD INFOPARK Nonprofit Kft (ügyfélkapun: Debreceni Infopark)
UD-112 Web,- és mobil alkalmazásfejlesztés EKR 000014412022
2022.06.15.
2022.06.30.
D.234/2022
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
„1 db elektromos platós kistehergépjármű beszerzése” EKR001251412020
2022.06.15.
2022.08.31.
D.235/2022
Szigetvár Város Önkormányzat
„Rendezvényszervezési szolgáltatások beszerzése - I. rész: Szigetvár rendezvényszervezési feladatok” EKR001104842018
2022.06.15.
2022.08.30.
D.233/2022
Kaposvári Élmény- és Gyógyfürdő Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Keretszerződés diákmunka közvetítésére 2022. évben” EKR000612702022
2022.06.14.
2022.07.15.
D.232/2022
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Autószállító tehergépkocsik beszerzése EKR001381432021
2022.06.13.
2022.07.22.
D.228/2022
NÖF Nemzeti Örökségvédelmi Fejlesztési Nonprofit Kft.
"Parkfenntartási szolgáltatások 2022-2023 évekre ", 1-2-3. rész EKR001272842021
2022.06.13.
2022.07.26.
D.217/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2017.11.10.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.226/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2021.08.05.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.225/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2019.02.20.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.223/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.11.20.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.222/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.07.18.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.218/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2017.12.20.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.229/2022
Nógrád Megyei Reménysugár Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2019. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.09.09.
D.227/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2021.09.14.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.216/2022
K és V Nemzetközi Fuvarozó Kft.
„Raktárcsarnok bővítésének generál kivitelezése - építési beruházás beszerzés”
2022.06.13.
2022.08.30.
D.224/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2019.07.26.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.221/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.07.18.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.220/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.06.12.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.219/2022
Vác Város Önkormányzat Gazdasági Hivatala
Élelmiszer beszerzése (2018.05.02.) - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.08.26.
D.231/2022
Nógrád Megyei Reménysugár Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2021. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.09.09.
D.230/2022
Nógrád Megyei Reménysugár Egyesített Szociális Intézmény
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2020. évben - Kbt. mellőzése
2022.06.13.
2022.09.09.
D.215/2022
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
HEPA - OKT kialakítása és médiaügynökség (471)” – 1. RÉSZ: OKT kialakítása EKR 001426342021
2022.06.10.
2022.07.15.
D.214/2022
NIF Zrt.
"Ferencváros - Kelenföld mérnöki feladatok" EKR000191252021
2022.06.09.
2022.07.28.
D.213/2022
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Megbízási szerződés keretében az NFP Nonprofit Kft. részére az „Az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén megvalósítandó projektek keretein belül az Esztergom Szentkirályi távvezeték kiváltása, Héreg település regionális hálózatra rákötése, Esztergom – Kertváros volt laktanya területén üzemelő vezeték összekötése az Esztergom Ipari Parkban üzemelő vezetékkel, Tatabánya XIV/A vízakna fejlesztése, Tatabánya XV/C vízakna fejlesztése” című projekt megvalósítása tárgyban szükségessé váló közbeszerzési, beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása és egyéb kapcsolódó felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói feladatok ellátása”
2022.06.03.
2022.07.08.
D.211/2022
Gyöngyös Városi Önkormányzat
Gyöngyös Város Településrendezési eszközeinek készítése EKR001012112018
2022.06.03.
2022.08.17.
D.212/2022
PIP Közép-Duna Menti Térségfejlesztési Nonprofit Kft.
Keretmegállapodás műszaki ellenőri feladatok ellátására EKR 000448732022
2022.06.03.
2022.06.21.
D.209/2022
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszecsenyben EKR000491392022
2022.06.02.
2022.07.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el