Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.555/2021
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése - 2021. - 4. rész (Szentendrei Járásbíróság) EKR000387512021
2021.12.28.
2022.01.31.
D.544/2021
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Megbízási szerződés keretében az NFP Nonprofit Kft. részére az „Az ÉDV Zrt. üzemeltetési területén megvalósítandó projektek keretein belül az Esztergom Szentkirályi távvezeték kiváltása, Héreg település regionális hálózatra rákötése, Esztergom – Kertváros volt laktanya területén üzemelő vezeték összekötése az Esztergom Ipari Parkban üzemelő vezetékkel, Tatabánya XIV/A vízakna fejlesztése, Tatabánya XV/C vízakna fejlesztése” című projekt megvalósítása tárgyban szükségessé váló közbeszerzési, beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása és egyéb kapcsolódó felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói feladatok ellátása”
2021.12.16.
2022.01.31.
D.512/2021
Nagyszentjános Község Önkormányzata
Nagyszentjánosi vásárcsarnok kivitelezési munkái (EKR000457882021)
2021.11.26.
2022.01.31.
D.508/2021
Nógrádi Vízi Világ Egyesület
„Horgász és vízi turizmus fejlesztését célzó beruházások a Robinson-szigeteken”
2021.11.23.
2022.01.31.
D.554/2021
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése - 2021. - 2. rész (Budaörsi Járásbíróság) EKR000387512021
2021.12.28.
2022.01.31.
D.553/2021
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése - 2021. - 1. rész (BKT Thököly úti épület) EKR000387512021
2021.12.28.
2022.01.31.
D.550/2021
Pécsi Tudományegyetem
Hibrid oktatási termek fejlesztése PTE - EFOP - 1. rész EKR000529352021
2021.12.23.
2022.01.31.
D.532/2021
Sajószöged Községi Önkormányzat
Sajószöged, Ady E. u. 37. szám alatti ingatlanon meglévő óvoda építési-terület előkészítési és a kivitelezési munkák befejezése utáni terület rendezési munkái - Kbt. mellőzése
2021.12.09.
2022.01.31.
D.503/2021
Putnok Város Önkormányzat
Fenntartható turizmusfejlesztés Putnokon EKR000111652021
2021.11.19.
2022.01.31.
D.557/2021
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
bpxv.hu új honlap kialakítása és üzemeltetése EKR001325872021
2021.12.29.
2022.01.28.
D.549/2021
Országos Bírósági Hivatal
OBH épületeinek bútorozása EKR001046782021
2021.12.22.
2022.01.28.
D.538/2021
Szajol Községi Önkormányzat
„TOP-1.1.3-15-JN1-2016-00001 Szajoli piac építése” EKR000167202019
2021.12.13.
2022.01.28.
D.527/2021
Kisbér Város Önkormányzata
„Cultplay” játszótér építése (Kisbér 1344) EKR000898362020
2021.12.06.
2022.01.28.
D.438/2021
Szendehely Községi Önkormányzat
Iskolaépület energetikai korszerűsítése - Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.28.
D.13/2022
Onga Város Önkormányzata
Fogorvosi rendelő, védőnői tanácsadó felújítása
2022.01.12.
2022.01.27.
D.530/2021
Sümeg Város Önkormányzata
"A sümegi Tóth Tivadar utca kerékpározhatóvá tétele” EKR000001272020
2021.12.09.
2022.01.25.
D.8/2022
Zolend Kft.
„Felületkezelő berendezések beszerzése” - 1. sz. szerződésmódosítás EKR000632032019
2022.01.06.
2022.01.24.
D.528/2021
Oktatási Hivatal
Vállalkozási keretszerződés catering és kapcsolódó szolgáltatások biztosítására az Oktatási Hivatal EFOP-3.1.1-14-2015-00001, EFOP-3.1.3-16-2016-00001, EFOP3.1.5-16-2016-00001 és az EFOP-3.1.7-16-2016-00001 számú projektek
2021.12.07.
2022.01.24.
D.545/2021
Szegedi Tudományegyetem
54/E/2021/SZAKK_ Steril légkezelők tisztítása, szűrőcseréje EKR001400032021
2021.12.18.
2022.01.24.
D.552/2021
Szentes Energia Kft.
Seprő célgép beszerzése EKR001135042021
2021.12.27.
2022.01.24.
D.524/2021
BOLDOGKŐVÁRALJA KÖZSÉGI ÖNKORMÁNYZAT
Boldogkőváraljai Vár fejlesztési munkái EKR001527812019
2021.12.02.
2022.01.24.
D.505/2021
Nyírmártonfalva Községi Önkormányzat
Falumúzeum külső felújítása és környezetének rendezése
2021.11.22.
2022.01.24.
D.484/2021
Siófok Város Önkormányzata
Siófok Petőfi sétány őrzés-védelem 2020 EKR000209742020
2021.11.04.
2022.01.20.
D.475/2021
Szegedi Tudományegyetem
Létesítményüzemeltetési anyagok/eszközök ( 2018.12.05.- Barát Papír Kft.) - Kbt. mellőzése
2021.10.28.
2022.01.20.
D.541/2021
MÁV-HÉV Helyiérdekű Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Takarítás és egyéb kapcsolódó szolgáltatások teljesítése” EKR000349602021
2021.12.16.
2022.01.20.
D.536/2021
Csömöri Sport- és Szabadidő-szervező Nonprofit Kft.
Műfüves labdarúgópálya létesítése - Csömör EKR000898292021
2021.12.11.
2022.01.20.
D.478/2021
Szegedi Tudományegyetem
Tisztítószerek 164 sorban ( 2019.11.12.-Printker Office Land Zrt.) - Kbt. mellőzés.
2021.10.28.
2022.01.20.
D.477/2021
Szegedi Tudományegyetem
Tisztítószerek 166 sorban ( 2018.10.02.-Printker Office Land Kft.) - Kbt. mellőzés
2021.10.28.
2022.01.20.
D.476/2021
Szegedi Tudományegyetem
Létesítményüzemeltetési anyagok/eszközök ( 2020.01.10.-Barát Papír Kft.) Kbt. mellőzés
2021.10.28.
2022.01.20.
D.341/2021
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, kerékpárút-hálózat fejlesztése - I. ütem - TOP-6.4.1-15-SG1-2016-00002 projekt keretein belül, Szeged – Sándorfalva között kerékpárút építése
2021.07.16.
2022.01.19.
D.409/2021
Szeghalom Város Önkormányzata
Kandó Kálmán utca felújítása, fejlesztése, a Sárréti Ipari Parkban
2021.09.17.
2022.01.19.
D.2/2022
Sopron-Fertő Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zrt.
Fertő tavi vízitelep fejlesztése II. ütem EKR001663372021
2022.01.03.
2022.01.18.
D.483/2021
Ibrány Város Önkormányzata
„Társadalmi Együttműködést Szolgáló Komplex Programok Megvalósítása Ibrányban”
2021.11.02.
2022.01.18.
D.551/2021
Nemzeti Népegészségügyi Központ
Páciens egységcsomagok és kapcsolódó szolgáltatások beszerzése” - 2. rész Háziorvosok díjazásának szervezése és lebonyolítás EKR000701822021
2021.12.27.
2022.01.17.
D.516/2021
Kemecse Város Önkormányzata
Zöld város kialakítása Kemecsén
2021.11.28.
2022.01.17.
D.520/2021
Budapest Környéki Törvényszék
Különféle bútorok és egyéb berendezések beszerzése - 1. rész EKR 000767622021
2021.12.01.
2022.01.14.
D.522/2021
Tápiószentmárton Nagyközség Önkormányzat
Külterületi utak fejlesztése Tápiószentmártonban EKR000506342019
2021.12.01.
2022.01.14.
D.471/2021
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
’’Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Nagykanizsán’’ - Projektterv és kapcsolódó energetikai dokumentáció elkészítése - Kbt. mellőzése
2021.10.27.
2022.01.14.
D.540/2021
Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
"Élelmiszer alapanyagok beszerzése APTA" - 4. rész Konzerv EKR000671422021
2021.12.15.
2022.01.13.
D.526/2021
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Mobil vesekőzúzó készülék beszerzése 2021 EKR001403402021
2021.12.03.
2022.01.12.
D.463/2021
Városi Önkormányzat Városgondnoksága
"Városgondnokság infrastrukturális fejlesztése”
2021.10.21.
2022.01.12.
D.535/2021
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
Nyomtatóeszközök bérlése és üzemeltetése 2. EKR001038042021
2021.12.10.
2022.01.12.
D.539/2021
HM Védelemgazdasági Hivatal
Taszár, Mezőkövesd műszaki ellenőri szolgáltatás EKR001008322020
2021.12.14.
2022.01.12.
D.534/2021
NIF Zrt.
Szeged-Szabadka tram-train engedélyezési tervek elkészítése, ennek keretében nagyvasúti pálya és tartozékaira, biztosítóberendezésre, városi vasút és tartozékaira és kiegészítő létesítményeire vonatkozó tervdokumentációk készítése és a hozzájuk kapcsolódó építési engedélyek megszerzése, továbbá a Szeged MJV HÉSZ módosítás megalapozó munkarésze elkészítése EKR001527052021
2021.12.10.
2022.01.11.
D.495/2021
Vasszécseny Község Önkormányzata
Bölcsődei férőhelyek kialakítása Vasszécsenyben EKR000395322021
2021.11.15.
2022.01.11.
D.462/2021
Zolend Kft.
„Felületkezelő berendezések beszerzése” EKR000632032019
2021.10.20.
2022.01.11.
D.446/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika, Lini István téren a 626/10 hrsz-on ingatlanon található beton akna elbontása és helyének visszatöltése " Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.10.
D.444/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Közművek (csapadék, ivóvíz, szennyvíz, közvilágítás) kialakítása Kazincbarcika, Lini István téren EKR001271432020
2021.10.08.
2022.01.10.
D.451/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika 627/2 hrsz-on található 146 méter hosszú betonkerítés és annak tartóoszlopai, és a 625/5 hrsz-on található 174 méter hosszú betonkerítés és tartóoszlopai, valamint a kerítés futókör melletti szakaszán lévő földbe süllyedt beton elemek távolítási munkái, valamint a pontalapok kibontását követően szükséges föld visszatöltése" Kbt. mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.515/2021
Szegedi Törvényszék
Őrzés-védelmi és portaszolgálati feladatok ellátása EKR000796002021
2021.11.26.
2022.01.10.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el