Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.209/2011.
Biatorbágy Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a 2051 Biatorbágy, Szent István utca 2. szám alatti ingatlanon új, 60 férőhelyes bölcsőde és az ahhoz kapcsolódó kert, játszótér, közlekedési létesítmények kivitelezésének teljes körű megvalósítása tárgyába
2011.04.05.
2011.04.06.
D.139/2011.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
Infrastruktúra-fejlesztés az egészségpólusokban c pályázati kiírás Jósa András Tömbkórház projekt megvalósításához kapcsolódó kivitelezési építési beruházás, bontási és közműkivilágítási munkái
2011.03.04.
2011.04.06.
D.119/2011.
Szegedi Tudományegyetem
A TIOP-1.1.1-9/1-2010-0139 számú projektben eszközbeszerzés
2011.02.24.
2011.04.06.
D.94/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Piliscsaba (kiz.)-Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.02.17.
2011.04.06.
Kfv.II.39.170/2010/5.
Szegedi Tudományegyetem
SZTE ÁOK-GYTK id. Jancsó Miklós Kollégium homlokzati nyílászáróinak cseréje
2011.04.06.
D.182/2011.
TiszaSzolg 2004 Kft
Tiszaújváros szennyvíztisztító telep korszerűsítése kivitelezési munkái
2011.03.25.
2011.04.07.
D.158/2011.
Murakeresztúr Község Önkormányzata
Háziorvosi rendelő és védőnői szolgálat fejlesztése Murakeresztúron NVDOP-5.2.1/A-09-2010-0013 támogatási program keretében
2011.03.16.
2011.04.07.
D.144/2011.
Erzsébetvárosi Közterület-felügyelet
Kerékbilincselés 2011
2011.03.07.
2011.04.07.
D.150/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Lurkófalva Óvoda nevelési program továbbfejlesztése a kibővített, korszerűsített füzesgyarmati óvodában
2011.03.11.
2011.04.08.
D.149/2011.
Baja Város Önkormányzata
Vállalkozási-építési szerződés a DAOP-4.1.3./C-2f-2009-0010 kódszámú Modell értékű bölcsőde fejlesztése Baján
2011.03.10.
2011.04.08.
D.138/2011.
Kerepes Nagyközség Önkormányzata
Baba-liget Bölcsőde építés
2011.03.04.
2011.04.08.
D.133/2011.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastrruktúra Fejlesztő Zrt.)
Kisújszállás (kiz.) - Püspökladány (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, vasúti műtárgy és vasúti felsővezeték, utak építési munkái, stb.
2011.03.01.
2011.04.08.
D.131/2011.
Kőszeg Város Önkormányzata
Kőszeg Juricsics-vár turisztikai fejlesztése I. ütem
2011.03.01.
2011.04.08.
D.135/2011.
Alapfokú Oktatási Intézmények Gazdasági és Szolgáltató Szervezete
Gamesz tisztítószer beszerzés
2011.03.01.
2011.04.08.
D.151/17/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
A pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése TIOP-1.1.1/07/1. kódszámú pályázat keretében informatikai eszközök és szolgáltatások beszerzése
2011.03.11.
2011.04.11.
D.124/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatorna Beruházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
Vácszentlászlói agglomeráció Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok szennyvízelvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátása
2011.02.25.
2011.04.11.
D.213/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja tárgyú KEOP-2.3.0/2F/09-2009-0006 projekthez kapcsolódó Műszaki ellenőri és FIDIC Mérnöki feladatok ellátása
2011.04.05.
2011.04.11.
D.210/2011.
Máv Zrt Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
Különféle telített bükk vagy tölgy normáltalpfa, tölgy váltótalpfa, tölgy hídgerenda beszerzése
2011.04.05.
2011.04.11.
D.205/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Mezőkövesdi Városi Bölcsőde kapacitásbővítése
2011.04.04.
2011.04.11.
D.199/2011.
Biatorbágy Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a 2051 Biatorbágy, Szent István utca 2. szám alatti ingatlanon új, 60 férőhelyes bölcsőde és az ahhoz kapcsolódó kert, játszótér, közlekedési létesítmények (gyalogosjárdák, parkolók) kivitelezésének teljes körű megvalósítása
2011.03.31.
2011.04.11.
D.123/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Biatorbágy (bez.) - Tata (kiz.) vasútvonal szakasz korszerűsítése engedélyezési terveinek és környezeti hatástanulmányának elkészítése
2011.02.24.
2011.04.12.
D.122/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Biatorbágy (bez.) - Tata (kiz.) vasútvonal szakasz korszerűsítése engedélyezési terveinek és környezeti hatástanulmányának elkészítése
2011.02.24.
2011.04.12.
D.216/2011.
Budapesti Közlekedési Zrt.
A BKV Zrt. 37-es villamos vonalán, az Élessarok-Őrház megállóhely közötti pálya felújítási és áramellátási munkák II. ütemének kivitelezése, valamint a Combino villamosok be-, és kiálló útvonal felújításának I. üteme (A és B részek)
2011.04.06.
2011.04.13.
D.192/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó Agóra-multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.03.30.
2011.04.13.
D.179/2011.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bogdán János Cigány Kisebbségi Közösségi Ház átalakítása és bővítése
2011.03.23.
2011.04.13.
D.166/2011.
Békés Megyei Önkormánzat
SO2 Sürgősségi Osztály korszerűsítése a Békés Megyei Pándy Kálmán Kórházban" projekthez kapcsolódó orvostechnológiai eszközök beszerzése 1. rész
2011.03.19.
2011.04.13.
D.137/2011.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság gépkocsi szervízének megszüntetése jogszerűségének, indokoltságának vizsgálata
2011.03.03.
2011.04.13.
3.Kf.27.614/2010/8.
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Biztonsági szolgáltatás megrendelése
2011.04.13.
D.226/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest-Kelenföld (bez.) - Tárnok (bez.) vonalszakasz átépítése, pálya, műtárgy és felősvezeték építési munkák, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, váltófűtési, térvilágítási, felsővezeték távvezérlési munkák tervezése és építése
2011.04.11.
2011.04.13.
D.190/2011.
Nagyecsed Város Önkormányzata
Városközpont kialakítása Nagyecseden
2011.03.30.
2011.04.14.
D.224/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
A Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. K874 Burkolat-fenntartási munkák elvégzése
2011.04.11.
2011.04.14.
D.169/2011.
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
"Sportlétesítmények üzemeltetése" tárgyú közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2011.03.21.
2011.04.14.
D.159/2011.
Jármi Község Önkormányzata
Jármi település szennyvízcsatornázása ÉAOP-5.1.2/B-09-2010-0008
2011.03.16.
2011.04.14.
D.153/2011.
Magyar Mozgókép Közalapítvány
Közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése I. Filmszakmai ellenőrzés, II. Könyvelés, főkönyvelés, III. Ingatlan hasznosítással kapcs. tánácsadás, IV.Kuratóriumi döntések előkész., V. Szakmai tanácsadás, VI. Informatika, megkötött szerz. vonatk.
2011.03.11.
2011.04.15.
D.145/2011.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
a Kámoni Arborétum "Ökoturisztikai Látogató- és Oktató Központ építése" belsőépítészeti kialakítással, mozgássértült lift építésével, személygépkocsi- és autóbuszparkoló, illetve kerékpártároló létesítésével, valamint fakivágással és fapótlással
2011.03.08.
2011.04.18.
D.218/2011.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési)
A BKV Zrt. M3 metróvonalán URH rádiórendszer kiépítése II.
2011.04.07.
2011.04.18.
D.157/2011.
Torony Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés egészségház felújítására Torony községben
2011.03.16.
2011.04.18.
D.142/2011.
Terézvárosi Vagyonkezelő Zrt.
Parkolási ügyviteli és integrált parkolás ellenőrzési szoftver szállítására, telepítésére és az üzemeltetést technikailag támogató műszaki kapacitás és a rendszerkövetés biztosítására irányuló szerződés megkötése
2011.03.07.
2011.04.18.
D.148/2011.
Kunság Volán Zrt.
13 db használt, különböző típusú autóbusz beszerzése
2011.03.09.
2011.04.19.
14.K.33.353/2010/11.
Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága (2000 Szentendre, Fő tér 6.)
Pest megyei lelőhelyeken régészeti utómunkák körben a leletanyagok restaurálása, dokumentálása, valamint a lelőhelyek objektumainak feltöltése Arche rendszerű relációs adatbázisba és a hozzá kapcsolódó állományok archiválása
2011.04.20.
D.172/2011.
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
Máltai Szeretetszolgálat Népkonyha és étkező rekonstrukciója
2011.03.21.
2011.04.20.
D.170/2011.
Régió Park Miskolc Parkolási Kft.
Tervezési szerződés ÉMOP-3.1.2/C-2009-0001 pályázat mélygarázs építési kiviteli tervek elkészítése
2011.03.21.
2011.04.20.
D.156/2011.
Magyar Kereskedelmi és Ellenőrzési Hivatal
A Magyar Kereskedelmi Ellenőrzési Hivatal Budapest, XII. kerület Németvölgyi u. 37-39. sz. alatti "B" jelű épület tetőtér beépítése II. ütem kivitelezési munkák
2011.03.16.
2011.04.20.
D.155/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata közigazgatási területén parkgondozási munkák ellátása, fás szárú növények gondozása, játszóterek karbantartási munkáinak ellátása vállalkozási szerződés keretében
2011.03.16.
2011.04.20.
D.165/2011.
Várpalota Város Önkormányzata
225 db informatikai eszköz (hardver és szoftver) beszerzése és 7 informatikai oktatás tartása összesen 120 fő részére
2011.03.19.
2011.04.20.
13.K.35.412/2010/14.
Budapest Főváros Önkormányzata
2009. évi felüljáró felújítása 1. csoport programja - híd, műtárgy felújítási munkák tervezése, kivitelezése II.
2011.04.21.
D.217/2011.
Újszilvás Község Önkormányzata
400 kWp névleges teljesítményű naperőmű és segédberendezéseinek építése és közcélú elosztó hálózatra csatlakoztatása
2011.04.07.
2011.04.21.
D.177/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Piliscsaba (kiz,) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása.
2011.03.22.
2011.04.21.
D.176/2011.
Tomajmonostora Község Önkormányzata
Tomajmonostora belterület bel-, és csapadékvíz rendezése kivitelezési munkái
2011.03.22.
2011.04.22.
D.146/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Szegedi Tudományegyetem Dóm téri épületeinek felújítása
2011.03.08.
2011.04.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el