Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.673/8/2007.
Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet képviseli: Hargitai-Mezőfi Ügyvédi Iroda
Baromfitakarmány beszerzése
2008.01.07.
D.673/2025
Szegedi Tudományegyetem
„Sebészeti robot beszerzése” EKR000195582024
2025.10.20.
2025.12.15.
D.673/2024
Pocsaj Nagyközség Önkormányzata
Piac építése Pocsajban EKR000361442022
2024.10.14.
2025.01.30.
D.673/2017.
Országos Közegészségügyi Intézet
Elementar vario TOC Cube típusú berendezés pótalkatrészeinek beszerzése
2017.12.22.
2018.01.11.
D.673/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Orvosi gáz beszerzése (Siad Zrt.) 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.673/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Transzplantációs anyagok, tű beszerzése (Ga-Med Kft.)2013-2014. években - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.673/2014.
Pécsi Tudományegyetem
IKIR szakértői szolgáltatás beszerzése (Softic Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.673/2012.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Biztonsági kamerák beszerzése a BGYH Zrt. részére
2012.12.13.
2013.01.07.
D.673/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.09.15.
2011.10.20.
D.673/2010.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém Völgyhíd felújítása
2010.08.25.
2010.09.06.
D.673/2009.
Szegedi Szimfonikus Zenekar
Egyedi hangszerek beszerzése
2009.11.03.
2009.12.03.
D.673/10/2006.
Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola
Informatikai eszközök beszerzése
2006.09.26.
2006.11.06.
D.672/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„IT DBR 44 - Spec. Inf. eszk. ELTE 2025. I.” - 7. rész EKR001064362025
2025.10.20.
2026.02.18.
D.672/2024
Semmelweis Egyetem
SE tűzjelző és tűzoltó rendszereinek karbantartása – 3. rész EKR000333302024
2024.10.12.
2024.12.10.
D.672/2017.
Oroszlány Város Önkormányzata, SZENÓ Építőipari és Szolgáltató Kft., PERFEKT-MÓR Asztalosipari Bt.
Vállalkozási szerződés az Oroszlányi Közösségi Színtér és Könyvtár épülete kimelt jelentőségű épületenergetikai fejlesztésére a KEOP-2015-5.7.0 kódszámú konstrukció keretében
2017.12.22.
2018.02.26.
D.672/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Emberi szervezetbe kerülő szakmai anyagok beszerzése (Medimetál Kft.)- 2015. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.672/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Kötszerek beszerzése (Hungcare - Hartmann-Rico Hungária Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.672/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, karbantartási, javítási szolgáltatás, kommunikációs szolgáltatások, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, szakanyag vegyszerek beszerzése (Soft Flow Hungary Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.09.
D.672/2012.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése Miskolc MJV Önkormányzata oktatási nevelési intézményei számára a TIOP.1.1.1-07/1-2008-1173 azonosító számú pályázat keretében 1. rész
2012.12.12.
2013.02.06.
D.672/2011.
Városi Intézményellátó Szervezet
Tisztító és takarítószerek, tisztító felszerelések, papíráruk, csomagoló és tárolóeszközök szállítása a tiszaújvárosi Városi Intézményellátó Szervezet részére 2011. december 31-ig
2011.09.15.
2011.10.19.
D.672/2010.
Dunaszekcső Község Önkormányzata
Balatoni és dunai omlásveszélyes partfalak stabilizálása
2010.08.25.
2010.09.22.
D.672/2009.
Harc Község Önkormányzata
I. rész építési vállalkozási szerződés szennyvíztisztító telep építésére, II. rész építési vállalkozási szerződés szennyvízcsatorna hálózat építésére
2009.11.02.
2009.12.04.
D.672/15/2007
Magyar Televízió Zrt. képviseli: Komáromi Eversheds Ügyvédi Iroda
2007.12.19.
D.671/2025
Agrárminisztérium
Siófoki öntözőrendszer rekonstrukciója EKR001093122025
2025.10.20.
2026.02.12.
D.671/2024
UD Human Service Korlátolt Felelősségű Társaság
„UDHS-06 Tisztító- és fertőtlenítőszerek, valamint takarítási eszközök beszerzése” - 2. rész („Takarításhoz kapcsolódó és higiéniai papírtermékek”) EKR000334402024
2024.10.11.
2024.11.27.
D.671/2017.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház központi telephely takarítási feladatainak ellátása az ajánlati dokumentációban részletezettek szerint
2017.12.22.
2018.02.01.
D.671/2016.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Másológép karbantartás, szervizelés és kellékanyag ellátási szolgáltatás (Profil-Copy Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.07.11.
2016.08.26.
D.671/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Másolási és nyomtatódíj (XCOPY Kft.) 2012-2013. években - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.26.
D.671/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Sinalgo Egészségügyi és Oktató Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.671/2012.
Homokháti Kistérségi Többcélú Társulás
Üllés - Bordány közötti 5408. sz. út melleti kerékpárút építése a 32+070 km sz. - 36+361 km sz. szelvények között
2012.12.11.
2012.12.12.
D.671/2011.
Heves Város Önkormányzata
Eötvös József Középiskola infrastrukturális fejlesztése - Heves
2011.09.15.
2011.10.17.
D.671/2010.
Nemzeti Színház Zrt.
A Nemzeti Színház személyi- és vagyonvédelmi feladatainak ellátása
2010.08.24.
2010.09.28.
D.671/2009
Budapest Főváros XVIII. ker. Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Budapest Főváros XVIII. Önkormányzat fenntartásában működő óvodák, általános- és középiskolák valamint szociális intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása
2009.11.02.
2009.12.18.
D.670/2025
Mezőkövesd Város Önkormányzata
„Energetikai korszerűsítés a mezőkövesdi Zsóry Gyógy- és Strandfürdőben” - Kbt. mellőzése
2025.10.18.
2025.11.05.
D.670/2024
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zrt.
„Személyi felszereléstároló láda 2024” - 2. rész EKR000975102024
2024.10.11.
2024.11.25.
D.670/2017.
Zöld Híd B.I.G.G. Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft.
Őrzés-védelmi szolgálatás a Zöld Híd B.I.G.G. Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. részére 12 hónap időtartamban
2017.12.21.
2018.02.12.
D.670/2016.
NAV Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Közép-magyarországi Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatósága ingatlanjainak teljes körű üzemeltetése, karbantartása, valamint javítási munkáinak elvégzése
2016.07.08.
2016.08.16.
D.670/2015.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Tisztítószerek beszerzése (Festék'96 Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.08.18.
2015.10.14.
D.670/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy., egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, kisértékű gépek, berendezések, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértékű tárgyi eszközök, szakanyag vegyszerek beszerzése (Sigma-Aldrich Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.670/2012.
Szent István Egyetem
Ingatlanbérleti és -üzemeltetési szerződés az ajánlatkérő létesítményeiben 38.700 m2 alapterületen, 8.800 fő hallgatóra oktatási kapacitás és 950 fő dolgozóra irodai kapacitás infrastrukturális feltételeinek szolgáltatása
2012.12.11.
2013.01.25.
D.670/2011.
Kapuvár Város Önkormányzata
"Fertő-hansági Környezetbarát Mobilitás" című, LOO109 számú projekt keretében megvalósuló építés beruházás I-II. rész kiviteli munkáira vállalkozási szerződés
2011.09.15.
2011.10.28.
D.670/2010.
Human-Jövő 2000 Nonprofit Kft.
Szénsavas és szénsavmentes üdítőitalok, rostos gyümölcslevek, szénsavas és szénsavmentes ásványvizek, jeges teák beszerzése
2010.08.24.
2010.09.23.
D.670/2009
Lajosmizse Város Önkormányzata
Lajosmizse Város szennyvízhálózatának fejlesztése, új létesítmények tervezési és kiegészítő tervezési munkáinak elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2009.11.02.
2009.11.16.
D.670/16/2007.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Dr. Hidas Ügyvédi Iroda
2007.12.22.
D.670/14/2006.
Békés Megyei Képviselő-testület Pándy Kálmán Kórháza, képviseli: Dr. Gyebnár-dr. Domoki Ügyvédi Iroda, dr. Gyebnár László ügyvéd
Békés Megyei Képviselő-testület Pándy Kálmán Kórház telephelyein található épületek hőellátása, hőenergia-szolgáltatás
2006.11.15.
D.670/12/2006.
Békés Megyei Képviselő-testület Pándy Kálmán Kórháza
Békés Megyei Képviselő-testület Pándy Kálmán Kórház telephelyein található épületek hőellátása, hőenergia szolgáltatás
2006.09.22.
2006.11.06.
D.67/8/2006.
Nemzeti Autópálya Zrt.
M7 autópálya Balatonkeresztúr-Nagykanizsa közötti szakasz módosított engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése és kivitelezése
2006.01.27.
2006.02.23.
D.67/2026
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 3.rész É-Alföld,D-Dunántúl és Közép-Dunántúl EKR001817012024
2026.02.18.
2026.03.11.
D.67/2025
Vác Város Önkormányzata
„Önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése” - 3. rész - Nyár u.-i óvoda energetikai korszerűsítés EKR001287112024
2025.01.28.
2025.05.13.
D.67/2024
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
„NAF növényzeti munkák végzése” - 9. rész EKR000509572023
2024.01.31.
2024.03.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el