Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.601/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 1.rész Észak-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.601/2024
Tiszabercel Község Önkormányzata
Külterületi utak stabilizációja - 2. rész (0225 hrsz.-ú út stabilizációja) EKR001799132023
2024.09.16.
2024.11.08.
D.601/2017.
Fejér Megyei Kormányhivatal
Informatikai eszközök beszerzése a Fejér Megyei Kormányhivatal részére saját és európai uniós (GINOP/TOP) forrásból
2017.10.31.
2017.11.17.
D.601/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. május 26. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az 1125 Budapest, Mátyás utca 44. szám alatti ingatlan belsőépítészeti tervezési munkáinak elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.601/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Gázenergia beszerzés 2012. évben (Fővásori Gázművek Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.601/2014.
Pécsi Tudományegyetem
egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatások beszerzése (DRH és H Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.601/2012.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Cseppfolyós és sűrített gázok beszerzése
2012.10.29.
2012.12.10.
D.601/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
havária jellegű meghibásodások, hiányosságok felszámolása, továbbá egyéb, az építészet, épületgépészet, épületvillamosság területén jelentkező üzemzavar- és hibaelhárítási, valamint ehhez kapcsolódó javítási feladatok elvégzése
2011.08.22.
2011.10.03.
D.601/2010.
Bük Város Önkormányzata
A Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola felújítása és a kistérségi humán erőforrás-fejlesztése EGT/Norvég Finanszírozási mechanizmus 0088/NA2008-3/ÖP-4 referenciaszámú projekt megvalósításához árubeszerzés 2 részben
2010.07.26.
2010.09.10.
D.601/2009.
Magyar Posta Zrt.
Siklós 1. számú posta rekonstrukciós munkáinak elvégzése
2009.10.08.
2009.11.05.
D.601/13/2008.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
„Tanúsított iratkezelési szoftverekhez kapcsolódó szolgáltatások és szoftverek beszerzése”
2008.12.12.
2009.01.27.
D.600/2025
Építési és Közlekedési Minisztérium
"Szegedi Ipari Park szennyvízellátás" EKR000482552024
2025.09.22.
2025.11.20.
D.600/2024
Tiszabercel Község Önkormányzata
Külterületi utak stabilizációja - 1. rész (0101 hrsz.-ú út stabilizációja) EKR001799132023
2024.09.16.
2024.11.08.
D.600/2017.
Sárbogárd Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Sárbogárd Város Önkormányzata részére intézményi és szociális közétkeztetés biztosítása 5 év időtartamra 1400 fő igénybevevő részére, amely igény legfeljebb 25 %%-kal eltérhet. Felek a szerződés további 1 éves meghosszabbításában állapodhatnak meg, melynek feltétele a szerződésszerű teljesítés.
2017.10.30.
2017.11.20.
D.600/2016.
PAGEO Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. január 29. napján kelt, a MOSAIC-Trans Kft.-vel innovációs, kreatívipari és gazdaságfejlesztési tanulmány és stratégia elkészítésére kötött megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.600/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Elemzés 2012. évben (Activate Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.16.
D.600/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, egyéb szolgáltatások, karbantartási, javítási szolgáltatás, műszaki, karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Drager Medical Kft. ) 2012. évben - kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.600/2012.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés / Eszközbeszerzés - TIOP 1.2.1-08/2-2009-0006.
2012.10.29.
2012.11.13.
D.600/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
komplex épületenergetikai fejlesztés a MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.08.22.
2011.09.22.
D.600/2010.
BAZ Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Csillagpont Kórház létrehozása a BAZ Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Központ építési beruházás
2010.07.26.
2010.09.16.
D.600/2009.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Katona József Megyei Könyvtára
TIOP-1.2.3-08/01-2008-0029 Informatikai eszközök beszerzése (1. rész)
2009.10.07.
2009.11.23.
D.60/21/2006
MÁV Zrt., képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
a MÁV Zrt. 2006. évi hálózati szintű egyen-formaruházatának körébe tartozó ingek, blúzok, kiegészítők konfekcionálása, raktározása és a meghatározott telephelyekre történő kiszállítása
2006.01.26.
2006.03.08.
D.60/2026
Járdánháza Község Önkormányzata
„Gyepes patak lokális vízkár elhárítási fejlesztése” EKR000669692023
2026.02.11.
2026.09.01.
D.60/2025
Mátészalkai Szakképzési Centrum
"Budai Nagy Antal építési beruházás" EKR001993132023
2025.01.24.
2025.03.07.
D.60/2024
Országos Kórházi Főigazgatóság
„CT beszerzése az Országos Kórházi Főigazgatóság által fenntartott intézmények részére” - 12. rész
2024.01.25.
2024.02.20.
D.60/2023
Készenléti Rendőrség
CREDO OPTINELL tip. autóbuszok jótállás utáni jav. EKR001587702022
2023.02.17.
2023.04.18.
D.60/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Személytaxi szolgáltatás közvetítése a KEF részére EKR001258352021
2022.02.10.
2022.03.21.
D.60/2021
Nagykálló Város Önkormányzata
„Háziorvosi központi ügyelet ellátása” - Kbt. mellőzése
2021.02.09.
2021.04.26.
D.60/2020
Budapest Főváros XIX. Kerület Kispest Önkormányzat
Közétkeztetési szolgáltatás ellátása Kispesten EKR001068762019
2020.02.26.
2020.04.02.
D.60/2019
Szegedi Tudományegyetem
FT-1182/SZTE/2018-84/Ny/2018/SZTE - Varróanyagok beszerzése EKR001110762018
2019.02.28.
2019.03.25.
D.60/2018
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Tervezői keretmegállapodás a KEF kezelésében, üzemeltetésében, vagyonkezelésében lévő ingatlanok tervezői építészeti, épületgépészeti és épületvillamossági tervezési feladatainak ellátása
2018.03.07.
2018.03.20.
D.60/2017.
Budapest Főváros Önkormányzata
Idősek Otthona Gödöllő, fokozott ápolást igénylő idősek otthona kialakítása (Erdőkertes kiváltása) első készletbeszerzés
2017.02.09.
2017.03.22.
D.60/2016.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
DAOP-2.1.1/G-11-k2-2012-0003 azonosítószámú, a "Lépj be a múltba! - Történelmi időutazás Ópusztaszeren" című projekt keretében a műszaki tervezési szolgáltatások ellátása
2016.01.22.
2016.02.26.
D.60/2015.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt.
Vállalkozási keretszerződés a Máv-Start Zrt. BR 146 típuscsaládba tartozó 480 sorozatú mozdonyok keréktárcsa cseréjének elvégzésére
2015.02.06.
2015.03.30.
D.60/2014.
YEMSZI Gyógyszerészeti és Egészségügyi Minőség- és Szervezetfejlesztési Intézet
Építési vállalkozási szerződés „Szervezeti és infrastrukturális megújulás – Markhot Ferenc Kórház” című pályázathoz kapcsolódó építési beruházás, bontási munkákkal, és a meglévő épületek bővítésével, átalakításával
2014.02.12.
2014.03.04.
D.60/2013.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Óvodák élőerős őrzése 1 fővel, munkanapokon 16.30 órától 05.30 óráig, valamint ünnep- és munkaszüneti napokon 24 órában: 1. rész: Rét utcai Óvoda élőerős őrzése 1 fővel, 2. rész: Mésztelepi Óvoda élőerős őrzése 1 fővel
2013.02.08.
2013.03.21.
D.60/2012.
Mezőhegyes Város Önkormányzata
A mezőhegyesi volt Centrál Szálló műemlékvédelem alatt álló épületének felújítása, átalakítása, továbbá közvetlen környezetének tereprendezése
2012.01.18.
2012.02.28.
D.60/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
Ömlesztett útszóró só beszerzése
2011.02.04.
2011.03.07.
D.60/2010.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A NYDOP-5.3.1/2F-2f-2009-2009. kódszámú projekt keretében egyedi bútorok és a meglévő iskolai bútorok megjelenésével megegyező előregyártott bútorok szállítása II. rész
2010.02.01.
2010.03.03.
D.60/10/2007.
XVII. Kerület Önkormányzata
2007.03.14.
D.6/8/2006.
Magyar Államkincstár
Kaposvár, Rákóczi tér 7-8. irodaépület nyílászáróinak cseréjére vonatkozó tervezési és kivitelezési munkák
2006.01.04.
2006.01.27.
D.6/2026
Edelény Város Önkormányzata
Iparterület kialakítása tervezésére vonatkozó építési engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítése” - Kbt. mellőzése
2026.01.09.
D.6/2025
Eötvös Loránd Tudományegyetem
„Takarítás ELTE Kollégiumok+Radnóti+Trefort” - 1.rész - Kollégiumok Radnóti EKR000598602024
2025.01.08.
2025.04.22.
D.6/2024
Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
„ASP PCR reagens készletek beszerzése” EKR001833942023
2024.01.02.
2024.01.24.
D.6/2023
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Daganatellenes, immunmoduláns szerek csoportjába tartozó gyógyszerkészítmények és gyógyszerek beszerzése EKR000769752022
2023.01.02.
2023.02.17.
D.6/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021, Ultrahang berendezések beszerzése - 1., 2., 3., 4., 5., 6. részek EKR000290762021
2022.01.05.
2022.02.07.
D.6/2021
Ágasegyháza Község Önkormányzat
Egészségügyi alapellátás infrastrukturális fejlesztése kivitelezési szerződés keretében EKR001011252018
2021.01.06.
2021.04.06.
D.6/2020
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Magyarszerdahely építés 3. (1128) (EKR000866202019)
2020.01.06.
2020.01.30.
D.6/2019
ALFÖLDVÍZ Zrt.
Adás-vételi keretszerződés vízi-közmű hálózatok építési anyagok I. (tolózárak, öntvény idomok, tűzcsapok, csőkötő idomok, műanyagcsövek csőkötő idomai) konszignációs raktározás formájában történő biztosítására - 3. rész (Tűzcsapok)
2019.01.16.
2019.02.04.
D.6/2018
Várpalota Város Önkormányzata
Közvilágítási szolgáltatási szerződés közvilágítás korszerűsítéssel, üzemeltetéssel és villamos energia biztosításával
2018.01.09.
2018.01.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el