Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.375/2021
Észak-Borsodi Integrált Szociális Intézmény
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat finanszírozási köréhez tartozó 31 intézmény közétkeztetésének biztosítása
2021.08.12.
2021.12.06.
D.472/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„A BKK Zrt. médiatervezési és vásárlási feladatainak ellátása" EKR000457712021
2021.10.28.
2021.12.06.
D.422/2021
Pári Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzet Páriban - 1. rész - Csillagház – 7091 Pári Nagy u. 24. - Hrsz 37/2., EKR001242812019
2021.09.27.
2021.12.06.
D.468/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„A BKK Zrt. médiatervezési és -vásárlási feladatai” EKR000457712021
2021.10.25.
2021.12.06.
D.394/2021
Salgótarján és Térsége Önkormányzatainak Társulása
„Hajléktalanszálló és lakások felújítása” 2. rész „2 db kiléptető lakás akadálymentesítési munkálatai” - szerződéskötés EKR000143712019
2021.09.10.
2021.12.06.
D.506/2021
Pusztaföldvári Evangélikus Egyházközség
„A pusztaföldvári Evangélikus Templom tetejének felújítása”
2021.11.22.
2021.12.03.
D.504/2021
"VÉGH-VÁR" Zöldség-Gyümölcs Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
„Gyümölcsfeldolgozó és raktár építése”
2021.11.22.
2021.12.03.
D.392/2021
Mecsekerdő Zrt.
„Mecsek Discovery Center építése” EKR000026312021
2021.09.08.
2021.12.03.
D.496/2021
Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
Ismeretlen (Referenciaigazolás)
2021.11.16.
2021.12.02.
D.395/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 3. sz. szerződésmódosítás
2021.09.10.
2021.12.01.
D.396/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 4.sz. szerződésmódosítás
2021.09.10.
2021.12.01.
D.365/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 1.sz. szerződésmódosítás
2021.08.02.
2021.12.01.
D.513/2021
Radványi Szabolcs
„Állattartó telep építése"
2021.11.29.
2021.11.30.
D.509/2021
Csömör Sport és Szabadidő-szervező Nonprofit Kft.
Műfüves labdarúgópálya létesítése - Csömör EKR 000898292021
2021.11.24.
2021.11.30.
D.470/2021
Nemzeti Táncszínház Nonprofit Kft.
„Hostess szolgáltatások beszerzése” EKR000750392021
2021.10.26.
2021.11.29.
D.466/2021
Szarvas Város Önkormányzata
„Vállalkozási szerződés az Erzsébet-ligeti Pavilon felújítása és kapcsolódó építések tárgyban a TOP-1.2.1-16-BS1-2018-00010 számú projekt keretében” 1. rész: Erzsébet-ligeti Pavilon felújítása EKR001380332020
2021.10.22.
2021.11.26.
D.464/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Közszolgáltatás üzemeltetése BKV hajókkal TB-42/20 EKR000435802020
2021.10.22.
2021.11.26.
D.458/2021
MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont
Magyarország Nemzeti Atlasza nyomdai kivitelezése EKR001134562020
2021.10.15.
2021.11.26.
D.433/2021
Túróczy Zoltán Evangélikus Óvoda és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Túróczy Műemlék épület felújítása EKR000592622021
2021.10.04.
2021.11.26.
D.415/2021
Nagykutas Község Önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése Nagykutason”
2021.09.22.
2021.11.24.
D.374/2021
Onga Város Önkormányzata
Napelemes rendszer komplett kivitelezése
2021.08.12.
2021.11.24.
D.482/2021
Délalföldi Kertészek Zöldség-Gyümölcs Termelői és Értékesítő Mezőgazdasági Szövetkezete
Új komplex logisztikai csarnoképület építése (EKR000810272021)
2021.11.02.
2021.11.23.
D.429/2021
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Járműbeszerzés három részajánlati körben (EKR000393432021)
2021.09.28.
2021.11.23.
D.381/2021
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Szuperszámítógép és tárolók szállítása EKR000091642021
2021.08.24.
2021.11.19.
D.459/2021
Szegedi Tudományegyetem
SZTE kardiovaszkuláris eszközök beszerzése - 4. rész EKR000312042021
2021.10.15.
2021.11.17.
D.456/2021
Innovációs és Technológiai Minisztérium
Közútkezelői tevék. 2020-2021. évi ellenőrzése - 1., 2., 3., 5. és 7. részek EKR000464352020
2021.10.14.
2021.11.16.
D.404/2021
Versend Község Önkormányzat
VP6-7.2.1-7.4.1.2-16 - út kialakítása Versenden EKR000471682018
2021.09.13.
2021.11.16.
D.406/2021
Lajoskomáromi Tejtermelő Korlátolt Felelősségű Társaság
„VP-3-4.2.1-15 Lajoskomáromi Tejfeldolgozó Kft. sajtüzem technológia beszerzése - 1. rész: Érlelő technológia (Fixen telepített)” EKR000643382018
2021.09.16.
2021.11.15.
D.420/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Használt, alacsonypadlós villamosok beszerzése EKR000910642021
2021.09.24.
2021.11.12.
D.419/2021
Tiszaföldvár Város Önkormányzata
Közétkeztetés Tiszaföldváron EKR001053252021
2021.09.23.
2021.11.12.
D.414/2021
Felföldi Zoltán Kálmán
Tó építése II. EKR 000741002018
2021.09.21.
2021.11.11.
D.390/2021
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit ZRt.
Költöztetési szolgáltatás EKR000569222021
2021.09.07.
2021.11.05.
D.467/2021
Készenléti Rendőrség
„Takarítás a KR objektumaiban” EKR000197542021
2021.10.25.
2021.11.05.
D.412/2021
Mór Városi Önkormányzat Ellátó Központja
Élelmiszer beszerzése EKR000680192021
2021.09.20.
2021.11.05.
D.388/2021
Várkapitányság Integrált Területfejlesztési Központ Nonprofit ZRt.
Költöztetési szolgáltatás EKR000569222021
2021.09.03.
2021.11.05.
D.386/2021
Hévíz Város Önkormányzat
„Nagyparkoló – Zöldfelület kialakítása” EKR000348432019
2021.08.27.
2021.11.05.
D.431/2021
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Budapest Honvéd Sportegyesület központi telephelyén kosárlabdacsarnok kiszolgáló öltöző-épület építése EKR001264032020
2021.09.29.
2021.11.03.
D.387/2021
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Kéttengelyes Kaszálógép és Munkaszerelékei EKR001029132020
2021.09.01.
2021.11.03.
D.457/2021
Gúth-Keled Idegenforgalmi és Természetvédelmi Közhasznú Egyesület
„Látogatóközpont fejlesztése Nyíradonyban” EKR001118182021
2021.10.14.
2021.11.02.
D.437/2021
NYÍRSÉGVÍZ ZRt.
Villamos energia közbeszerzési eljárás 2022. évre EKR000048912021
2021.10.07.
2021.10.27.
D.397/2021
Provivax Kft.
Borászat kialakítása
2021.09.10.
2021.10.26.
D.364/2021
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
„Lászlótelep szegregátum felszámolása 1” - 5. rész EKR000109062020
2021.08.02.
2021.10.26.
D.436/2021
Kommentár Alapítvány
Balatonszepezd Képzési Központ kivitelezés EKR000830672021
2021.10.06.
2021.10.25.
D.352/2021
Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ
„MAHOP-2.1.1-2016-2019-00011 2. eljárás" EKR001095182020
2021.07.26.
2021.10.25.
D.385/2021
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház
„Infekciókontrollhoz kapcsolódó eszközök és anyagok beszerzése az SZSZBMK-ban” - 4. rész EKR001354562020
2021.08.26.
2021.10.25.
D.383/2021
Mihályháza Község Önkormányzata
„Négyszögletű-Kerekerdő Óvoda és Családi Napközi energetikai felújítása Mihályházán’’ - építési beruházás kivitelezése
2021.08.25.
2021.10.25.
D.434/2021
Érdi Tankerületi Központ
Ideiglenes konténer tanterem telepítése EKR000888352021
2021.10.05.
2021.10.22.
D.298/2021
Alsózsolca Város Önkormányzata
Sportnapok, egészségnapok megszervezése, mentálhigiénés-prevenciós egészségmegőrző klubok létrehozása illetve működtetése - Kbt. mellőzése
2021.06.24.
2021.10.21.
D.428/2021
Semmelweis Egyetem
SE részére egyedi import gyógyszerek beszerzése EKR000745572021
2021.09.27.
2021.10.20.
D.367/2021
Göd Város Önkormányzata
„Adásvételi szerződés keretében 5 db alacsony padlójú autóbusz beszerzése” - szerződés teljesítése
2021.08.03.
2021.10.20.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el