Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.437/2011.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése, távfelügyeleti és ellenőrző rendszerrel történő telepítése, beüzemelése és a futamidő alatt folyamatos karbantartása
2011.06.24.
2011.08.08.
D.438/2011.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése, távfelügyeleti és ellenőrző rendszerrel történő telepítése, beüzemelése és a futamidő alatt folyamatos karbantartása
2011.06.24.
2011.07.11.
D.159/2014.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉMOP-2.1.1/A-12-k2 2012-0001 azonosító számú, GeoTur - A Novohrad - Nógrád Geopark ökoturisztika fejlesztése c. projekt keretében Látogatóközpont kialakítása
2014.03.21.
2014.04.25.
D.667/2025
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fenntartható Mobilitási Terv készítése (SUMP) 2024.03.13. - Kbt. mellőzése
2025.10.16.
2026.04.16.
D.221/2023
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Menetrendterv, forgalomir és utastáj rendsz bev” EKR001434152019
2023.06.12.
2023.09.20.
D.268/2022
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Játszóház kialakítása és játszótér felújítása Salgótarjánban” EKR000071002019
2022.07.15.
2022.10.04.
D.407/2015.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a „Salgótarján, É-D-I irányú kerékpárút III. ütem (Sportcsarnok melletti gyalogos aluljáró - Kékkői utca Közötti szakasz)” tárgyú, KÖZOP-3.5.0-09-11 azonosítószámú projekt kivitelezési munkáinak ellátására vonatkozóan
2015.06.22.
2015.07.08.
D.643/2011.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése, távfelügyeleti és ellenőrző rendszerrel történő telepítése, beüzemelése és a futamidő alatt folyamatos karbantartása
2011.09.05.
2011.10.17.
D.249/14/2006
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Salgótarján, városközponti autóbuszállomás rekonstrukciója
2006.04.14.
2006.06.06.
D.666/2025
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Települési Zöld Infrastruktúra Fejlesztési- és Fenntartási Akcióterv (ZIFFA) készítése 2024.02.07. - Kbt. mellőzése
2025.10.16.
2026.04.16.
D.665/2025
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Salgótarján Megyei Jogú Város Integrált Településfejlesztési Stratégiája 2014-2020 (ITS) részbeni átdolgozása, felülvizsgálata 2022.03.07. - Kbt. mellőzése
2025.10.16.
2026.04.16.
D.664/2025
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fenntartható Városfejlesztési Stratégia (FVS) kidolgozása 2021.10.29 - Kbt. mellőzése
2025.10.16.
2026.04.16.
D.809/2016.
Salgótarján Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
Salgótarján Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal élőerős őrzésvédelmi feladatainak ellátása
2016.09.13.
2016.11.11.
13.K.33.408/2005/2.
Salgótarján MJVÖ
2005.08.31.
2005.09.29.
D.532/2021
Sajószöged Községi Önkormányzat
Sajószöged, Ady E. u. 37. szám alatti ingatlanon meglévő óvoda építési-terület előkészítési és a kivitelezési munkák befejezése utáni terület rendezési munkái - Kbt. mellőzése
2021.12.09.
2022.01.31.
D.507/2024
Sajószentpéter Városi Önkormányzat
Belterületi utak fejlesztése - 2. rész EKR000944382024
2024.08.05.
2024.09.16.
D.800/2024
Sajószentpéter Városi Önkormányzat
„Települési kékinfrastruktúra fejlesztése” - 1. rész EKR001375682024
2024.12.13.
2025.02.17.
D.366/2018
Sajószentpéter Városi Önkormányzat
Úttakarító gép beszerzése
2018.10.26.
2018.12.06.
D.602/9/2006.
Sajószentpéter Város Önkormányzata
Határozott idejű hőszolgáltatás és hőenergetikai rendszer korszerűsítése
2006.09.04.
2006.10.09.
D.202/2023
Sajókeresztúr Község Önkormányzata
„Sajókeresztúr-körny.védelmi infrastruktúra fejl.” EKR000155302023
2023.05.26.
2023.07.04.
D.195/2023
Sajókeresztúr Község Önkormányzata
„Sajókeresztúr-körny.védelmi infrastruktúra fejl.” EKR000155302023
2023.05.23.
2023.06.06.
D.77/2023
Sajókaza Községi Önkormányzat
Művelődési Ház energetikai korszerűsítése EKR001513712021
2023.03.01.
2023.05.16.
D.509/2024
Sajókaza Községi Önkormányzat
„Közvilágítás korszerűsítés” EKR000996392021
2024.08.09.
2024.11.05.
D.231/2010.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajóecseg és Sajókeresztúr települések szennyvízelvezetése
2010.03.29.
2010.05.10.
D.215/2010.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajócseg és Sajókeresztúr települések szennyvízelvezetése
2010.03.23.
2010.05.03.
D.840/2011.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajóecseg Község árvízvédelmi kivitelezése tárgyú EU támogatással megvalósuló projekt, FIDIC piroskönyv szerinti kiviteli terveinek és kivitelezési munkáinak tárgyában építési (vállalkozási) szerződés
2011.11.07.
2011.12.13.
D.835/2011.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajóecseg Község árvízvédelmi kivitelezése
2011.11.04.
2011.12.13.
D.150/5/2007.
Sajó-Bódva-Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
2007.04.21.
D.249/2012.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési ÖnkormányzatiTársulás
Települési szilárdhulladék-lerakókat érintő térségi szintű rekultivációs program elvégzése a Sajó-Bódva Völgye Települési Szilárd Hulladék Rekultivációs Projekt 2. fordulójában kivitelezési feladatok ellátására (FIDIC Piros Könyv szerint)
2012.04.06.
2012.05.02.
D.28/2014.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0005) tárgyú projekthez kapcsolódó szemléletformálás
2014.01.20.
2014.02.27.
D.130/2015.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP.1.1.1/2F/09-11-2011-0005) tárgyú projekt keretén belül csarnok kivitelezési feladatainak ellátására (FIDIC Piros Könyv szerint)
2015.03.10.
2015.04.20.
D.552/2014.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP-1.1.1/2F/09-11-2011-0005) tárgyú projekt keretén belül csarnok kivitelezési feladatainak ellátására (FIDIC Piros Könyv szerint)
2014.10.29.
2014.11.12.
D.592/2010.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önkormányzati Társulás
Települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztéséhez szükséges engedélyezési és kiviteli szintű tendertervek, valamint RMT készítése
2010.07.23.
2010.09.06.
D.579/2012.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önk.Társulás
Megb. szerz. a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejl. (KEOP-1.1.1/2F/09-11) projekthez kapcs. FIDIC szerinti mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2012.10.16.
2012.11.06.
D.47/2013.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önk.Társulás
Megbízási szerződés a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejlesztése (KEOP-1.1.1/2F/09-11) tárgyú projekthez kapcsolódó szemléletformálás
2013.02.01.
2013.03.13.
D.209/2018
SZÉPHŐ Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.
2018. évben tervezett távhővezeték beruházáshoz szükséges távhővezeték-rendszer beszerzése és ehhez kapcsolódó helyszíni utószigetelési feladatok ellátása és mérnöki szolgáltatás nyújtása
2018.06.08.
2018.06.28.
D.61/2018
SZÉPHŐ Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.
2018. évben tervezett távhővezeték beruházáshoz szükséges távhővezeték-rendszer beszerzése és ehhez kapcsolódó helyszíni utószigetelési feladatok ellátása és mérnöki szolgáltatás nyújtása
2018.03.07.
2018.04.23.
D.513/2022
SZÉPHŐ Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt.
Élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás nyújtása EKR000483342022
2022.12.21.
2023.02.15.
D.292/2021
SZÁSZBEREK KÖZSÉGI ÖNKORMÁNYZAT
TOP-1.1.1.Szászbereki iparterület fejlesztése II. - 1. rész EKR000439992020
2021.06.18.
2021.07.20.
D.349/10/2007.
SZÁKOM Kft. Képviseli: Patakfalvi Ügyvédi Iroda
2007.08.21.
D.477/11/2008
SZOVA zombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt. képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
2008.10.31.
D.295/2010.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt., képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
Parkoló automaták és chip kártyaolvasók beszerzése
2010.04.19.
2010.04.27.
3.Kf.27.240/2009/4.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
közbeszerzési bonyolítás és műszaki tanácsadás
2009.11.04.
D.208/2018
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
A SZOVA Zrt. telephelyeinek élőerős őrzés-védelme, portai szolgálata, elektronikus megfigyelőrendszer és biztonsági rendszer távfelügyelete és karbantartása 2016.
2018.06.08.
2018.07.05.
D.719/17/2010.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
Parkolófelügyeleti eszközök 2010/S139-214009 beszerzése
2010.09.13.
2010.10.20.
D.225/2018
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
A SZOVA Zrt. telephelyeinek élőerős őrzés-védelme, portai szolgálata, elektronikus megfigyelőrendszer és biztonsági rendszer távfelügyelete és karbantartása 2016.
2018.06.19.
2018.06.28.
D.445/2016.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
A SZOVA Zrt. telephelyeinek élőerős őrzés-védelme, portai szolgálata, elektronikus megfigyelőrendszer és biztonsági rendszer távfelügyelete és karbantartása 2016.
2016.06.13.
2016.08.04.
D.698/2025
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Nonprofit Zrt.
„Kompaktor tömörítő kerék beszerzése” EKR001105942025
2025.10.29.
2026.01.26.
D.333/2019
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Nonprofit Zrt.
"Projektmenedzsment tevékenység - központi telephely" EKR001088782018
2019.06.13.
2019.07.24.
28.K.30.549/2012/5.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Kft. (9700 Szombathely, Welther K. u. 5.)
parkoló - automaták beszerzése 2010.
2012.07.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el