Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.500/2011.
Nagykörű Község Önkormányzata
Cseresznyemag Bölcsőde felépítése Nagykörű Községben
2011.07.22.
2011.08.23.
D.590/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat
Hulladékkezelési szolgáltatás a Somogy Megyei Önkormányzat fenntartásában működő intézmények számára határozatlan idejű vállalkozási szerződéssel
2011.08.17.
2011.08.24.
D.525/2011.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Fővárosi Állat- és Növénykert hőellátása termálvízzel-2011. Távfűtő vezetékhálózat kiépítése a Széchenyi Fürdő és az Állatkert között, illetve az Intézmény területén, továbbá az épületeken belüli hőközpontok kialakítása
2011.07.29.
2011.08.24.
D.497/2011.
Pécsi Tudományegyetem
1 db új, vagy teljes körűen felújított computer-tomograph (CT) készülék szállítása és üzembe helyezése alánlatkérő telephelyén
2011.07.21.
2011.08.24.
D.480/2011.
Apácatorna Község Önkormányzata
Apácatorna Község szennyvízkezelésének megoldása gravitációs elven működő egyedi szennyvízkezekő kislétesítmények telepítésével
2011.07.14.
2011.08.24.
D.481/2011.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona XVII. ker.
Gyógyszer beszerzés a Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona részére (XVII. ker.)
2011.07.14.
2011.08.24.
D.547/2011.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közlekedési infrastruktúra fejlesztés Veszprémben körforgalmú csomópontépítéssel és hídfelújítással tárgyú KDOP-4.2.1/B-09-2009-0012. azonosító számú projekt keretén belül körforgalmú csomópont építése, valamint aluljáró építése
2011.08.05.
2011.08.24.
D.561/2011.
Bayer Róbert Városi Kollégium és Élelmezési Központ
Bayer Róbert Városi Kollégium és Élelmezési Központ élelmezési tevékenységének ellátásához szükséges különféle élelmiszerek beszerzése
2011.08.10.
2011.08.25.
D.506/2011.
Vác Város Önkormányzata
Jávorszky Ödön Kórház bővítéses korszerűsítésének kivitelezési munkáinak beszerzése a KMOP-4.3.1/A-2009-0002 projekt során
2011.07.25.
2011.08.25.
D.504/2011.
Pest Megyei Bíróság
Nyomtató és másológép eszköz-rendszerek teljes körű üzemeltetése, szolgáltatás megrendelése (teljes körű üzemeltetési szolgáltatás, karbantartás, kellékanyag ellátás), az ajánlatkérő meghatározott telephelyein
2011.07.25.
2011.08.26.
D.485/2011.
Pest Megyei Bíróság
Nyomtató és másológép eszköz-rendszerek teljes körű üzemeltetése, szolgáltatás megrendelése (teljes körű üzemeltetési szolgáltatás, karbantartás, kellékanyag ellátás), az ajánlatkérő meghatározott telephelyein
2011.07.15.
2011.08.26.
D.487/2011.
Eötvös József Főiskola
Eötvös Főiskola és Gyakorlóiskolája közétkeztetésének biztosítása vállalkozási szerződés keretében
2011.07.15.
2011.08.26.
D.488/2011.
Szerencs Város Önkormányzata
"Szerencsi Kistérségi Szakorvosi Ellátó Központ fejlesztése" projekt "Szerencsi Kistérségi Szakorvosi Ellátó Központ részére egészségügyi gép, műszer és egyéb berendezés szállítására vonatkozó szállítási szerződés" 1. és 2. rész
2011.07.15.
2011.08.26.
D.483/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányza
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c.TIOP-2.2.7-07/1F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés
2011.07.15.
2011.08.26.
D.518/2011.
Biatorbágy Város Önkormányzata
Új, 60 férőhelyes bölcsőde és az ahhoz kapcsolódó kert, játszótér, közlekedési létesítmények kivitelezésének teljes körű megvalósítása
2011.07.28.
2011.08.26.
D.515/2011.
Szegedi Kistérségi Többcélú Társulása
a DAOP-4.1.3/D-2f-2009-003 kódszámú pályázat keretében az SZKTT Szociális Szolgáltató Központ újszentiváni telephelyén eszközbeszerzés megvalósítása
2011.07.28.
2011.08.26.
D.484/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Kecskeméti Gyógyintézeti Központ - hatékony egészségügyi rendszer Bács-Kiskun megyei modellje c.TIOP-2.2.7-07/1F/2-2009-0004 azonosító jelű projekt keretén belül gép-műszer beszerzés
2011.07.15.
2011.08.26.
D.531/2011.
Csongrádi Kistérség Többcélú Társulása
Informatikai eszközbeszerzés a Csongrádi Kistérség Általános Iskoláinak
2011.08.01.
2011.08.30.
D.494/2011.
Szegedi Kistérségi Többcélú Társulása
Újszentiván, Árpád u.5. szám alatti bölcsőde kivitelezése
2011.07.20.
2011.08.30.
4.Kf.27.244/2011/4.
VÁTI Magyar Regionális Fejlesztési és Urbanisztikai Nonprofit Kft.
„VÁTI Nonprofit Kft. Dokumentációs Központ iroda kialakítása”
2011.08.31.
D.603/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa projekt keretében a Közterek és parkok felújítása II. ütemhez tartozó 5. rész és Pécs-Tettye II. ütemhez kapcsolódó, a korábbi vállalkozási szerződés felbontása miatt fennmaradó munkálatok kivitelezése
2011.08.23.
2011.08.31.
D.579/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Megbízási szerződés személy és vagyonvédelmi szolgáltatás ellátása tárgyában
2011.08.15.
2011.08.31.
D.569/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyugati kiskörút Hatvan u. - Arany J. u. közötti szakaszának megépítése
2011.08.11.
2011.08.31.
D.470/2011.
Heves Megyei Tűzkév Kft
Kizárólagos kéményseprő-ipari szolgáltatás
2011.07.11.
2011.08.31.
D.498/2011.
Újszilvás Község Önkormányzata
Mezőgazdasági utak fejlesztése Újszilváson
2011.07.21.
2011.09.01.
D.514/2011.
Nyergesújfalu Város Önkormányzata
Nyergesújfalu , Kernstok villa felújítás kivitelezés
2011.07.27.
2011.09.01.
D.570/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.08.11.
2011.09.02.
D.543/2011.
Celldömölk Város Önkormányzata
XXI. századi iskola megteremtése a celldömölki közoktatási mikrotérségben
2011.08.04.
2011.09.02.
D.510/2011.
Önkormányzati Társulás Makó város és térsége szennyvízcsatornázásának és szennyvíztisztításának megvalósítására
Makó város és térsége szennyvíz-csatornázása és szennnyvíz-tisztítása projekt keretén belül, Makó térségének szennyvíz-csatornázási munkáinak elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2011.07.26.
2011.09.02.
D.501/9/2011.
Újiráz Község Önkormányzata
Újiráz Község területén szennyvízhálózat és telep építése, szennyvízelvezető csatornahálózat és természerközeli szennyvíz-tisztítómű kialakítása, a szennyvíztisztítómű tekintetében a kiviteli terv elkészítése.
2011.07.22.
2011.09.02.
D.533/2011.
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt.
Intermodális közlekedési rendszer fejlesztésének építési beruházása Szombathely-Szentgotthárd GYSEV vonal térségében
2011.08.01.
2011.09.02.
D.511/2011.
Önkormányzati Társulás Makó város és térsége szennyvízcsatornázásának és szennyvíztisztításának megvalósítására
Makó város és térsége szennyvíz-csatornázása és szennnyvíz-tisztítása projekt keretén belül, Makó térségének szennyvíz-csatornázási munkáinak elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2011.07.26.
2011.09.02.
D.512/2011.
Kunágota-Nagykamarás-Almáskamarás Szennyvízberuházó Társulás
Kunágota-Nagykamarás-Almáskamarás szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása II. ütem
2011.07.26.
2011.09.02.
D.509/2011.
Önkormányzati Társulás Makó város és térsége szennyvízcsatornázásának és szennyvíztisztításának megvalósítására
Makó város és térsége szennyvíz-csatornázása és szennnyvíz-tisztítása projekt, Makó város szennyvíz-csatornázása a kapcsolódó Apátfalva és Magyaracsád településekkel együtt
2011.07.26.
2011.09.02.
D.499/2011.
Táplánszentkereszt Község Önkormányzata
Táplánszentkereszti óvoda bővítése, emeletráépítése
2011.07.22.
2011.09.02.
D.502/2011.
Környe Pork Kereskedelmi és Szolgáltató Kft
Környei sertéstelep rekonstrukció
2011.07.22.
2011.09.02.
D.526/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
5 db hulladéklerakó rekultivációs kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása, a kivitelezési munkák lefolytatása a FIDIC piros könyv irányelvei alapján készült szerződés alapján történi
2011.07.29.
2011.09.05.
D.605/2011.
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda Város Városközpont funkciófejlesztéséhez kapcsolódóan a Kisvárda, Flórián tér 19. sz. alatti ingatlanon álló Diener Bankház, jelenleg Városi Könyvtár homlokzati rekonstrukciója
2011.08.23.
2011.09.06.
3.Kf.27.202/2011/4.
Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet (1096 Budapest, Haller utca 29., képviseli: dr. Ofner Péter főigazgató főorvos)
csecsemő és gyermek-szívsebészeti beavatkozásokhoz egyszerhasználatos és E.C.C. motoros műtétekhez kanülök beszerzése
2011.09.07.
3.Kf.27.123/2011/6.
Sellyei Kistérségi Többcélú Társulás (7960 Sellye, Dózsa György utca 1.)
A Sellyei Kistérségi Többcélú Társulás által fenntartott intézmények élelmiszer beszerzése 2010. évre
2011.09.07.
D.521/2011.
Jászsági Többcélú Társulás
Számítástehnikai eszközök beszerzése
2011.07.28.
2011.09.07.
D.536/2011.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Részletes megvalósíthatósági tanulmány készítése vállalkozási szerződés keretében a TramTrain integrált villamos- és nagyvasúti rendszer bevezetése Hódmezővásárhely és Szeged viszonylatában és villamos fejlesztés Hódmezővásárhelyen projekthez
2011.08.02.
2011.09.08.
4.Kf.27.272/2011/4.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
„Törzsadat-menedzsment rendszer szállítása, bevezetése”
2011.09.08.
D.615/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat Erzsébet Kórháza
A Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház struktúraváltását elősegítő infrastrukturális fejlesztése a fekvőbeteg ellátásban - építési szerződés
2011.08.26.
2011.09.09.
D.541/2011.
Vaszary Kolos Kórház
Vaszary Kolos Kórház Ezstergom részére SO2 pályázat keretében központi épület földszintjén belső átalakítási munkálatokra vonatkozó építési beruházás
2011.08.04.
2011.09.09.
D.534/9/2011.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ
Az országos gyorsforgalmi és főúthálózat nagytávú tere és hosszú távú fejlesztési programja c. megalapozó vizsgálat 2. fázisa
2011.08.01.
2011.09.09.
D.530/2011.
Műemlékek Nemzeti Gondnoksága
Oroszlány-Majkpuszta Kamalduli Remeteség foresteria épületének műemléki rekonstrukciója és turisztikai hasznosítása projekt keretében a Foresteria épület és udvarfelújításának kivitelezési munkái
2011.08.01.
2011.09.09.
D.507/2011.
Zala Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye
Az intézményben ellátottak gyógykezeléséhez kapcsolódó különféle gyógyszerek két évben(24 hónap) szükséges kiszolgálása közvetlen lakossági gyógyszerellátás keretében
2011.07.26.
2011.09.09.
D.618/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat Erzsébet Kórháza
"A Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház struktúraváltását elősegítő infrastrukturális fejlesztése a fekvőbeteg ellátásban" projekt megvalósításához kapcsolódó építési szerződés
2011.08.29.
2011.09.09.
D.576/2011.
BKV zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
Budapesti 4-es számú metróvonal I. szakasz kapcsolódó felszíni beruházások megvalósítása-K2/D-Baross tér felszíni rendezés megvalósítására
2011.08.12.
2011.09.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el