Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.533/2019
AM Dunántúli Agrárszakképző Központ, Csapó Dániel Mezőg.
Különféle bútorok szállítása
2019.11.22.
2020.01.30.
D.11/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Tátra típusú villamosok vezetőüléseinek felújítása EKR001408142019
2020.01.08.
2020.01.29.
D.534/2019
Bőny Község Önkornányzata
Bőny - háztartási méretű napelemes kiserőművek kivitelezése
2019.11.26.
2020.01.28.
D.559/2019
Budapesti Gazdasági Egyetem
Informatikai eszközök - BGE GKZ Tudásközpont - 2. rész EKR 001166172019
2019.12.10.
2020.01.23.
D.516/2019
Hungaroring Sport Zrt.
HUNGARORING nézőtér fejlesztése (BONT-TÖR Zrt. 2019.05.28.) - Kbt. mellőzése
2019.11.04.
2020.01.22.
D.493/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.S.Z. 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.492/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.B.Z. 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.491/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.Á. 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.490/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Z.B.K., 2019.03.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.489/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Z.M.T., 2018.10.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.488/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Sz.R., 2018.05.31.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.485/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (K.M.D. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.484/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.B.Z., 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.483/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.I. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.482/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Zné B.K. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.478/2019
Kisvárda Első Közösségi Nonprofit Oktató Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.Á. 2018.09.01.-2018.10.31.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.12/2020
Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság
K2024 Hőszigetelés karbantartása, javítása EKR001572292019
2020.01.10.
2020.01.22.
D.557/2019
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Budapesti közösségi közlekedési eszközök és közlekedési köztéri reklámhelyek reklám célú hasznosítása
2019.12.09.
2020.01.22.
D.487/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (B.M.B, 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.486/2019
Közösségi Educatio Oktató és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.Á. 2018.09.01.-2018.10.31.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.481/2019
Kisvárda Első Közösségi Nonprofit Oktató Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Z.M.T., 2018.10.01.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.480/2019
Kisvárda Első Közösségi Nonprofit Oktató Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Sz.R., 2018.05.31.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.479/2019
Kisvárda Első Közösségi Nonprofit Oktató Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (B.M., 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.477/2019
Kisvárda Első Közösségi Nonprofit Oktató Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (K.M.D. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.476/2019
Kisvárda Első Közösségi Nonprofit Oktató Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.B.Z., 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.475/2019
Kisvárda Első Közösségi Nonprofit Oktató Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Dr.K.I. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.474/2019
Kisvárda Első Közösségi Nonprofit Oktató Kft.
Szakmai munkatársak megbízása az EFOP.3.4.3.-16-2016-00023 azonosító számú projekt keretén belül (Zné B.K. 2017.06.26.) - Kbt. mellőzése
2019.10.07.
2020.01.22.
D.553/2019
SALGÓ VAGYON Salgótarjáni Önkormányzati Vagyonkezelő és Távhőszolgáltató Kft.
Salgó Vagyon Kft. tulajdonában, illetve kezelésében lévő salgótarjáni ingatlanokban élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása - 3. rész (Salgótarján, Erzsébet tér 1-2. sz.)
2019.12.05.
2020.01.21.
D.551/2019
SALGÓ VAGYON Salgótarjáni Önkormányzati Vagyonkezelő és Távhőszolgáltató Kft.
Salgó Vagyon Kft. tulajdonában, illetve kezelésében lévő salgótarjáni ingatlanokban élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása - 1. rész (Salgótarján, Salgó út 52. sz.)
2019.12.05.
2020.01.21.
D.530/2019
Szolnoki Gyermek és Ifjúsági Közalapítvány
EFOP-1.2.12-17-2017-00002 azonosító számú projektje (Tiszaliget-élménysziget)
2019.11.18.
2020.01.21.
D.554/2019
SALGÓ VAGYON Salgótarjáni Önkormányzati Vagyonkezelő és Távhőszolgáltató Kft.
Salgó Vagyon Kft. tulajdonában, illetve kezelésében lévő salgótarjáni ingatlanokban élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása - 4. rész (Salgótarján, Munkásotthon tér 1. sz.)
2019.12.05.
2020.01.21.
D.552/2019
SALGÓ VAGYON Salgótarjáni Önkormányzati Vagyonkezelő és Távhőszolgáltató Kft.
Salgó Vagyon Kft. tulajdonában, illetve kezelésében lévő salgótarjáni ingatlanokban élőerős őrzés-védelmi szolgáltatás biztosítása - 2. rész (Salgótarján, Park út 12. sz.)
2019.12.05.
2020.01.21.
D.9/2020
Magyar Posta Zrt.
Foglalkozás egészségügyi alapellátás biztosítása EKR 001508442019
2020.01.08.
2020.01.20.
D.507/2019
Misszió Egészségügyi Központ
A Misszió Egészségügyi Központ teljes körű általános és egészségügyi napi illetve időszakos takarítási munkálatok elvégzése - szerz.mód.
2019.10.24.
2020.01.20.
D.514/2019
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Védőruházat-, és egyéni védőeszközök egyedi beszerzése
2019.11.04.
2020.01.17.
D.513/2019
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Védőruházat-, és egyéni védőeszközök konszignációs beszerzése
2019.11.04.
2020.01.17.
D.511/2019
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Egyen-, forma- és munkaruházathoz használt lábbelik beszerzése
2019.11.04.
2020.01.17.
D.515/2019
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Egyenruházati kollekció termékeinek beszerzése
2019.11.04.
2020.01.17.
D.512/2019
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Munkaruházati termékek beszerzése
2019.11.04.
2020.01.17.
D.567/2019
Buják Község Önkormányzata
Konyhai eszközök és berendezések beszerzése EKR000920032019
2019.12.19.
2020.01.16.
D.549/2019
HAPPY COMPANY Élelmiszer Termékeket Gyártó és Forgalmazó Korlátolt Felelősségű Társaság
Happy Company Élelmiszer Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft. eszközbeszerzése Tápiógyörgye telephelyén
2019.12.05.
2020.01.14.
D.550/2019
HAPPY COMPANY Élelmiszer Termékeket Gyártó és Forgalmazó Korlátolt Felelősségű Társaság
Happy Company Élelmiszer Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft. eszközbeszerzése Úri telephelyén
2019.12.05.
2020.01.14.
D.3/2020
BIOKOM Pécsi Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
Parkgondozási, hó- és síkosságmentesítési munkák - 3. rész EKR000007942019
2020.01.02.
2020.01.14.
D.526/2019
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése a Tankerület részére
2019.11.15.
2020.01.14.
D.563/2019
Jahn Ferenc Dél-Pesti Kórház és Rendelőintézet
Őrzésvédelmi és portaszolgálati feladatok - 1. rész EKR000906542018
2019.12.13.
2020.01.13.
D.522/2019
Fővárosi Kertészeti Zártkörűen működő Nonprofit Zrt.
Főkert - ingatlanok élőerős őrzés-védelme EKR000825612019
2019.11.13.
2020.01.13.
D.5/2020
Jánoshalma Városi Önkormányzat
EFOP-1.5.3-16-2017-00082 Egészségi állapotfelmérés (EKR001637502019)
2020.01.03.
2020.01.09.
D.565/2019
Kehidakustány Község Önkormányzata
Marketing 2 szolgáltatások EKR001236752019
2019.12.17.
2020.01.09.
D.564/2019
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Betegágyak beszerzése - 1. rész EKR000163662019
2019.12.16.
2020.01.08.
D.546/2019
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Útépítések V. EKR001167652018
2019.12.02.
2020.01.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el