Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.468/2014.
Pannon Egyetem
A Pannon Egyetem infrastrukturális és informatikai fejlesztése tárgyú projekttel kapcsolatos laboratóriumi bútorok és irodabútorok beszerzése a C, D és J épületbe és azok helyszíni összeszerelése adásvételi szerződés keretében
2014.09.12.
2014.09.29.
D.38/2014.
Pannon Egyetem
Vállalkozási szerződés Pannon Egyetem Veszprém TIOP-1-3-1./07/2-2F-2009-0002 projekttel kapcsolatos kiviteli tervdokumentációhoz - feltárás utáni pótmunkára az "E" jelű épület - Hallgatói Szolgáltató Központjában
2014.01.24.
2014.02.03.
D.146/2020
Pannon Egyetem
"Nyilvánosság biztosítása a Pannon Egyetem részére összesen 8 db Európai Uniós projekt keretében"
2020.04.16.
2020.05.12.
D.873/2016.
Pannon Egyetem
Veszprém, Egyetem u. 10. (hrsz.: 5044) alatti Tornacsarnok energetikai rekonstrukciójához kapcsolódó befejező építési munkák
2016.10.04.
2016.10.07.
D.359/2014.
Pannon Egyetem
Pannon Egyetem TÁMOP projektjeivel kapcsolatos nyomdai szolgáltatási feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében
2014.07.17.
2014.10.09.
D.195/2011.
Pannon Egyetem
Komplex távközlési szolgáltatási szerződés
2011.03.31.
2011.04.29.
D.940/2010.
Pannon Egyetem
"Komplex hallgatói, intézményi és munkaerő-piaci szolgáltatásfejlesztés a Pannon Egyetemen támogatásban részesített projekt keretében megvalósítandó minőségirányítási rendszer fejlesztése
2010.12.02.
2011.01.12.
D.884/2010.
Pannon Egyetem
Aspen szoftvercsomag (Aspen Plus, Aspen Dynamics) licenceinek beszerzése a Pannon Egyetem Folyamatmérnöki Oktató és Kutató Központ részére
2010.11.15.
2010.12.23.
D.821/2024
Pannon Egyetem
„KUMMI épületcsoport korszerűsítése, felújítása” EKR000959892024
2024.12.23.
2025.02.05.
D.266/2023
Pannon Egyetem
„PE hibrid, online és kollaborációs oktatás (1571)” EKR000535652023
2023.07.08.
2023.08.03.
D.325/12/2007.
Pannon Egyetem
2007.08.14.
D.291/2024
Pannon Egyetem
"Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás, valamint preventív szűrővizsgálatok nyújtása a Pannon Egyetem alkalmazottai részére megbízási keretszerződés alapján, Veszprémben" EKR000041072024
2024.05.16.
2024.06.13.
D.79/2015.
Palotás Község Önkormányzata
"Egészségügyi Alapellátás fejlesztése Palotás és Kisbágyon községek konzorciumában" Palotás község orvosi rendelő építése tárgyú ÉMOP-4.1.1/A-12-2013-0100 azonosító számú támogatási szerződéshez kötődő építési beruházás megvalósítására
2015.02.20.
2015.04.17.
D.170/2014.
Palota Holding Zrt.
PH-7-2013 Kontyfa u. 2-8. sz. alatti üzlethelyiségek felújítása, átalakítása
2014.03.28.
2014.04.16.
D.386/2025
Palota Holding Zrt
„Felújítási és karbantartási munkák 2025.” 2. rész Felújítás és karbantartás elektromos munkái EKR000453622025
2025.06.13.
2025.08.14.
D.533/2016.
Pallas Athéné domus Animae Alapítvány
2014. december 19-én kelt Hetedik Műterem Kft-vel kötött tervezési szerződés a 1014 Budapest, Úri u. 21. sz. alatti, volt városháza épület teljes műemléki rekonstrukciójára és átalakítására vonatkozóan - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.608/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. szeptember 2. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az Ybl Miklós tér 8. (földszint, I. emelet, II. emelet) kialakításra kerülő alapítványi iroda, oktatóközpont, tanári szobák és közösségi tér belsőépítészeti kivitelezési munkálatainak II. szakaszának elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.609/2016
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. szeptember 10. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel kötött vállalkozási szerződés az I. ker. Ybl Miklós tér 8. szám alatt kialakításra kerülő alapítványi oktatóközpont AV IT rendszerének kialakítása tárgyában - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.606/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. július 24. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az alapítványi iroda, oktatóközpont kivitelezési munkálataira kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.605/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány, Pallas Athéné Domus Scientiae Alapítvány, Pallas Athéné Domus Animae Alapítvány
2015. szeptember 2. napján kelt, a Made in Heiszler Kft-vel kötött fajta és mennyiség szerint meghatározott dolog határidős adásvétel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.610/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. április 3. napján kelt, a Made in Heiszler Kft-vel kötött vállalkozási szerződés az Ybl Miklós tér 8. szám, 4. emeleti iroda belsőépítészeti tervezési és kivitelezési munkálatainak elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.593/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. március 1. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.586/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. november 30. napján kelt, a Nemzetközi Oktatási és Kutatási Központ Alapítvánnyal kötött vállalkozási szerződés nyomdai munkák elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.585/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. június 14. napján kelt, a Nemzetközi Oktatási és Kutatási Központ Alapítvánnyal kötött vállalkozási szerződés nyomdai munkák elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.583/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. december 18. napján kelt, a GINGKO-Zöld Építész Iroda Kft.-vel és a Schüller és Társai Kft.-vel kötött az 1014 Budapest, Úri utca 72. szám alatti ingatlanon található épület átépítésének építési engedélyezési tervdokumentációjának és tenderterveinek elkészítésére kötött tervezési szerződés - Kbt. mellőzés
2016.06.30.
2016.07.29.
D.580/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. február 26. napján kelt, a Kreativ 2000 Kft.-vel kötött megbízási szerződés az 1014 Budapest, Úri utca 72. szám alatt megvalósítandó PAGEO oktatási központ bontási és aláalapozási tervdokumentációjának, engedélyezési tervdokumentációjának, tender tervdokumentációjának tervellenőrzését - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.582/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. december 18. napján kelt, a Raw Development Beruházásszervező és Mérnöki Szolgáltató Kft.-vel kötött megbízási szerződés az Úri u. 72. épület pincerendszer - az Ingatlan pincei területek felbővítési, felújítási, átépítési munkálataihoz kapcsolódó tervezési és versenyeztetési munkáinak lebonyolításához kapcsolódó, a 2. pontban részletezett projektmenedzseri feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.576/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. április 21. napján kelt, a D.S.A. Weke Kft.-vel (AIG Europe Limited Magyarországi fióktelepe)kötött felelősségbiztosítási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.575/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. január 19. napján kelt, a BanKonzult Pénzügyi és Gazdasági Tanácsadó Kft.-vel (székhely: 1016 Budapest, Piroska u. 5.) kötött Vállalkozási szerződés a „Hazai és globális gazdasági és pénzügyi trendek” c. elemzés havi elkészítésére és megküldésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.396/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.389/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Megbízási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.11.
D.344/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Kbt. hatálya alá tartozásról szóló értesítés elmulasztása
2016.05.13.
2016.06.27.
D.191/2017.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Könyvvizsgálói szolgálatások (2014. év) - Kbt. mellőzése
2017.05.10.
2017.06.06.
D.604/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. július 8. napján kelt, a Made in Heiszler Kft-vel kötött fajta és mennyiség szerint meghatározott dolog határidős adásvétel - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.603/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. március 17. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az 1125 Budapest, Mátyás utca 44. szám alatti ingatlan belsőépítészeti kivitelezési munkáinak (2. ütem) elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.602/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2016. március 17. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az 1125 Budapest, Mátyás utca 44. szám alatti ingatlan belsőépítészeti kivitelezési munkáinak (1. ütem) elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.601/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. május 26. napján kelt, a Made in Heiszler Kft.-vel az 1125 Budapest, Mátyás utca 44. szám alatti ingatlan belsőépítészeti tervezési munkáinak elvégzésére kötött vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.592/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. november 26. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.591/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. november 2. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.590/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. október 12. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.589/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. június 29. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.588/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. június 19. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.587/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. április 29. napján kelt, az Akció Rendezvényügynökség Kft.-vel kötött rendezvényszervezésről szóló vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.584/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. február 20. napján kelt, a Nemzetközi Oktatási és Kutatási Központ Alapítvánnyal kötött vállalkozási szerződés nyomdai munkák elvégzésére - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.611/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2014. december 19. napján kelt, a New Wave Media Hirdetésszervező és Reklámértékesítő Szolgáltató Kft-vel kötött vállalkozási szerződés és módosítása. A BUD 2020 - Budapest Vízió bemutatására és széleskörű megismertetésére fókuszáló tartalmi együttműködés indítása. A 2015. február 23-i módosításnak megfelelően megrendelő megrendeli 'A Magyarok a világ élén' könyv szerkesztői és képszerkesztő ellátását - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.581/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. június 5. napján kelt, a Raw Development Beruházásszervező és Mérnöki Szolgáltató Kft.-vel kötött megbízási szerződés az 1014 Budapest, Úri u. 72. sz. alatt található, meglévő épület felújítási, tetőtérbeépítési munkálataihoz kapcsolódó tervezési és kivitelezései munkáinak lebonyolítása, a föld alatti részeknek csak kitisztításához és alap karbantartási munkáihoz kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.578/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. október 13. napján kelt, a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött megbízási szerződés, melynek tárgya könyvvezetési feladatok elvégzése, költségvetési rend kidolgozása és nyomon követése, rendszeres és ad hoc jelentések készítése, teljes körű bér- és társadalombiztosítási ügyintézés végzése, számviteli és adótanácsadás és a megbízó képviselete a megbízás tárgyának vonatkozásában hivatalos szervek előtt - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.577/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2015. október 13. napján kelt, a Pallas Athéné Domus Optima Ingatlankezelő-, Hasznosító és Szolgáltató Zrt.-vel kötött befektetési tanácsadásról szóló szerződés - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.574/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
2014. december 16. napján kelt, a Dokumat Informatikai, Gazdasági Tanácsadó és Archiváló Kft.-vel kötött megbízási szerződés könyvvezetés elvégzésére, teljes körű bér- és társadalombiztosítási ügyintézésre, megbízó képviseletére a megbízás tárgyába a hivatalos szervek előtt - Kbt. mellőzése
2016.06.30.
2016.07.29.
D.392/2016.
Pallas Athéné Geopolitikai Alapítvány
Vállalkozási szerződés - Kbt. mellőzése
2016.05.30.
2016.07.08.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el