Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.707/2011.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzata vonatkozásában elrendelt adósságrendezési eljárásban született egyezség végrehajtásának felügyelete, a helyi önkormányzatok adósságrendezéséről szóló 1996. évi XXV.törvény 26. §-a szerint
2011.09.27.
2011.10.24.
D.706/2011.
Budapest Fővárosi XV. ker. Önkormányzat Egészségügyi Intézménye
takarítási szolgáltatások
2011.09.27.
2011.11.28.
D.703/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban TIOP 1.1.1-07/1-2008-0924 pályázat keretében
2011.09.27.
2011.11.04.
D.702/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Informatikai eszközök korszerűsítése Tokaj Város általános- és középiskoláiban TIOP 1.1.1-07/1-2008-0924 pályázat keretében
2011.09.27.
2011.11.04.
D.704/2011.
Budapest Főváros XVII.kerület Rákosmente Önkormányzat
Vállalkozási szerződés Budapest XVII. ker. Pesti út csapadékvíz-elvezetése tekintetében a 0+017,8 szelvény és a Pesti út 10. számú akna közötti, illetőleg a Pesti út 16. számú akna és a Balassagyarmat utca közötti csatornaszakaszon
2011.09.27.
2011.11.02.
D.705/2011.
Halásztelek Város Önkormányzata
Halásztelek Polgármesteri Hivatalának szervezetfejlesztése
2011.09.27.
2011.10.11.
D.708/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Füzesgyarmat Város szennyvíz csatornázása és szennyvíztisztító telep bővítése camű projekt kivitelezési feladatok ellátása tárgyú közbeszerzési eljárás 1. részében
2011.09.28.
2011.11.08.
D.709/2011.
ÉMOR-TISZK Észak-magyarországi Szakképzés-szervezési Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Zrt.
ÉMOR-TISZK Zrt. (Eötvös József Szakközépiskola-Heves) tanműhelyeinek és oktatóműhelyeinek korszerűsítése-eszközbeszerzése
2011.09.28.
2011.11.04.
D.712/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázása és szennyvíz tisztító telep bővítése" című, EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan
2011.09.29.
2011.11.09.
D.710/2011.
Balatongyörök Község Önkormányzata
Egészségház fejlesztése Balatongyörökön
2011.09.29.
2011.10.28.
D.711/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
A budapesti Margit híd pillérszobrainak restaurálása, valamint a hiányzó "Hercules" szobor rekonstrukciója.
2011.09.29.
2011.11.08.
D.713/2011.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Fővárosi Vízművek Zrt. északi és déli szerver szobák redundáns szünetmentes áramellátásának fővállalkozásban történő kialakítása
2011.09.30.
2011.10.17.
D.716/2011.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
a Közbeszerzési Felügyeleti Főosztály tevékenységét segítő hatályos jogszabályok alapján fenálló támogatási konstrukcióhoz rendelt feladataihoz kapcsolódó műszaki-szakmai, közbeszerzési és jogi szakértői tanácsadás
2011.09.30.
2011.11.14.
D.726/2011.
Budapest Főváros VII.kerület Erzsébetváros Önkormányzata
4 db beszerzési eljárás lefolytatása Kbt. mellőzésével
2011.09.30.
2011.11.14.
D.725/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
A budapesti Margit híd pillérszobrainak restaurálása, valamint a hiányzó "Hercules" szobor rekonstrukciója"
2011.09.30.
2011.11.08.
D.724/2011.
Nagycenki Szent István Plébániatemplom és a Széchenyi Mauzólium felújítása
A nagycenki Szent István Plébániatemplom és a Széchenyi Mauzóleum felújítása
2011.09.30.
2011.11.21.
D.720/2011.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Vállalkozási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei részére a Lukács Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó kivitelezési, tervezési és tervezői művezetési feladatok ellátása
2011.09.30.
2011.11.02.
D.718/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Szállítási szerződés árvízi védekezéshez szükséges mobilgát elemek beszerzésére.
2011.09.30.
2011.10.14.
D.717/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázás és szennyvíz tisztító telep bővítése" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan (1.rész)
2011.09.30.
2011.11.09.
D.715/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázás és szennyvíz tisztító telep bővítése" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan (2. rész)
2011.09.30.
2011.11.10.
D.723/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kistehergépkocsik beszerzése zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.09.30.
2011.11.14.
D.722/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Brigádszállító kistehergépkocsik beszerzése zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.09.30.
2011.11.14.
D.721/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztiszítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP projekt (KEOP-1.2.0/2F-2009-001) megvalósítása során a FIDIC mérnöki valamint műszaki felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok ellátására.
2011.09.30.
2011.10.14.
D.719/2011.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonporfit Kft.
A tanulók iskolai lemorzsolódásának szociológiai vizsgálata" elnevezésű kutatás 2010/2011. tanévi hulláma
2011.09.30.
2011.12.02.
D.714/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Infokommunikációs Technológiai fejlesztés Szeged MJV fenntartásában működő nevelési-oktatási intézményekben a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0954 számú pályázat keretében (2.rész)
2011.09.30.
2011.10.12.
D.728/2011.
Környe Község Önkormányzata
Kompetenciaalapú nevelés tere a Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde új épületének építése
2011.10.03.
2011.10.11.
D.729/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Infokommunikációs Technológiai fejlesztés Szeged MJV fenntartásában működő nevelési-oktatási intézményekben a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0954 számú pályázat keretében (1-2. rész)
2011.10.03.
2011.10.13.
D.730/2011.
Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Kht.
Szentendre, Dózsa Gy. út 26. szám alatti ingatlanon új energiatakarékos és környezettudatos szerkezeti és gépészeti rendszereket alkalmazó fsz+2 szintes irodaház építése
2011.10.03.
2011.11.02.
D.731/2011.
Jászfényszaru Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Jászfényszaru Városközpontjának értékmegőrző felújítása projekt kivitelezési munkáira
2011.10.03.
2011.10.17.
D.727/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Informatikai infrastruktúra fejlesztés Mezőkövesd Város Önkormányzata által fenntartott közoktatási intézményekben
2011.10.03.
2011.11.16.
D.733/2011.
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata
Hajdúszoboszló Járóbeteg-Ellátó Centrum - a kistérségi egészségügyi alappillér fenntartható korszerűsítése című projekt keretében eszközszállítás - telepítéssel, üzembe helyezéssel
2011.10.04.
2011.10.14.
D.732/2011.
Miskolci Egyetem
A Miskolci Egyetem ingatlanjainak őrzés-védelme
2011.10.04.
2011.11.28.
D.735/2011.
Ráckeve Város Önkormányzata
"Levegőt Ráckevének" KMOP 5.2.1/B pályázat keretében a Polgári Iskola felújítása és Gazdasági Szolgáltató egységre vonatkozó feladatok körében műszaki ellenőr kérdésköre
2011.10.04.
2011.10.24.
D.734/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Flygt gyártmányú szivattyúkhoz tartozó pótalkatrészek és tartozékok szállítása
2011.10.04.
2011.11.21.
D.736/2011.
Ipolytölgyes Község Önkormányzata
Ipolytölgyes Község Önkormányzati Ügyfélszolgálati komplex akadálymentesítése - építési beruházás KMOP pályázat keretében
2011.10.05.
2011.11.07.
D.738/2011.
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatóság
Sarród László major területének környezetvédelmi kármentesítése
2011.10.05.
2011.11.11.
D.739/2011.
Jászfényszaru Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Jászfényszaru Városközpontjának értékmegőrző felújítása projekt kivitelezési munkáira
2011.10.05.
2011.10.28.
D.744/2011.
Tápiószecső Nagyközség Önkormányzata
Tápiószecső településközpont fjelesztése I. részfeladat kivitelezési munkáira
2011.10.05.
2011.10.28.
D.737/2011.
Mezőkovácsháza Városi Önkormányzat
"Infrastrukturális fejlesztéssel az oktatás tartalmi korszerűsítéséért a Mezőkovácsházi kistérségben" DAOP projekt
2011.10.05.
2011.11.05.
D.740/2011.
Pély Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Pély község belterületi vízrendezésére vonatkozóan
2011.10.06.
2011.11.16.
D.746/2011.
Nemzeti Közigazgatási Intézet
Jogalkalmazás javítása a kormánytisztviselők jogállásáról szóló 2010. évi LVIII. törvényhez kapcsolódóan
2011.10.06.
2011.11.15.
D.747/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztiszítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP projekt (KEOP-1.2.0/2F-2009-001) megvalósítása során a FIDIC mérnöki valamint műszaki felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok ellátására.
2011.10.06.
2011.11.14.
D.741/2011.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Tatabánya - a Vértes Agórája című, TIOP-1.2.1-08/2-2009-004 pályázathoz kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzése
2011.10.06.
2011.11.14.
D.742/2011.
Vasútegészségügyi Nonprofit Kiemelten Közhasznú Kft
Ajánlatkérő Szombathelyi Egészségügyi Központja energiahatékonysági fejlesztése, korszerűsítése
2011.10.06.
2011.12.02.
D.743/2011.
Penyige Község Önkormányzata
Szennyvízcsatorna-hálózat és szennyvíztisztító telep létesítése, kiviteli terv készítése.
2011.10.06.
2011.11.16.
D.745/2011.
Pacsa Város Önkormányzata
Közoktatási intézményfejlesztés Pacsa városában (NYDOP-5.3.1/A-10-2010-0021)
2011.10.06.
2011.10.24.
D.748/2011.
Pest Megyei Bíróság
Nyomtató és másológép eszköz-rendszerek teljes körű üzemeltetése, szolgáltatás megrendelése (teljes körű üzemeltetési szolgáltatás, karbantartás, kellékanyag ellátás), az ajánlatkérő meghatározott telephelyein
2011.10.07.
2011.10.28.
D.750/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tehergépkocsira szerelhető sószóró adapterek beszerzése
2011.10.07.
2011.11.21.
D.749/2011.
Pápa Város Önkormányzata
Pápa város közoktatási intézményeinek IKT fejlesztése - eszközbeszerzése
2011.10.07.
2011.11.28.
D.751/2011.
Alföld Szakképző Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Kft.
A debreceni Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola épületrészének felújítása és az Alföld Szakképző Debrecen, Fokos utcai épületének (gyakorlati képzőhely) felújítása és bővítése
2011.10.07.
2011.11.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el