Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.134/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Ráfi István őstermelő 2015.01.05.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.133/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Mortak Fruit Kft. 2015.01.05.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.132/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Mracskó András e.v. 2018.02.19.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.124/2020
Békés Megyei Központi Kórház
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Pándy Kálmán Kórház tekintetében (Baromfiudvar 2002. Kft. 2016.03.13.) - Kbt. mellőzése
2020.04.14.
2020.06.18.
D.194/2020
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
GINOP-5.1.1-15-2015-00001 – Mentori szolgáltatás II. EKR001123452019
2020.05.26.
2020.06.16.
D.145/2020
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményeiben, az intézmény típusától függő napi étkezés biztosítása a megjelölt adagszámban, gyermek -, diák, valamint a kapcsolódó munkahelyi étkezés biztosítása (2005 -ben lefolytatott eljárás), továbbá az Alapfokú Köznevelési Intézményeket Működtető Központ (továbbiakban: ALIM, törzsszám: 802233, jogutódja Közintézményeket Működtető Központ, törzsszáma: 802255) által 2015 -ben lefolytatott beszerzési eljárás.
2020.04.16.
2020.06.16.
D.92/2020
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata által ellátott közétkeztetési (gyermekétkeztetési) feladatok, és az ahhoz kötődő szerződések - Kbt. mellőzése
2020.03.26.
2020.06.16.
D.179/2020
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
Mentori-, és munkaerőpiaci szolgáltatások II. - 1. rész EKR 000758712019
2020.05.14.
2020.06.12.
D.168/2020
Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság
Vállalkozási szerződés a KEHOP-4.1.0-15-2015-00001 azonosítószámú projekt keretében megvalósuló lóistálló és a kiegészítő infrastruktúra kivitelezésére EKR 001199262019
2020.05.04.
2020.06.12.
D.192/2020
A.K.S.D. Városgazdálkodási Kft.
Hulladék gyűjtése, szállítása és kezelése - 2. rész (Veszélyes hulladék szennyvíz iszap szállítása, kezelése) EKR001658242019.
2020.05.26.
2020.06.10.
D.182/2020
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet
Orvosi Gáz beszerzése 2019 - 3. rész EKR 000723592019
2020.05.18.
2020.06.10.
D.170/2020
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
Közvilágítás LED-es rekonstrukciója - 2020. EKR 000165002020
2020.05.04.
2020.06.09.
D.112/2020
MTVA Digitaliizácós Műhely Kft.
Otthoni munkavégzéshez szükséges munkaállomások beszerzése - Kbt. mellőzése
2020.03.31.
2020.06.05.
D.160/2020
Márián Balázs egyéni vállalkozó
„Márián Balázs ültetvénytelepítése – facsemete beszerzés a kapcsolódó szolgáltatásokkal”
2020.04.27.
2020.06.05.
D.159/2020
Márián Balázs egyéni vállalkozó
„Márián Balázs ültetvénytelepítése – kapcsolódó építési munkálatokkal”
2020.04.27.
2020.06.05.
D.156/2020
Országos Mentőszolgálat
Szegedi mentőállomás tervezése - EKR 001107452019
2020.04.25.
2020.06.05.
D.142/2020
NFP Nemzeti Fejlesztési Programiroda Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.1.3-15-2016-00003 azonosítószámú „Nyugat- és Dél-Dunántúli ivóvízminőség-javító program 1. (NYDDU1)” elnevezésű projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési feladatok ellátására a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint (Szentlőrinc, Lakócsa, Potony, Szentborbás, Tótújfalu, Csokonyavisonta, Darány, Istvándi, Taszár, Orci)”
2020.04.15.
2020.06.05.
D.181/2020
ismeretlen
ismeretlen
2020.05.15.
2020.06.03.
D.148/2020
Országos Sportegészségügyi Intézet
Fizioterápiás eszközök beszerzése - IV. rész EKR001398902019
2020.04.21.
2020.06.03.
D.183/2020
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
„Libegők kivitelezése” - 1-2. rész (Magas-Hegyi libegő építmény kivitelezése és tervezése együtt”, „Szár-hegyi libegő építmény kivitelezése és tervezése együtt”) EKR000354042020
2020.05.18.
2020.06.03.
D.176/2020
Készenléti Rendőrség
Miskolc támfal megerősítése EKR001519312019
2020.05.12.
2020.06.03.
D.169/2020
Pécsi Tudományegyetem
FFP2-FFP3 védőmaszk beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére EKR000393982020
2020.05.04.
2020.06.03.
D.167/2020
Pécsi Tudományegyetem
FFP2-FFP3 védőmaszk beszerzése a Pécsi Tudományegyetem részére EKR000393982020
2020.04.30.
2020.06.03.
D.96/2020
Békés Város Önkormányzata
Korona utcai óvoda tornaszoba kialakítása
2020.03.31.
2020.06.02.
D.189/2020
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Engedélyes és kiviteli tervek készítése, Új, fedett, 50 méteres medencével rendelkező városi uszoda megvalósítása projekt EKR000674962019
2020.05.22.
2020.06.02.
D.143/2020
Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság
Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság részére takarítási szolgáltatás beszerzése 1., 3., 5., 6. és 7. részek
2020.04.15.
2020.05.29.
D.187/2020
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Egészségbiztosítási szolgáltatás
2020.05.21.
2020.05.27.
D.173/2020
Gödöllő Város Önkormányzata
Gödöllő, Hegy u. csapadékvíz csatorna, út felújítás EKR001634682019
2020.05.05.
2020.05.26.
D.73/2020
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
FPIR Foglalkoztatáspolitikai Pénzügyi Információs Rendszer továbbfejlesztési-, továbbá a forráskód módosításával és ismeretével járó szoftvertámogatási illetve karbantartási feladatok. EKR 000052182018
2020.03.10.
2020.05.25.
D.147/2020
Közbeszerzési Hatóság
Nyomdai feladatok elvégzése a KH részére EKR000092052020
2020.04.20.
2020.05.22.
D.150/2020
Debreceni Tankerületi Központ
EFOP - Bútorbeszerzés
2020.04.22.
2020.05.22.
D.166/2020
Sümeg Város Önkormányzata
Bölcsőde fejlesztése Sümegen
2020.04.29.
2020.05.21.
D.164/2020
Dr. Kenessey Albert Kórház-Rendelőintézet
Takarítási feladatok ellátása EKR 001079702019/2876
2020.04.29.
2020.05.21.
D.85/2020
Szegedi Tudományegyetem
A SZTE Szent-Györgyi Albert Központ részére MRI diagnosztikai központ teljes körű tervezése (engedélyes és kiviteli szintű) és kivitelezése design & build konstrukcióban történő kulcsrakész kivitelezése - Kbt. mellőzése
2020.03.18.
2020.05.21.
D.115/2020
Dunavecse Város Önkormányzata
Dunavecse Petőfi (1. sz.) iskola, bírósági (2. sz.) iskola, valamint sportcsarnok energetikai korszerűsítése - I., II. és III. rész
2020.04.06.
2020.05.20.
D.149/2020
Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt.
Megjelenítő eszközök beszerzése (MESZ)” - 2. rész EKR001422322019
2020.04.21.
2020.05.19.
D.121/2020
Debreceni Egyetem
DEK-772 Fogorvostudományi eszközök beszerzése - 1. rész (Fantom munkához asztal (40db), előadói asztal (1db) EKR000895992019
2020.04.09.
2020.05.19.
D.114/2020
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Adás-vételi szerződés keretében hulladékgyűjtő edények beszerzése II. EKR001335022019
2020.04.03.
2020.05.15.
D.49/2020
Szirmabesenyő Nagyközség Önkormányzata
A szirmabesenyői egészségügyi központ felújítása és bővítése- 1., 2. rész
2020.02.17.
2020.05.15.
D.116/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Infrastruktúra elemek mikrobiológiai védelme EKR001422562019
2020.04.07.
2020.05.15.
D.119/2020
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Út, járda, parkoló felújítás és kátyúzás EKR001633032019
2020.04.09.
2020.05.13.
D.81/2020
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
Hivatali gépjárművek beszerzése 2020 EKR000019462020
2020.03.13.
2020.05.13.
D.144/2020
Hangya Szociális és Szolgáltató Szövetkezet
Képzési szolgáltatások EFOP-1.5.2-16-2017-00044 azonosítószámú projekt keretében
2020.04.16.
2020.05.12.
D.157/2020
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K2011 Vas, fém, színesfém anyagok szállítása EKR000320232020
2020.04.27.
2020.05.12.
D.146/2020
Pannon Egyetem
"Nyilvánosság biztosítása a Pannon Egyetem részére összesen 8 db Európai Uniós projekt keretében"
2020.04.16.
2020.05.12.
D.117/2020
Sümeg Város Önkormányzata
Ramassetter Látogatóközpont kialakítása 2. ütem
2020.04.08.
2020.05.12.
D.62/2020
Szécsény Város Önkormányzata
Szécsény Város Önkormányzat közcélú épületeinek komplex energetikai fejlesztése 2. rész: Fűtési rendszer kialakítása EKR000158842018
2020.02.27.
2020.05.12.
D.53/2020
Magyaralmás Község Önkormányzata
Magyaralmás Község Hivatalának és Iskolájának fejlesztése a TOP-3.2.1-15-FE1-2016-00020 és a TOP-4.2.1-15-FE1-2016-00008 projektek keretein belül továbbá önerőből
2020.02.21.
2020.05.11.
D.161/2020
A.K.S.D. Kft.
Hulladékgyűjtő és szállító célgépek beszerzése EKR000310082020
2020.04.27.
2020.05.08.
D.113/2020
Újhartyán Város Önkormányzata
„KEHOP-5.2.9-16-2017-00179 azonosítószámú, Újhartyán Város általános iskolájának energetikai korszerűsítése című pályázat”.
2020.04.01.
2020.05.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el