Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.156/2019
Siófoki Kosársuli Egyesület
Szabadidősport esemény – Kosárlabda rendezvény napja Egészségfejlesztő testmozgásról szóló lakossági kampányok és fórumok körében – Egyéni tanácsadással egybekötött lakossági fórum sportolásról és egyéb testmozgásokról - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.07.10.
D.155/2019
Siófoki Kosársuli Egyesület
Egészségfejlesztő testmozgásról szóló lakossági fórum - Kbt. mellőzése
2019.04.30.
2019.07.10.
3.Kf.27.358/2010/8.
Siófok Város Önkormányzata; képviseli: dr. Pusztai Attila
Hulladékkezelési létesítmények, eszközök, berendezések ISPA/KA feltételrendszer szerinti üzemeltetése Dél-balaton projekt terület 104 településén és önkormányzati finanszírozási kötelezettség átvállalása
2010.11.24.
D.687/18/2006.
Siófok Város Önkormányzata, nevében eljár: Balaton és Sió Térségfejlesztő Kht.
A Dél-Balaton és Sió-völgyi Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Konzorciumhoz tartozó önkormányzatok osztatlan közös tulajdonában levő hulldékkezelési létesítmények üzemeltetése
2006.09.27.
2006.11.16.
D.242/12/2009
Siófok Város Önkormányzata, képviseli: Kozma Ügyvédi Iroda, dr. Kozma György ügyvéd
Építési szerződés a Kálmán Imre Kulturális Központ könyvtára, bankfiók és üzletek, vegyes rendeltetésű épület építési munkáira
2009.05.22.
2009.06.25.
D.79/21/2007.
Siófok Város Önkormányzata képviseli: dr. Pusztai Attila ügyvéd
Hulladékkezelési létesítmények, eszközök, berendezések ISPA/KA feltételrendszer szerinti üzemeltetése Dél-balaton projekt terület 104 településén és önkormányzati finanszírozási kötelezettség átvállalása
2007.04.03.
4.Kf.27.036/2008/6
Siófok Város Önkormányzata I.r. és Balaton és Sió Térségfejlesztő Kht. II. r. képviseli: dr. Pusztai Attila
2008.04.16.
3.Kf.27.293/2012/5.
Siófok Város Önkormányzata (8600 Siófok, Fő tér 1.)
Informatikai eszköz beszerzése a TIOP 1.1.1-07/1-2008-0668 és TIOP-1.1.1-09/1-2010-0019 azonosító számú program keretében
2012.10.17.
D.576/2009.
Siófok Város Önkormányzata
Dél-Balaton és Sió-völgye regionális szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer projekt rekultivációs munka kiviteli tervezésének és építésének elvégzése
2009.09.29.
2009.10.30.
D.487/2016.
Siófok Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Siófokot Ságvárral összekötő 65. sz. út mellett kerékpárút létesítése tárgyában a KÖZOP-3.5.0-09-11 projekt keretében
2016.06.16.
2016.07.11.
D.143/2016.
Siófok Város Önkormányzata
Siófok város közigazgatási területén a város tulajdonában lévő zöldfelületek és parkok fenntartása - 1. rész
2016.02.17.
2016.03.03.
D.621/2011.
Siófok Város Önkormányzata
Informatikai eszköz beszerzése a TIOP 1.1.1-07/1-2008-0668 és TIOP-1.1.1-09/1-2010-0019 azonosító számú program keretében
2011.08.29.
2011.10.07.
D.599/2010.
Siófok Város Önkormányzata
Siófok Város Polgármesteri Hivatal akadálymentesítése és VRV/VRF rendszerű fűtés-hűtés rendszer kiépítése
2010.07.26.
2010.08.10.
13.K.32.640/2007/22.
Siófok Város Önkormányzata
2008.06.19.
D.484/2021
Siófok Város Önkormányzata
Siófok Petőfi sétány őrzés-védelem 2020 EKR000209742020
2021.11.04.
2022.01.20.
D.448/2019
Siófok Város Önkormányzata
Siófok Petőfi sétány lezárt területén őrzés-védelmi feladatok ellátása EKR000465072019
2019.09.10.
2019.10.04.
D.514/2012.
Siófok Város Önkormányzata
Közvilágítás korszerűsítése Siófokon
2012.09.04.
2012.09.27.
D.152/2011.
Siófok Város Önkormányzata
Átfogó fejlesztés Siófok Város Kórház- Rendelőintézetében a fenntartható magas technológiai színvonalú ellátási környezet megteremtésére - projektmenedzsment feladatok ellátása
2011.03.11.
2011.03.30.
D.123/2010.
Siófok Város Önkormányzata
Iskolatej beszerzése 2010 évre
2010.02.23.
2010.04.02.
D.416/11/2008
Siófok Város Önkormányzata
2008.10.29.
D.229/8/2007.
Siófok Város Önkormányzata
2007.06.06.
D.677/2012.
Sitke Község Önkormányzata
Sitke község csatornázása - zápor utáni helyreállítás
2012.12.14.
2012.12.28.
D.872/2015.
Sirok Község Önkormányzata
Központi orvosi ügyelet ellátása a megállapodásban érintett önkormányzatok lakosai számára 2015. június 1. napjától két hónap határozott időre, és autusztus 1. napjától pedig határozatlan időre - Kbt. mellőzése
2015.12.08.
2016.01.13.
D.260/2026
Sirok Község Önkormányzata
„Sirok-Tarnaszentmária-Verpelét kerékpárút TOP3.1.1” EKR000338662021
2026.05.28.
D.174/2013.
Simontornya Város, Pálfa Község és Tolnanémedi Község Önkormányzatai Biztonságos Ivóvízellátási Társulása
Vállalkozási szerződés keretében a KEOP-1.3.0/09-11-2011-0035 számú Sió-Kapos Ivóvízminőség-javító Projekt FIDIC (sárga) szerződéses feltételek szerinti megvalósítása
2013.04.18.
2013.05.22.
D.377/10/2006.
Simontornya Város Önkormányzata
2006.07.03.
D.421/2026
Simontornya Város Önkormányzata
„Munkagépek beszerzése adásvételi szerződés keretében” - 1. rész - 1 darab kotró-rakodó gép beszerzése EKR002240372023
2026.08.04.
D.25/2017.
Simonfa Község Önkormányzata, Szabó Tibor egyéni vállalkozó
"Simonfa Közös Önkormányzati Hivatal felújítása Simonfa, 7474 Ady Endre u. 1. sz. alatti projekt helyszínen" építési beruházás kivitelezési szerződés keretében
2017.01.16.
2017.04.03.
D.368/2018
SimQ-Splényi Kft.
„Korszerű szarvasmarha telep kialakítása” ajánlati felhívás
2018.10.29.
2019.01.14.
D.174/2017.
SilverWood-IT Kft.
Orvostechnikai eszközök beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés a TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0027 azonosítószámú "Infrastruktúrafejlesztés a Jászberényi Szent Erzsébet Kórházban" c. pályázat keretei között.
2017.04.24.
2017.06.29.
19.K.34.311/2005/13.
Siklósi Többcélú Kistérségi Társulás
2006.11.20.
D.848/2009.
Siklósi Kistérségi Szociális Szolgáltató Központ
Rendszeres és eseti takarítási szolgáltatás végzése az ajánlatkérő székhelyén
2009.12.29.
2010.01.14.
D.388/13-I/2008
Siklós Város Önkormányzata képviseli: Marján Ügyvédi Iroda
2008.09.22.
D.532/2013.
Siklós Város Önkormányzata
Siklósi vár rekonstrukciója III. ütem
2013.12.06.
2014.01.22.
D.384/2025
Siklós Város Önkormányzata
„TOP_PLUSZ-1.2.1-21-BA1-2022-00030 Komplex tervezés” - 1. rész Közúti tervezés EKR000367662023
2025.06.12.
2025.09.04.
D.1044/2016.
Siklós Város Önkormányzata
Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása Siklós Város Önkormányzatának közintézményeiben
2016.12.28.
2017.01.20.
D.99/2014.
Siklós Város Önkormányzata
Siklósi vár rekonstrukciója III. ütem
2014.02.27.
2014.03.26.
D.385/2025
Siklós Város Önkormányzata
„TOP_PLUSZ-1.2.1-21-BA1-2022-00030 Komplex tervezés” - 2. rész Felújítás, korszerűsítés tervezése. EKR000367662023
2025.06.12.
2025.09.04.
D.111/21/2009.
Shortcut Communications Kft., képviseli: Nagy és Pál Ügyvédi Iroda Dr. Kiss Judit Katalin ügyvéd
Az ÚMFT TMOP 2.2.1. keretében "A képzés minőségének és tartalmának fejlesztése" című kiemelt projekthez kapcsolódó komplex kommunikációs tevékenység megtervezése és kivitelezése
2009.03.27.
2009.05.05.
D.488/2009.
Seregélyes Nagyközség Önkormányzata
Seregélyes Nagyközség csapadékvíz elvezetés és talajvízszint csökkentése
2009.08.25.
2009.09.22.
D.335/2021
Seregélyes Nagyközség Önkormányzata
Épület felújítása (2019.03.27.)
2021.07.15.
2021.10.04.
D.325/2023
Seregélyes Nagyközség Önkormányzata
„Külterületi utak felújítása Seregélyesen” - 3. rész EKR001324392023
2023.08.17.
2023.09.06.
D.324/2023
Seregélyes Nagyközség Önkormányzata
„Külterületi utak felújítása Seregélyesen” - 2. rész EKR000988342023
2023.08.17.
2023.09.06.
D.326/2023
Seregélyes Nagyközség Önkormányzata
„Külterületi utak felújítása Seregélyesen” - 4. rész EKR000988342023
2023.08.17.
2023.09.06.
D.314/2023
Seregélyes Nagyközség Önkormányzata
„Külterületi utak felújítása Seregélyesen” - 1. rész EKR000988342023
2023.08.10.
2023.09.06.
3.Kf.20.964/2013/4.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Struktúraváltás a Halasi Kórházban elnevezésű (TIOP-2.2.4-09/1-2010-0011) projekt - eszközbeszerzés. "Struktúraváltoztatást támogató infrastruktúrafejlesztés a fekvőbeteg-szakellátásban"
2013.09.24.
D.11/2013.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Struktúraváltás a Halasi Kórházban elnevezésű (TIOP-2.2.4-09/1-2010-0011) projekt - eszközbeszerzés. "Struktúraváltoztatást támogató infrastruktúrafejlesztés a fekvőbeteg-szakellátásban" 1. rész
2013.01.10.
2013.02.21.
D.694/2012.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Szállítási szerződés a„Struktúraváltás a Halasi Kórházban” TIOP-2.2.4-09/1-2010-0011 projekt - eszközbeszerzésére. II. rész
2012.12.28.
2013.02.12.
D.583/2012.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Struktúraváltás a Halasi Kórházban elnevezésű projekt kivitelezési munkáinak elvégzése
2012.10.19.
2012.11.28.
D.929/2010.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Laboratóriumi szolgáltatás
2010.11.29.
2011.01.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el