Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.260/2021
Tinnyei Közös Önkormányzati Hivatal
„Pilisjászfalu Község Önkormányzat könyvelésének felülvizsgálatára, az elmaradt ÁFA bevallások elkészítésének koordinálására és szabályszerű benyújtására, 2020. júliusától - 2020. december végéig” tárgyú, 2020. október 7. napján kötött szerződés - Kbt. mellőzése
2021.05.27.
2021.08.10.
D.265/2021
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Univerzális vágányon járó kotrógépes szolgáltatás EKR001106662020
2021.05.27.
2021.07.07.
D.257/2021
Szépművészeti Múzeum
Vonalas műtárgyak és kiegészítő elemek kivitelezés EKR00028556201
2021.05.27.
2021.08.26.
D.256/2021
Szépművészeti Múzeum
„Födémszerkezeti munkák” EKR000235442019
2021.05.27.
2021.07.26.
D.255/2021
Budakeszi Város Önkormányzat
„Kerékpárút a Farkashegyi repülőtérre” EKR000140342021
2021.05.27.
2021.07.26.
D.263/2021
Semmelweis Egyetem
SE Sebészet felújításához kapcsolódó tervezés EKR000707352020
2021.05.27.
2021.07.15.
D.264/2021
MIRELIT-FOOD Élelmiszeripari Korlátolt Felelősségű Társaság
Panírozott termék előállító gyártósor beszerzése EKR000253572019
2021.05.27.
2021.08.23.
D.259/2021
Tinnyei Közös Önkormányzati Hivatal
„Tinnye Község Önkormányzat és intézményei, valamint a Közös Hivatal főkönyvi könyvelési és adatszolgáltatási feladataihoz kapcsolódó tanácsadási feladatokkal, valamint szükség esetén könyvelési feladatok elvégzése” érdekében 2020. április 1-jén kötött szerződés - Kbt. mellőzése
2021.05.27.
2021.08.10.
D.262/2021
Borsodszirák Községi Önkormányzat
Építőipari beruházások kivitelezése - 2. rész Új Szociális Szolgáltató Központ építése a TOP-4.2.1-15-BO1-2016-00028 számú támogatási szerződés keretében európai uniós alapokból EKR000821522019
2021.05.27.
2021.08.06.
D.261/2021
Tinnyei Közös Önkormányzati Hivatal
„Tinnye és Pilisjászfalu Község Önkormányzat és intézményei, valamint a Közös Hivatal főkönyvi könyvelési feladatainak koordinálásával, adatszolgáltatási feladataihoz kapcsolódóan tanácsadási feladatok” ellátása érdekében 2021. január 5. napján kötött szerződés - Kbt. mellőzése
2021.05.27.
2021.08.10.
D.254/2021
Zebegény Község Önkormányzata
Zebegény turisztikai fejlesztése tervezési feladat EKR000375852021
2021.05.26.
2021.06.11.
D.253/2021
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Minőség-ellenőrzési és minőségbiztosítási tevékenység ellátása az általános (nem technikai) UXO (elhagyott és fel nem robbant harcanyagok, a továbbiakban: UXO) felderítés, a technikai felderítés és mentesítés ideje alatt
2021.05.26.
2021.07.30.
D.252/2021
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Általános (nem technikai) felderítés és UXO (elhagyott és fel nem robbant harcanyagok, a továbbiakban: UXO) Információs Adatbázis elkészítése
2021.05.26.
2021.07.30.
D.251/2021
Készenléti Rendőrség
2 db könnyű önjáró manipulátor beszerzése EKR000383972021
2021.05.21.
2021.06.03.
D.250/2021
Péterfy Kórház - Rendelőintézet és Manninger Jenő Országos Traumatológiai Intézet
„Élelmiszerbeszerzés a Péterfy Kórház részére” - 4. rész EKR001210992020
2021.05.21.
2021.07.13.
D.249/2021
Aquacomet Kft.
Adásvételi szerződés keretében automata átrakógépes mártó előkezelő és Power&Free automata porszóró sor szállítása és üzembe helyezése az Aquacomet Kft. I. telephelyén
2021.05.21.
2021.08.12.
D.245/2021
Szegedi Szakképzési Centrum
„A beszerzés tárgya a GINOP-6.1.3-17-2018-00026 számú, „Idegen nyelvi készség fejlesztése a középfokú végezettséggel rendelkezők körében” című projekt keretében min. 120 kontaktórás, csoportos, általános nyelvi képzések lebonyolítása 9-14 fős csoportok számára, minimum 400 fő részére. EKR000451802019
2021.05.20.
2021.07.22.
D.248/2021
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Erdély kiállítás -falu megépítése EKR000315582021
2021.05.20.
2021.06.22.
D.246/2021
Szent Lázár Megyei Kórház
Laboreszköz beszerzés Szent Lázár Megyei Kórházba - 1. rész EKR000681742020
2021.05.20.
2021.07.05.
D.247/2021
Karolina Kórház-Rendelőintézet
„Orvosi eszközök beszerzése - EFOP, ismételt” 1. rész: Légtisztító berendezések beszerzése EKR000086132021
2021.05.20.
2021.07.23.
D.243/2021
Budapest Főváros XIX. Kerület Kispest Önkormányzat
Közétkeztetési szolgáltatás ellátása Kispesten EKR001068762019
2021.05.19.
2021.06.18.
D.244/2021
Nova Község Önkormányzat
Nova-Zágorhida közötti kerékpárút építése EKR000649502019
2021.05.19.
2021.08.05.
D.242/2021
Pápai Városfejlesztő Társaság Kft.
Szálloda épületének tervezési feladatai EKR000243872021
2021.05.18.
2021.06.22.
D.241/2021
Uzsoki Utcai Kórház
Uzsoki Utcai Kórház részére betegélelmezési és alkalmazotti élelmezési szolgáltatás ellátása
2021.05.18.
2021.08.04.
D.239/2021
Kiskunhalasi Országos Bv. Intézet
Élelmiszer alapanyagok beszerzése a KOBVI részére - 4. rész EKR001234932020
2021.05.17.
2021.06.18.
D.240/2021
Jánoshida Község Önkormányzata
„Eszközbeszerzés TOP pályázat keretében II" - 1. rész – műszaki berendezések: összesen 45 db különféle műszaki, informatikai berendezés, eszköz és tartozék beszerzése EKR001196102020
2021.05.17.
2021.08.19.
D.238/2021
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
„Atlétika pálya felújítása Veszprémben” EKR000350952021
2021.05.14.
2021.06.14.
D.237/2021
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Dr. Bodosi Mihály Atlétikai Pálya felújítása EKR000351292021
2021.05.14.
2021.06.14.
D.236/2021
Péterfy Kórház - Rendelőintézet és Manninger Jenő Országos Traumatológiai Intézet
Szemészeti vizsgáló eszközök beszerzése - 2. rész EKR000234032021
2021.05.14.
2021.07.09.
D.234/2021
Magyar Állami Operaház
Vagyonvédelmi feladatok ellátása EKR000054902021
2021.05.13.
2021.07.09.
D.235/2021
Országos Bírósági Hivatal
Bírósági Fizetési Portál üzemeltetése OBH részére EKR000142782021
2021.05.13.
2021.06.22.
D.233/2021
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Az „Út a munkaerőpiacra” megnevezésű, kiemelt projekt [GINOP-5.1.1-15-2015-00001] 2019., 2020., 2021. és 2022. évekre vonatkozó folyamatos könyvvizsgálata (közbenső auditok elvégzése). EKR001491052019
2021.05.11.
2021.07.13.
D.232/2021
HATVANI MÉDIA és Rendezvényszervező N. Közhasznú Kft. (Széchenyi Zsigmond)
Őrzés védelmi és kapcsolódó feladatok ellátása EKR000342902021
2021.05.10.
2021.07.05.
D.231/2021
Miskolci Tankerületi Központ
Fejlesztő eszközök beszerzése II. EKR001041802020
2021.05.10.
2021.06.23.
D.230/2021
KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft.
Informatikai eszközbeszerzés EKR001334782020
2021.05.07.
2021.06.17.
D.228/2021
V-Busz Veszprémi Közlekedési Korlátolt Felelősségű Társaság
„Városi szóló és csuklós autóbuszok vásárlása” - 1. és 2. rész EKR001357242020
2021.05.06.
2021.05.28.
D.229/2021
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vállalkozási keretmegállapodás alapján „További jegy- és bérletkiadó automaták beszerzése és teljes körű üzemeltetése EKR000603962018
2021.05.06.
2021.07.15.
D.227/2021
Magyar Állami Operaház
„Logosztikai díszlettároló eszközök” EKR001156612020
2021.05.05.
2021.06.21.
D.226/2021
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat
„SacraVelo II. ütem” (EKR000872502020)
2021.05.05.
2021.07.23.
D.225/2021
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapesti Corvinus Egyetem Kinizsi Kollégiumában valamint Testnevelési és Sportközpontjában porta- és recepciós szolgálati feladatok ellátása (EKR000186502021)
2021.05.03.
2021.06.11.
D.224/2021
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Tócóskert és a Tócóvölgy gazdaságélénkítő környezeti megújítása” tárgyú projektek tervezési feladatainak ellátása - 1. rész
2021.05.03.
2021.07.27.
D.223/2021
Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány
"Fenntarthatósági szolgáltatások a KBKA részére” EKR001161052020
2021.05.02.
2021.05.21.
D.221/2021
Mátrai Erőmű ZRt.
"44/220 Vasúti tömegáru fuvarozás 2021-2022" EKR000987792020
2021.04.30.
2021.06.22.
D.220/2021
Szent Lázár Megyei Kórház
Laboreszköz beszerzés Szent Lázár Megyei Kórházba - 1. rész EKR000681742020
2021.04.30.
2021.07.05.
D.222/2021
Országos Bírósági Hivatal
Digitális Bíróság 2.0 2020 EKR001133912020
2021.04.30.
2021.06.22.
D.219/2021
Komárom Város Önkormányzata
„Brigetio Kiállítás installáció elkészítése, eszköz” EKR000020192021
2021.04.28.
2021.05.07.
D.218/2021
Kék Bolygó Klímavédelmi Alapítvány
"Fenntarthatósági szolgáltatások a KBKA részére” EKR001161052020
2021.04.28.
2021.05.21.
D.217/2021
Trizs Község Önkormányzata
Gömör Szíve prog-tematikus élményút kialakítás II. - 1. rész esőbeállók építése (EKR000534622018)
2021.04.28.
2021.08.11.
D.216/2021
Mátészalkai Tankerületi Központ
EFOP pályázathoz kapcsolódó eszközbeszerzés - 2. rész EKR000165932021
2021.04.26.
2021.06.01.
D.215/2021
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
„Építési beruházás II. - GINOP-7.1.9-17-2018-00024” EKR001337772020
2021.04.23.
2021.06.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el