Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.243/2010.
Csepeli Szociális Szolgálat
Szociális étkeztetéshez szükséges HACCP szerinti részajánlattételi körönként eltérő élelmiszer (reggeli, ebéd, vacsora) előllítás és kiszállítására vállalkozási szerződés
2010.04.01.
2010.05.07.
D.214/2010.
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat
Műszaki ellenőri (független mérnöki feladatok) ellátása
2010.03.22.
2010.05.07.
D.179/2010.
Tiszalúc Nagyközség Önkormányzata
A szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése, a szennyvíz elvezetése és ártalommentes tisztítása Tiszalúc Nagyközségben (KEOP-7.2.0-2008-0232)
2010.03.12.
2010.05.07.
D.357/2010.
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat Rákoscsaba u.1. szám alatti óvoda-épületének részleges felújítása, korszerűsítése
2010.05.04.
2010.05.10.
D.332/2010.
Magyar Posta Zrt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
Borítékoló gépek szállítása, üzembe helyezése, rendszerintegrációja és szervizelése
2010.04.28.
2010.05.10.
D.231/2010.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajóecseg és Sajókeresztúr települések szennyvízelvezetése
2010.03.29.
2010.05.10.
D.195/2010.
Budapest Főváros V. kerület Belváros-Lipótváros Önkormányzat
A Belváros új főútcájának kiépítése - I. ütem projekt könyvvizsgálati feladatai
2010.03.17.
2010.05.10.
D.234/2010.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat Zrt.
Légiforgalmi irányító központ (ANS III. épület) kivitelezési munkái
2010.03.30.
2010.05.10.
D.229/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsabai 2. számú Általános Iskola komplex felújításának kivitelezése
2010.03.29.
2010.05.10.
D.230/2010.
Győr-Sopron-Ebenfurti-Vasút Rt.
Intermodális logisztikai fejlesztés a GYSEV Zrt-nél - raktárcsarnok kiviteli tervezése és építése - kiegészítő építési beruházás
2010.03.29.
2010.05.10.
D.328/2010.
Alsó-Tisza Vidéki Környezetvédelmi és VÍzügyi Igazgatóság
A csongrádi partfal rekonstrukciója és a mederrézsű állékonyságának növelése
2010.04.27.
2010.05.11.
D.276/2010.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet
Csecsemő és gyermekszívsebészeti beavatkozásokhoz egyszer használatos és E.C.C. motoros műtétekhez kanülök beszerzése GOKI-22/2009.(27.,28., 30., 31. részek)
2010.04.13.
2010.05.11.
D.369/2010.
Bezedek és Térsége Szennyvíz Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Bezedek és Térsége Szennyvíz Önkormányzati Társulás területén csatornahálózat, szennyvíztisztító telep és gyűjtőaknák építése, valamint kiviteli tervezés
2010.05.07.
2010.05.11.
D.237/2010.
Oroszlány Város Önkormányzata
Oroszlány Város Önkormányzata és intézményei vagyon- és felelősségbiztosítása
2010.03.31.
2010.05.11.
D.364/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M0 autópálya/autóút Keleti szektor 31. sz. főút - Elválási csomópont közötti szakasz és M0-M3 közötti átkötés
2010.05.06.
2010.05.12.
D.274/2010.
Duna TV Zrt.
Műholdas DTH FTA műsorszórás, szolgáltatási szerződés
2010.04.12.
2010.05.12.
D.253/2010.
Zalaegerszeg és Térsége Többcélú Kistérségi Társulás
gépjárművek beszerzése
2010.04.02.
2010.05.12.
D.249/2010.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Informatikai rendszerfejlesztési tanácsadási tevékenységre és az EMIR szoftvernek és infrastruktúrájának működésével kapcsolatos tanácsadói feladatok ellátására kötött szerződések vonatkozásában Kbt. mellőzés miatt
2010.04.01.
2010.05.12.
D.221/15/2010.
Országos Sportegészségügyi Intézet
Portaszolgálati és őrzés-védelem
2010.03.25.
2010.05.12.
D.292/2010.
Budapest Főváros XIV.ker. Zugló Önkormányzata
Úszásoktatás
2010.04.19.
2010.05.13.
D.351/2010.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Keretmegállapodás kommunikációs ügynökségi, nyomdai és rendezvényszervezési szolgáltatások igénybevételére 3-9. részek. Magyarországi régiójában: regionális rendezvénysorozat szervezése
2010.04.30.
2010.05.13.
D.241/2010.
Miskolci Egyetem
Tematikus egyetemi gyűjtemények oktatási és kutatási webportáljának létrehozása
2010.03.31.
2010.05.13.
7.K.30.732/2010/7.
Poroszló Község Önkormányzata (3388 Poroszló, Fő u. 6.)
Poroszló Község Önkormányzata - Vass Lajos Általános Iskola bővítési és felújítási munkái
2010.05.14.
D.256/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsabán a 2. sz. Általános Iskola komplex felújításának kivitelezési munkái
2010.04.02.
2010.05.14.
D.238/2010.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat Zrt.
Légiforgalmi irányítási felelősségbiztosítás
2010.03.31.
2010.05.14.
D.285/2010.
Kiskunlacháza Nagyközség Önkormányzata
Kiskunlacháza közigazgatási területén központi (háziorvosi) ügyelet ellátása
2010.04.14.
2010.05.14.
D.254/2010.
Solt Város Önkormányzata
A solti Vécsey Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény korszerűsítése
2010.04.02.
2010.05.14.
D.361/2010.
Cered Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az általános iskola bővítésére, felújítására és akadálymentesítésére, valamint a természettudományi és nyelvi szaktantervek beépített eszközeinek beszerzésére
2010.05.05.
2010.05.17.
D.345/2010.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Kecskemét Megyei Jogú Város szennyvíztisztító telep fejlesztésének megvalósítása a kis-ISPA program keretében
2010.04.30.
2010.05.17.
D.343/2010.
Balatonalmádi Város Önkormányzata
Balatonalmádi városközpontjának megújítása, kistérségi szerepkörének és vonzerejének növelése (I. ütem) KDOP-3.1.1/C-2f-2008-0005.
2010.04.29.
2010.05.17.
D.233/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Szelektíven gyűjtött hulladék előkezelése és hasznosítása 2010-2014.
2010.03.30.
2010.05.17.
D.294/2010.
Budapesti Rendőr-főkapitányság
ABS épületgépészeti hűtőgép szállítása, illesztése, beszerelése és beüzemelése
2010.04.19.
2010.05.17.
D.262/2010.
Sárvár Város Önkormányzata
Sárvár város Önkormányzat intézményei közétkeztetése
2010.04.06.
2010.05.17.
D.270/2010.
Járdánháza Község Önkormányzata
Járdánháza új egészségház építése és hozzá kapcsolódó eszközbeszerzés
2010.04.07.
2010.05.18.
D.271/2010.
Koppány-völgye KEK Nonprofit Kft.
TIOP 2.1.2. Kistérségi Járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése tárgyú pályázatok keretein belül orvostechnológiai gépműszerek szállítása, üzembe helyezése szállításio szerződés keretében
2010.04.07.
2010.05.18.
D.239/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetés és Szennyvíztisztítási Programja Csatornahálózati munkák a FIDIC Piros könyve szerint
2010.03.31.
2010.05.18.
D.223/2010.
Dél-alföldi Regionális Munkaügyi Központ
Mentori és humán szolgáltatás programban résztvevő hátrányos helyzetű álláskereső személy munkaerőpiaci (re) integrációjának megvalósítása érdekében mentori szolgáltatás Békés megyében
2010.03.26.
2010.05.18.
D.348/2010.
Józsefváros Önkormányzata
Szállítási keretszerződés különféle irodaszerek beszerzésére
2010.04.30.
2010.05.18.
D.291/2010.
Nyárlőrinc Község Önkormányzata
Szennyvízcsatorna-hálózat és mesterséges eleveniszapos biológiai szennyvíztisztító telep kiépítése Nyárlőrincen - tervező kiválasztása
2010.04.19.
2010.05.18.
D.337/2010.
Hatvan Város Önkormányzata
Korszerű oktatási környezet kialakítása az esélyteremtő, versenyképes tudás megszerzéséhez a hatvani Bajza József Gimnázium és Szakközépiskolában
2010.04.29.
2010.05.19.
28.K.34.614/2009/4.
Budapest Józsefváros Önkormányzata, képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Az önkormányzat törzsvagyonához tartozó, az önkormányzat közigazgatási területén fekvő várakozási övezetek parkolás üzemeltetési rendszerben való szolgáltatási koncesszió keretében való üzemeltetése
2010.05.19.
D.289/2010.
Hatvan és Térsége Szennyvíz-beruházási Társulás
Hatvan és térsége szennyvízelvezető rendszer bővítése, fejlesztése, teljes kiépítése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése
2010.04.16.
2010.05.19.
13.K.30.634/2010/15.
Győr-Sopron-Ebenfurt Vasút Zrt. (9400 Sopron, Mátyás király u. 19.)
„vagyonvédelmi szolgáltatás”
2010.05.20.
D.405/2010.
Pest Megye Önkormányzata
Kéményseprőipari közszolgáltatás ellátása
2010.05.19.
2010.05.20.
D.373/2010.
Romhány Község Önkormányzata
Romhány község teljes körű szennyvízelvezetési és tisztítási projekt
2010.05.10.
2010.05.21.
D.251/2010.
Miskolc Városi Közlekedési Zrt., Miskolc MJV Önkormányzat
Miskolc városi villamosvasút fejlesztése projekt villamos jármű beszerzés
2010.04.02.
2010.05.21.
D.352/2010.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
Bútorok (beleértve irodai bútorok), berendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítószerek
2010.05.03.
2010.05.21.
D.258/2010.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt., Miskolc MJV Önkormányzata
Szállítási szerződés villamos járművekre és kapcsolódó szolgáltatások
2010.04.06.
2010.05.21.
D.252/2010.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt., Miskolc MJV Önkormányzata
Miskolc városi villamosvasút fejlesztése projekt villamos jármű beszerzés
2010.04.02.
2010.05.21.
D.377/2010.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Bíróság
Vásárosnamény Városi Bíróság nyugati, udvari homlokzati oromfal állagjavítási műszaki szükségességből elrendelt munkái
2010.05.11.
2010.05.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el