Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.211/2021
Nemzeti Szakértői és Kutató Központ (ORFK-n keresztül)
NSZKK részére eredeti tonerkazetták beszerzése - 1. rész EKR001030242020
2021.04.21.
2021.06.14.
D.278/2021
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K2120 Szennyvízcsatorna terv, kivitelezés EKR000245452021
2021.06.10.
2021.06.14.
D.148/2021
Kokas Árpádné
"Falusi turisztikai szálláshely építése, valamint g" EKR000971632018
2021.03.24.
2021.06.14.
D.154/2021
Pécsi Tudományegyetem
Állatház kivitelezése-III.EFOP-4.2.1-16-2017-00008 EKR001313732019
2021.03.29.
2021.06.14.
D.254/2021
Zebegény Község Önkormányzata
Zebegény turisztikai fejlesztése tervezési feladat EKR000375852021
2021.05.26.
2021.06.11.
D.225/2021
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem Kinizsi Kollégiumában valamint Testnevelési és Sportközpontjában porta- és recepciós szolgálati feladatok ellátása (EKR000186502021)
2021.05.03.
2021.06.11.
D.201/2021
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Innovációs Műhely – Robotika eszközbeszerzés” EKR000408312020
2021.04.16.
2021.06.10.
D.160/2021
NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Őrzés védelmi feladatok ellátása EKR000144362021
2021.04.06.
2021.06.09.
D.139/2021
Tüke Busz Közösségi Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Őrzés-védelmi feladatok ellátása-II” - 1-2. rész EKR000703262020
2021.03.18.
2021.06.08.
D.267/2021
Nagykáta Város Önkormányzata
Szakrendelő bővítése és felújítása EKR001110452020
2021.05.31.
2021.06.07.
D.251/2021
Készenléti Rendőrség
2 db könnyű önjáró manipulátor beszerzése EKR000383972021
2021.05.21.
2021.06.03.
D.215/2021
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
„Építési beruházás II. - GINOP-7.1.9-17-2018-00024” EKR001337772020
2021.04.23.
2021.06.03.
D.147/2021
Kemence Község Önkormányzata
Külterületi helyi közutak fejlesztése EKR000979502019
2021.03.24.
2021.06.03.
D.143/2021
Heim Pál Gyermekkórház
Vállalkozási szerződés röntgen berendezések szállítására, üzembe helyezésére, javítására a jótállási időn belül, a felhasználók betanítására az "Egészségügyi eszközök energiamegtakarítást célzó beszerzésének támogatása" elnevezésű, KEOP-5.6.0/E/15 számú projekt keretében
2021.03.22.
2021.06.02.
D.98/2021
Kajdacs Községi Önkormányzat
Önkorm.hiv. Ép.gépészeti és energetikai korszerűsítés EKR000233002019
2021.03.03.
2021.06.02.
D.195/2021
Hévíz Város Önkormányzat
Okos Parkolás I. ütem megvalósítása Hévízen EKR000170822021
2021.04.14.
2021.06.02.
D.156/2021
Pappné Hermecz Judit Egyéni Vállalkozó
Gabonatároló építése kezelőhelységgel és napelemes rendszerrel Balatonszabadiban
2021.03.30.
2021.06.02.
D.144/2021
Állami Szívkórház
Adásvételi szerződés "Struktúraváltás támogatása a járó- és fekvőbeteg-ellátás fejlesztésével" elnevezésű TIOP 2.2.6-12/1B-2013-0042 azonosítójú pályázati konstrukcióhoz kapcsolódóan, "balatonfüredi Állami Szívkórház betegellátásának fejlesztése az eszközállomány korszerűsítése által" különféle orvostechnikai eszközök beszerzésére
2021.03.22.
2021.06.02.
D.137/2021
Székely Község Önkormányzata
Egészségház építése Székely Községben az egészségügyi ellátás színvonalának javítása érdekében EKR000527222018
2021.03.18.
2021.06.02.
D.216/2021
Mátészalkai Tankerületi Központ
EFOP pályázathoz kapcsolódó eszközbeszerzés - 2. rész EKR000165932021
2021.04.26.
2021.06.01.
D.228/2021
V-Busz Veszprémi Közlekedési Korlátolt Felelősségű Társaság
„Városi szóló és csuklós autóbuszok vásárlása” - 1. és 2. rész EKR001357242020
2021.05.06.
2021.05.28.
D.124/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a VEKOP-6.3.1-16-2016-00002 azonosítószámú „Domony-vár speciális gyermekotthon” projekt keretében építési beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátására (EKR000174842018)
2021.03.08.
2021.05.27.
D.123/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a VEKOP-6.3.1-16-2016-00005 azonosítószámú „Teleki-vár befogadó gyermekotthon létrehozása Pest megyében” projekt keretében építési beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátására (EKR000190392018)
2021.03.08.
2021.05.27.
D.122/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a VEKOP-6.3.1-16-2016-00007 azonosítószámú „Corvin-lak lakásotthonok korszerűsítése Pest megyében” projekt keretében építési beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátására (EKR000174912018)
2021.03.08.
2021.05.27.
D.120/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a VEKOP-6.3.1-16-2016-00001 azonosítószámú „Harmatcsepp lakásotthonok korszerűsítése Pest megyében” projekt keretében építési beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátására EKR000174602018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.119/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00011 azonosítószámú „Szebb otthonokért” Gyermekotthoni és lakásotthoni korszerűsítés a Közép-magyarországi régióban c. projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése Gárdonyi Géza úti ingatlanon EKR000682602018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.118/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00011 azonosítószámú „Szebb otthonokért” Gyermekotthoni és lakásotthoni korszerűsítés a Közép-magyarországi régióban projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése - 4. rész EKR000682602018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.116/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00011 azonosítószámú „Szebb otthonokért” Gyermekotthoni és lakásotthoni korszerűsítés a Közép-magyarországi régióban projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése - 2. rész EKR000682602018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.115/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00012) - 6. rész
2021.03.08.
2021.05.27.
D.112/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00003) - 3. rész EKR000150972018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.111/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00013) - 2. rész
2021.03.08.
2021.05.27.
D.109/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00008 azonosítószámú „Gyermek-Lak” Gyermekotthon korszerűsítése a Fővárosban című projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése EKR000888732018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.108/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00004 azonosítószámú „Itt minden gyermek otthonra lel” Gyermekotthoni és lakásotthoni korszerűsítés a Fővárosban című projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése EKR000190532018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.106/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00003 azonosítószámú ''Egy szebb otthonért'' Gyermekotthoni és lakásotthoni férőhelyek minőségi fejlesztése a Fővárosban című projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése” (Risum Kft.) - 1. rész EKR000150972018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.91/2021
MOVINNOV Befektetési Innovációs és Szolgáltató Kft.
"Korona közösségi tér kialakítás" megnevezésű elnyert pályázathoz kapcsolódó épületgépészeti kivitelezési munkák - Kbt. mellőzése
2021.02.25.
2021.05.27.
D.151/2021
Csehimindszent Község Önkormányzata
Építési beruházás - Csehimindszenti óvoda energetikai korszerűsítése EKR000690892019
2021.03.25.
2021.05.27.
D.121/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1-16-2016-00006 „Aga-lak gyermekotthon korszerűsítése Pest megyében” elnevezésű projekt keretében építési beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátása (EKR000170752018)
2021.03.08.
2021.05.27.
D.117/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00011 azonosítószámú „Szebb otthonokért” Gyermekotthoni és lakásotthoni korszerűsítés a Közép-magyarországi régióban projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése - 3. rész EKR000682602018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.114/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00014) - 5- rész
2021.03.08.
2021.05.27.
D.113/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00011) - 4. rész EKR000191252018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.110/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00004) - 1. rész EKR000190532018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.107/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00003 azonosítószámú ''Egy szebb otthonért'' Gyermekotthoni és lakásotthoni férőhelyek minőségi fejlesztése a Fővárosban című projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése” - 2. rész EKR000150972018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.92/2021
MOVINNOV Befektetési Innovációs és Szolgáltató Kft.
"Korona közösségi tér kialakítás" megnevezésű elnyert pályázathoz kapcsolódó épületvillamos kivitelezés munkák - Kbt. mellőzése
2021.02.25.
2021.05.27.
D.90/2021
MOVINNOV Befektetési Innovációs és Szolgáltató Kft.
"Korona közösségi tér kialakítás" megnevezésű elnyert pályázathoz kapcsolódó építész kivitelezési munkák - Kbt. mellőzése
2021.02.25.
2021.05.27.
D.93/2021
MOVINNOV Befektetési Innovációs és Szolgáltató Kft.
"Korona közösségi tér kialakítás" megnevezésű elnyert pályázathoz kapcsolódó kertépítési munkák - Kbt. mellőzése
2021.02.25.
2021.05.27.
D.102/2021
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Vállalkozási szerződés a „Gétye település ivóvízminőség javítása és vízellátásának fejlesztése elnevezésű KEHOP-2.1.3-15-2019-00088” azonosítószámú projekt keretében megvalósuló komplex előkészítési feladatainak ellátására”
2021.03.05.
2021.05.21.
D.199/2021
Semmelweis Egyetem
„SE Transzplant. Klinika épület felújítás tervezése” EKR000705772020
2021.04.15.
2021.05.21.
D.223/2021
Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány
"Fenntarthatósági szolgáltatások a KBKA részére” EKR001161052020
2021.05.02.
2021.05.21.
D.218/2021
Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány
"Fenntarthatósági szolgáltatások a KBKA részére” EKR001161052020
2021.04.28.
2021.05.21.
D.203/2021
E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.
Adásvételi keretmegállapodás, amelynek tárgya szigetelők nagy és extra nagyfeszültségű szabadvezetékek beszerzéséhez EKR001006292020
2021.04.19.
2021.05.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el