Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.465/6/2006.
Demecser Város Önkormányzata
2006.08.01.
D.177/11/2008.
Demecser Város Önkormányzata képviseli: Prekub Ügyvédi Iroda
2008.05.13.
D.344/15/2006.
Demecser Város Ünkormányzata, képviseli: dr. Prekup János ügyvéd
Demecser város és térsége szennyvíztisztító telep bővítése 500m3/nap kapacitásról 1500 m3/nap kapacitásra és a kiviteli terveinek elkészítése
2006.05.24.
2006.06.28.
D.386/2022
Demjén Község Önkormányzata
Egerszalók-Demjén közötti kerékpárút hálózat építése, Demjén közigazgatási területére eső szakasza
2022.10.05.
2022.10.19.
D.401/2026
Demjén Község Önkormányzata
„Demjén - Belterületi kerékpárút építése” EKR000669452026
2026.07.24.
D.643/2012.
Depónia Hulladékkezelő és Településtisztasági Kft.
Hulladéktömörítő és -szállító gépjárművek beszerzése
2012.11.22.
2013.01.07.
D.135/2013.
Derecske Város Önkormányzata
Megbízási szerződés a FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására a "Hajdú-Bihari Ivóvízminőség-javító Projekt - KEOP-1.3.0/09-11-2011-0010" című pályázathoz kapcsolódóan
2013.03.21.
2013.04.19.
D. 493/2009.
Derecske Város Önkormányzata
Derecskei óvoda energiatakarékos és teljes körű akadálymentes felújítása, bővítése
2009.08.26.
2009.09.28.
D.82/2026
Derecske Város Önkormányzata
„Élhető Derecske” - 2. rész Zöldterület EKR000796482025
2026.02.25.
2026.07.15.
D.158/2013.
Derecske Város Önkormányzata
Megbízási szerződés a FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására a "Hajdú-Bihari Ivóvízminőség-javító Projekt - KEOP-1.3.0/09-11-2011-0010" című pályázathoz kapcsolódóan
2013.04.05.
2013.05.14.
D.519/2019
Derekegyház Község Önkormányzata
Derekegyházi Egészségház és Szociális központ fejlesztése EKR000980162018
2019.11.06.
2019.12.18.
D.49/2012.
Derekegyház Község Önkormányzata
Derekegyház Község csapadék- és belvízrendszerének fejlesztése
2012.01.16.
2012.04.05.
D.549/2013.
Detek Község Önkormányzata
Árvíz okozta károk helyreállítása Detek Községben, vonatkozó építési, kivitelezési munkák teljes körű megindítása - Kbt. mellőzése
2013.12.19.
2014.01.24.
4.Kf.27.303/2007/6
Detk Község Önkormányzata képviseli: Székács és Társai Ügyvédi Iroda
2007.11.29.
D.171/10/2006
Detk Község Önkormányzata, képviseli: Székács és Társai Ügyvédi Iroda, Dr. Székács György ügyvéd
Közszolgáltatási szerződés Detk szilárd hulladékának összegyűjtésére, elszállítására, valamint ártalmatlanítására
2006.03.13.
2006.04.12.
D.444/2024
Devecser Város Önkormányzata
„Devecser Meggyeserdei iparterület infrastruktúra fejlesztésének kiépítése a TOP-1.1.1-15-VE1-2016-00002 projekt keretében” EKR000087782019
2024.07.12.
2024.11.06.
D.829/2009.
Devecser Város Önkormányzata
Esélynöveléssel a Jövőért - Devecser Várkerti Általános Iskola bővítése, felújítsa és fejlesztése
2009.12.23.
2010.01.20.
D.17/2019
Deák Jenő Kórház
Krónikus Belgyógyászati C épülete homlokzati nyílászáró cseréjének megvalósítása
2019.01.28.
2019.04.10.
D.21/2017.
Deák Jenő Kórház
Deák Jenő Kórház részére bútorok, orvostechnikai eszközök, rozsdamentes eszközök, valamint egyéb eszközök beszerzése 9 részben - 8. rész
2017.01.16.
2017.02.08.
D.536/11/2006.
Diageo Üzletviteli Szolgáltatások Kft., képviseli: Perjési Ügyvédi Iroda, dr. Perjési András ügyvéd
HEFOP-3.4.2-P2004-06-0035/2.0-Dolgozói nyelvi képzési program
2006.08.02.
2006.09.14.
D.301/2020
Diana Vadász - felnőttképző Alapítvány
Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítás anyagköltségének biztosítása - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.307/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Kőműves munkák elvégzése - Kbt. mellőzése Egyesítés után: Kollégium fejlesztés Csongrádon a Diana Vadász-Felnőttképző Szakképző Iskola és Kollégium intézményében - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.304/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Ács és tetőfedési munkák elvégzése - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.303/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Festés, szigetelési munkák elvégzése - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.302/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Felújításhoz kapcsolódó anyagköltségek biztosítása - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.306/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Fűtéskorszerűsítés és vizesblokk felújítási munkák elvégzése - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.305/2020
Diana Vadász-felnőttképző Alapítvány
Meglévő nyílászárók bontása, új nyílászárók szállítása és szakszerű beépítése - Kbt. mellőzése
2020.08.04.
2020.11.12.
D.807/2025
Digitális Kormányzati Fejlesztés és Projektmenedzsment Kft.
„Mentori humánerőforrás beszerzése - DIMOP Plusz” 1. rész - 1 - Mentori humánerőforrás - DIMOP Plusz-4.2.7. 2. rész - 2 - Mentori humánerőforrás - DIMOP Plusz-4.2.8. EKR002010362024
2025.12.17.
2026.02.03.
D.367/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Defibrillátorok beszerzése az OMSZ részére 2023.” - 3. rész (EKR000966432023)
2023.09.05.
2023.09.20.
D.347/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
"POCT ÉS IN VITRO DIAGN ESZKÖZÖK DBR (POCT21_DBR)" tárgyban létrehozott dinamikus beszerzési rendszer (DBR) alapján "Vitális paraméterek eszközcsoport IV. (NNK-XVII.)" - 4. számú részajánlati kör: (Sürgősségi automata defibrillátor gyerek) EKR000532422023
2023.08.22.
2023.09.18.
D.260/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Infekciókontroll eszközcsoport beszerzése (NNK-V) - 2. rész Légfertőtlenítő, összesen 1812 db, amelyből 1394 db az alapmennyiség és további 418 db opciós mennyiség EKR000506102023
2023.07.04.
2023.07.13.
D.188/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Vitális paraméterek eszközcsoport I. (NNK-I)” - 3. része (Holter EKG) EKR000652812023
2023.05.15.
2023.05.24.
D.83/2022
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Komplex tanácsadási feladatok ellátása EKR001678262021
2022.03.02.
2022.03.31.
D.149/2020
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Megjelenítő eszközök beszerzése (MESZ)” - 2. rész EKR001422322019
2020.04.21.
2020.05.19.
D.140/2020
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Megjelenítő eszközök beszerzése (MESZ)” - 2. rész EKR001422322019/3039
2020.04.14.
2020.04.24.
D.749/2025
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Kliens oldali IT eszközök beszerzése - SZGR24 1. rész: „Homogén” kliens oldali IT eszközök beszerzése EKR002065052024
2025.11.26.
2026.02.11.
D.563/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Megjelenítő eszközök beszerzése (MESZ22)” EKR001283952021
2023.12.14.
2024.01.22.
D.308/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Infekciókontroll eszközcsoport beszerzése (NNK-V)” - 2. része (Légfertőtlenítők EKR000506102023
2023.08.07.
2023.09.14.
D.286/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Diagnosztika I. eszközcsoport beszerzés (NNK-VI) EKR000433222023
2023.07.18.
2023.08.30.
D.764/2025
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Kliens oldali IT eszközök beszerzése - SZGR24 2. rész: "Általános kliens oldali IT eszközök beszerzése” EKR002065052024
2025.12.01.
2026.03.11.
D.56/2026
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Szerverek és tárolók beszerzés (SRVT24)” - 2. rész Inhomogén hálózati szerverek és tárolók EKR001995192024
2026.02.11.
2026.02.23.
D.55/2026
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Szerverek és tárolók beszerzés (SRVT24)” - 1. rész Homogén szerverek és tárolók EKR001995192024
2026.02.11.
2026.02.23.
D.632/2025
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
DKM01FMNYM23 számú keretmegállapodás 1.részének újranyitása - "Új, kis- és közepes teljesítményű nyomat előállító eszközök, nyomtatók és szkennerek, valamint nyomtatás és szkennelés menedzsment szoftverek adásvétel, vagy 36, illetőleg 48 havi tartós bérlet keretében történő beszerzése, továbbá TÜSZ a beszerzett eszközökre"
2025.10.02.
2025.11.21.
D.593/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Orvostechnikai eszközök beszerzése I_OMSZ_2023” - 3. rész Doppler EKR001160332023
2023.12.21.
2024.02.02.
D.488/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Vitális paraméterek eszközcsoport I. (NNK-I) - 1. rész Hordozható EKG és holter EKG EKR001883682023
2023.11.08.
2023.11.28.
D.130/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Holter APNE ABPM eszközök beszerzése (NNK-VIII)” EKR000337182023
2023.04.04.
2023.04.20.
D.119/2023
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Megjelenítő eszközök beszerzése (MESZ22)” EKR001283952021
2023.03.30.
2023.04.13.
D.327/2022
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„Megjelenítő eszközök beszerzése (MESZ22)” EKR001283952021
2022.08.24.
2022.10.04.
D.626/2025
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
„IT biztonságtechnikai termékek és szolg. (ITBT25)” EKR002099932024
2025.09.29.
2025.11.28.
D.645/2009.
Diákhitel Központ Zrt.
Vállalkozási szerződés a Diákhitel Központ Zrt. működését támogató informatikai rendszer (DKIR) tervezésére, implementálására, bevezetésére, kapcsolódó projektvezetés, oktatás, valamint üzemeltetési támogatására
2009.10.26.
2009.12.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el