Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.58/2016.
Magyar Államkincstár
9 db kisáruszállító haszongépjármű beszerzése TOP feladatok ellátására
2016.01.22.
2016.03.16.
D.58/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
„Régészeti földmunka M86 Hegyfalu - Csorna szakaszán" vállalkozási keretszerződés keretében
2015.02.05.
2015.02.17.
D.58/2014.
Magyar Képzőművészeti Egyetem
vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.02.11.
2014.03.24.
D.58/2013.
BM Pénzügyi Erőforrás-gazdálkodási Főosztály
Csoportos élet- és balesetbiztosítási szerződés keretében nyújtandó biztosítási szolgáltatás
2013.02.08.
2013.03.12.
D.58/2012.
Szalaszend Község Önkormányzata
Szalaszend község szennyvízelvezetésének és tisztításának kiépítése
2012.01.18.
2012.03.12.
D.58/2011.
Fonyód Város Önkormányzata
Városközpont funkcióbővítő fejlesztése
2011.02.04.
2011.03.19.
D.58/2010.
Mórahalom Város Önkormányzata
A Móra Ferenc u., a Juhász u., az Úttörő u., a Béke u., Domb u. és Mező u. burkolatának felújítása Mórahalmon
2010.02.01.
2010.03.04.
D.58/11/2007.
Közép-békési Települések Vízvédelmi Egyesülete és a Körös-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
2007.03.05.
D.58/10/2009.
Budapest Airport Zrt.
A GS Tervezési, GS Munkaidő beosztás, GS Valós idejű beosztás tervezési szoftver bevezetése és szupportja 1100 munkavállalóra, mint tervezési egységre
2009.03.20.
D.579/9/2007.
Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
2007.11.08.
D.579/7/2006.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen felsőoktatásban részt vevő hallgatók elszállásolását biztosító kollégiumi férőhely - maximum négyágyas szobákban történő biztosítása
2006.08.22.
2006.09.21.
D.579/4/2008.
Fővárosi Önkormányzat Egyesített Szent István és Szent László Kórház és Rendelőintézet (képviseli: dr. Pusztai Attila ügyvéd)
„Csontvelő-transzplantációs részleg bérbevétele (épület és felszerelési tárgyai)”
2007.09.17.
2008.12.18.
D.579/2025
Ludányhalászi Községi Önkormányzat
Ludányhalászi csapadékvíz elvezetés I. ütem EKR001133082025
2025.09.10.
2025.10.30.
D.579/2024
Nyírmeggyes Község Önkormányzat
„Energetikai beruházás megvalósítása Nyírmeggyesen” - 2. rész (Orvosi és védőnői rendelő energetikai korszerűsít) EKR000852962018
2024.09.13.
2024.11.20.
D.579/2023
Öskü Község Önkormányzata
Vadrózsa Ipari Zóna villamos fogyasztási helyek teljes körű kiépítése - Kbt. mellőzése
2023.12.20.
2024.02.15.
D.579/2017.
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság,"Harmónia" Integrált Szociális Intézmény, Bácsborsódi "Őszi Napfény" Integrált Szociális Intézmény, Bács-Kiskun Megyei "Bárka" Integrált Szociális Intézmény, Bács-Kiskun Megyei "Platán" Integrált Szociális Intézmény, Békés Megyei Körös-menti Szociális Centrum, Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum, Csongrád Megyei Napsugár Otthon, Aranysziget Otthon
Élelmiszer-alapanyag beszerzés az SZGYF fenntartásában lévő szociális intézmények részére – Bács-Kiskun, Békés, Csongrád megyei régió - 1. rész
2017.10.13.
2017.11.08.
D.579/2016.
Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Concordiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Mentis Alapítvány, Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Innovationis Alapítvány
2015. december 14. napján kelt, a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel ingatlanbefektetési stratégiai tanácsadásra vonatkozó szerződés - Kbt. mellőzé
2016.06.30.
2016.07.29.
D.579/2015.
Magyarországi Görögök Országos Önkormányzata
Épületfelújítás - Kbt. mellőzése
2015.07.20.
2015.08.25.
D.579/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiáll.tárgy, egészségügyi szakanyagok, kisértékű gépek, berendezések, munkaruha, védőruha beszerzése (Barta Kereskedelmi és Szolgáltató Bt.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.579/2012.
Sajó-Bódva Völgye és Környéke Hulladékkezelési Önk.Társulás
Megb. szerz. a Sajó-Bódva Völgy és Környéke települési szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer fejl. (KEOP-1.1.1/2F/09-11) projekthez kapcs. FIDIC szerinti mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2012.10.16.
2012.11.06.
D.579/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási szerződés személy és vagyonvédelmi szolgáltatás ellátása tárgyában
2011.08.15.
2011.08.31.
D.579/2010.
Fővárosi és Pest Megyei Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal
Foglalkozás-egészségügyi és munkahigiénés szolgáltatás ellátása ajánlatkérő által foglalkoztatott munkavállalók javára
2010.07.20.
2010.08.23.
D.579/2009.
Perkáta Nagyközség Önkormányzata
Perkáta Nagyközség Intézményei részére a TÁMOP-3.1.4/08/2. program keretében képzési és szaktanácsadói szolgáltatások beszerzése
2009.09.30.
2009.11.20.
D.578/7/2007.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
2007.11.05.
D.578/46/2005.
Paksi Atomerőmű Rt. (képviseli: Dr. Bertha Kálmán vezető jogtanácsos)
A Paksi Atomerőmű Rt. rendszereibe cserélhető töltetű jódszűrő berendezések gyártása, szállítása és tartalék alkatrészek biztosítása
2005.08.09.
2006.03.03.
D.578/2025
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata
"Útburkolat felújítás – Kőrösi utca" EKR001102192025
2025.09.09.
2025.11.03.
D.578/2024
Nyírmeggyes Község Önkormányzat
„Energetikai beruházás megvalósítása Nyírmeggyesen” - 1. rész (Családsegítő épület energetikai korszerűsítése) EKR000852962018
2024.09.13.
2024.11.20.
D.578/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák - KAP” - 4. rész: kecskeméti régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.02.08.
D.578/2017.
Miskolci Egyházmegye
Georgikon Görögkatolikus Mezúgazdasági és Élelmiszeriperi Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium generál felújítása két részben
2017.10.13.
2017.11.10.
D.578/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. október 13. napján kelt, a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött megbízási szerződés, melynek tárgya könyvvezetési feladatok elvégzése, költségvetési rend kidolgozása és nyomon követése, rendszeres és ad hoc jelentések készítése, teljes körű bér- és társadalombiztosítási ügyintézés végzése, számviteli és adótanácsadás és a megbízó képviselete a megbízás tárgyának vonatkozásában hivatalos szervek előtt - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.578/2015.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd turisztikai fejlesztések - híd építés I. rész
2015.07.20.
2015.09.17.
D.578/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Dekoráció, kiállítási tárgy, reklám és propagandakiadások, szakkönyv, folyóirat, egyéb szolgáltatások beszerzése (AS-M Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.578/2012.
Szentpéterfa Község Önkormányzata
Szennyvíztisztító telep fejlesztéséhez kapcsolódó építési feladatok ellátása
2012.10.16.
2012.11.16.
D.578/2011.
Demecser Város Önkormányzata
Szállítási szerződés az "Egyenlő esélyt az IKT-ban is" elnevezésű TIOP-1.1.1/07/1.-2008-0168 számú projekthez kapcsolódó eszközök beszerzésére
2011.08.15.
2011.09.26.
D.578/2010.
Közép-Dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
Az intézet részére élelmiszeripari termékek, anyagok szállítása
2010.07.20.
2010.08.02.
D.578/2009.
Bükki Nemzeti Park Igazgatóság
Madárvédő szigetelők és burkolatok beszerzése
2009.09.30.
2009.11.12.
D.578/2006.
Monor Város Önkormányzata
Monor városközpontjának integrált rehabilitációja tárgyú építési beruházás kiegészítő munkáinak megvalósítása
2006.08.22.
2006.09.20.
D.577/9/2006.
Páty Község Önkormányzata, képviseli: Fister Ügyvédi Iroda, dr. Fister Mihály ügyvéd
Páty Község csatornázása kiviteli tervek szerint a járulékos munkákkal együtt
2006.08.22.
2006.09.21.
D.577/22/2007.
Önkormányzati Társulás az Észak-alföldi Régió Ivóvízminőségének Javításáért
2007.11.19.
D.577/2025
Markusovszky Egyetemi Oktatókórház
„DSA készülék beszerzése” EKR001360862025
2025.09.09.
2025.10.16.
D.577/2024
Széchenyi István Egyetem
,,Látogatói területek kialakítása Mosonmagyaróváron” EKR000803942021
2024.09.12.
2024.12.10.
D.577/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
„Alépítményi munkák - KAP” - 3. rész: szegedi régió szolgáltatási területén EKR001573152019
2023.12.18.
2024.01.03.
D.577/2017.
Magyar Fejlesztési Bank Zrt.
Az MFB Zrt. részére utazásszervezési szolgáltatások megrendelése
2017.10.13.
2017.11.30.
D.577/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. október 13. napján kelt, a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött befektetési tanácsadásról szóló szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.577/2015.
Közép-Tisza-Vidéki Vízügyi Igazgatóság
Bérleti szerződés Tehergépjárművek bérlete beszerzésére
2015.07.20.
2015.08.04.
D.577/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Építési beruházások, karbantartási kisjavítási szolgáltatások (Anorid Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.577/2012.
Nógrád Volán Zrt.
Őrzés-védelmi és takarítási feladatok ellátása 1. rész
2012.10.16.
2012.11.27.
D.577/2011.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat
Kórház részére integrált biomassza alapú erőmű szállítása (első rész) és kapcsolódó hőszolgáltatási szerződés 2012. december 31-ig (második rész)
2011.08.12.
2011.08.23.
D.577/2010.
Rózsaszentmárton Község Önkormányzata
Rózsaszentmárton község szennyvízcsatorna hálózatának teljes kiépítése, biológiai szennyvíztisztító telep építése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése
2010.07.20.
2010.08.30.
D.577/2009.
Zalalövő Város Önkormányzata
Városközpont felújítása
2009.09.30.
2009.10.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el