Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.619/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, javítási szolgáltatás, karbantartási kisjavítási szolg., műszaki karbantartási anyagok beszerzése (Intertherm Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.618/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése (ID Research Kutatási és Képzési Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.614/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb szolgáltatások, kommunikációs szolgáltatások, tanácsadói, szakértői szolgáltatások beszerzése (HBCS Audit Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.613/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Informatikai eszközök karbantartási szolg., irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékú gépek, berendezéske, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, nagyértéká tárgyi eszközök, számítástecnikai és ügyviteli eszközök, vagyoni értékű jogok beszerzése (H2G2 Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.611/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, építési beruházások beszerzése (Gerle Kft.) 2012. évben -Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.610/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (GE Hungary Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.609/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergia szolgáltatás beszerzése (GDF SUEZ Energia Magyarország Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.607/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatások beszerzése (Fünfkirchen Medical Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.605/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, szakanyag vegyszerek beszerzése (Frank Diagnosztika Kft. ) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.596/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak,egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, karbantartási, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.595/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, egyéb szakmai anyagok beszerzése, irodaszer, sokszorosítási anyagok beszerzése, szakanyag vegyszerek beszerzése (Diagnosticum Kft.) 2012 évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.594/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Számítógép szoftver adatbázisokhoz kapcsolódó informatikai szolgáltatás (Dexter Informatikai Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.591/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Gázenergia-szolgáltatás díja, karbantartási, kisjavítási szolgáltatás, távhő- és melegvíz szolgáltatás díja (Dalkia Energia Zrt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.587/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatások, informatikai eszközök, irodaszer, sokszorosítási anyagok, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (Colorspectrum Kft. ) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.585/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Éves IKIR üzemeltetési díj (BT Limited Magyarországi Fióktelepe) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.580/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, szolgáltatások, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, szakanyagok, vegyszerek beszerzése (Biocenter Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.579/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egészségügyi szakanyagok, kisértékű gépek, berendezések, munkaruha, védőruha beszerzése (Barta Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.576/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási kisjavítási szolgáltatások (Andrics és Társa Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.575/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése, javítási és karbantartási szolgáltatások (Anamed kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.573/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (3DHistech Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.445/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés költöztetési, szállítási feladatok ellátása a Pécsi Tudományegyetemen
2014.08.26.
2014.09.26.
D.301/2014.
Pécsi Tudományegyetem
In vitro fertilisatio eljáráshoz szükséges laboratóriumi vegyszerek beszerzése a TÁMOP-4.2.2.A-11/1KONV-2012-0053 pályázat keretében
2014.06.19.
2014.07.03.
D.260/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Kisállat MRI rendszer beszerzése
2014.05.29.
2014.06.03.
D.232/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítái szerződés a PTE "400 ágyas klinika" épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására az üzembe helyezése - 1. rész
2014.05.09.
2014.06.23.
D.447/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.07.13.
2012.08.21.
D.412/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.06.28.
2012.08.08.
D.391/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.06.14.
2012.07.25.
D.700/2011.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2011.09.26.
2011.11.05.
D.555/2011.
Pécsi Tudományegyetem
Eszközbeszerzés az infokommunikációs technológia támogatású pedagógiai módszertanhoz szükséges infrastruktúrafejlesztés a Pécsi Tudományegyetem négy közoktatási intézményben
2011.08.08.
2011.09.20.
D.429/2011.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül vállalkozási szerződés alapján
2011.06.20.
2011.07.29.
D.638/2025
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Traumatológiai Centrum felújítása” EKR000122072025
2025.10.06.
2025.11.05.
D.415/2025
Pécsi Tudományegyetem
„PTE ÁOK főépület energetikai korszerűsítése" EKR000748012024
2025.06.25.
2025.06.30.
D.513/2023
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Központi szünetmentes áramforrás jav. karbanta” - 4. rész: 5 db nagy teljesítményű szünetmentes áramforrás EKR001331312023
2023.11.21.
2023.12.08.
D.515/2023
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Központi szünetmentes áramforrás jav. karbanta” - 6. rész: 4 db nagy teljesítményű szünetmentes áramforrás EKR001331312023
2023.11.21.
2023.12.08.
D.514/2023
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Központi szünetmentes áramforrás jav. karbanta” - 5. rész: 10 db nagy teljesítményű szünetmentes áramforrás EKR001331312023
2023.11.21.
2023.12.08.
D.512/2023
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Központi szünetmentes áramforrás jav. karbanta” - 3. rész: 8 db nagy teljesítményű szünetmentes áramforrás EKR001331312023
2023.11.21.
2023.12.08.
D.511/2023
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Központi szünetmentes áramforrás jav. karbanta” - 2. rész: 17 db nagy teljesítményű szünetmentes áramforrás EKR001331312023
2023.11.21.
2023.12.08.
D.359/2023
Pécsi Tudományegyetem
„Tüzelőanyag-cella fejlesztői környezet beszerzése” EKR000683012023
2023.09.01.
2023.09.18.
D.189/2023
Pécsi Tudományegyetem
„Szigeti úti campus térfigyelő kamerarendszer” EKR001616792022
2023.05.17.
2023.07.19.
D.30/2022
Pécsi Tudományegyetem
Kutatási eszközök 5. - PTE TTK (RRF) - 19., 21., 22. és 23. részek EKR000315412021
2022.01.24.
2022.02.09.
D.527/2020
Pécsi Tudományegyetem
A Pécsi Tudományegyetem részére a Janus Pannonius Klinikai Tömb Mentőhelikopter Repülőterén tűzoltói szolgáltatás biztosítása, tűzvédelmi, műszaki mentési és egyéb feladatok ellátása
2020.12.08.
2020.12.18.
D.312/2013.
Pécsi Tudományegyetem
A 400 ágyas klinika épületének átalakításával és bővítésével kapcsolatos pótmunkák elvégzése a TIOP. 2.2.2. és TIOP 2.2.7. projekt keretében
2013.07.15.
2013.08.06.
D.278/2013.
Pécsi Tudományegyetem
Keretszerződés elektrofiziológiai anyagok beszerzése 3. és 4. rész
2013.07.01.
2013.08.06.
D.611/2012.
Pécsi Tudományegyetem
Pécsi Tudományegyetem Bőr-, Nemikórtani és Onkodermatológiai Klinika költözése az Akác utcai telephelyre - építési feladatok
2012.11.05.
2012.12.14.
D.517/2020
Pécsi Tudományegyetem
„PTE személy- és vagyonvédelme” EKR000664572020
2020.12.03.
2021.01.27.
D.505/2020
Pécsi Tudományegyetem
Konferencia székek és szállító kocsik beszerzése a PTE ÁOK részére EKR000423142020
2020.11.25.
2021.01.04.
D.358/2025
Pécsi Tudományegyetem
„Tűzjelző berendezések felülvizsgálata, javítása” - 1. rész: 1 – PTE-oktatási terület szerinti telephelyek EKR001906752024
2025.06.04.
2025.07.17.
D.317/2025
Pécsi Tudományegyetem
„Informatikai eszközök beszerzése saját forr 2024-1” - 4. rész - 450 db laptop beszerzése EKR001836312024
2025.05.19.
2025.07.16.
D.316/2025
Pécsi Tudományegyetem
„Informatikai eszközök beszerzése saját forr 2024-1” - 1. rész - 130 db laptop beszerzése EKR001836312024
2025.05.19.
2025.07.16.
D.97/2025
Pécsi Tudományegyetem
"Informatikai eszközök beszerzése saját forr 2024-1" - 1. rész EKR001836312024
2025.02.10.
2025.03.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el