Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.69/2015.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal
NAV Szolnok, Pozsonyi u. 20. szám alatti ingatlan komplex felújításának tervezési munkái
2015.02.12.
2015.03.13.
D.69/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
EKOP 2.1.13 Meglévő ügyfélhívó berendezések áthelyezése
2014.02.17.
2014.03.10.
D.69/2013.
MNB Magyar Nemzeti Bank
A Magyar Nemzeti Bank részére hirdetéstervezési és szervezési szolgáltatás nyújtása
2013.02.15.
2013.04.08.
D.69/2012.
Halimba Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Halimba település szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása KDOP-4.1.1/A-10-2010-0005 azonosító számú projekt kivitelezési munkáira
2012.01.23.
2012.03.07.
D.69/2011.
Magyar Posta Zrt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
Különféle számítástechnikai kellékanyagok, HP és OKI számítástechnikai kellékek és Olivetti PR4 DR típusú mátrix printer nyomtató kazetta szállítási szerződés
2011.02.08.
2011.03.11.
D.69/2010.
Kisköre Város Önkormányzata, képviseli: Antal Ügyvédi Iroda, dr. Antal Árpád ügyvéd
A kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola feljújítása, bővítése, akadálymentesítése
2010.02.03.
2010.03.19.
D.69/13/2006.
Magyar Rádió Rt. (nevében eljár: OKFON Rt.)
Az RTV Részletes című magazin nyomtatási és kötészeti munkáinak elvégzése
2006.01.27.
2006.03.08.
D.69/10/2007.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.03.26.
D.689/5/2006.
Főváros XV. Ker. Önkormányzat
2006.10.27.
D.689/2025
Hodász Nagyközség Önkormányzata
„Új bölcsődei férőhelyek létrehozása Hodász településen” - 3.rész elektronikai eszközök, berendezések beszerzése
2025.10.27.
2026.02.02.
D.689/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
2021. évben "Streaming szolgáltatáshoz kapcsolódó eszközök beszerzése" - Kbt. mellőzése
2024.10.24.
2025.01.06.
D.689/2016.
Külgazdasági és Külügyminisztérium
Hangrögzítő rendszerrel kapcsolatos szolgáltatások 1. - Kbt. mellőzése
2016.07.14.
2016.09.01.
D.689/2015.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht.
"TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0032 jelű, "Funkcionális integrációt támogató infrastruktúra-fejlesztés a Keszthelyi Kórház és a Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház együttműködésében" c. pályázat keretei között
2015.08.28.
2015.09.21.
D.689/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési fenntart. szolg., szakkönyv, folyóirat beszerzése (Vinde Kiadó) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.689/2012.
Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.
„Struktúraváltás a Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt-nél” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0023 azonosító jelű projekt vonatkozásában, a kivitelezési munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2012.12.20.
2013.01.30.
D.689/2011.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Fővárs IX. kerület Ferencváros Önnkormányzata részére új
2011.09.21.
2011.11.02.
D.689/2010.
Gödöllői Királyi Kastély Közhasznú Nonprofit Kft.
A Gödöllői Királyi Kastély komplex, környezetbarát üzemeltetését lehetővé tevő újjáépítése és családbarát szolgáltatásokkal történő fejlesztése (II. ütem), a KMOP-2009-3.1.1/E keretén belül megvalósuló rekonstrukciója
2010.09.03.
2010.10.04.
D.689/2009.
Szépművészeti Múzeum
Szépművészeti Múzeum térszint alatti bővítése, látogató és turisztikai központ létrehozása, tervezési feladatok ellátása
2009.11.16.
2009.12.17.
D.689/15/2007.
Alcsútdoboz Község képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda
2008.01.14.
D.688/2025
Hodász Nagyközség Önkormányzata
„Új bölcsődei férőhelyek létrehozása Hodász településen” - 2. rész bölcsődei felszerelések és berendezések beszerzése
2025.10.27.
2026.02.02.
D.688/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
Sportruházat beszerzése (2022.03.17.) - Kbt. mellőzése
2024.10.24.
2025.01.06.
D.688/2016.
Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás, és azon belül helyszíni szemészeti szolgáltatás ellátása, továbbá egészségügyi szűrővizsgálatok, valamint biológiai monitoring vizsgálatok elvégzése a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. munkavállalói részére
2016.07.13.
2016.08.08.
D.688/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Különböző, egymással nem összefüggő szakmai anyagok beszerzése (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.688/2012.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése Miskolc MJV Önkormányzata oktatási nevelési intézményei számára a TIOP.1.1.1-07/1-2008-1173 azonosító számú pályázat keretében 1. rész
2012.12.20.
2013.02.20.
D.688/2011.
Vecsés Város Önkormányzata
Épületépítés és eszközbeszerzés a Semmelweis Bölcsőde számára
2011.09.21.
2011.10.24.
D.688/2010.
Magyar Nemzeti Bank
Őrzés-védelmi és ügyfélirányító feladatok ellátása a Magyar Nemzeti Bankban
2010.09.01.
2010.10.11.
D.688/2009.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
61. sz. főút Somogy megyei szakasza 11,5 tonnás burkolat erősítése (III. szakasz 138+300-154+600 km sz. között) kivitelezési munkáinak elvégzése
2009.11.09.
2009.12.09.
D.687/9/2007.
Vám- és Pénzügyőrség Országos Parancsnoksága
2008.01.14.
D.687/2025
Hodász Nagyközség Önkormányzata
„Új bölcsődei férőhelyek létrehozása Hodász településen” - 1.rész játékok, játszó eszközök beszerzése
2025.10.27.
2026.02.02.
D.687/2024
Magyar Vízilabda Szövetség
Sportruházat beszerzése (2020.09.11.) - Kbt. mellőzése
2024.10.24.
2025.01.06.
D.687/2016.
Köztársasági Elnöki Hivatal
Mobiltelefonok vásárlása és telekommunikációs szolgáltatások megrendelése 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.12.
2016.07.28.
D.687/2015.
Észak-magyarországi Vízügyi Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a „Ronyvazugi, Bodrog jobb parti árvízvédelmi rendszer fejlesztése” tárgyú KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0008 azonosítószámú projekt tervezési és kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint, és Vállalkozási szerződés a „Ronyvazugi, Bodrog jobb parti árvízvédelmi rendszer fejlesztése” tárgyú KEOP-2.1.1/2F/09-11-2011-0008 azonosítószámú projekt kivitelezéséhez kapcsolódó töltésnyomvonal alatt feltárt inert hulladék és alkalmatlan talaj kitermelése, elszállítása és talajcseréje, a FIDIC Piros Könyv feltételei szerint
2015.08.24.
2015.09.21.
D.687/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, szakanyag vegyszerek beszerzése (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.687/2012.
BKK Közút Zrt.
Vasbetonfal építése az M3 fkl. út Körvasút sor feletti felüljárón
2012.12.19.
2013.01.03.
D.687/2011.
Borsod Volán Személyszállítási Zrt.
3 jármű beszerzése + 100 %% beszerzése, javítása és karbantartása
2011.09.21.
2011.11.21.
D.687/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti szennyvíziszapok hosszú távú kezelése, ártalmatlanítása, hasznosítása. Előkészítő tanulmányok és tervezési munkák
2010.09.01.
2010.09.13.
D.687/2009.
Fővárosi Önkormányzat Uzsoki Utcai Kórháza
Laparaszkópos torony komplett beszerzése
2009.11.06.
2009.12.19.
D.687/18/2006.
Siófok Város Önkormányzata, nevében eljár: Balaton és Sió Térségfejlesztő Kht.
A Dél-Balaton és Sió-völgyi Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Konzorciumhoz tartozó önkormányzatok osztatlan közös tulajdonában levő hulldékkezelési létesítmények üzemeltetése
2006.09.27.
2006.11.16.
D.686/2025
Biokom Pécsi Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Kft.
Parkgondozási, hó- és síkosságmentesítési munkák 2 EKR000430302025
2025.10.27.
2026.01.29.
D.686/2024
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Bács-Kiskun VMRFK járműjavítás, karbantartás 2024 - 2. rész: Egyéb típusú járművek, 198 db EKR000608912024
2024.10.22.
2024.12.04.
D.686/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Labor eszközök beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.686/2015.
Budapest Főváros IV.kerület Újpest Önkormányzata
KEOP-5.5.0/B/12-2013-0305 Újpest Önkormányzata tulajdonában lévő Szűcs Sándor Általános Iskola épületenergetikai fejlesztése műszaki tartalom bővítése napelemes rendszerrel és világítás korszerűsítése
2015.08.24.
2015.09.23.
D.686/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Uro-Clin Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.686/2012.
Győri Törvényszék
Bútorok és tartozékok kiegészítő beszerzése a Soproni Városi Bíróság és Városi Ügyészség új épületébe
2012.12.18.
2013.01.28.
D.686/2011.
Mezőfalva Nagyközség Önkormányzata
Mezőfalva-egészségház felújítása (2. rész szerződésmódosítás)
2011.09.21.
2011.11.21.
D.686/2010.
Várpalota Város Önkormányzata
Várpalotai Ringató Bölcsőde és Óvoda bővítése
2010.09.01.
2010.09.29.
D.686/2009.
Csanádpalota Város Önkormányzata
települési szilárd hulladék szállítása
2009.11.06.
2009.12.18.
D.686/11/2007.
Kiszombor Község Önkormányzata
2008.01.04.
D.685/2025
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Ceglédi Toldy Kórház orvostechnikai eszközök" - 4. rész Képalkotó diagnosztika gépek, berendezések EKR001552582025
2025.10.23.
2025.12.22.
D.685/2024
Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság
Bács-Kiskun VMRFK járműjavítás, karbantartás 2024 - 1. rész Audi, Seat, Skoda, VW típusú járművek, 254 db EKR000608912024
2024.10.22.
2024.12.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el