Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.67/2023
Tura Város Önkormányzata
Sport utca útfelújítási munkái (115. § (2) bek.) EKR001465592021
2023.02.23.
2023.05.04.
D.67/2022
Székesfehérvári Törvényszék
Élőerős személy- és vagyonvédelmi feladatok ellátása EKR001628832021
2022.02.21.
2022.04.01.
D.67/2021
Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal
„Diákmunka biztosítása 2021. év” EKR 001183032020
2021.02.12.
2021.03.16.
D.67/2020
Székesfehérvári Szakképzési Centrum
Oktatási eszközök beszerzése - 2. rész EKR001516492019
2020.03.03.
2020.04.15.
D.67/2019
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kivitelezés és az ehhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése vállalkozási szerződés keretében „A szolnoki Szegő Gábor Általános Iskola energetikai korszerűsítése” a TOP-6.5.1-15-SL1-2016-00001 projekt megvalósítása során II.”
2019.03.11.
2019.05.24.
D.67/2018
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetvárosi Polgármesteri Hivatal
Informatikai eszközök, kellékanyagok és szoftverek szállítása - 1. rész
2018.03.12.
2018.04.25.
D.67/2017.
Annamajori Mezőgazdasági és Kereskedelmi Kft.
Használt hűtőkamra (2014. évben - Kogép Kereskedelmi Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.02.15.
2017.03.13.
D.67/2016.
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása
Szatymazi építési beruházás
2016.01.26.
2016.03.07.
D.67/2015.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Nyomdai kivitelezési szolgáltatások ellátása - Kbt. mellőzése
2015.02.11.
2015.03.02.
D.67/2014.
Oroszlány Város Óvodái
Oroszlány Város Óvodái részére élelmiszerek és élelmiszer alapanyagok, adalékok beszerzése a szerződéskötéstől számított 2 évig szállítási szerződés keretében - 4. rész
2014.02.17.
2014.02.28.
D.67/2013.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Műsorterjesztési szolgáltatási szerződés - Az MTVA részére digitális műholdas műsorszórással megvalósított, lakossági egyéni vételt szolgáló műsorterjesztési szolgáltatás tengerentúli terjesztése
2013.02.14.
2013.04.09.
D.67/2012.
MÁV Zrt.
MÁV Zrt. munkavédelmi célú, ellátmányként biztosítandó ipari kéztisztító, bevonatképző készítmények, bőrregeneráló készítmény, folyékony fertőtlenítő kéztisztítószer beszerzése
2012.01.23.
2012.03.07.
D.67/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár térségi szennyvízelvezetés- és tisztítás tervezése és kiépítése, a dombóvári szennyvíztisztító telep fejlesztése tervezési feladatokkal együtt
2011.02.08.
2011.03.19.
D.67/2010.
Budapest Főváros VI. ker. Terézváros Önkormányzata
Hunyadi tér rekonstrukció első üteme
2010.02.02.
2010.03.18.
D.67/12/2007.
Körösvölgyi Települések Regionális Szervezete, képviseli: dr. Varga Imre ügyvéd
2007.03.13.
D.669/2025
Mezőkövesd Város Önkormányzata
„A mezőkövesdi Zsóry Gyógy- és Strandfürdő turisztikai infrastruktúra és szolgáltatás fejlesztése” - Kbt. mellőzése
2025.10.18.
2025.11.05.
D.669/2024
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zrt.
„Személyi felszereléstároló láda 2024” - 1. rész EKR000975102024
2024.10.11.
2024.10.21.
D.669/2017.
Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ
Laboratóriumi eszközök beszerzése a GINOP-2.3.3-15-2016-00042 számú projekt keretében
2017.12.21.
2018.01.22.
D.669/2016.
Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.08.
2016.07.29.
D.669/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.669/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, javítási szolgáltatás beszerzése (Siel-Inczédy és Társa Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.669/2012.
Nógrád Megyei Regionális Vállalkozásfejlesztési Alapítvány
Digitális írástudás képzés, „Netre fel" képzés teljes körű lebonyolítása felnőttek részére a TÁMOP-5.1.1-09/3-2009-0004 kódszámú pályázati projekt keretében az Edelényi kistérségben
2012.12.10.
2013.01.02.
D.669/2011.
Sándorfalva Város Önkormányzata
Széchényi Ifjúsági Közösségi Központ kialakítása
2011.09.15.
2011.12.15.
D.669/2010.
Győri Egyházmegyei Hivatal
Projektmenedzsmenti feladatok ellátása
2010.08.24.
2010.08.31.
D.669/2009
Budapesti Közlekedési Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás emelt szintű biztosítása
2009.11.02.
2009.11.04.
D.668/2025
Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt.ÜK:M.Nemzeti Filmalap
„Őrzés védelmi szolgáltatás” EKR000837682025
2025.10.17.
2026.02.06.
D.668/2024
Szerencs Város Önkormányzata
„Rendezvényszervezés ellátása” 2017. - Kbt. mellőzése
2024.10.11.
2025.01.28.
D.668/2017.
HungaroControl Zrt
Adásvételi szerződés 298 db 1K méretű, a légiforgalmi irányítás célját szolgáló LCD monitor beszerzése
2017.12.21.
2018.01.18.
D.668/2016.
Észak-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.08.
2016.07.29.
D.668/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (TEVA Gyógyszergyár) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.668/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Karbantartás, javítási szolgáltatás, karbantartási, kisjavítási szolg. (ingatlan) beszerzése (Schindler Hungária Lift. Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.668/2012.
Érseki Vagyonkezelő Központ
Generálkivitelezési (építési-szerelési fővállalkozási) szerződés keretében az Egri Érseki Palota Kulturális, Turisztikai és Látogatóközpont kialakítása, a műemlék épület teljes körű, komplex rekonstrukciójával
2012.12.10.
2012.12.28.
D.668/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
A MÁV Ingatlankezelő Kft. kezelésében és üzemeltetésében lévő vízi közmű vezeték hálózatok és azok szerelvényeinek, berendezéseinek, műtárgyainak és építményeinek hibaelhárítási és javítási feladatok elvégzése
2011.09.15.
2011.10.28.
D.668/2010.
Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság
Harmóniában a tájjal című projekt keretében mezőgazdasági gépek és gyepkezelő gépsor beszerzése
2010.08.23.
2010.09.30.
D.668/2009.
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége, képviseli: Szilvási Ügyvédi Iroda, dr. Szilvási László ügyvéd
KMOP-3.1.2/D-2008-0006 aszonosító számú "A Zsidónegyed kapuja" tárgyú pályázat - panorámalift létesítése és különféle építési munkák
2009.11.02.
2009.11.26.
D.668/14/2007
Aggteleki Nemzeti Park
2008.01.07.
D.667/9/2007.
Bajai Kórház képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2007.12.19.
D.667/2025
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fenntartható Mobilitási Terv készítése (SUMP) 2024.03.13. - Kbt. mellőzése
2025.10.16.
2026.04.16.
D.667/2024
Szerencs Város Önkormányzata
„Kötelező nyilvánosság és egyéb kommunikációs tevékenység ellátása” 2017. - Kbt. mellőzése
2024.10.11.
2025.01.28.
D.667/2017.
Iparművészeti Múzeum
Az Iparművészeti Múzeum homlokzatán és pártázatán elhelyezkedő, kiemelt műemléki értéket képviselő Zsolnay kerámia elemek bontása és konszignálása vállalkozási szerződés keretében
2017.12.21.
2018.01.23.
D.667/2016.
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.
Határozatlan időtartamú biztosítási szerződés csoportos életbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, valamint egészségbiztosítás tárgyában
2016.07.08.
2016.07.29.
D.667/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Hungarocare Kft.) - 2013-2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.13.
D.667/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, irodaszer, sokszorosítási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Sarstedt Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.667/2012.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Szállítási szerződés keretében két darab új műhelyautó beszerzése
2012.12.10.
2013.01.28.
D.667/2011.
Celldömölk Város Önkormányzata
Iskolai segédeszközök, bútorok, berendezési tárgyak beszerzése
2011.09.15.
2011.10.26.
D.667/2010.
Országos Vérellátó Szolgálat
Adásvételi szerződés kiszálló járművek beszerzésére és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2010.08.23.
2010.09.17.
D.667/2009.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata, képviseli: dr. Szathmáry Péter ügyvéd
Füzesgyarmat, Széchenyi u. 1. szám alatti Egészségügyi Központ felújítása, teljes körű akadálymentesítése
2009.11.02.
2009.12.02.
D.667/10/2006.
Budapest Főváros XVI. Kerületi Önkormányzat
Budapest, XVI. ker., mátyásföldi Erzsébet-ligetben uszoda kivitelezése a szükséges közmű (víz, gáz, elektromos) csatlakozásokkal, csapadék- és szennyvízelvezetés kiépítésével
2006.09.25.
2006.11.02.
D.666/2025
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Települési Zöld Infrastruktúra Fejlesztési- és Fenntartási Akcióterv (ZIFFA) készítése 2024.02.07. - Kbt. mellőzése
2025.10.16.
2026.04.16.
D.666/2024
Szerencs Város Önkormányzata
„Marketingeszközök fejlesztése” 2017. - Kbt. mellőzése
2024.10.11.
2025.01.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el