Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.246/2016.
HungaroControl Zrt
TAR-1 radar berendezésének felújítása
2016.04.06.
2016.04.22.
D.246/2017.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő)
Balassagyarmat-Újkóvár - Koláre (Kóvár) (Sk) közötti határkapcsolat megvalósítása, valamint az Ipoly folyó feletti Ipoly-híd engedélyezési terveinek elkészítése és hatósági (építési, vízjogi, környezetvédelmi) eljárásban való közreműködés
2017.05.18.
2017.06.08.
D.246/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
„Telekommunikációs eszköz útján biztosított jelenlét, infrastruktúra kiépítés (meghallgatópontonként)”-ajánlati felhívás
2018.07.13.
2018.08.07.
D.246/2019
Autó Univerzál Kft.
LAM-272 frszú. VOLVO ALFA B 12 B REGIO helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.750.000.-) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.246/2020
Bajai Kommunális és Szolgáltató Nonprofit Kft.
Baja, Roosevelt tér felújítási kivitelezési munkái (2017.10.10.) - Kbt. mellőzése
2020.07.17.
2020.11.12.
D.246/2021
Szent Lázár Megyei Kórház
Laboreszköz beszerzés Szent Lázár Megyei Kórházba - 1. rész EKR000681742020
2021.05.20.
2021.07.05.
D.246/2022
Alapvető Jogok Biztosának Hivatala
„MS licencek beszerzése 2022” EKR000712932022
2022.07.04.
2022.09.09.
D.246/2023
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
„A Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat felújítása III” EKR001372072020
2023.06.27.
2023.10.02.
D.246/2024
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
KM02_ASZ01_DBR_KEPALKOTO_21 „CT diagnosztikai eszközök” keretmegállapodás
2024.05.02.
2024.07.17.
D.246/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Zárt vérvételi rendszerek - 2024.” - 1. rész - Zárt vérvételi rendszer I. (gyári vákuum) EKR000883782024
2025.04.24.
2025.07.11.
D.246/2026
Országos Kórházi Főigazgatóság
„12 csatornás hordozható EKG beszerzése az RRF-8.1.1-25-2025-00001 azonosító-számú, az „Alapellátás fejlesztése” projekt megvalósítása keretében” EKR000332752021
2026.05.22.
2026.06.04.
D.246/8/2008.
Kisvárda Város Önkormányzata
2008.06.11.
D.246/9/2006
Harta Nagyközség Önkormányzata, képviseli: dr. Kivi Gábor ügyvéd
Harta 5305 és 53131 sz. bekötő és összekötő útjainak felújítása és szélesítése
2006.04.26.
2006.05.15.
D.247/10/2006.
Csongrád Megyei Önkormányzat Aranysziget Otthona
Az ajánlatkérő 2006.december 31-ig terjedő időszakra vonatkozó élelmiszer szükségletének szállítása az ajánlatkérő eseti megrendelései alapján
2006.04.13.
2006.05.05.
D.247/14/2007.
Őrmező Egyesült Lakásfenntartó Szövetkezet
2007.06.27.
D.247/14/2009
Záhony Város Önkormányzata
Kerékpárút építése Zsurk-Záhony-Győröcske között a Tisza árvízvédelmi területén
2009.05.26.
2009.06.24.
D.247/14/2010.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Zrt.
M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza 49. sz. főút (234+239-268+000 km sz.) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.04.01.
2010.05.27.
D.247/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár térségi szennyvízelvezetés-és tisztítás kiépítése, a dombóvári szennyvíztisztító telep fejlesztése tárgyú, KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0018 azonosító számú projekt projektmenedzsmenti feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2011.04.21.
2011.05.20.
D.247/2012.
Balassi Intézet
A Balassi Intézet budapesti és vidéki telephelyein takarítási feladatok ellátására 4. rész
2012.04.05.
2012.05.24.
D.247/2013.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Vállalkozási szerződés - Élelmiszerek beszerzése a megrendelő által meghatározott raktárakba történő szállítással a külön felmerülő igényeknek megfelelően
2013.06.10.
2013.07.22.
D.247/2014.
Gabonakutató Nonprofit Közhasznú Kft.
Traktor szállítása
2014.05.21.
2014.06.12.
D.247/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
PLM's World private Label - stand kivitelezése
2015.04.29.
2015.07.13.
D.247/2016.
Dombóvári Szent Lukács Kórház
TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0017 szonosító számú "A Dombóvári Szent Lukács Kórház Infrastruktúra fejlesztése" projekt keretében - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.04.29.
D.247/2017.
EVOLUBE Környezetvédelmi Kft.
olajipari laborműszerek beszerzése
2017.05.19.
2017.05.31.
D.247/2018
Jánossomorja Város Önkormányzata
Jánossomorja, Szent István park fejlesztés kivitelezési munkái
2018.07.16.
2018.08.09.
D.247/2019
Autó Univerzál Kft.
KXV-338 frszú. VOLVO ALFA B 12 B REGIO típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.450.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.247/2020
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Kommunikációs szolgáltatások és elektronikus média megjelenés biztosítása (2016.07.08.)
2020.07.17.
2020.10.13.
D.247/2021
Karolina Kórház-Rendelőintézet
„Orvosi eszközök beszerzése - EFOP, ismételt” 1. rész: Légtisztító berendezések beszerzése EKR000086132021
2021.05.20.
2021.07.23.
D.247/2022
Energiatudományi Kutatóközpont
Sugárvédelmi konténeres emelőberendezés gyártása EKR000066802022
2022.07.07.
2022.09.02.
D.247/2023
Barcika Centrum Vagyonkezelő és Szolgáltató Kft.
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása. - Élelmiszerek beszerzése 2022 (9 rész) EKR001600492021
2023.06.29.
2023.07.13.
D.247/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„PillPick gyógyszertári rendszer fogyóanyag beszerz” 1. rész: Polipropilén tekercs zacskókhoz (POLYPROPYLENE ROLL FOR BAGS) 1400 db/ 24 hó EKR000294852024
2024.05.02.
2024.05.13.
D.247/2025
Orosháza Város Önkormányzata
„Kerékpárforgalmi hálózat fejlesztése I-II. ütem” - 1. rész – „Parkolók építése” EKR001324462020
2025.04.25.
2025.10.28.
D.247/2026
Országos Kórházi Főigazgatóság
„Kombinált ABPM+Holter EKG beszerzése az RRF-8.1.1-25-2025-00001 azonosítószámú, az „Alapellátás fejlesztése” projekt megvalósítása keretében” EKR000332752021
2026.05.22.
2026.06.04.
D.248/12 /2008.
Észak-Balatoni Térség Regionális Települési Szilárdhulladék-kezelési Önkormányzati Társulás
2008.06.26.
D.248/19/2006
Ifjúsági, Családügyi, Szociális és Esélyegyenlőségi Minisztérium Debreceni Javítóintézete, képviseli: Dr. Lukács Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Lukács Edit ügyvéd
Ajánlatkérő 2006. évi élelmiszer-beszerzésének lebonyolítása – szállítási szerződés
2006.04.13.
2006.05.23.
D.248/2010.
Kanizsai Dorottya Kórház
Orvosi műszerek és szolgáltatások beszerzése
2010.04.01.
2010.04.26.
D.248/2011.
Bóly Város Önkormányzata
Napelem telepítése a Bólyi Területi Központi Műhely tetején
2011.04.21.
2011.05.20.
D.248/2012.
Várgondnokság Nonprofit Kft.
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása
2012.04.06.
2012.05.11.
D.248/2013.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt
GSM-R rendszer beszerzése és kapcsolódó szolgálatatások elnevezésű nagyprojekt számára optikai kábelhálózat szállítására 1091 km vasúti nyomvonal mentén
2013.06.11.
2013.06.25.
D.248/2014.
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés keretében a TIOP 2.2.4 pályázathoz kapcsolódó orvosi műszerek szállítása, és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása
2014.05.21.
2014.06.16.
D.248/2015.
Magyar Kereskedelem-fejlesztési és Promóciós Kft.
Vitafoods, Genf - stand kivitelezése
2015.04.29.
2015.07.13.
D.248/2016.
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Vállalkozási szerződés a TIOP-2.2.8-14-2015-0002 azonosító számú, "Infrastrukturális fejlesztések megvalósítása" c. kiemelt projekt keretében, az ahhoz kapcsolódó kommunikációs, nyilvánosságbiztosítási, PR és rendezvényszervezési tevékenységek ellátására, valamint a projekt keretében, az ahhoz kapcsolódó nyomdai kiviteli tevékenység ellátására - egybeszámítási szabályok megsértése
2016.04.06.
2016.05.09.
D.248/2017.
Nemzeti Örökség Intézete
Műemléki értékleltár készítése
2017.05.19.
2017.07.06.
D.248/2018
Mór Város Önkormányzata
„Tervezési szerződés a TOP-2.1.2.-15-FE1-2016-00001 kódszámú, „Zöldváros kialakítása Mór Városában” című, a TOP-2.1.1-15-FE1-2016-00004 kódszámú. „Barnamezős területek rehabilitációja Mór Városában” című valamint a TOP-1.1.3-15-FE1-2016-00006 kódszámú „Helyi gazdaságfejlesztés Mór városban” pályázathoz kapcsolódó tervezési feladatok ellátására”
2018.07.19.
2018.08.24.
D.248/2019
Autó Univerzál Kft.
KXH-605 frszú. VOLVO B 9 LA 7700 típusú helyközi kivitelű autóbusz javítása (3.750.000.-Ft.) - Kbt. mellőzése
2019.05.13.
2019.08.09.
D.248/2020
OFA Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
A projekt nyitó és záró rendezvényéhez kapcsolódó médiamegjelenés biztosítása, országos és megyei lapokban 6-6 alkalommal PR cikkek közzététele (2016.12.08.) - Kbt. mellőzése
2020.07.17.
2020.10.13.
D.248/2021
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
Erdély kiállítás -falu megépítése EKR000315582021
2021.05.20.
2021.06.22.
D.248/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Foglalkozás egészségügyi szolgáltatások" (módosított összegezés) EKR000180142022
2022.07.07.
2022.08.29.
D.248/2023
Tokaji Városüzemeltető Szervezet
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása - Tokaji VSz - Élelmiszeripari termék és alapanyag EKR000995122021
2023.06.29.
2023.07.26.
D.248/2024
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
„PillPick gyógyszertári rendszer fogyóanyag beszerz” 2. rész: Műanyag tekercs gyűrűkhöz (PLASTIC ROLL 200 MT FOR RINGS) - gyűrűdamil 400 db/ 24 hó EKR000294852024
2024.05.02.
2024.05.13.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el