Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.302/2023
Pécsi Tudományegyetem
„PTE Új Fogászati Tömb eszközbeszerzés - 128/2021. – 6. rész: Gépészeti egység eszközei” EKR001130162021
2023.08.02.
2023.10.30.
D.550/2021
Pécsi Tudományegyetem
Hibrid oktatási termek fejlesztése PTE - EFOP - 1. rész EKR000529352021
2021.12.23.
2022.01.31.
D.465/2021
Pécsi Tudományegyetem
Kutatási eszközök 5. - PTE TTK (RRF) EKR000315412021
2021.10.22.
2021.12.14.
D.154/2021
Pécsi Tudományegyetem
Állatház kivitelezése-III.EFOP-4.2.1-16-2017-00008 EKR001313732019
2021.03.29.
2021.06.14.
D.586/2014.
Pécsi Tudományegyem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékű gépek, berendezések, műszaki karbantartási anyagok, szakanyagok, vegyszerek beszerzése (C.P.P Budapest) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.407/2018
Pécsi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése EFOP programok keretében - 2-5. rész EKR: 000093912018
2018.12.03.
2018.12.20.
D.572/2025
Pécsi Tankerületi Központ
„Új, közepes teljesítményű nyomat előállító eszközök 48 havi tartós bérlet keretében történő beszerzése, továbbá TÜSZ a beszerzett eszközökre DKM01FMNYM23 keretében a Pécsi Tankerületi Központ intézményei részére”
2025.09.05.
2025.12.23.
D.461/2026
Pécsi Tankerületi Központ
"Gépjármű beszerzés” - 1-2. rész EKR002125862025
2026.08.24.
D.156/10/2007.
Pécsi Regionális Képző Központ
2007.04.26.
D.615/11/2006.
Pécsi Regionális Képző Központ
1 db marógép és 1 db esztergagép beszerzése
2006.09.08.
2006.10.16.
D.210/7/2006.
Pécsi Parkfenntartó Kht.
Pécs Megyei Jogú Város parkfenntartási és közterület takarítási munkáinak elvégzése
2006.03.29.
2006.04.28.
D.890/2011.
Pécsi Közlekedési Zrt.
PK Zrt. személyszállítási feladatainak teljesítéséhez szükséges Ikarus és Mercedes típusú autóbuszok javítása, karbantartása, illetve szervízmunkáinak elvégzése
2011.11.22.
2011.12.07.
D.158/15/2009
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: dr. Túri Attila ügyvéd
Pécs Megyervárosi Iskola Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola „IMS” szerkezetű épületének megerősítése és felújítása, valamint tornaterem felújítása tárgyában engedélyes és kiviteli tervek készítése
2009.04.17.
2009.05.21.
D.213/10/2009
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Turi Attila ügyvéd
Controlling rendszer kiépítése és ehhez kapcsolódó rendszerfejlesztési és tanácsadói szolgáltatás ellátása
2009.05.07.
2009.06.08.
D.205/27/2009.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata, Képviseli: Dr. Turi Ákos egyéni ügyvéd, Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Konferencia- és Koncertközpont kivitelezése, valamint kiviteli terv készítése
2009.05.06.
2009.06.11.
D.324/2017.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata, B.BUILD & Trade Kft., S és P 2004 Kft.
Vállalkozási szerződés keretén belül, a "Mecseki ökoturisztikai élménypark kialakítása a pécsi állatkert funkcióbővítő fejlesztésével és kerékpár turisztikai infrastruktúra fejlesztésével" tárgyú projekt teljes körű megvalósítása, megvalósulási terv készítése a rendelkezésre bocsátott tervdokumentációk és építési engedély alapján"
2017.06.28.
2017.09.06.
D.464/28/2008
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Esztári Ügyvédi Iroda
2008.11.06.
D.765/11/2006.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata Iskolaszolgálata
2006.12.15.
D.4/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata Integrált Szociális Intézmény
Szállítási szerződés- különféle háztartási, vegyiáru, háztartási cikk és személyi higiéniás termékek szállítására
2011.01.03.
2011.01.31.
D.557/17/2008.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata (képviseli: dr. Turi Ákos ügyvéd)
„Pécsi Konferencia- és Koncertközpont kivitelezése”
2008.11.21.
2008.12.18.
D.1002/8/2005.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata (képviseli: dr. Illés Judit jogtanácsos)
vagyonbiztosítási, gépkocsik-kötelező felelősség, casco, utasbaleset-biztosítási, valamint az önkormányzat alkalmazottai részére történő felelősség biztosítási szolgáltatás megrendelésére irányuló biztosítási szerződés
2005.12.02.
2005.12.27.
D.26/14/2008.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Esztári Ügyvédi Iroda
2008.03.05.
D.320/17/2007.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs sérülékeny vízbázisának védelme és szennyvízcsatorna-hálózatának bővítése ISPA/Kohéziós Alap projekt II/A üteme keretében a szennyvízcsatorna-hálózat bővítése – FIDIC mérnöki, műszaki ellenőri munkák és technikai segítségnyújtás ellátása
2007.07.27.
D.514/2021
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
LIFE projekt – Okos parkolás” EKR000931212021
2021.11.26.
2022.01.04.
D.456/2013
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közterület Felügyelet cél szoftver, a felügyeleti intézkedést segítő szoftver és annak üzemeltetése
2013.10.08.
2013.11.07.
D.603/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa projekt keretében a Közterek és parkok felújítása II. ütemhez tartozó 5. rész és Pécs-Tettye II. ütemhez kapcsolódó, a korábbi vállalkozási szerződés felbontása miatt fennmaradó munkálatok kivitelezése
2011.08.23.
2011.08.31.
D.126/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés porta és őrzés-védelmi szolgáltatás Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményeiben
2011.02.25.
2011.03.07.
D.741/2009.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
a Tettye Forrásház Pécsi Városi Viziközmű Üzemeltetési Zrt. CűIB Bank Zrt-.vel kötött hitelszerződésével kapcsolatos közbeszerzési eljárás illetve annak hiánya
2009.11.26.
2009.12.10.
D.744/2009.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. CIB bankkal kötött hitelszerződés, közbeszerzési eljárás mellőzése miatt
2009.11.26.
2009.12.10.
D.345/5 /2008
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.08.18.
D.704/7/2006.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs sérülékeny vízbázisának védelme és szennyvízcsatorna-hálózatának bővítése projekt II/B üteme keretében a szennyvízcsatorna-hálózat és a vízellátó hálózat bővítése
2006.10.10.
2006.10.25.
D.643/2025
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kertváros - Belváros kerékpárút - tervezés II EKR000396732025
2025.10.06.
2025.12.19.
D.286/2024
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Magyarürögi vízfolyás rendezése II” EKR000109442020
2024.05.15.
2024.08.05.
D.239/2025
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs Megyei Jogú Város Fenntartható Városfejlesztési Stratégiájának elkészítése - Kbt. mellőzése
2025.04.23.
2025.06.26.
D.245/2018
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.3.2-16 „Zöld város kialakítása” program keretében tervezési program a Zöld Kapu projekt tervezéséhez
2018.07.11.
2018.08.01.
D.375/2015.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata és költségvetési szervei részére folyószámla-vezetési szolgáltatások nyújtása, cash-pool rendszer működtetése, továbbá folyószámla-hitelkeret biztosítása
2015.06.12.
2015.07.10.
D.822/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Stratégiai zajtérképek és zajcsökkentési intézkedési tervek késztése Pécs város közigazgatási területére
2011.11.02.
2011.11.14.
D.313/2010.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs Megyei Jogú Város közigazgatási területén található valamennyi közvilágítási körzet, összesen 19325 közvilágítási berendezés üzemeltetése és karbantartása
2010.04.22.
2010.05.28.
D.569/2009.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hosszú távú helyi, agglomerációs és regionális szintű közösségi közlekedésfejlesztés Pécsett és vonzáskörzetében című projekthez kapcsolódó szakmai szolgáltatások
2009.09.28.
2009.11.09.
13.K.34.885/2008/13.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
útépítési, felújítási, műtárgy felújítási és forgalommechanikai munkák lebonyolítása és műszaki ellenőri feladatainak ellátása
2009.09.03.
D.371/2013.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az "Intermodális közösségi közlekedési csomópont kialakítása Pécsett" című, valamint a "Kötöttpályás közösségi közlekedési hálózat kialakítása Pécsett" című projektek Részletes Megvalósíthatósági Tanulmányainak átdolgozása
2013.08.28.
2013.09.27.
D.506/9/2007.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.10.17.
25.K.35.270/2006/5.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.06.12.
D.226/15/2007.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.06.01.
D.348/2024
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Mobil telekommunikációs szolgáltatások 2024” EKR001938362023
2024.05.31.
2024.07.25.
D.444/2026
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kárt okozó vad eltávolítás EKR000658412026
2026.08.12.
19.K.34.582/2007/3.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzat
Települési folyékonyhulladék-szállítási közszolgáltatás ellátása, közszolgáltató kiválasztása
2008.03.03.
D.844/2009.
Pécs Megyei Jogú Város Integrált Szociális Intézmény
A pécsi Integrált Szociális Intézmény részére élelmiszerek szállítása 2010. évben
2009.12.29.
2010.02.12.
D.27/2014.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. által üzemeltetett lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon és a Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában álló lakás- és nem lakáscélú ingatlanokon történő eseti gépészeti munkák
2014.01.20.
2014.03.17.
D.238/8 /2008
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
2008.06.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el