Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.606/2010.
Sáp Község Önkormányzata
Kabai Napközi Otthonos Óvoda Sápi Tagintézményének bővítéséhez kapcsolódó konyhatechnológiai eszközök beszerzése
2010.07.27.
2010.09.10.
D.606/2009.
Szentkirályszabadja Község Önkormányzata
Szentkirályszabadja, Kossuth L. u. hrsz: 207, Egészségügyi Szolgáltatások Háza megnevezésű ingatlan felújítása
2009.10.09.
2009.11.02.
D.606/15-I/2008.
Püspökladány Város Önkormányzata (nevében eljár: Fair Consulting Kft, képviseli Dr. Perczel Zsófia ügyvéd)
„Püspökladány utcák burkolatának felújítása, megerősítése és szélesítése, illetve a hozzá kapcsolódó csapadékvíz elvezető csatornák szintezése, burkolása, felújítása, valamint a Püspökladány Bocskai utcai kerékpárút építése”
2008.12.15.
2009.01.26.
D.605/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 5.rész Közép-Dunántúl és Közép-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.605/2024
Kompolt Községi Önkormányzat
„Csillag Szolgáltató Ház Kompolt EFOP-2.4.1-16-2017” EKR000617512020
2024.09.16.
2024.12.19.
D.605/2017.
Magyar Nemzeti Múzeum
Régészeti föld- és bontómunka, valamint kapcsolódó tevékenységek végzése megelőző régészeti feltárások területén
2017.11.03.
2017.11.30.
D.605/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. szeptember 2. napján kelt, a Made in Heiszler Kft-vel kötött fajta és mennyiség szerint meghatározott dolog határidős adásvétel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.605/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Kompresszoros matrac beszerzése 2012. évben (GoReha Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.605/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések, szakanyag vegyszerek beszerzése (Frank Diagnosztika Kft. ) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.605/2012.
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda funkcióbővítő integrált település fejlesztése projekt keretében megvalósuló Városi Könyvtár felújítása, pótmunkák
2012.10.30.
2012.11.30.
D.605/2011.
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda Város Városközpont funkciófejlesztéséhez kapcsolódóan a Kisvárda, Flórián tér 19. sz. alatti ingatlanon álló Diener Bankház, jelenleg Városi Könyvtár homlokzati rekonstrukciója
2011.08.23.
2011.09.06.
D.605/2010.
Bak Község Önkormányzata
Bak Faluház tetőszerkezet felújítási munkái
2010.07.27.
2010.08.19.
D.605/2009.
Kopint Datorg Zrt.
Központi Elektronikus Szolgáltató Rendszer bővítése, a közművesített szolgáltatások kialakítása és fejlesztése
2009.10.09.
2009.10.21.
D.605/14/2007.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház képviseli: Bűrös és Társai Ügyvédi Iroda
2007.12.06.
D.605/10/2008.
Magyar Televízió Zrt. (képviseli: Dr. Maczurka Csilla, ügyvéd)
"az MTV Zrt. új bérelt központjának létrehozásában szakértői tanácsadói szolgáltatás, mérnökfelügyelet biztosítása"
2008.12.15.
2009.01.14.
D.604/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 4.rész Dél-Dunántúl régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.604/2024
Kocsér Község Önkormányzata
Kocsér Község mini bölcsőde fejlesztése II. ütem
2024.09.16.
2024.12.12.
D.604/2017
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Műszaki szakértői, műszaki ellenőri feladatok ellátása a kerékpáros és közösségi közlekedési fejlesztések tárgyú projektek kapcsán 3 részajánlati körben
2017.11.02.
2017.11.29.
D.604/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. július 8. napján kelt, a Made in Heiszler Kft-vel kötött fajta és mennyiség szerint meghatározott dolog határidős adásvétel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.604/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Iratszállítás 2012. évben (Docutrade Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.08.28.
D.604/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási, kisjavítási szolgáltatások, egyéb szolgáltatások beszerzése (FMF-VILL Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.604/2012.
Állami Autópálya Kezelő ZRt
Elektronikus útdíj rendszer (UD) teljes körű implementációja
2012.10.30.
2012.12.06.
D.604/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Nehézgépjárművek beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.08.23.
2011.10.07.
D.604/2010.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Miskolc, Győri kapu hiányzó csapadékvíz elvezetésének kiépítése
2010.07.27.
2010.08.11.
D.604/2009.
Budapest Főváros VI. ker. Terézváros Önkormányzata
VI. kerület Terézváros Önkormányzat közigazgatási területén a 2009. évi karácsonyi díszítő világításának kiépítése, üzemeltetése, bontása
2009.10.08.
2009.10.26.
D.604/13/2006.
Magyar Posta Zrt.
Távközlési előfizetői szerződés menedzselt béreltvonali és ATM szolgáltatás nyújtására a megadott viszonylatokban, a megadott interfészeken, és az elvárt SLA szerint
2006.09.01.
2006.10.16.
D.604/10/2008.
Halmajugra Község Önkormányzat (képviseli: Miskolci 10. sz. Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd: Dr. Guba Zoltán)
„Halmajugra község szennyvízcsatornázása”
2008.12.15.
2009.01.26.
D.603/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 3.rész Dél-Alföld régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.603/2024
Tiszabercel Község Önkormányzata
Külterületi utak stabilizációja - 4. rész (047 hrsz.-ú út stabilizációja) EKR001799132023
2024.09.16.
2024.11.08.
D.603/2017
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Eh. steril nem szőtt műtéti textíliák megrendelésefajta és mennyiség szerint meghatározott dolog határidős adásvétele keretében a BVOP által a Bács-Kiskun Megyei Kórház számára - 5., 6., 7., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20., 21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31., 32., 33., 34., 35., 36., 37., 39., 40., 41. és 42. részek
2017.11.02.
2017.12.13.
D.603/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. március 17. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az 1125 Budapest, Mátyás utca 44. szám alatti ingatlan belsőépítészeti kivitelezési munkáinak (2. ütem) elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.603/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Iratszállítás 2012. évben (KOHO Kft.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.25.
D.603/2014,
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll. tárgy, egyéb szakmai anyagok, építési beruházások, irodaszer, sokszorosítási anyagok, karbantartási, kisjavítási szolg. kisértékű gépke, berendezések, műszaki, karbantartási anyagok beszerzése (Elektro-Uno Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.603/2012.
Abony város Önkormányzata
Abony Város Ivóvíz minőség-javítási és ivóvízhálózat rekonstrukciós programja keretében maradványérték és tartalékkeret felhasználása miatti kivitelezési feladatok ellátása
2012.10.30.
2012.11.22.
D.603/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa projekt keretében a Közterek és parkok felújítása II. ütemhez tartozó 5. rész és Pécs-Tettye II. ütemhez kapcsolódó, a korábbi vállalkozási szerződés felbontása miatt fennmaradó munkálatok kivitelezése
2011.08.23.
2011.08.31.
D.603/2010.
Lipseszentadorján Község Önkormányzata
Lipseszentadorján Községben Integrált Közösségi és Szolgáltató tér kialakítása
2010.07.27.
2010.09.02.
D.603/2009.
Halásztelek Város Önkormányzata
Halásztelek Város Önkormányzatának szervezetfejlesztése
2009.10.08.
2009.10.21.
D.602/9/2006.
Sajószentpéter Város Önkormányzata
Határozott idejű hőszolgáltatás és hőenergetikai rendszer korszerűsítése
2006.09.04.
2006.10.09.
D.602/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Országos közúthálózat fejújítási munkái 2025-2029.” - 2.rész Észak-Magyarország régió EKR001200742024
2025.09.23.
2025.10.02.
D.602/2024
Tiszabercel Község Önkormányzata
Külterületi utak stabilizációja - 3. rész (030 hrsz.-ú út stabilizációja) EKR001799132023
2024.09.16.
2024.11.08.
D.602/2017.
Közép- és Kelet-Európai Történelem és Társadalom Kutatásért Közalapítvány
Az Első világháborús emlékévhez kapcsolódóan pedagógus továbbképzési szolgáltatás nyújtása
2017.10.31.
2017.11.15.
D.602/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. március 17. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az 1125 Budapest, Mátyás utca 44. szám alatti ingatlan belsőépítészeti kivitelezési munkáinak (1. ütem) elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.602/2015.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Gépszerelés, szállítás, tárolás 2012. évben (Innomed Medical Zrt.) - Kbt. mellőzése
2015.07.29.
2015.09.28.
D.602/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fenntartási szolgáltatás beszerzése (Dunántúli Mosodák Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.602/2012.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
CaCl oldat és granulátum 2012. II.
2012.10.29.
2013.01.18.
D.602/2011.
Füzér Község Önkormányzata
„”Füzéri vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása – attrakciófejlesztés” című, ÉMOP-21.1/B-090032 kódszámú Alsóvár helyreállítása kiviteli terv készítése
2011.08.22.
2011.09.30.
D.602/2010.
Koppány-völgye KEK Nonprofit Kft.
TIOP-2.1.2. kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése tárgyú pályázatok keretein belül orvostechnológiai gépműszerek szállítása, üzembe helyezése
2010.07.27.
2010.08.27.
D.602/2009.
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata
Ajánlatkérő által fenntartott bölcsődék számára, élelmi-, és élelmezési anyagok beszerzése határozatlan időre kötött szállítási szerződés keretében, 12 részajánlati körben
2009.10.08.
2009.11.09.
D.602/16/2008.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Megbízási szerződés keretében az EKKE tevékenységét segítő, ÚMFT-hez kapcsolódó műszaki-szakmai tanácsadás
2009.01.26.
D.601/8/2006.
Miasszonyunkról Nevezett Kalocsai Iskolanővérek Társulata, képviseli: Sár és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Tálas K. József ügyvéd
Fűtéskorszerűsítés a Budapest VIII. ker., Mária u. 20. szám alatt
2006.09.01.
2006.10.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el