Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.450/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika 625/5 hrsz-on található (626/12 hrsz. és a 627/2 hrsz. ingatlanon épülő parkoló mellett) maradék törmelékdepó elegyengetése, rézsű kialakítása, illetve felső rétegére humusz elhelyezése" Kbt. mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.449/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kármentesítési tevékenység "Kazincbarcika, Lini István tér 626/10 hrsz-ú ingatlanon található beton aknából származó veszélyes hulladékok gyűjtéséhez konténer biztosítása, hulladékok elszállítása és ártalmatlanításra történő átadása" Kbt. mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.448/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika, Lini István tér 626/10 hrsz-ú ingatlanon található beton aknából származó olaj szippantása és annak ártalmatlanításra történő elszállítása" Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.10.
D.447/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
"Kármentesítési tevékenység Kazincbarcika, Lini István tér 626/5 hrsz-on található 34x30 m, azaz 120 m2 aszfaltozott terület elbontása és elszállítása, valamint a terület humuszolási, környezetrendezési munkáinak elvégzése" Kbt. mellőzése
2021.10.08.
2022.01.10.
D.445/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kertészeti befejező munkák, utcabútorok, kutyafuttató kialakítása Kazincbarcika, Lini István téren EKR000098032021
2021.10.11.
2022.01.10.
D.443/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Sportpályák és kiegészítő infrastruktúra kialakítása Kazincbarcika, Lini István téren EKR001353842020
2021.10.08.
2022.01.10.
D.442/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Út- és járdaépítések Kazincbarcika, Lini István téren EKR000097862021
2021.10.08.
2022.01.10.
D.441/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika, Lini István tér, 626/10 hrsz. alatt telepítésre kerülő transzformátor telepítése, erősáramú hálózat kiépítése - mellőzés
2021.10.08.
2022.01.10.
D.440/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
A kazincbarcikai Lini István téri barnamezős területen a TOP-2.1.1-15-BO1-2016-00006 projekt részeként 246 férőhelyes parkoló létesítése, csapadékvízelvezetéssel, kertészeti munkákkal. EKR001630592019
2021.10.08.
2022.01.10.
D.439/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Kazincbarcika bontási munkák, 2. rész EKR001501812019
2021.10.08.
2022.01.10.
D.494/2021
MVM ÉMÁSZ Áramhálózati Kft.
Mérő és csatlakozó szerelés ÉMÁSZ - 1. rész. Eger EKR001107832020
2021.11.11.
2022.01.06.
D.514/2021
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
LIFE projekt – Okos parkolás” EKR000931212021
2021.11.26.
2022.01.04.
D.481/2021
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
A Széchenyi I. Művelődési ház részleges felújítása EKR000122522021
2021.11.02.
2022.01.04.
D.474/2021
HEGYALJA BOS Kft.
Fejlesztés a VP2-4.1.4-16. sz. program keretében EKR001359202019
2021.10.28.
2021.12.30.
D.492/2021
Tata Város Önkormányzata
„Tatai általános iskolai konyhák eszközbeszerzése” - 2. rész, Fogyóeszköz beszerzés 4 konyha részére. EKR000988032021
2021.11.08.
2021.12.30.
D.455/2021
Magyar Posta Zrt.
Csomagautomata beszerzés 2 – Parcel terminal 2 - Kbt. mellőzése
2021.10.14.
2021.12.27.
D.511/2021
NIF Zrt.
M4 gyorsforgalmi út Törökszentmiklós-Kisújszállás (Kelet) közötti szakasz kivitelezésének független Mérnöki feladatainak ellátása EKR000983462021
2021.11.26.
2021.12.23.
D.537/2021
Magyar Állami Operaház
„Eiffel műhelyház eszközök beszerzése II.” EKR000815772021
2021.12.11.
2021.12.22.
D.510/2021
Körösladány Város Önkormányzata
"Kotró-rakodó gép beszerzése" EKR001446432021
2021.11.25.
2021.12.22.
D.453/2021
Nőtincs Község Önkormányzata
Nőtincs-Civil ház felújítás, energetikai korszerűsítés EKR000650542018
2021.10.11.
2021.12.22.
D.533/2021
Budapest Főváros Levéltára
Recepciós és portaszolgálat EKR 001056172021
2021.12.10.
2021.12.21.
D.479/2021
NIF Zrt.
„Megbízási szerződés a Békéscsaba (kiz.) – Lőkösháza (oh) vasúti vonalszakasz korszerűsítésének kivitelezése projekt, valamint a kapcsolódó ETCS 2 kivitelezési munkái projekt esetében – mérnöki feladatok ellátására" EKR000008352021
2021.10.28.
2021.12.17.
D.531/2021
Sopron-Fertő Turisztikai Fejlesztő Nonprofit Zrt.
Fertő tavi vízitelep fejlesztés II. ütem EKR001407042021
2021.12.09.
2021.12.17.
D.454/2021
Budai Farm Kft.
Új pálinkafőző üzem építése Tiszadorogmán
2021.10.12.
2021.12.17.
D.525/2021
Érdi Tankerületi Központ
„Létesítmény üzemeltetési feladatok ellátása” EKR001462292021
2021.12.02.
2021.12.17.
D.493/2021
Szent Damján Görögkatolikus Kórház
Általános felhasználási célú villamos energia központosított beszerzése - 2022/23.
2021.11.10.
2021.12.17.
D.473/2021
NIF Zrt.
„Megbízási szerződés a Békéscsaba (kiz.) – Lőkösháza (oh) vasúti vonalszakasz korszerűsítésének kivitelezése projekt, valamint a kapcsolódó ETCS 2 kivitelezési munkái projekt esetében – mérnöki feladatok ellátására" EKR000008352021
2021.10.28.
2021.12.17.
D.507/2021
Törökbálint Város Önkormányzata
Belső városi tó kialakítása - 3. rész EKR001289622021
2021.11.23.
2021.12.17.
D.460/2021
Magyar Nemzeti Múzeum
OM projekt vizuál és audiotechnikai eszk. 2020-21 EKR000168612020
2021.10.18.
2021.12.15.
D.502/2021
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Bp. XVI. kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola konyhatechnológiai eszközök beszerzése EKR000640532021
2021.11.18.
2021.12.15.
D.461/2021
Kisvárda Város Önkormányzata
„Kisvárda ECO-park interaktív fejlesztése” EKR000586012020
2021.10.19.
2021.12.15.
D.362/2021
Békés Város Önkormányzata
Úthálózatfelújítás - 3. rész EKR000896472018
2021.08.02.
2021.12.14.
D.465/2021
Pécsi Tudományegyetem
Kutatási eszközök 5. - PTE TTK (RRF) EKR000315412021
2021.10.22.
2021.12.14.
D.498/2021
KECSKEMÉTI TERMOSTAR Hőszolgáltató Kft.
Biomassza-tüzelésű fűtőmű - HNT EKR azonosító: EKR000802842021
2021.11.18.
2021.12.13.
D.410/2021
Versend Község Önkormányzat
Lakhatási körülmények javítása Versenden” (3. rész – Meglévő épületek átalakítása, felújítása, bővítése) EKR000477112018
2021.09.20.
2021.12.13.
D.411/2021
Versend Község Önkormányzat
Lakhatási körülmények javítása Versenden (1. rész - 2 db új, kétlakásos társasház és út építése) EKR000477112018
2021.09.20.
2021.12.13.
D.408/2021
Versend Község Önkormányzat
Lakhatási körülmények javítása Versenden (2. rész – Játszótér építése) EKR000477112018
2021.09.17.
2021.12.13.
D.480/2021
Országos Rendőr-főkapitányság
A nyírbátori őrzött szállás felújítása EKR000477112021
2021.10.30.
2021.12.11.
D.521/2021
Országos Vérellátó Szolgálat
"3 részes vérvételi zsákrendszerek beszerzése" EKR000814122021
2021.12.01.
2021.12.10.
D.427/2021
Balatonederics Község Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetés fejlesztése Balatonedericsen EKR000537472020
2021.09.27.
2021.12.10.
D.416/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Központi porelszívó rendszer EKR000274692018
2021.09.23.
2021.12.09.
D.452/2021
Kőszegszerdahely község Önkormányzata
„Kőszeghelyalja Csapadékvíz-elvezetési rendszer fejlesztése” EKR000132222020
2021.10.11.
2021.12.08.
D.417/2021
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Faipari gépek és elszívórendszer beszerzése EKR000073442018
2021.09.23.
2021.12.08.
D.418/2021
Bátonyterenye Város Önkormányzata
„Bátonyterenye - rendezvényszervezés TOP-5.2.1.” EKR000932862019
2021.09.23.
2021.12.08.
D.391/2021
Hirschler László egyéni vállalkozó
„Üvegmegmunkáló gyártósor beszerzése a GINOP-1.2.1-16-2017-00594 operatív program keretén belül” EKR000025692018
2021.09.08.
2021.12.07.
D.425/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 5. rész - 7091 Pári, Nagy u. 81. - Hrsz 101., EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.424/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 4. rész - 7091 Pári, Kis u. 209. - Hrsz 261. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.423/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 3. rész - 7091 Pári, Gyulaji u. 167. - Hrsz 131. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.426/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 6. rész - 7091 Pári, Nagy u. 94. - Hrsz 114. EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.393/2021
Salgótarján és Térsége Önkormányzatainak Társulása
„Hajléktalanszálló és lakások felújítása” 1. rész „Hajléktalanszálló felújítása Salgótarjánban" - szerződéskötés EKR000143712019
2021.09.10.
2021.12.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el