Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.180/8/2007.
Jászapáti Város Önkormányzata
2007.05.10.
D.181/ 11 /2008
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.04.14.
D.181/2010.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata
Bp.II. kerület Bel-Buda kerületrészének funkcióbővítő rehabilitációja II. ütem mobiliák beszerzése
2010.03.12.
2010.05.03.
D.181/2011.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvíztisztító telep kapacitásbővítése és szennyvíziszap komposztáló építése és tervezése
2011.03.25.
2011.04.27.
D.181/2012.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat tulajdonában és a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. vagyonkezelésében lévő ingatlanok folyamatos és szükség szerinti mértékű takarítási és egyéb üzemeltetési feladatainak elvégzése
2012.03.12.
2012.04.23.
D.181/2013.
Mátrai Gyógyintézet
HU-SK 09/01/1.4.1/0002 , HU-SK 09/01/1.4.1/0013 és HU-SK 09/01/1.4.1/0014 kódszámú pályázatokban szereplő gép műszerigény biztosítása 6. rész
2013.04.23.
2013.05.31.
D.181/2014.
Siófoki Kórház-Rendelőintézet
Sürgősségi épület alapozásának megereősítéséhez szükséges kiegészítő építési beruházási (tervezés és kivitelezés) munkák elvégzése
2014.04.03.
2014.05.14.
D.181/2015.
Debreceni Egyetem
DEGF-156 Haemodinamikai laboratórium 12 havi működéséhez szükséges fogyóanyagok beszerzése konszignációs raktár üzemeltetéssel- 9. rész
2015.03.27.
2015.05.07.
D.181/2016.
Országos Rendőr-főkapitányság
Rendszámfelismerő szoftver és szakértői támogatás, valamint fejlesztői szoftverlicenszek beszerzése
2016.03.09.
2016.04.04.
D.181/2018
ALFÖLDVÍZ Zrt.
Keret-megállapodás az Alföldvíz Zrt-vel technológiai célú polielektrolit vegyszer adásvétele tárgyban 2, 20.22., 25., 26. részek
2018.05.18.
2018.06.19.
D.181/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - dietetikusi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 17.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.181/2020
ismeretlen
ismeretlen
2020.05.15.
2020.06.03.
D.181/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Kalapácsos daráló és pelletprés + csiga beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.181/2022
NIF Zrt.
Neszmély – Dunaradvány között összekötő út és rév EKR000068312020
2022.05.16.
2022.07.19.
D.181/2023
Széchenyi István Egyetem
SZE épületeinek tervezése II. - 1. rész EKR000619262023
2023.05.10.
2023.05.30.
D.181/2024
Békés Megyei Központi Kórház
EFOP-2.2.19 átalakítás, felújítás EKR000631312022
2024.04.04.
2024.09.11.
D.181/2025
Mohács 500 Nonprofit Kft.
„Duna-part, Sokac-rév felújítás tervezése újra” EKR002153832024
2025.03.19.
2025.04.14.
D.181/2026
Országos Kórházi Főigazgatóság
„Szűrőaudiométer és testösszetétel analizátor beszerzése az RRF-8.1.1-25-2025-00001 azonosítószámú, az „Alapellátás fejlesztése” projekt megvalósítása keretében” - 2. rész
2026.04.17.
2026.06.19.
D.181/7/2006.
Vaszary Kolos Kórház, nevében eljár: HOSPITRADE Kft.
A kórház élelmezési anyagainak beszerzése szállítási szerződés keretében, 1. Tőkehúsok, a) Sertéshúsok, 2. Felvágottak részteljesítésre
2006.03.16.
2006.04.14.
D.181/8/2007.
Dél-Pest Megyei Integrált Szakképző Központ Kht
2007.05.10.
D.181/9/2009.
Budapest XV. Kerületi Önkormányzat
Budapest, XV. Kerület Szilas parki lakótelep biztonságos, energiatakarékos és környezetkímélő hőellátása
2009.04.23.
2009.05.25.
D.182/ 15 /2008
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzat Polgármesteri Hivatala
2008.05.21.
D.182/10/2007.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ
2007.04.25.
D.182/15/2006
Hajdúsági Civil Központ és Adattár Alapítvány
Hálózatban levő 9 db kültéri munkaállomás hozzá tartozó kamerák és központi szerver beszerzése és beüzemelése
2006.03.16.
2006.04.25.
D.182/2010.
Kadarkút Város Önkormányzata
Integrált mikrotérségi oktatási központ működtetéséhez szükséges bútor és eszközbeszerzés
2010.03.16.
2010.03.29.
D.182/2011.
TiszaSzolg 2004 Kft
Tiszaújváros szennyvíztisztító telep korszerűsítése kivitelezési munkái
2011.03.25.
2011.04.07.
D.182/2012.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr Város területén felhasználható fürdő szolgáltatás igénybevételére 200 db fürdőbérlet megvásárlása
2012.03.13.
2012.04.12.
D.182/2013.
Közép-Magyarországi Pincegazdaság Kft.
Piacorientált kutatás-fejlesztési tevékenység a Közép-Magyarországi Pincegazdaságnál elnevezésű GOP-1.-1.-1.-09/1-2009-0014 azonosító számú pályázat (Kbt mellőzése
2013.04.24.
2013.05.17.
D.182/2014.
Gara-Hercegszántó-Nagybaracska Szennyvíz Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsat. és szennyvíztisztítása” c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsat. és szennyvíztiszt. során szennyvízcsatorna-hálózat építése, szennyvízt.telep építés, kivitezéssel és engedélyeztetéssel
2014.04.04.
2014.05.05.
D.182/2015.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
A KÖZOP 5.5.0-09-11-2012-0009 azonosító számú „A Budapest villamos és trolibusz járműfejlesztés I. ütem” projekt keretében Száva és Hungária kocsiszín fejlesztésének kivitelezése és kiegészítő tervezése”
2015.03.27.
2015.05.15.
D.182/2016.
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
"Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztésése a Dél-dunántúli Régióan" keretében építési vállalkozási szerződés a Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft. működő konyhája, étterme feletti ráépítési és a hozzá kapcsolódó átalakítási munkálatainak megvalósítása
2016.03.10.
2016.04.18.
D.182/2017.
BVOP Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Mosodai- és bértextília szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház részére vállalkozási szerződés keretében.
2017.05.04.
2017.06.14.
D.182/2018
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K1880 Homlokrakodó gépek beszerzése
2018.05.18.
2018.05.31.
D.182/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - népegészségügyi koordinátori egészségügyi szolgáltatások beszerzése 18.sorsz. (3.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.182/2020
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet
Orvosi Gáz beszerzése 2019 - 3. rész EKR 000723592019
2020.05.18.
2020.06.10.
D.182/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Leica optika beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.182/2022
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Ágytálmosó fertőtlenítő berendezés különálló meleg vizes vízlágyítóval, rozsdamentes mosdótállal és a készülék beüzemelése
2022.05.17.
2022.08.05.
D.182/2023
Gyulai Törvényszék
"Nyomat előállító eszközök teljeskörű üzemeltetési szolgáltatása" - 1. rész EKR000492702023
2023.05.11.
2023.06.21.
D.182/2024
Egészségügyi Infrastruktúra Fejlesztő Nonprofit Kft.
„128 szeletes CT berendezés beszerzése” EKR000825092021
2024.04.04.
2024.04.30.
D.182/2025
Bogács Község Önkormányzata
„Önkormányzatai épületek távhő ellátása” EKR000335982024
2025.03.20.
2025.06.13.
D.182/2026
Országos Rendőr-főkapitányság
Kiszolgálói infrastruktúra, PC és biometrikus eszközök beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat terhére” - 2. része „Kliens PC, monitor és tartozékai beszerzése adásvételi szerződés alapján BBA projektek keretén belül, és az 1250/2017. (V.5.) Korm. határozat által biztosított forrás terhére”
2026.04.20.
2026.06.11.
D.183/16/2006
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata, nevében eljár: ART VITAL Tervező, Építő és Kereskedelmi Kft., képviseli: Dr. Prekub János ügyvéd
Épületek felújításához kapcsolódó beszerzések (bútorok és egyéb berendezési cikkek), valamint a terület előkészítési munkákhoz kapcsolódó beszerzések (kerti padok, asztalok, dézsák és tűzhelyek)
2006.03.22.
2006.04.24.
D.183/19/2007.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.05.17.
D.183/2010.
Szegedi Tudományegyetem, képviseli: Nagymihály Ügyvédi Iroda, Dr. Nagymihály Tamás ügyvéd
Diszperzív Raman Mikroszkóp beszerzése
2010.03.16.
2010.05.03.
D.183/2011.
Magyar Nemzeti Bank
a Magyar Nemzeti Bank részére kommunikációs ügynökségi szolgáltatások nyújtása vállalkozási szerződés keretében
2011.03.25.
2011.05.06.
D.183/2012.
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Szent Borbála Kórháza
Műszaki ellenőri feladatok ellátása a "Központi technológiai tömb és integrált aktív ellátás fejlesztése a tatabányai Szent Borbála Kórházban, TIOP-2-2.4-09/1-2010-0009 azonosítószámú projekt megvalósítása során
2012.03.13.
2012.04.18.
D.183/2013.
Szent István Egyetem
Ingatlanbérleti és -üzemeltetési szerződés az ajánlatkérő létesítményeiben 38.700 m2 alapterületen, 8.800 fő hallgatóra oktatási kapacitás és 950 fő dolgozóra irodai kapacitás infrastrukturális feltételeinek szolgáltatása
2013.04.24.
2013.05.15.
D.183/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2014.04.07.
2014.06.05.
D.183/2015.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzat tulajdonában lévő ingatlanok őrzése
2015.03.30.
2015.05.04.
D.183/2016.
Magyar Államkincstár
Vállalkozási szerződés kötése az „Országos épületkarbantartás” tárgyában
2016.03.11.
2016.04.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el