Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.61/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021 - Ultrahang berendezések beszerzése - 4. és 6. rész EKR000290762021
2022.02.14.
2022.03.17.
D.48/2022
VOLÁNBUSZ Zrt.
Létesítmények, autóbuszok takarítása, fertőtlenítése - II. részajánlati kör EKR001365672021
2022.02.08.
2022.03.17.
D.3/2022
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Földgáz beszerzés 2022.” EKR001722842021
2022.01.04.
2022.03.16.
D.65/2022
HM Védelemgazdasági Hivatal
„NFSI - HM energetikai korszerűsítés - 4 részben” - 1. rész (1 – Budapest) EKR000104562020
2022.02.15.
2022.03.16.
D.66/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Ultrahang készülékek beszerzése - 2. rész EKR000290762021
2022.02.17.
2022.03.10.
D.36/2022
Magyar Állami Operaház
„Konyhatechnológia beszerzése a MÁO részére” EKR001169782021
2022.01.28.
2022.03.09.
D.39/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése a Dél-Alföldi régió részére - 10. és 11. része vonatkozásában EKR000718602021
2022.01.31.
2022.03.09.
D.34/2022
Pest Megyei Flór Ferenc Kórház
Egészségügyi veszélyeshulladék elszállítása 1., 2. rész EKR000639352021
2022.01.27.
2022.03.09.
D.46/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése a Dél-Alföldi régió részére - 6. része vonatkozásában EKR000718602021
2022.02.07.
2022.03.09.
D.38/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése Dél-Alföldi régió részére - 5. részajánlat „zöldség, gyümölcs” (EKR000718602021)
2022.01.31.
2022.03.08.
D.1/2022
Lévai Csilla egyéni vállalkozó
"GÉPEK, BERENDEZÉSEK BESZERZÉSE2. VP2-4.1.1.2-16 – Baromfinevelő épület technológiai berendezések” - 2. rész „HŐCSERÉLŐ ÉS PÁRÁSÍTÓ LÉGKEZELŐ RENDSZER” EKR000931072019
2022.01.03.
2022.03.07.
D.40/2022
Mezőföldi Regionális Víziközmű Korlátolt Felelősségű Társaság
„Haszongépjárművek beszerzése” EKR001385832021
2022.02.01.
2022.03.07.
D.12/2022
Vasvár Nagytérségi Népfőiskola Alapítvány
Építész tervezői szolgáltatás beszerzése EKR001267332021
2022.01.06.
2022.03.04.
D.7/2022
Szécsény Város Önkormányzata
Szécsény Város Önkormányzat közcélú épületeinek komplex energetikai fejlesztése EKR000158842018
2022.01.05.
2022.03.04.
D.73/2022
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
SAP HANA továbbfejleszt. feladatainak támog.üzem. EKR000069892022
2022.02.23.
2022.03.01.
D.20/2022
Tapolca Város Önkormányzata
EFOP - Képzések, tréningek, workshopok Tapolcán EKR000267502021
2022.01.19.
2022.02.25.
D.29/2022
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Nyíradony Tűzoltó Őrs építése EKR001322192021
2022.01.24.
2022.02.23.
D.546/2021
Kiskunmajsa Város Önkormányzata
Kiskunmajsa város közvilágítás korszerűsítése EKR001264272021
2021.12.17.
2022.02.18.
D.519/2021
Betegápoló Irgalmas Rend
Diagnosztikai kapacitásbővítés - 1. rész (MR és CT képalkotó berendezések) EKR001036912021
2021.12.01.
2022.02.16.
D.490/2021
Neumann János Egyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi feladatok ellátása N.M.A. (2017.09.01.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.486/2021
Neumann JánosEgyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi feladatok ellátása T.A. (2017.08.31.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.491/2021
Neumann János Egyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi feladatok ellátása Dr.K.A. (2017.10.30.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.489/2021
Neumann JánosEgyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi feladatok ellátása Dr.S.M. (2017.08.31.)- Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.488/2021
Neumann JánosEgyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi feladatok ellátása S.G. (2018.03.28.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.487/2021
Neumann JánosEgyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi szerződések T.K. (2018.03.28.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.485/2021
Neumann JánosEgyetem
Pénzügyi-projektasszisztensi szerződések T.K. (2017.08.31.) - Kbt. mellőzése
2021.11.05.
2022.02.16.
D.22/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang – 2021, Mobil röntgen berendezés - 3. rész: Mobil, C-íves röntgen berendezés – középkategóriás EKR000290762021
2022.01.19.
2022.02.15.
D.23/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang – 2021, Mobil röntgen berendezés - 4. rész: Mobil, C-íves röntgen berendezés – felsőkategóriás EKR000290762021
2022.01.19.
2022.02.15.
D.32/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021. Ultrahang berendezések beszerzése - 4. és 6. rész EKR000290762021
2022.01.24.
2022.02.15.
D.17/2022
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
CT beszerzés és épület átalakítás kivitelezése EKR001428922021
2022.01.13.
2022.02.14.
D.499/2021
Nyíradonyi Vagyonkezelő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Tudományos és Technológiai Park fejlesztése EKR001423802019
2021.11.18.
2022.02.14.
D.543/2021
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Fertőszentmiklós vá. infrastrukturális fejlesztése EKR000594752021
2021.12.16.
2022.02.10.
D.497/2021
IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Zrt.
Vizsgáztatást támogató rendszerek beszerzése
2021.11.17.
2022.02.10.
D.469/2021
Jánoshida Község Önkormányzata
Eszközbeszerzés TOP pályázat keretében II. - 1. rész Műszaki berendezések” EKR001196102020
2021.10.26.
2022.02.09.
D.30/2022
Pécsi Tudományegyetem
Kutatási eszközök 5. - PTE TTK (RRF) - 19., 21., 22. és 23. részek EKR000315412021
2022.01.24.
2022.02.09.
D.41/2022
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Egyösszegű, rögzített áras, átalánydíjas, a FIDIC "Sárga" Könyve szerinti vállalkozási szerződés tervezési és kivitelezési feladatokra, a KEOP-1.3.0/09-11-2011-0025 sz., Makó és térsége ivóvízminőség-javító Projekt keretén belül - 1. rész ivóvízminőség-javító technológiák telepítése" 2013. évi közbeszerzési eljárás
2022.02.01.
2022.02.08.
D.401/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Élelmiszerbeszerzés (2019.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.399/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Zöldség, gyümölcs, fűszeráru beszerzése (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.398/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Élelmiszerbeszerzés (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.402/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Zöldség, gyümölcs, fűszeráru beszerzése (2019.02.13.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.518/2021
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Uszoda tervezési feladatok ellátása EKR000674962019
2021.12.01.
2022.02.08.
D.31/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021. Ultrahang berendezések beszerzése - 1. rész ASZ03_DBR_RONTGEN_21” számú EKR000290762021
2022.01.24.
2022.02.08.
D.400/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Kenyér, péksütemény, finom pékáru beszerzése (2018.03.01.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.403/2021
Lőrinci Városüzemeltetési Intézmény
Kenyér, péksütemény, finom pékáru beszerzése (2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2021.09.13.
2022.02.08.
D.6/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021, Ultrahang berendezések beszerzése - 1., 2., 3., 4., 5., 6. részek EKR000290762021
2022.01.05.
2022.02.07.
D.542/2021
Gönc Város Önkormányzata
„Gönc új közösségi tér és pálinkás terasz kialakítása”
2021.12.16.
2022.02.02.
D.529/2021
Nyírtass Község Önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” EKR000378842018
2021.12.07.
2022.02.01.
D.523/2021
ÁRKLUB Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
„Adásvételi szerződés Mikro-, kis- és középvállalkozások termelési kapacitásainak bővítéséről szóló GINOP-1.2.1-16-2017-00888- azonosító számú projekt keretében Hideg hüvely formázó technológiájú csokoládégyártó gépsor szállítási feladatainak ellátására” EKR000663092019
2021.12.02.
2022.02.01.
D.21/2022
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
„Eszközkövető, steril., ágy beszerzése” - 2. rész Eszközök, kiegészítő szoftver és munkaállomások EKR001236682021
2022.01.19.
2022.01.31.
D.556/2021
Budapest Környéki Törvényszék
Takarítási szolgáltatások beszerzése - 2021. - 5. rész (Szigetszentmiklósi Járásbíróság) EKR000387512021
2021.12.28.
2022.01.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el