Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.382/2021
Vas Megyei Kormányhivatal
Könyvvizsgálói szolgáltatás beszerzése GINOP-5.2.1 EKR000913562020
2021.08.25.
2021.10.19.
D.347/2021
Kresz & Fiedler Kft.
Adásvételi szerződés különféle gépek és eszközök szállítására és üzembehelyezésére 1., 3., és 5. rész
2021.07.22.
2021.10.19.
D.435/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
BKV Zrt. reklámfelületeinek reklám célú hasznosítása EKR000871262021
2021.10.06.
2021.10.19.
D.353/2021
SLE-PA KFT.
Húsfeldolgozó üzem és kapacitás bővítéséhez kapcsolódó eszközök beszerzése
2021.07.26.
2021.10.18.
D.369/2021
Vésztő Város Önkormányzata
Vésztő – targonca beszerzése” tárgyban EKR000258522021
2021.08.05.
2021.10.18.
D.359/2021
Zákányfalu Község Önkormányzata
Külterületi helyi közút fejlesztése Zákányfalun EKR000893552018
2021.07.30.
2021.10.15.
D.293/2021
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda ECO-park interaktív elemek EKR000892762020
2021.06.21.
2021.10.14.
D.305/2021
Girincs Község Önkormányzata
„TOP-3.2.1-16 Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” EKR000259932020
2021.06.28.
2021.10.12.
D.421/2021
Budapesti Rendőr-főkapitányság
„Multifunkciós nyomtatók bérlete és üzemeltetése” EKR000893932021
2021.09.25.
2021.10.08.
D.351/2021
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
„Közvilágítás LED-es rekonstrukciója - 2021” 1-4. és 6. rész EKR000150592021
2021.07.26.
2021.10.07.
D.281/2021
Jászberény Városi Önkormányzat
„Malom Konferencia és Rendezvényközpont fejlesztése Jászberényben” - szerződés teljesítése EKR000121972019
2021.06.11.
2021.10.07.
D.377/2021
Biharugra Község Önkormányzata
Biharugra - külterületi helyi közutak fejlesztése - 2. rész EKR000484752019
2021.08.16.
2021.10.07.
D.376/2021
Biharugra Község Önkormányzata
Biharugra - külterületi helyi közutak fejlesztése - 1. rész EKR000484752019
2021.08.16.
2021.10.07.
D.273/2021
TOM-FERR Zrt.
Darabológép beszerzése a TOM-FERR Zrt. részére EKR000400512018
2021.06.02.
2021.10.06.
D.430/2021
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Takarítási feladatok ellátása az ELTE épületeiben
2021.09.28.
2021.10.06.
D.363/2021
Nagymányok Város Önkormányzata
„Barnamezős terület rekultivációja Nagymányokon” EKR000862352019
2021.08.02.
2021.10.05.
D.335/2021
Seregélyes Nagyközség Önkormányzata
Épület felújítása (2019.03.27.)
2021.07.15.
2021.10.04.
D.334/2021
Hosszúhetény Községi Önkormányzat
Vízkár veszélyeztetettség csökkentése Hosszúhetényben
2021.07.14.
2021.10.04.
D.350/2021
Budapest Főváros Levéltára
Adatközponti IT eszközök és szolgáltatások EKR000647472019
2021.07.26.
2021.09.30.
D.320/2021
Kistokaj Község Önkormányzata
Kistokaji Általános Iskola energetikai korszerűsítés. EKR000130882019
2021.07.05.
2021.09.30.
D.366/2021
Budapesti Történeti Múzeum
„Kézi földmunka, bontómunka” EKR000632342021
2021.08.02.
2021.09.30.
D.405/2021
Ficsor Árpád Zsolt
Tehenészeti telep fejlesztéséhez szükséges technológia fejlesztése és kapcsolódó gépek beszerzése - 4 részben- VP2-4.1.1.3.16" - 1. rész
2021.09.03.
2021.09.28.
D.355/2021
Békéscsabai Tankerületi Központ
EFOP-1.3.9-17-2017-00060 - Rendezvényszervezési szolgáltatások ellátása (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.07.28.
2021.09.27.
D.356/2021
Békéscsabai Tankerületi Központ
EFOP-1.3.9-17-2017-00062 - Rendezvényszervezési szolgáltatások ellátása (2018.02.28.) - Kbt. mellőzése
2021.07.28.
2021.09.27.
D.358/2021
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ
Ferencvárosi Intézmény Üzemeltetési Központ (továbbiakban: FIÜK) által üzemeltetett intézményekben közétkeztetés biztosítása 5 közbeszerzési részben EKR000694122021
2021.07.29.
2021.09.27.
D.360/2021
Klebelsberg Központ
„TABLET-TÁROLÓ SZEKRÉNYEK BESZERZÉSE” - 2. rész EKR000463942020
2021.07.30.
2021.09.24.
D.389/2021
NIF Zrt.
„Tervezés - 26. sz. főút, Szirmabesenyő csomópont”
2021.09.06.
2021.09.24.
D.340/2021
Olcsva Község Önkormányzata
Polgármesteri Hivatal és Művelődési Ház épületének energetikai felújítása és akadálymentesítése Olcsván”
2021.07.15.
2021.09.24.
D.413/2021
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szervezet
Beléptetés ellenőrzés, biztonsági intézkedések EKR000540092020
2021.09.21.
2021.09.23.
D.379/2021
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Tehergépkocsi alkatrészek szállítása 3 rész - 1. része ellen EKR000218342021
2021.08.17.
2021.09.23.
D.348/2021
Heréd Község Önkormányzata
Herédi Művelődési Ház födémmegerősítési munkái EKR000922302019
2021.07.23.
2021.09.22.
D.371/2021
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Hálózati anyagok beszerzése 5 vízmű részére” EKR000768342020
2021.08.09.
2021.09.22.
D.372/2021
Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság
Tisza-Túr tározó fenntartógépek beszerzése 2 rész - 1. rész EKR000169642021
2021.08.09.
2021.09.21.
D.297/2021
Szépművészeti Múzeum
TETŐHÉJAZAT,- SZIGETELÉS KÁRMEGELŐZÉSI MUNKÁI (EKR000438962018)
2021.06.23.
2021.09.21.
D.302/2021
Szépművészeti Múzeum
„Tetőhéjazat állagvédelmi munkái” EKR000235512019
2021.06.28.
2021.09.21.
D.344/2021
RÁBA-VAD Feldolgozó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Élelmiszeripari üzem fejlesztése vágóval, feldolgozóval, rekesztárolóval és irodával, eszközök beszerzése
2021.07.19.
2021.09.20.
D.345/2021
Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft.
Parkolóautomaták beszerzése és felújítása EKR000746052021
2021.07.21.
2021.09.20.
D.378/2021
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Gépjárműjavítás - 1. rész (Győri telephely vonatkozásában 114 db gépjárművet érintően) EKR000348052020
2021.08.16.
2021.09.17.
D.342/2021
W-DUETT Kft.
Épületenergetikai korszerűsítés a W-DUETT Kft. telephelyén
2021.07.16.
2021.09.17.
D.325/2021
Székely Község Önkormányzata
Székely községben piactér kialakítása EKR000855332018
2021.07.12.
2021.09.17.
D.370/2021
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
K2143 Kézi vezet/gyalogos kíséretű közt.takar.gép EKR000607502021
2021.08.06.
2021.09.16.
D.328/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szerződés jegykiadó automaták (TVM: Ticket Vending Machine) gyártására, szállítására, telepítésére és üzemeltetésére”
2021.07.13.
2021.09.16.
D.306/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Építőmesteri és kacsolódó feladatok” EKR000790332018
2021.06.29.
2021.09.16.
D.346/2021
Fóti Közszolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gördeszkapálya és konténerépület kivitelezése #2” -- 1. rész EKR000826402021
2021.07.21.
2021.09.15.
D.332/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
Komplex energetikai fejlesztések Tiszavasváriban 2 - 1.rész: Tiszavasvári Általános Iskola (napelem panelek) EKR000857152019
2021.07.13.
2021.09.14.
D.329/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
Komplex energetikai fejlesztések Tiszavasváriban - Városi Kincstár (146 db napelem és talajszondás hőszivattyú) EKR000570882019
2021.07.13.
2021.09.14.
D.330/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
Komplex energetikai fejlesztések Tiszavasváriban - (Hankó László Zeneiskola (36 db napelem panel és talajszondás hőszivattyú) EKR000570882019
2021.07.13.
2021.09.14.
D.333/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
Komplex energetikai fejlesztések Tiszavasváriban 2 - 2. rész Kornisné Liptay Elza Szociális és Gyermekjóléti Központ (napelem panelek) EKR000857152019
2021.07.13.
2021.09.14.
D.331/2021
Tiszavasvári Város Önkormányzata
Komplex energetikai fejlesztések Tiszavasváriban - Térségi Szolgáltató Ház (98 db napelem panel) EKR000570882019
2021.07.13.
2021.09.14.
D.327/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
TVM automaták üzemeltetése és továbbfejlesztése II. EKR001018022019
2021.07.13.
2021.09.13.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el