Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.169/2010.
Pest Megye Önkormányzata, képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Szigetszentmiklósi Emeltszintű Kistérségi Járóbeteg-szakellátó Központ kialakításához (KMPO-4.3.2-2008-0006) kapcsolódó kivitelezés
2010.03.10.
2010.03.26.
D.122/8/2010.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Budapest, XVII. ker. Nyitány u. vízcsőfektetés nyíltárkos technológiával
2010.02.22.
2010.03.26.
D.119/2010.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A Magyar Állam tulajdonában álló, és az állami vagyonkörbe tartozó termőföldek értékbecslése
2010.02.22.
2010.03.26.
D.107/2010.
Badacsonytomaj Város Önkormányzata, képviseli Illés és Sipos Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Illés Levente ügyvéd
Badacsonytomaj Közösségi ház és Rendezvénytér I. ütem
2010.02.16.
2010.03.26.
D.97/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Gépjármű-üzemanyag és üzemanyagkártya töltőállomási kiszolgálással
2010.02.11.
2010.03.26.
D.96/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Elektronikus jogszabály-nyilvántartó és céginformációs rendszerhez történő hozzáférés biztosítása
2010.02.11.
2010.03.26.
D.63/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Gépjármű-üzemanyag és üzemanyagkártya töltőállomási kiszolgálással
2010.02.01.
2010.03.26.
D.182/2010.
Kadarkút Város Önkormányzata
Integrált mikrotérségi oktatási központ működtetéséhez szükséges bútor és eszközbeszerzés
2010.03.16.
2010.03.29.
D.129/2010.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Széchenyi Ifjúsági Közösségi Közpohnt kialakítása
2010.02.25.
2010.03.29.
D.130/2010.
Pócsmegyer Község Önkormányzata
A fenntartható közösségi közlekedés alapjainak megteremtése Pócsmegyeren
2010.02.25.
2010.03.29.
D.145/2010.
Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat Gazdasági, Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezet, képviseli: Vörös Katalin Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Vörös Katalin ügyvéd
Bp,.I.ker. Budavári Önkormányzat tulajdonában és a GAMESZ kezelésében lévő önkormányzati lakóépületek takarítási munkái
2010.03.03.
2010.03.30.
D.143/2010.
ITD Hungary Zrt., képviseli: Dr. Maczurka Csilla Ügyvédi Iroda
Megbízási szerződés az USA keleti partján, a Balti államokban, Ausztriában, Franciaországban és Los Angelesben havi minimum 120 órában végzett (kivéve:L Los Angeles 20 óra) aktív és kezdeményező üzletfejlesztő tevékenység tárgyában
2010.03.04.
2010.03.30.
14.K.30.470/2009/13.
Gyermek- és Diákélelmezési Intézmény
„Az Orosházi Gyermek- és Diákélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése”
2010.03.31.
D.137/2010.
Kopint-Datorg Infokommunikációs Zrt., képviseli: Dr. Décsy Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd: Dr. Décsy Gábor
Szabályozási modell, követelményrendszer, folyamatspecifikációk, technikai és szakmai ajánlások kidolgozása levéltári és közigazgatási informatika terén (E-levéltár)
2010.02.26.
2010.03.31.
D.131/2010.
Kiskőrösi Többcélú Kistérségi Társulás
A versenyképes tudás feltételeinek megteremtése a Kiskőrösi Petőfi Sándor Általános Iskolában (DAOP-4.2.1/2F-2f-2009-0008)
2010.02.25.
2010.04.01.
D.187/2010.
Homokmégy Község Önkormányzata
Felújítási, szerelési munkák
2010.03.16.
2010.04.01.
D.186/2010.
Öregcsertő Község Önkormányzata
Telepítési, felújítási munkák
2010.03.16.
2010.04.01.
D.136/2010.
Hodász Nagyközség Önkormányzata, képviseli: Dr. Mikola Zoltán András ügyvéd
Vállalkozási (építési) szerződés keretében 130 férőhelyes óvoda és művészeti oktatóterem építése
2010.02.26.
2010.04.02.
D.128/2010.
Halásztelek Város Önkormányzata, képvisel: Kádár Balázs Ügyvédi Iroda, Dr. Kádár Balázs ügyvéd
Hunyadi Mátyás Általános Művelődési Központ konyha 2010. évi élelmiszer beszerzése (3. és 5. rész száraztészta és fűszerek, egyéb áruk tekintetében)
2010.02.24.
2010.04.02.
D.123/2010.
Siófok Város Önkormányzata
Iskolatej beszerzése 2010 évre
2010.02.23.
2010.04.02.
D.173/2010.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém, Bakonyalja közpark zöldfelületi munkái
2010.03.11.
2010.04.06.
D.150/2010.
Ráckeve Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Pusztai Attila ügyvéd
Ráckeve, Gábor Áron u.- Rákóczi u.- Báthory u.- Árpád u. és térsége csapadékvíz elvezetése
2010.03.04.
2010.04.06.
D.133/2010.
Ökorégió Vidékfejlesztési és Tájgazdálkodási Egyesület, képviseli: Dr. Bene Tamás ügyvéd
Zöld-hullám élelmiszer - élelmiszer előállítási-, táplálkozási szokásaink változásával a környezetünkért - című térségi médiakampány megvalósítása
2010.02.25.
2010.04.06.
D.212/2010.
Törökbálint Város Önkormányzata
Törökbálint általános iskola és sportközpont építési koncesszió
2010.03.19.
2010.04.06.
D.149/2010.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Marjai Tibor ügyvéd
A berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Tagintézménye épületeinek fejlesztése és tornaterem építése a korszerű oktatási környezet kialakításáért
2010.03.04.
2010.04.06.
D.138/2010.
Szatmári Többcélú Kistérségi Társulás
Szatmári Többcélú Kistérségi Társulás által 2010. március 1-én induló közmunkaprogram eszközeinek, munkaruházatának beszerzése
2010.02.26.
2010.04.06.
D.135/2010.
Széchenyi István Egyetem Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság, képviseli: Dr. Pardavi László ügyvéd
Csomagvizsgáló, alapanyag- és termékvizsgáló berendezések beszerzése
2010.02.26.
2010.04.06.
D.77/2010.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
ROP burkolat felújítás 2009. II. – Közép-Magyarországi Régió
2010.02.08.
2010.04.06.
D.117/2010.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
OEP hálózati eszközök szállítása, implementálása és rendszerbe integrálása
2010.02.18.
2010.04.07.
D.190/2010.
Észak-kelet Pest és Nógrád Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási és Környezetvédelmi Önkormányzati Társulás
Gödöllő-Kerepesi, Aszód- Hévízgyörgyki és Vác- Csörögi Hulladéklerakó telepek rekultivációs munkálatainak elvégzése
2010.03.16.
2010.04.08.
D.141/2010.
Nemzeti Filmszínház Nonprofit Kft.
Uránia Nemzeti Filmszínház részére Digital Cinema vetítőgép beszerzése 3D opcióval, beszereléssel, gépház és mozi terem telepítéshez szükséges műszaki átalakítási munkálataival
2010.03.02.
2010.04.08.
D.126/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
76.sz. főút Hévíz elkerülő út 1-4. szakaszainak kivitelezése
2010.02.24.
2010.04.08.
D.157/2010.
Mezőhegyes Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Varga Imre ügyvéd
Mezőhegyes, József Attila ÁMK közösségi terének fejlesztése, felújítása
2010.03.08.
2010.04.08.
D.160/2010.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
A berettyóújfalui József Attila Általáno Iskola és Tagintézménye épületeinek fejlesztése és tornaterem építése a korszerű oktatási környezet kialakításáért
2010.02.26.
2010.04.08.
D.232/2010.
Zákány Község Önkormányzata
Roma telep felszámolás projekt keretében 5 db lakóépület felújítása munka kivitelezőjének kiválasztására
2010.03.30.
2010.04.09.
D.151/2010.
XIII. kerület Egészségügyi Szolgálat Közhasznú Nonprofit Kft.
1132 Budapest, Bessenyei u. 25. szám alatti háziorvosi rendelőben mobíliák és orvostechnológiai eszközök szállítása és beszerelése
2010.03.04.
2010.04.09.
7.K.30.253/2010/5.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
vállalkozási szerződés a kecskeméti agglomeráció szennyvízelvezetési és tisztítási „Kis-ISPA” program - csatornafejlesztések építési beruházás megvalósítására a FIDIC - a vállalkozó által tervezett gépészeti és villamos berendezések tervezése-építése
2010.04.09.
D.124/2010.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Új Magyarország Fejlesztési Terv Közép-dunántúli Regionális Operatív Program támogatási rendszeréhez benyújtott Segítő pályázati program, Segítő, esélyteremtő, gondoskodó, infrastruktúra-fejlesztést támogató ötlet
2010.02.23.
2010.04.09.
13.K.33.750/2009/12.
Honvédelmi Minisztérium Fejelesztési és Logisztikai Ügynökség
Mobil Távközlési Szolgáltatások 2009-2011
2010.04.12.
D.263/2010.
Ózd Város Önkormányzata
Ózd Város Önkormányzatának szociális jellegű városrehabilitációja és Funkcióbővítő településrehabilitációja
2010.04.06.
2010.04.12.
D.220/2010.
Pécel Város Önkormányzata
Kerékpárút-építés a péceli zöld folyosóért
2010.03.25.
2010.04.12.
D.139/2010.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzatának közvilágítás korszerűsítése, új technológiát képviselő, energiatakarékos fényforrással működő lámpatestek cseréjével.
2010.03.01.
2010.04.12.
D.269/2010.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KMOP-4.3.l1/C-2009-0001 számú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési építési beruházás
2010.04.07.
2010.04.12.
D.240/2010.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KMOP-4.3.1/C-2009-0001 számú pályázathoz kapcsolódó kivitelezési építési beruházás
2010.03.31.
2010.04.12.
D.184/2010.
Algyő Nagyközség Önkormányzata
"Korszerű, a 21. századi követelményeknek megfelelő általános iskola kialakítása Algyőn" tárgyú projekt műszaki ellenőri feladatainak teljes körű ellátása
2010.03.16.
2010.04.12.
D.185/2010.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
Számítástechnikai kellékanyagok beszerzése
2010.03.16.
2010.04.12.
D.146/2010.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt., képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
MÁV Zrt. személy- és tehergépjármű flotta bérleti szerződésének a Kbt.-be ütköző módosítása, valamint közbeszerzési eljárás jogellenes mellőzése
2010.03.03.
2010.04.12.
D.162/2010.
Beregdaróc Község Önkormányzata
Beregdaróci Községi Óvoda felújítása
2010.03.08.
2010.04.13.
D.153/2010.
Bélapátfalvai-Pétervásárai Orvosi Ügyeleti Társulás, képviseli: Dr. Kónya Ügyvédi Iroda
Orvosi ügyelet ellátása
2010.03.04.
2010.04.14.
D.235/2010.
Budapest Főváros X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Bp.Főv.X. ker. Kőbányai Önkormányzat saját és intézményei részére tintasugaras, elektrosztatikus és mechanikus nyomtató eszközökbe tonerek, cartridge, és cserélhető nyomtatófejek beszerzése
2010.03.26.
2010.04.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el