Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.191/2010.
Fót Város Önkormányzata
Fót 13 utcájának szilárd útburkolattal történő ellátása
2010.03.16.
2010.04.23.
D.624/2009.
Fót Város Önkormányzata
Belterületi útfejlesztés Fóton
2009.10.15.
2009.11.05.
13.K.32.806/2007/9.
Fót Város Önkormányzata
2008.01.22.
D.65/2024
Fót Város Önkormányzata
„Nyersanyag beszerzés Fóti Központi Konyha részére” - 5. rész, zöldség, gyümölcs áru EKR001307982023
2024.01.26.
2024.03.05.
D.501/2024
Fót Város Önkormányzata
„Zöldség, gyümölcs beszerzés a Fóti Központi Konyha részére" EKR000760542024
2024.08.03.
2024.09.30.
D.492/7/2006.
Fót Város Önkormányzata
2006.08.07.
D.1026/8/2005.
Fót Város Önkormányzata
megbízási szerződés Fót Város Önkormányzata bankszámlavezetési feladatainak ellátására
2005.12.09.
2005.12.27.
D.207/6/2007.
Fót Város Önkormányzata
2007.06.04.
D.30/11/2007.
Fót Város Önkormányzata képviseli: Darázs, Szabó és Társai Ügyvédi Iroda
2007.02.22.
D.623/9/2006.
Fót Város Önkormányzata, nevében eljár: Dr. Sándor Ügyvédi Iroda
A fóti Fáy András Általános Iskola 24 tantermes épületének építés kivitelezési munkáinak teljesítése
2006.09.11.
2006.10.10.
D.346/2021
Fóti Közszolgáltató Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gördeszkapálya és konténerépület kivitelezése #2” -- 1. rész EKR000826402021
2021.07.21.
2021.09.15.
D.410/2024
Földespusztai Öntözési Kft.
„Mezőgazd-i termelőkapacitásfejlesztés VP2-4-1-4-16” EKR000520832024
2024.06.26.
2024.07.22.
D.273/2011.
Földmérési és Távérzékelési Intézet
Térképészeti székház üzemeltetése
2011.04.29.
2011.05.16.
D.849/2010.
Földmérési és Távérzékelési Intézet
Vállalkozási szerződés az Országleltár 1. ütemének keretén belül digitális ortofotók készítése, állami tulajdonban lévő termőföldek és a hozzájuk tartozó művelésből kivett ingatlanok helyszinelése
2010.10.28.
2010.11.29.
D.531/2014.
Földmérési és Távérzékelési Intézet
EKOP-2.1.17/A-2011-2012-0001 számú „Földhivatali folyamatok ügyfélközpontú átalakítása és ahhoz szükséges korszerűsítése” című kiemelt projekt (DALNET24) keretében földhivatali társasház- és szövetkezetiház ügyiratok digitalizálása, hiteles elektronikus dokumentummá alakítása, adatbázisba rendezése és új elektronikus földhivatali szolgáltatások kialakításához szükséges informatikai fejlesztések
2014.10.18.
2014.11.10.
D.50/2010.
Földmérési és Távérzékelési Intézet
Rendszerfejlesztési szolgáltatások geoportál létrehozására
2010.01.27.
2010.03.08.
D.798/2015.
Földművelésügyi Minisztérium
Az Európai Mezőgazdasági Garanciaalap (EMGA) tanúsító szervi, Európai Halászati Alap (EHA) ellenőrző szervi és Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap (EMVA) zárásához kapcsolódó feladatok, valamint EMVA/EMGA illetékes hatósági közreműködés.
2015.10.22.
2015.11.13.
D.353/2018
Földművelésügyi Minisztérium (jogutód: Innovációs és Technológiai Minisztérium)
MKB9/2018 - Magyarország közigazgatási területén keletkező papír csomagolási hulladék gyűjtése, hasznosítása (kezelési kód: R3, kivéve: R12 és R13) - 7. és 8. rész
2018.10.15.
2018.10.30.
D.189/2010.
Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium
Az EMVA és EMGA tekintetében igazoló szervi és az IH funkcióhoz kapcsolódó tanácsadói feladatok, az EHA tekintetében ellenőrző szervi tevékenység ellátása, továbbá az EMVA tekintetében az IH funkcióhoz kapcsolódó tanácsadói rendelkezésre állás
2010.03.16.
2010.04.26.
D.242/9/2006
Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium AVOP Irányító Hatóság, képviseli: Dr. B. Szabó Gábor és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Butenkov János ügyvéd
A Magyar Köztársaság 2007–2013. évek közötti pénzügyi periódus Nemzeti Agrár-vidékfejlesztési Programjának Ex ante értékelése
2006.04.12.
2006.05.22.
D.19/11/2007.
Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium Közösségi Ügyekért Felelős Szakállamtitkárság, mint az Agrár és Vidékfejlesztési Operatív Program Irányító Hatósága képviseli: Dr. B. Szabó Gábor és Társai Ügyvédi Iroda
2007.02.26.
D.747/7/2006.
Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium képviseli: Dezső és Társai Ügyvédi Iroda
2006.12.07.
D.168/2010.
Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium, CHSH Dezső, Dezső és Társai Ügyvédi Iroda, Dr Szterényi Sándor ügyvéd
Az EMVA és EMGA tekintetében igazoló szervi, és az IH fuinkcióhoz kapcsolódó tanácsadói feladatok, az EHA tekintetében ellenőrző szervi tevékenység ellátása, továbbá az EMVA tekintetében az IH funkcióhoz tanácsadói rendelkezésre állás
2010.03.10.
2010.04.26.
D.477/2020
Füzesabony Város Önkormányzata
„Füzesabony mozi felújítás” tárgyú építési beruházás
2020.11.06.
2021.01.11.
D.424/2013.
Füzesabony Város Önkormányzata
folyószámla hitelkeret szerződés megkötése - Kbt. mellőzése
2013.09.24.
2013.11.04.
D.999/2011.
Füzesabony Város Önkormányzata
Egészségügyi Központ bővítése, átalakításához kapcsolódó pótmunkák
2011.12.27.
2012.01.26.
D.729/2025
Füzesabony Város Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítés” EKR001882412022
2025.11.12.
2026.01.08.
D.569/2025
Füzesabony Város Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítés” EKR001882412022
2025.09.05.
2026.02.06.
D.748/2010.
Füzesabony Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Füzesabonyi Egészségügyi Központ bővítése, átalakítása kivitelezési munkáira
2010.09.23.
2010.10.18.
D.501/2010.
Füzesabony Város Önkormányzata
Tanuszoda építése
2010.06.22.
2010.07.09.
D.466/2010.
Füzesabony Város Önkormányzata
Tanuszoda építése
2010.06.08.
2010.06.21.
D.782/2025
Füzesabony Város Önkormányzata
„Közvilágítás korszerűsítés” EKR001882412022
2025.12.10.
2026.03.03.
D.73/2024
Füzesabony Város Önkormányzata
„Füzesabony belterületi utak burkolati felújítása” EKR000648712021
2024.02.12.
2024.05.06.
D.584/2011.
Füzesabonyi Kistérség Többcélú Társulás
Vállalkozási szerződés 10 társult önkormányzat illetékességi területén a lakosság központi orvosi ügyeleti ellátására
2011.08.16.
2011.10.26.
D.476/2011.
Füzesabonyi Kistérség Többcélú Társulása
Vállalkozási szerződés 10 társult önkormányzat illetékességi területén a lakosság központi orvosi ügyeleti ellátására
2011.07.12.
2011.08.08.
19.K.33.820/2006/6.
Füzesabonyi Kistérség Többcélú Társulása
2007.01.24.
D.443/10/2006.
Füzesabonyi Kistérség Többcélú Társulása
2006.07.20.
D.949/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázás és szennyvíz tisztító telep bővítése" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan (1.rész)
2011.12.13.
2011.12.20.
D.712/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázása és szennyvíz tisztító telep bővítése" című, EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan
2011.09.29.
2011.11.09.
D.708/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Füzesgyarmat Város szennyvíz csatornázása és szennyvíztisztító telep bővítése camű projekt kivitelezési feladatok ellátása tárgyú közbeszerzési eljárás 1. részében
2011.09.28.
2011.11.08.
D.150/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Lurkófalva Óvoda nevelési program továbbfejlesztése a kibővített, korszerűsített füzesgyarmati óvodában
2011.03.11.
2011.04.08.
D.242/2024
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
„Ó-Berettyó csatornán átvezető áteresz építése”
2024.05.02.
2024.07.02.
D.717/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázás és szennyvíz tisztító telep bővítése" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan (1.rész)
2011.09.30.
2011.11.09.
D.715/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl.) szennyvíz csatornázás és szennyvíz tisztító telep bővítése" EU-támogatással megvalósítani tervezett Projekt kivitelezési feladatok ellátására vonatkozóan (2. rész)
2011.09.30.
2011.11.10.
D.242/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Megbízási szezrődés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl) szennyvíz csatornázása és szennyvíztisztító telep bővítése", projektmenedzseri munkák ellátására
2011.04.19.
2011.05.27.
D.667/2009.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata, képviseli: dr. Szathmáry Péter ügyvéd
Füzesgyarmat, Széchenyi u. 1. szám alatti Egészségügyi Központ felújítása, teljes körű akadálymentesítése
2009.11.02.
2009.12.02.
5.K.27.197/2016/7.
Füzér Község Önkormányzata
„Füzéri Vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című ÉMOP-2.1.1/B- 09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdaági épületszárnyak kiállítási berendezés beszerzése”
2016.04.22.
D.140/2016.
Füzér Község Önkormányzata
Füzéri vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című, ÉMOP-2.1.1/B-09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdasági épületszárnyak kiállítási berendezés beszerzése
2016.02.17.
2016.03.03.
D.141/2016.
Füzér Község Önkormányzata
Füzéri vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című, ÉMOP-2.1.1/B-09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdasági épületszárnyak kiállítási eszközök beszerzése
2016.02.17.
2016.03.04.
5. K.27.196/2016/7.
Füzér Község Önkormányzata
„Füzéri Vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása - attrakciófejlesztés című ÉMOP-2.1.1/B-09-2009-0032 kódszámú projekt Alsóvár és Felsővár gazdaági épületszárnyak kiállítási berendezés beszerzése”
2016.04.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el