Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.381/2010.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő részére UH és rtg-vezérelt ESWL kőzúzó kezelések ellátása napi 24 órában, az ahhoz szükséges berendezés(ek) biztosításával vállalkozási szerződés keretében belül
2010.05.11.
2010.06.28.
D.297/2014.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
"Struktúraváltás a Halasi Kórházban" elnevezésű TIOP-2.2.4-09/1-2010-0011 projekt kivitelezési munkáinak elvégzése
2014.06.16.
2014.08.15.
D.378/2010.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő részére UH és rtg-vezérelt ESWL kőzúzó kezelések ellátása napi 24 órában, az ahhoz szükséges berendezés(ek) biztosításával vállalkozási szezrődés keretén belül
2010.05.11.
2010.06.28.
D.264/2010
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő részére UH- és rtg. vezérelt ESWL kőzúzó kezelések ellátása napi 24 órában az ahhoz szükséges berendezések biztosításával vállalkozási szerződés keretén belül
2010.04.06.
2010.04.22.
D.266/2010.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő részére UH- és rtg-vezérelt ESWL kőzúzó kezelések ellátása napi 24 órában az ahhoz szükséges berendezések biztosításával vállalkozási szerződés keretén belül
2010.04.06.
2010.04.22.
D.106/2013.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Külső projektmenedzsment tevékenység ellátása
2013.03.05.
2013.04.15.
D.105/2013.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Pénzügyi-gazdasági szakértői feladatok ellátása
2013.03.05.
2013.04.15.
D.107/2013.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Orvostechnológiai szakértői felügyelet ellátása
2013.03.05.
2013.04.11.
D.568/2012.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Struktúraváltás a Halasi Kórházban elnevezésű projekt kivitelezési munkáinak elvégzése
2012.10.08.
2012.11.28.
D.305/15/2006
Semmelweis Egyetem, képviseli: Gyülvészi Ügyvédi Iroda, dr. Gyülvészi Zsuzsanna ügyvéd
Hőenergia ellátó rendszerek a jelenleginél költségtakarékosabb üzemeltetésével a dokumentációban meghatározott feltételek mellett hőszolgáltatás biztosítása
2006.05.09.
2006.06.06.
D.202/10/2009
Semmelweis Egyetem, képviseli: Dr. Nyolczas László ügyvéd
Rektori épület rekonstrukció kiegészítő építési beruházása
2009.05.04.
2009.06.10.
D.111/10/2007.
Semmelweis Egyetem képviseli: dr. Nyolcas László ügyvéd
2007.03.30.
D.242/ 11 /2008
Semmelweis Egyetem képviseli: dr. Nyolczas László ügyvéd
2008.06.04.
28.K.33.322/2011/3.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem szervezeti egységei, a Budai Irgalmasrendi Kórház Közhasznú
2012.03.14.
3.Kf.27.364/2010/7
Semmelweis Egyetem
közbeszerzési szakértői tevékenység ellátása informatikai támogatással
2010.02.09.
D.448/7/2006.
Semmelweis Egyetem
2006.08.03.
D.450/2009.
Semmelweis Egyetem
hőenergia ellátó rendszer a jelenleginél költségtakarékosabb üzemeltetésével, hőszolgáltatás biztosítása, az ajánlattevő finanszírozásában megvalósuló korszerűsítésével, az üzemeltetésre történő átvételt követően 10 évre
2009.08.12.
2009.09.01.
D.225/10/2007.
Semmelweis Egyetem Képviseli: Dr. Nyolczas László ügyvéd
2007.05.31.
D.742/2025
Semmelweis Egyetem
„Gőzsterilizáló berendezés beszerzése Fogorvostudományi Oktatási Centrum Igazgatási és Betegellátó Egység részére” EKR000969112025
2025.11.20.
2026.02.17.
D.539/2025
Semmelweis Egyetem
„Ortopédiai protézisek beszerzése” - 15.rész Cement nélküli térdprotézisek EKR001378122024
2025.08.28.
2025.09.19.
D.537/2025
Semmelweis Egyetem
„Ortopédiai protézisek beszerzése” - 13.rész Cementes térdprotézisek EKR001378122024
2025.08.28.
2025.09.19.
D.367/2025
Semmelweis Egyetem
„Orvosszakmai gépek-RRF-2.3.1-21-2022-00011 projekt” 4. rész - 2 db transzkután CO2 mérőműszer beszerzése EKR000342072023
2025.06.06.
2025.09.26.
D.183/2025
Semmelweis Egyetem
Asztaligép csere EKR000760302024
2025.03.20.
2025.05.27.
D.773/2024
Semmelweis Egyetem
SAP SuccessFactorhoz kapcsolódó licencek beszerzése
2024.12.04.
2024.12.09.
D.672/2024
Semmelweis Egyetem
SE tűzjelző és tűzoltó rendszereinek karbantartása – 3. rész EKR000333302024
2024.10.12.
2024.12.10.
D.434/2022
Semmelweis Egyetem
Költöztetési és szállítási feladatok ellátása EKR000822622022
2022.11.11.
2022.12.12.
D.202/2021
Semmelweis Egyetem
SE Bőr-,Nemikór. és Bőronk. Klin. felúj. tervezése EKR000706632020
2021.04.19.
2021.06.23.
D.500/2020
Semmelweis Egyetem
Asus laptop és asztali számítógép beszerzése - 1-2. része
2020.11.23.
2020.12.02.
D.487/2020
Semmelweis Egyetem
„SAP SUPPORT ÉS EGYÉB SZOLGÁLTATÁSOK”
2020.11.13.
2020.11.27.
D.229/2020
Semmelweis Egyetem
Orvosi gáz berend., karbantart., hibaelh., felúj. EKR001475812019
2020.07.06.
2020.08.26.
D.205/2020
Semmelweis Egyetem
Textiltermékek gyártása, szállítása - 2. rész EKR001451872019
2020.06.05.
2020.07.08.
D.363/2019
Semmelweis Egyetem
Munkaerő biztosítása nyugdíjas szövetkezetből
2019.07.03.
2019.08.09.
D.91/2019
Semmelweis Egyetem
1. rész: UH készülék beszerzése a Pulm. Klinika részére EKR000809922018
2019.03.20.
2019.04.26.
D.277/2018
Semmelweis Egyetem
Laboratóriumi eszközök beszerzése a VEKOP-2.3.3-15-2016-00012. számú „RPPA platform kialakítása egészséges és tumor biopsziákból származó mitokondriális fehérjék kantitatív vizsgálatára
2018.08.10.
2018.09.13.
D.678/2017.
Semmelweis Egyetem
Keretszerződés pacemakeres és implantálható cardioverter defibrillátorok beszerzésére a Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika részére
2017.12.27.
2018.02.01.
D.319/2017.
Semmelweis Egyetem
Diszpécser- és járőrfeladatok ellátása a Semmelweis Egyetem területén
2017.06.26.
2017.07.26.
D.291/2017.
Semmelweis Egyetem
Endoszkópos centrum felszereléséhez szükséges eszközök beszerzése a Semmelweis Egyetem I.sz. Belgyógyászati Klinikája és I. sz. Sebészeti Klinikája részére
2017.06.08.
2017.06.26.
D.139/2017.
Semmelweis Egyetem
A Tömő u. 25-29. sz. alatti épület, Neurológiai Klinika, Balassa János Kollégium, Markusovszky Lajos Kollégium energetikai korszerűsítéséhez szükséges tervezői szolgáltatás beszerzése
2017.03.30.
2017.05.11.
D.81/2017.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére 1.rész
2017.02.21.
2017.03.08.
D.409/2016.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi keretszerződés sebészeti varróanyagok beszerzésére a Semmelweis Egyetem szervezeti egységei részére - 6/A és 13/A számú részek
2016.06.01.
2016.07.08.
D.145/2016.
Semmelweis Egyetem
SAP rendszer üzemeltetés támogatása és fejlesztése
2016.02.18.
2016.04.14.
D.942/2015.
Semmelweis Egyetem
Operációs mikroszkóp beszerzése a Semmelweis Egyetem Urológiai Klinika részére
2015.12.29.
2016.01.14.
D.711/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt” nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére
2015.09.07.
2015.10.12.
D.387/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt" nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére
2015.06.16.
2015.07.20.
D.139/2015.
Semmelweis Egyetem
Adásvételi szerződés a Semmelweis Egyetem „Korányi projekt” nevű beruházásához kapcsolódó mobíliák és vízbeemelő berendezés adásvételére, szállítására és szerelésére.
2015.03.11.
2015.04.24.
D.864/2014.
Semmelweis Egyetem
Ezüstsóval impregnált Dacron alapanyagú antimikrobiális protézisek beszerzése a Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinika részére- 1. rész
2014.12.10.
2015.02.02.
D.549/2014.
Semmelweis Egyetem
Ellátotti és alkalmazotti étkeztetés szolgáltatás teljesítésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt jogtalan mellőzése-
2014.10.29.
2014.12.09.
3.Kf.27.346/2012/4.
Semmelweis Egyetem
„Kardiovaszkuláris eszközök beszerzése”
2012.11.21.
D.112/2012.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem részére könyvvizsgálói feladatok ellátása
2012.02.10.
2012.04.02.
D.915/2011.
Semmelweis Egyetem
kivitelezési keretmegállapodás
2011.12.01.
2012.01.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el